Alfa Laval Kraków Sp. z o.o.

Opinie o Alfa Laval Kraków Sp. z o.o.

renifer mikolaja

hey, jako ze nowy rok zbliza sie nieublaganie, prosze o wasze opinie jak z waszej perspektywy minal biezacy rok. Co bylo dobre, co bylo zle, jak jest teraz jak bylo wczoraj, kogos bedzie wam bardziej brakowalo, kogos mniej. Napewno te opinie posluza nowym pracownikom ktorzy zapewne zjawia sie w naszej firmie w nadchodzacym roku.

chłopak

ile dostane na stanowisku ślusarz(około) , zdradzi ktoś z anonima ? Pozdrawiam

@chłopak

Wydaje mi się, że najlepiej jest uzyskać odpowiedz na tego typu pytanie osobiście podczas rozmowy rekrutacyjnej do pracy w Alfa Laval Kraków. Bardzo często jest tak, że stawka jest uzależniona od doświadczenia danego pracownika. Niemniej jednak też jestem ciekawa i liczę, że ktoś odpowie na Twoje pytanie. Chyba, że Ty osobiście udasz się na taką rozmowę i podzielisz zdobytymi informacjami.

Skawinian
@Weronika

Byłem na rozmowie Nie Dawno gdy powiedziałem że chce na rękę 3tys to od tej pory Cisza więc szału tam nie będzie

Weronika

@Barbarzyńca, dziękuję za Twoją odpowiedź na moje pytanie odnośnie pracy w Alfa Lava Kraków. Tego typu wypowiedzi są bardzo ważne na tym forum, gdyż jako rzeczowe i merytoryczne dają jasny pogląd na firmę. Czy znajdzie się na forum ktoś jeszcze kto pracuje w Alfa i może podzielić się tu swoim zdaniem?

Freddy
@Weronika

Ja potwierdzam kolege. Pracuje tu. Warunki calkiem fajne. Pracuje sie tez calkiem fanie. Tylko kasa jest tu problemem praktycznie. Reszta jest ok.

@Freddy

Co więc jest przyczyną niskich zarobków dla pracowników pracujących w Alfa Laval Kraków? Zechcesz napisać coś więcej na ten właśnie temat? Interesuje mnie również system premiowy w tej firmie. Czy takowy ma miejsce?

Weronika

@Barbarzyńca możesz proszę rozwinąć swoja wypowiedź o parę przykładów tego, jak konkretnie wygląda praca w Alfa Laval Kraków? Ta informacja z pewnością przyda się wielu osobom zainteresowanym pracą w tej firmie.

Barbarzyńca
@Weronika

Weroniko! Praca w Alfa Laval Kraków wygląda jak praca w każdym innym podobnego typu zakładzie. Plusy: nowoczesny park maszynowy, wszelkie udogodnienia dla pracowników. Mowa o pracownikach fizycznych. Minusy: brak klimatyzacji i bardzo duży poziom hałasu na hali produkcyjnej. Praca nie jest lekka, ale dla "normalnych" ludzi całkiem znośna. Lecz nie o to w tym wszystkim chodzi. Warunki są rzekłbym bardzo dobre, ale...jest jeden "mały" problem...płace! Jeśli ktoś nie ma w tym temacie dużych wymagań, to praca czeka. Z otwartymi rękoma przyjmą każdego chętnego. Nawet, gdy nic nie potrafi, to tu się nauczy. Tyle, że nie dostanie za to wynagrodzenia satysfakcjonującego i pozwalającego na godne życie. Ten drobny problem powoduje, że chętnych brak...

Jest ogłoszenie na mistrza produkcji. Praca na dwie zmiany? Tak ktoś napisał. Zarządzanie pracownikami którzy zarabiają około 2tys miesięcznie? To jest raczej pilnowanie żeby nie uciekli. A może coś się zmieniło? Operator cnc z rocznym stażem powinien zarabiać ponad 3 tys. Pomocnik minimum 2,4 .Jak tak jest to składam Cv.

Barbarzyńca
@Zainteresowany

Parafrazując Juliusza Cezara i jego słynne zdanie veni, vidi, vici, w tej firmie powinno ono brzmieć tak: przybyłem, zobaczyłem, zapłakałem...

niezainteresowany
@Zainteresowany

Panie Zainteresowany jesli łykasz takie bzdurki jak młody pelikan, to nie składaj do nas CV na mistrza produkcji.

Weronika

@Konrad, co konkretnie Ciebie interesuje, jaki dział? Szukałam informacji odnośnie nowych rekrutacji na ich stronie, niestety niczego nie znalazłam. Myślę, że najlepiej będzie jak sam skontaktujesz się z Alfa Laval za pośrednictwem danych kontaktowych -->> https://www.alfalaval.pl/ . Po odbyciu rozmowy rekrutacyjnej koniecznie opisz tu jej przebieg

Ciekawy

Nie pracuję i raczej po tym co tutaj czytam nie poszukuję takiego pracodawcy jak ten.Trafiłem tutaj bo zauważyłem billboard w Krakowie (naprzeciwko tandety przy bagrach niedaleko stacji paliw),że firma poszukuje pracowników.Swoją drogą dla mnie śmieszne,że firmę właśnie stać na opłacenie billboardu/ów a może ich wisi kilka w Krakowie (nie wiem,nie sprawdzałem) a z tego co tutaj czytam jak wypowiadają się pracownicy to nie stać firmy na godziwe wynagrodzenie (jak tutaj czytam nawet poniżej 2000 zł na rękę) dla szeregowych pracowników(wstyd tyle płacić pracownikowi w dużej firmie w dzisiejszych czasach).Jak dla mnie jest to śmieszne,żeby wręcz nie napisać żałosne - świadczy to jedynie o podejściu do pracownika.Ktoś chyba robi z siebie durnia,żeby wręcz nie napisać idiotę wywalając pieniądze na plakat w mieście,że szuka się pracowników a w zamian nawet godziwie nie płacąc za wykonaną pracę.Przecież nie od dzisiaj wiadomo,że dobry pracodawca to taki który godziewie płaci a tym samym przyciąga i utrzymaje pracowników (brak powodów do zwolnienia się).Czyżby takich podstaw nie wiedzieli Ci zarządzający w takiej firmie ? Z takim pracodawcą nie chcę mieć doczynienia.Jednym zdaniem uważam,że zarządzający (ci z góry) zamienili z się chyba wiadomo z czym (ch....) na głowy,że płacą chyba nie małe pieniądze za ogromny plakat na mieście a nie dorzucą więcej pieniędzy pracownikowi do wypłaty.To świadczy jedynie o wyzysku szeregowego pracownika w takiej firmie....

Konrad

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Jaka umowę proponują na początek?

Weronika

@prawda, sugerujesz, że komentarz użytkownika @Ula pochodzi z konkurencyjnej firmy. Skoro tak będę wdzięczna jeżeli Ty jako pracownik Alfa Laval napiszesz coś od siebie na temat pracy w tej firmie. Jak ją oceniasz? Komu polecasz?

Weronika

@Ula, czy podczas rozmowy o pracę został Ci zaproponowane inne warunki, niż później na umowie? Czy rozmawiałaś o tym z pracodawcą? Jest to duża różnica i powinna być wyjaśniona? Czy prócz wynagrodzenia pracodawca proponuje jakieś dodatki typu premie lub pakiet socjalny? Jaki rodzaj umów jest zawierany w firmie? Zlecenie czy na czas określony? Umowa o pracę zaraz po wynagrodzeniu jest ważnym czynnikiem decydującym o podjęciu zatrudnienia. Każda informacja, którą dodasz będzie cenna dla innych osób poszukujących pracy.

Zbynio

Generalnie firma nie płaci za leżenie tylko za pracę!!!

Piotrek

Jakie są zarobki operatora CNC?

Stary
@Piotrek

Do Piotrek. Co do zarobków - za to co robimy jest słabo , coraz słabiej - nawet po tych "podwyżkach"... Niestety średnia nam ucieka. Nie daj się nabrać na propagandę o angielskim ,bonami itp... Coś za coś i nie dla wszystkich - kwalifikacje podnosić może "inteligencja" a nie "fizol". A i opieka medyczna to już nie to co było dawniej... Naprawdę są sklepy gdzie na kasie pieniążków dostaniesz więcej . I nie sugeruj się dofinansowaniem obiadków , bo może się okazać , że zamiast schabowego to dostaniesz ryż... Kto pierwszy ten lepszy - zasada jest taka najpierw je pon a na końcu operator , więc je ochłapy co pozostaną. Niestety taka prawda.

@Stary

2400 netto operator CNC ma? Nie o benefity czy Lux Med pytam bo to juz kazda firma daje.

@Piotrek

Niestety nie. Tyle lub troszkę więcej wyciągają operatorzy z kilku, kilkunastoletnim stażem pracy...

Operator
@Bardzo stary

No to powinni po ukrainsku dawać ogłoszenie a nie robić żartów Polakom.

mam tyle
@Bardzo stary

Bardzo stary, koluniu nieprawde piszesz. Dla tych ktorzy na tym forum pytają o zarobki powiem tylko tyle, wyslij papiery i sam sie przekonaj

@mam tyle

Bardzo dobra rada..."wyślij papiery i sam się przekonaj". A potem poczytaj forum i przekonaj się, kto tu ściemnia. Przekonasz się już po trzech miesiącach od momentu zatrudnienia. Obiecanki cacanki.

alfabeta
@mam tyle

No cóż dla uzupełnienia tej rady - przyjdź i się przekonaj - należy dodać, że obietnice można składać ale zawsze się znajdą powody by ich nie spełnić. Chcecie spróbować to proście wszystko na piśmie wraz z warunkami jakie muszą być spełnione z podpisem osoby składającej obietnice. I najlepiej miejcie na piśmie warunki po okresie próbnym bo to jest newralgiczny moment. Jako przykład dodam że odchodząc z AL miałem już promesę zatrudnienia od nowego pracodawcy wraz z warunkami na jakich zostanę zatrudniony.

Albin
@alfabeta

Jatam na rozmowie po okresie probnym mialem taka kwote na jaka sie dogadalem... dziwne te wasze komentarze

alfabeta
@Albin

No tak ale Ty to co innego, światowej klasy specjalista wiec przystali na wszystko no bo jesteś wart każdego grosza, a że pewnie się cenisz to groszy jest wiele. A nam zwykłym szaraczkom zostaje pilnować swojego i patrzeć dokładnie co obiecują - jak potrzebują to i wiele obiecują a później?

Marek_

Właściciele Szwedzi, a zarobki jak w krajach 3 świata!!! Szefowie to DNO!

Witekkkk193

Witam ...mam pytanie czy operator CNC wyciągnie 2500 na rękę ? Jak wyglada praca ( np. Jeden dzien miedzy swietami itp czy pracujecie normalnie czy odrabiacie w soboty ?) Czy są problemy z urlopem ? Jaka jest umowa ? Na godzine + premie czy stala ?

Marlenka
@Witekkkk193

Witekkkk193, zapraszam do aplikowania na rozmowie wszystkiego się dowiesz.

@Witekkkk193

Na rękę tyle nie dostaniesz. Ale 2200-2300 może...Miedzy świętami przeważnie rekomendują urlop. Problemów z urlopami raczej nie ma. Umowa jest stała (po trzech miesiącach okresu próbnego) i jest to stawka miesięczna, premii miesięcznych brak. Raz do roku jest tzw. nagroda noworoczna w wysokości zależnej od frekwencji rocznej oraz widzimisię majstra/kierownika (kilka-kilkanaście stówek).

ncstart

Witam, czy może wypowiedzieć się jak wygląda praca jako operator CNC w tej firmie?

@ncstart

Najlepiej przyjdź i sam zobacz...

Weronika

@pracownik ja wiem tylko o stanowisku mistrz produkcji. @Józef i co poszedłeś na rozmowę o pracę do firmy Alfa Laval? Jak Ci poszło? Możesz napisać jak wyglądała rekrutacja? Ile miała etapów? Czy już zacząłeś pracę? Jesteś zadowolony?

Weronika, to stanowisko na teem menagera to kierownik produkcji czy mistrz produkcji?

Józef
@pracownik

Mam zaproszenie na rozmowę w sprawie TEAM Leader - ile taki człowiek zarabia w Alfa Laval

Prac
@Józef

Mało...

dobrze zaorientowany
@Józef

ze 10 tysi letko

Weronika

@anonymous dobrze, że atmosfera podobała Ci się w pracy w firmie Alfa Laval. Czy skoro była dobra atmosfera to nie było możliwości rozmowy o premii lub podwyżce, by były bardziej satysfakcjonujące dla pracowników?

Pracowałem w Alfa Lava 2010r atmosfera spoko ludzie ok praca jako monter niestety jedyne co to pensja szału nie robi więc musiałem się zwolnić benefity multisport luxmed a angielski dla kierownictwa.

Weronika

@zainteresowany i co jesteś usatysfakcjonowany odpowiedzią na swoje pytania? Będziesz aplikował na mistrza produkcji w Alfa Laval? Jeżeli będziesz po rozmowie to proszę podziel się z nami wrażeniami i powiedz jak taka rekrutacja w tej firmie wygląda.

zainteresowany
@Weronika

Sprawdzilem w necie ale nie ma informacji co produkujecie? Jakieś zawory ,pompy? gdzie moge to znalezc? Ilu ludzi podlega takiemu mistrzowi?

Zostaw merytoryczną opinię o Alfa Laval Kraków Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Alfa Laval Kraków Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alfa Laval Kraków Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alfa Laval Kraków Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 10 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alfa Laval Kraków Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Alfa Laval Kraków Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alfa Laval Kraków Sp. z o.o.