Opinie o Mammografia (Geneva Trust Polska Sp. z o.o.) w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Geneva Trust Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Geneva Trust Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geneva Trust Polska Sp. z o.o. w Gdańsk

sky

Zawsze można usłyszeć podzielne zdania i to nic jest nic dziwnego. Ale nie można ukrywać, że mimo to Geneva Trust pomogła wielu ludziom.

Dagmara
@sky

Otoz to, ale jak się nie ma świadomości, to niestety ten podział jest nieunikniony. Ja nigdy bym nie podejrzewała, że choroba może dotknąc i mnie a dzięki badaniom w ich mammobusie mogłam szybko zareagować. Pamiętajcie kochane kobietki ze zdrowie mamy jedno i dbajcie o siebie. Pozdrawiam.

koko

Nikt nie wspomina za to o umowie na jaką można liczyć, a ile to razy słychać, że ktoś się nadział na dziwne kruczki. Ludzie dziś nie doceniają stabilizacji w pracy.

siena
@koko

Akurat umowa to chyba indywidualna sprawa każdego, choć muszę przyznać, że w mojej też nie mam się do czego doczepić. Czekam na podwyżkę.

el sol

Są plusy, są minusy. Trzeba lubić co się robi. Dla mnie najważniejsze, że praca jest uczciwa i pieniądze są na czas :)

Twój ex
@el sol

Po co te fejkowe komentarze? Czy w firmie jest aż tak duży problem z zatrudnieniem? Dla zainteresowanych pracą nic dobrego Cię tu nie spotka. Polecam nagrywać wszystkie rozmowy jakie mają miejsce.

el sol
@Twój ex

W kwestii fejkowych komentarzy, chętnie wysłucham co za bzdury masz jeszcze do powiedzenia. Czy to takie dziwne, że są osoby, którym się praca podoba? Nie no takich to od razu trzeba szykanować. Wcale mnie nie dziwi to, że nawet nie można się podpisać z imienia bo źle to wygląda w oczach takich jak Ty...

wirek
@el sol

Nie przejmuj się, tacy ludzie też się znajdą. Zawsze musi być ktoś niezadowolony, to już norma

nowa ja

Zgłosiłam się zgodnie z zaproszeniem. Po wypełnieniu ankiety zostałam zaproszona na badanie, następnie miałam czekać na wyniki. Gdy przyszły okazało się, że są poważne zastrzeżenia do mojego stanu zdrowia i skierowałam się onkologa, który potwierdził diagnozę. Dzięki szybkiemu działaniu udało mi się dojść do zdrowia i dziś nie mam już na barkach tego ryzyka. Dla mnie mammobus okazał się impulsem do zawalczenia o siebie, nie wiem co by było, gdyby diagnoza została wystawiona za późno. Życie trzeba brać pełną piersią, ale wszystko zaczyna się doceniać dopiero jak można to stracić. Chciałabym tylko powiedzieć, że dziękuję

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Geneva Trust Polska Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Konsultant Call Center ds. rejestracji badań mammograficznych wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Julita

Mam wrażenie, że konkurencja bardzo inspiruje do pisania!!

medyk

codziennie pracownik ochrony zdrowia jest mieszany z blotem przez tzw pacjentow

Marzena

Rozumiem, że piszesz pod wpływem emocji, ale jednak powinieneś zachować tu spokój. Rzeczy, o których nadmieniasz w swoim poście, mogą już budzić niepokój. Jeśli faktycznie w Geneva Trust Polska mają one miejsce, to trzeba byłoby zgłosić gdzieś tę sprawę. Co planujesz w związku z tym zrobić?

Tak

Skoro , jak pisaliście, odeszła koordynatorka, która dzieliła zespół i to przez nią atmosfera była zła, to czemu teraz nie poprawiło się i nie jest lepiej? Trochę to dziwne...

3/4 etatu

Poprawiło się. Bez niej jest o wiele lepiej. Chyba każdy się cieszy, gdy ktoś taki znika z naszego życia. Ale Ci którzy mieli taryfę ulgową, nadal ją mają, bo zastępcą kordi został jej przyjaciel. W kwestii układów wiele się nie zmieniło.

Magda

Praca w firmie Geneva Trust ma swoje plusy i minusy - jak każda praca. Nie ma przymusu pracować w tej firmie, więc jeśli komuś nie odpowiadają warunki można po prostu zrezygnować. Uważam, że anonimowe obrażanie się i "pranie" wewnętrznych brudów w internecie jest nie na miejscu i nie przystoi osobom dorosłym. W internecie każdy czuje się swobodnie, bo może ukryć się za anonimowym nickem. Szkoda, że powyższe osoby nie mają tyle odwagi, by załatwiać takie sprawy bezpośrednio z osobami, których dotyczą ich opinie i obelgi.

Magda

Chętnie porozmawiam. Miej odwagę podejść do mnie i porozmawiać twarzą w twarz. Do zobaczenia.

halinka z twych koszmarow
@Magda

szkoda ze pewna osoba nie ma na tyle cywilnej odwagi zeby przyznac sie do tego ze jest faworyzowana i ucieka z zebrania ktore jej dotyczy a potem szydzac ze wszystkich ktorzy lojalnie pracuja chodzi sob8e na pogawedki przez caly miesiac po tym zebraniu. a(usunięte przez administratora)trudno wiec nie mow mi dziecko o odwadze i rozmowach twarza w twarz. tutaj sie wszystko za plecami zalatwialo. mowie o was.

christina aguilera

W 100% zgadzam się z opinią poniżej. Większość pracowników czuje się gorszymi i pokrzywdzonymi przez koordynatorów(pani która odeszla i Pan który obecnie zajmuje jej stanowisko) Niesprawiedliwość na każdym kroku przez co atmosferę można "ciąć nożem". Nikt nie reaguje na to że obie Panie pupilki spedzają za swoim biurkiem zaledwie 1/4 godzin za które mają płacone a pozostałe godziny wykorzystywane są na prywatne rozmowy,czytanie książek czy pisanie smsów. Używanie telefonu w czasie pracy jest zabronione więc dlaczego zakaz nie obowiązuje dwóch PAŃ? Obowiązki nie są dzielone po równo na pracowników którzy defakto mają to samo stanowisko w danej firmie a tylko ze wzgledu na to kto bardziej podpasował do gustu koordynatorowi. Przez atmosferę w firmie występuję bardzo duża rotacja.

Dostałam zaproszenie na badanie w Zawierciu we wrześniu ,po zgłoszeniu się pani obsługująca stwierdziła awarię ,więc ustaliłam następny termin na 27 11 2017 .Zgłosiłam się na następną mamografię i znowu czekało mnie rozczarowanie ,gdyż znowu sprzęt jest nie sprawny a Pani zaproponowała mi żebym przeszła pużniej ,bo nie może uruchomić sprzętu .Nie polecam tej firmy ,gdyż zamiast pomagać podnosi ciśnienie

Zostaw merytoryczną opinię o Geneva Trust Polska Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Geneva Trust Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Geneva Trust Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geneva Trust Polska Sp. z o.o.?

Geneva Trust Polska Sp. z o.o.
  • Schuberta 104
    80-172 Gdańsk
  • NIP: 5862228726 KRS: 0000319288

Geneva Trust Polska Sp. z o.o.