Opinie o Mammografia (Geneva Trust Polska Sp. z o.o.) w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Geneva Trust Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Geneva Trust Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geneva Trust Polska Sp. z o.o. w Gdańsk

admin

Co dla ciebie oznacza zatrudnienie w Geneva Trust Polska Sp. z o.o ? Wypowiedz się na temat tej firmy i napisz, czy warto robić w niej karierę. Twoja opinia może wiele zmienić.

Karo
@admin

Warto robić karierę w Geneva Trust, bo to firma stale rozwijająca się. Ma fajne warunki pracy, dobre wynagrodzenie i przyjaznych ludzi, więc jak najbardziej na plus :)

Krejz
@admin

Dla mnie zatrudnienie w Geneva Trust oznacza możliwości rozwoju, nabycie kolejnych doświadczeń, naukę, pokorę, i empatię. Badanie kobiet pod względem chorób raka jest bardzo ważne , czuję jakbym spelniał swoją misję

Jaja
@Krejz

Co pokor, empatje, to zobacz jak wyglada praca w samym mammobusie, wiecznie wsciekle i marudzace kobirty ktore z laski przychoda na badanie bo dzwonicie i dzwonicie...

Misjonarka
@admin

Przede wszystkim chęć niesienia pomocy innym , działamy w słusznym celu i wydaje mi się , że moja praca może uratować życie wielu kobiet, i to dla mnie największe wartości w Genevie :)

sisi
@admin

Dla oznacza przede wszystkim dużą odpowiedzalność jaka na mnie spoczywa mając pod opieka grono kobiet, które walczą o swoje zdrowie. Kariera W Genevie Trust nauczyła mnie wrażliwości i jeszcze więcej empatii.

Via

Praca dobra, oferujemy pomoc, więc wiemy, że działąmy na rzecz zdrowia kobiet. Bardzo mi sie to podoba

Zoria
@Via

stabilna praca, finansowo spelnia moje oczekiwania wiec jak najbardziej na plus

Jodełka

Praca w Geneva Trust jest korzystna finansowo, mamy fajny zespół, beż żadnej hipokryzji i dwulicowości.

Stasia
@Jodełka

jest okej, nie ma co wymyslac i oczekiwac tez Bóg wie czego, ale generalnie jest ok

sula
@Jodełka

no niie jest źle, zawsze może być lepiej to fakt, ale mi sie podoba , odpowiednie sa warunki pracy

Palemka

Uważam, że praca w Geneva Trust nie jest taka zła jak niektórzy tutaj piszą. Praca ma na celu pomoc kobietom. Badania jakie sa oferowane, sa bardzo ważne dla zdrowia. Przyszłam tutaj pracować, bo czułam , że mam powołanie pomagac ludziom i tak zostałam. Bardzo mi się podoba

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Geneva Trust Polska Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Konsultant Call Center ds. rejestracji badań mammograficznych wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Massage Therapists
WORKSOL
Malina

Wykonuję badania w Genevie Trust. Pomagam kobietom zadbać o swoje zdrowie, przypominam o profilaktyce w wykonywaniu badań. Uważam, że moja praca jest ważna. Zarobki są odpowiednie, a z pracodawcą zawsze idzie się dogadać.

anonimowa

Niestety, podzielam pozostałe opinie. W każdej szanującej się firmie "team leader" jest wysyłany przez szefostwo na podstawowe kursy zarządzania zasobami ludzkimi. Tutaj niestety koordynatorzy pozostawieni są własnym pomysłom, co tylko jest dowodem na ich niekompetencję. Chciałabym, żeby kiedyś zrozumiano w tej firmie, że same pieniądze to nie wszystko i najważniejsza w pracy jest atmosfera i zdrowe relacje pomiędzy pracownikami i przełożonymi. Przełożony nie jest ważniejszy, dlatego że zajmuje wyższe stanowisko, ale jego zadaniem jest kierować ludźmi, tak żeby z uśmiechem przychodzili do pracy, nawet tak monotonnej jak call center. Praca trochę z misją, to fakt, ale traktowanie pracowników naganne i nikomu tego nie polecam. Same warunki pracy (brak klimatyzacji, depresyjny wygląd sali (nie trzeba pracować w google żeby wiedzieć, że samo urządzenie biura też ma wpływ na wydajność pracy!), dwa malutkie okna (tak, czuć trochę atmosferę więzienia)). No i najważniejsze: za nie przyjście do pracy -100 zł z pensji, ale żeby wypłaty były w ustawowym terminie do 10. każdego miesiąca? nie ma opcji, ustalają własne zasady i bierzesz albo nie ;) Szkoda. Nie polecam nikomu.

To Ma
@anonimowa

Hej, jestem zainteresowany pracą w Geneva Trust, ale po przeczytaniu Waszych opinii...Po prostu już sam nie wiem, naprawdę aż tak źle?

Anonimowa
@To Ma

Naprawdę, lepiej sobie daruj szkoda nierwów i stresu. Praca mozolna, nudna i za psi grosz a atmosfera jaka panuje to szkoda słów. Nikt tu długo nie wytrzyma.

3/4 etatu
@Anonimowa

W ogóle się nie zgodzę z opinią powyżej. Musiałaś pracować dwa tygodnie, nie znając sytuacji, albo z góry założyłaś, że będzie źle. Nikt nie mówi, że praca jest tragiczna. Ludzie, którzy tam pracują, są świetni. Można poznać wiele nowych osób. Praca nie jest zbyt ambitna, ale czego oczekujesz po call-center? Do takiej pracy przychodzi się, żeby trochę zarobić i pogadać z fajnymi ludźmi. Inną kwestią jest nierówne traktowanie pracowników przez przełożonych. Pupilek działa na nerwy nam wszystkim. Chyba zbyt długo zadawała się z kordi i coś jej na mózg siadło. Ale nie przejmuj się, jeśli chcesz zacząć pracę w tej firmie. Zdecydowana większość osób to bardzo sympatyczni ludzie. (Dawniej było ich więcej, ale przez kordi się pozwalniali, bo zachowywała się jak z chorobą dwubiegunową.) Śmiało spróbuj pracy, bo najgorsze za nami!

zwolenniczka
@To Ma

Nie ma na co narzekać, zawsze znajdą się tacy, co im się nie będzie wszystko podobać. Praca jest okej, dobrze płatna i atmosfera tez fajna.

Maciej
@zwolenniczka

Uważasz, że zarobki są dobre, dlatego mogłabyś podać konkretne kwoty, które proponuje pracodawca? Każdy może mieć nieco inne wymagania oraz oczekiwania finansowe, dlatego chciałbym wiedzieć ile można zarobić będąc pracownikiem firmy Geneva Trust Polska.

niewierze
@Anonimowa

Chyba pomyliłaś miejsce pracy. Każdy wybiera prace pod siebie i każda praca jest inna, ale na pewno nie jest nudna. Nuda zależy od atmosfery, jak nie masz z kim, o czym pogadać, to jest nudno. Ja mam fajny zespół i się nie nudzę. Za psi grosz? Zarobki są odpowiednie, adekwatne do Twojego wkładu w pracę.

KR
@To Ma

Nie jest w ogóle źle. Nie wiem kto wypisuje te opinie. Dla mnie jest fajnie, mało kto teraz idzie do pracy z radością, ciężko znaleźć firmę, która w 100% Cię zadowoli, ale tutaj nie ma a bardzo na co narzekać. Wynagrodzenie, takie na jakie się umawiałam- zawsze na czas, praca.. no różnie bywa jak wszędzie, ale dla mnie jest spoko i atmosfera jest przyjazna, a to cenię w pracy najbardziej

próbuj
@To Ma

Co czlowiek to opinia, jak nie spróbujesz to się nie dowiesz czy było warto. Według mnie jest fajny zespół, dobre zarobki i nie ma na co narzekać.

ektrawertyczka
@Anonimowa

Nieprawda, praca w Geneva Trust nie jest taka zła jak ją opisujecie. Wynagrodzenie odpowiednie, a nie zawsze jest nudno.Może trafiłaś na jakis zły moment, albo sama wprowadzałaś taka atmosferę, to nic dziwnego.

Alicja
@Anonimowa

Praca w Genevie nie jest taka zła jak piszecie. Pracują fajni ludzie, pieniadzę też się zgadzają, więc nie ma na co narzekać

Majera
@To Ma

Praca jest fajna, nie ma co wymyślać. Najważniejsze, że atmosfera jest fajna i nikt na Ciebie nie patrzy spod byka, a pieniadze też nie są złe, więc jak najbardziej możesz startować :)

Ada

Badanie może nie jest przyjemne, ale przynajmniej wykonane profesjonalnie i wyniki szybko otrzymałam

Ella
@Ada

Ale bolesne nie jest, a profilaktyka badań piersi jest bardzo ważna, uwazam że Geneva Trust wyykonuje badania bardzo dobrze.

Ewelina

Dobra praca za dobre wynagrodzenie. Mi pasuje :)

mersi

Polecam firmę Geneva Trust, wypłaty w terminie, premia też wpadnie. Atmosfera nie ciąży. Chyba najgorzej jak wlasnie jest taka kiepska atmosfera, bo strasznie słabo się pracuje. Tu tego nie odczułam.

bayka
@mersi

Również polecam. Praca nie jest bardzo wymagająca na call center, a dobre pieniądze można zarobić

Beata

Badanie miałam robione w dniu 2 września 2019 roku w Częstochowie. Poinformowano mnie, że wyniki dostane do 30 dni od badania. Do dzisiaj (22.10.2019) nie dostałam żadnego wyniku, nie mogę się od kilku tygodni dodzwonić do firmy, wszystkie linie są tam zawsze zajęte. Wysłałam maila z zapytaniem dlaczego nie dostałam wyniku, nie dostałam również żadnej odpowiedzi. (usunięte przez administratora)

Halina
@Beata

@Beata Hmm nie widzę tu na forum podobnego problemu. Sprawdzałaś skrzynkę? Może wynik od Geneva Trust zostaje wysłany listem zwykłym? Napiszcie, czy się nie mylę?

Elena
@Beata

Ja dostałam wyniki już po 2 tygodniach.. dlatego dziwne mi się wydaje, że nie dostałaś. Na pewno wyślą, albo wyslali .. u mnie wiekszosc kobitek robiła badania u nich i wszystkie dostalysmy wyniki

Pink

Co za opinie... ja robiłam badanie i mialam wyniki po jakimś tygodniu. Jak się nie dostaje wyników, to się jedzie na miejsce i sprawe wyjaśnia, a nie wypisuje od razu negatywne opinie, skoro nie wiadomo co jest przyczyną . Ja uważam, że Geneva Trust dobrze podeszła do badania.

Łukasz
@Pink

Być może sytuacja z opóźnieniem w przedstawieniu wyniku badań była wynikiem jakiś losowych problemów. Zastanawiam się, czy dużo osób pracuje w tej firmie? Może robiąc badania, zauważyliście to?

Nie polecam nikomu, pracowałam tam ponad rok temu, obie (usunięte przez administratora) ludzie niby normalni, ale tylko z początku, potem pokazują swoje zagrywki (z wyjątkami), niektórzy nic nie robili a mieli średnie z kosmosu, to do dziś jest dla mnie wielką zagadką, niewytłumaczalne donosicielstwo, nie tylko z sali call center. Przerwy niby każdy miał taką samą, a każdy miał inną. Plusem była stosunkowo dobra lokalizacja, chociaż odnalezienie tego "budynku'' to też nie lada wyczyn. W podsumowaniu stwierdzam, że praca w tej firmie to pomyłka.

Konsta
@Anna

W każdej firmie znajdą się dziwni ludzie. Ale praca sama w sobie nie jest trudna, a do tego ja trafiłam na fajną przyjazną atmosferę i zarobki też nie były najniższe.

Wanda

Nie polecam nikomu! Monotonna praca przed komputerem, a koordynatorki.. brak słów.. '(usunięte przez administratora)

sflustrowana
@Wanda

Podpisując umowę, wiedziałaś jak ta praca ma wyglądać, więc co Cię teraz dziwi, że nuda? Mi takie warunki odpowiadają, wynagrodzenie odpowiednie i na czas , a koordynatorki mam bardzo fajne.

byle co, byle pisać

Myślę, że zepsuta klimatyzacja nie jest jeszcze nie wiem jak wielkim problemem. Problem to jest jak się robi badanie i właśnie ten sprzęt mammograficzy zawodzi, czy też ludzie, a miałam nieprzyjemność brać udział też w takich badaniach, więc moim zdaniem Geneva Trust to jedna z lepszych firm, pod względem podejścia i dbania o pacjenta :)

bez uwag

Również jestem zadowolona z badania, ale z tą zepsutą klimatyzacją musiała to być chyba pojedyncza sytuacja bo u mnie w mieście przyjechał ten bus i nie było gorąco w środku raczej tak w sam raz, więc musiała być jakaś klimatyzacja, albo chociaż dobra wentylacja, nie wiem co tam montują. W dniu gdy byłam na badaniu był akurat szczyt tych upałów i godzina też bliżej południa.

Sylwia

Przecież czasami dzieją się rzeczy, na które nie mamy wpływu. Klimatyzacja mogła się zepsuć, a nie zawsze wszystko mozna naprawić od ręki. Moje badanie bylo już w klimatyzowanym mammobusie, więc moze Twoja sytuacja była chwilową usterką. Pan mimo wszystko jak to piszesz zachowywa dobra mine do złej gry, czyli mimo wszystko zalezało mu na pacjencie, bo przeciez mogl tez pozrzędzić i ponarzekać

Luiza

Prace polecam w 100%, dla osób które chcą dorobić, jako student, a nawet emeryt lub dluzszy czas nie maja pracy. Atmosfera jest świetna, ludzie pomocni, grafik elastyczny. A co do pacjentek rejestrujących się na mammografię-polecam poczytać o sprzęcie jaki ma firma geneva w większości swoich mammobusow, jest to sprzęt nowoczesny, z mała dawka promieniowania! Nie taki straszny mammobus jak go malują, bardzo często słyszy się od pacjentek -gdzie? -w mammobusie. -to dziękuje, wole w przychodni. Dlaczego? Myśle, ze warto zgłębić temat sprzętu i swoją wiedzę na temat mammografi. Lepiej zapobiegać niż leczyć! :)

martyna
@Luiza

A jak działa praca na mammobusie ? Jak są organizowane wyjazdy ?

zaplanowane
@martyna

Jest cały harmonogram, wszystko jest ustalane i sprawnie organizowane, raczej nie ma nic na ostatnią chwilę, więc obywa się bez nerwów

Nin

Może też pracowałoby się przyjemniej gdyby nie wiecznie obrażony na cały świat pan „kierownik”. I fakt tez jest taki, ze wyróżnia swoje pupilki a innym często coś przygada, czy to do rejestracji czy do grafiku, albo spóźnień. Każdy jest inny ale trochę profesjonalizmu nie zaszkodzi. Praca jest ok, monotonna ale idzie się przyzwyczaić.

luk
@Nin

No już bez przesady. Gdyby nikt nie ogarniał tego wszystkiego to nikt też by nie pracował. Może jest jaki jest, ale trzeba mu przyznać, że wszystko to jakoś funkcjonuje. A poza tym mi to jakoś nie wpływa mocno na warunki pracy. Jak ktoś ma problem to na pewno nie bez powodu

holi

Nie wiem co niektórzy chcą ugrać pisząc negatywy, bo jest to bezsensowne. Firma jest porządna, więc prędzej czy później każdy się o tym przekonuje. Jest masa pacjentek, które wiele zawdzięczają genevie i są ludzie, których własnie to napędza do pracy. Bez dbania o chore wyniki, a wreszcie firma z myślą o człowieku

Xxx

Pracowałam tam kilka lat aż do ukończenia studiów. Fakt, praca trochę monotonna, ale lekka, nie jest najgorzej płatna. Moim zdaniem super dla studentów, zawsze można było się dogadać, elastyczny grafik który każdy ustalał pod siebie. Atmosfera w miejscu pracy też ok (mam na myśli call center) ale można było wyczuć niechęć pracowników innych działów właśnie do pracowników call center. Generalnie praca na plus, zrezygnowałam bo chialam rozwijać się w swoim zawodzie i robić coś ambitniejszego, aczkolwiek dla studentów czy do dorobienia sobie naprawdę bardzo polecam.

stażystka
@Xxx

Z tym elastycznym grafikiem faktycznie duży plus, właśnie dlatego zdecydowałam się właśnie na tę firmę. Nie zawiodłam się, a doświadczenie zawsze ładnie wygląda w cv

pel

Jest ok. Nie ma co sie rozwodzić. Grunt, że stabilizacja jakaś jest, nie mam co sie bać, że zaraz na rachunki nie będzie

Marzena
@pel

To świetnie, że firma Geneva Trust Polska Sp. z o.o. oferuje pracownikom poczucie stabilizacji. Na jakiej umowie zatrudniani są pracownicy? Powiedz jeszcze, czy możliwy jest awans na wyższe stanowisko pracy.

rezolutna

Nie pracuję długo, ale wcale nie muszę, żeby wiedzieć jak jest i jak ta praca wygląda. A jak wygląda? Na pewno nie tak dramatycznie jakby wynikało z opowieści niektórych na tym forum. A z resztą prace zawsze zmienić można, ja mam nadzieję, że zostanę tu na dłużej. Sama idea firmy dla mnie bardzo fajna.

pump
@rezolutna

Dużo zależy od podejścia, jeżeli ktoś jest na nie to ciężko będzie z nim rozmawiać, a jak wiadomo każda praca wymaga jakiejś otwartości i elastyczności. Jak dla mnie bardzo pozytywny pracodawca. W wielu sprawach da się porozumieć i nie robi problemów.

jej
@pump

Przede wszystkim to praca z ludźmi, a ludzie są różni. Ja dzięki temu nauczyłam się z nimi rozmawiać i teraz rozważam dalsze studia psychologiczne, to serio ciekawe. Kto by pomyślał, że odkryję co dalej chcę robić po pracy w call centre. Praca na plus!

cool

Praca jak praca. Miałem już wcześniej okazję poznać call centre od środka, więc nic mnie raczej nie zaskoczyło. Ludzie czasem są z góry źle nastawieni, ale czasem można też porozmawiać z kimś sympatycznym, więc to się jakoś wyrównuje. Ogółem nie jest źle, choć nie wiem czy to praca na całe życie, dorobić można na pewno.

tyśka
@cool

Właśnie chciałam wysyłać cv, dzięki za opinie. Chociaż i tak sama się przekonam dopiero jak zacznę pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Geneva Trust Polska Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Geneva Trust Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Geneva Trust Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geneva Trust Polska Sp. z o.o.?

Geneva Trust Polska Sp. z o.o.
  • Schuberta 104
    80-172 Gdańsk
  • NIP: 5862228726 KRS: 0000319288

Geneva Trust Polska Sp. z o.o.