Opinie o LMS Logistyka Materiałów Sypkich sp. z o.o. w Mikołów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LMS Logistyka Materiałów Sypkich sp. z o.o. w Mikołów

Co Ty za bzdury wypisujesz człowieku. Najpierw sprawdź a potem oskarżaj. W LMS nie otrzymaliśmy jednej wypłaty +odprawy chyba że ktoś zwolnił się z art. 55 Cześć tej kasy wypłacił już nam fundusz Możemy być źli na to co się stało ale nie oskarżajmy jak nie znamy prawdy. Może dziwić Was to , że ktoś pomimo upadku LMS tak pisze No ale to prawda

Jochan

jaka kasa z funduszu? ja nie dostałem po dziś dzień ani centa. Ktos w tej firmie dobrze tabelki robił i stało się to co się stało

Inny Nowy wpis
@Jochan

Jeżeli otrzymałeś informacje , że wypłacano z funduszu a ty nie dostałeś to zgłoś się do syndyka a nie na forum

Jochan Nowy wpis
@Inny

a co boli Cie że Pan syndyk w kulki leci? i za dużo osób się o tym dowie?

Inny Nowy wpis
@Jochan

a pytałeś go czy nakręcasz własne teorie ...?

anonymous Nowy wpis
@Inny

pytałem może sie zastanowi

Stefan

@wiśnia, proszę Cię o stosowanie się do regulaminu forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Na forum nie upubliczniamy danych osobowych pracowników firmy. Jeżeli chciałbyś wypowiedzieć się o firmie LMS Logistyka Materiałów Sypkich miej proszę na uwadze pozostałe osoby na forum. Kandydaci są zainteresowani na przykład warunkami pracy i atmosferą w firmie. Czy pozytywnie oceniasz jedno i drugie?

Stefan

@Jarek, jeżeli Twoje informacje są zgodne z prawdą, to są one niepokojące. Czy możesz napisać coś więcej o aktualnej sytuacji firmy LMS Logistyka Materiałów Sypkich? Czy firma rzeczywiście jest w stanie upadłości? Czy ktoś z pracowników firmy LMS może potwierdzić Twoją opinię? Jak wygląda aktualnie sytuacja pracowników w tej firmie?

Jarek

Panowie potrzebuje kontaktu do biura konstrukcyjnego albo kontakt kimś kto tam pracował - mój nr telefonu 669902582

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie LMS Logistyka Materiałów Sypkich sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Mikołów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży
SRW Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn produkcyjnych
Mikołów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator CNC
CARBOAUTOMATYKA SA
Robert

Jak tam chłopaki na bezrobociu? Święta się udały?

Wierzycielom, mimo obetnic nie płacą od miesięcy, nie polecam

zzz

szkoda

Biskup :)

Witam. Czy wie Ktoś może coś o wypłatach zaległych pensji dla pracowników???

łoli
@Biskup :)

upadłość ogłoszona więc może się coś łaskawie z kasą ruszy

łoli

I co prezes sprzedał reszte zleceń w (usunięte przez administratora) sposób a wypłat jak nie było tak nie ma, kase zgarneli dla siebie

lmsdno

zostawili nas bez kasy i pracy z dnia na dzien nawet sie nikt z zarzadu nie pofatygowal a pewnie sami kase pobieraja. ja juz nie ide tam a po swiadectwo pojade do Czestochowy do ich siedziby

lmsdnoo
@lmsdno

Jakiej siedziby?? wynajęte mieszkanie którego już nie ma.

lms
@lmsdnoo

yyyyyyyyy... spójrz na KRS, Cz-wa dabrowskiego 7, tam jest ksiegwosc

kot goni psa

Ale to nie jest rzadne mieszkanie tyko biuro i działa bo byłem z fakturą

LMS

czy ktoś ma namiar, numer do księgowości lub kogoś z zarządu?

cashdown
@LMS

Są na Dąbrowskiego 7 w Częstochowie pani Małgosia jest tam dostępna a czemu nie odbiera telefonu to nie wiem ale kontakt z nią akurat jest najlepszy. Ja już swoich pieniędzy nie odzyskam niestety.

Podobno Mikołajek nie może się zdecydować gdzie zrobić spotkanie wigilijne dla załogi, czy w Gołębiewskim czy w Arłamowie?? I czy dwa dni czy może trzy?

Robercik mikołajek

Zwalniają, zostawiają bez wypłat, część pracowników ma dokończyć zlecenia i wtedy też będą bez pieniędzy, tylko ze za dłuższy okres

Łoli

LMS u-pada pozostaje ogłoszenie tylko tego formalnie

Wstresie
@Łoli

Słyszałem, że już zwalniają ludzi.

Wstresie

Czy ktoś wie coś na temat tego żeby firma upadała bo taki mam cynk od kolegi ktoremu nie płacą faktur ?

Zostaw merytoryczną opinię o LMS Logistyka Materiałów Sypkich sp. z o.o. - Mikołów

LMS Logistyka Materiałów Sypkich sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 22 ocen.

LMS Logistyka Materiałów Sypkich sp. z o.o.