Alfa Laval Kraków Sp. z o.o.

Opinie o Alfa Laval Kraków Sp. z o.o.

Maty

Cześć. Czy orientuję się ktoś jakie pieniążki na rękę mozna dostać na montażu? Czy są obecnie przyjęcia w firmie? Ile zmian? Warto aplikować?

Magda

Robią jakieś testy na rozmowie o prace ?

Witam

Jakie stawki dla spawaczy . Moglby ktos coś napisać?

karo

a macie jakieś info o pracy dla spawaczy? jakie zarobki?

A tak
@karo

Nie prowadzą rekrutacji dla spawaczy.

Iwona
@A tak

Dobrze, że postanowiłeś odpowiedzieć użytkownikowi @karo. Rzeczywiście - firma Alfa Laval Kraków w chwili obecnej nie szuka spawaczy. Widziałam jednak, iż chcą zatrudnić między innymi: Tokarza, Operatora CNC, Pracownika Działu Magazynu i Pakowania oraz Inspektora Kontroli Jakości: https://pracodawcy.pracuj.pl/alfa-laval-krakow-sp-z-o-o,17489/oferty-pracy W związku z tym chciałabym Cię zapytać o to, jak w tej firmie wygląda cały proces rekrutacyjny. Powiesz nam coś na jego temat? Serdecznie zachęcam.

Tig
@karo

Jak Jesteś fachowcem to nie miejsce dla Ciebie, ale jak swierzo po kursie to zawsze się czegoś nauczysz, co do kasy to każdy nowy dostaje więcej niż stary pracownik. Pracowałem tam parę lat i jak przyszli nowi spawacze dostali większą stawkę, ale jak już pisałem w innych komentarzach, kolesiostwo i to nie zawsze wykwalifikowane.

Krystek

Jak w kazdej firmie sa plusy i minusy: Plusy: Bardzo dobre warunki pracy Odpowiednie narzedzia i maszyny do pracy BHP na wysokim poziomie Atmosfera Dodatki: wczasy pod grusza, dodatki na swieta, premia roczna, Co roku podwyzki tzw inflacyjne (male ale sa) Firma caly czas sie rozwija, nowe inwestycje. Brak cztero brygadowek. Glownie jedna zmiana 6-14, czasem niektore dzialy tez 14-22. Jesli sa nadgodziny to zawsze platne. Pieniadze zawsze sa na czas. Minusy: Wynagrodzenie Wynagrodzenie Wynagrodzenie Wynagrodzenie mocno odbiegajace od rynkowych. Niektore benefity wykluczaja drugie (np. karta multisport wyklucza wczasy pod grusza). Nowi pracownicy zarabiaja wiecej od doswiadczonych. Rotacja przez male zarobki sprawia problemy. Potrzeba ludzi ktorzy beda zgrani aby praca byla dobrze wykonywana. Jesli firma znaczaco nie zacznie podnosic wynagrodzen to bedzie miala problem bo praca wymaga duzej dokladnosci a bledy sa kosztowne.

Tig
@Krystek

Zgadzam się z Tobą, ale do minusów dodał bym jeszcze kolesiostwo. Pracowałem tam kilka lat i to najlepsze miejsce w jakim pracowałem, co nie zmienia faktu, że posiada minusy, które nazywają się kolesiostwo. To tyle, bo zbyt dużo wiem o tym miejscu.

ciekawy

witam zastanawiam się nad obecna ofertą "Pracownik Działu Montażu i Pakowania" ile na jestem wstanie dostać na rekę ?

Z3niu
@ciekawy

2400-2500zł

Joanna
@Z3niu

Dzięki za info o zarobkach w Alfa Laval. A powiedz, czy oprócz podstawy dostajecie jakieś okresowe podwyżki albo premie?

Z3niu

Bez komentarza...

Sebastian

Cześć, czy ktoś pracuje/pracował w warszawskim biurze tej firmy i może coś napisać o atmosferze, ludziach i standardach pracy? Będę wdzięczny!

Eloszka

Byłem na rozmowie tam na operatora CNC. Mam spore doswiadczenie, na rozmowie wszystko wiedzialem co mnie pytal jakis kierownik z rysunku. Obrobka bardzo duzych detali wiec spora odpowiedzialnosc. Propozycja firmy: 3000 netto Dziekuje do widzenia :)

Joanna
@Eloszka

@Eloszka Zbyt mała kwota dla Ciebie? A, czy oprócz wynagrodzenia Alfa Laval zaoferował Ci jakieś benefity pozapłacowe? Opiekę lekarską, wczasy pod gruszą?

Zion
@Joanna

A czy zdajesz sobie sprawę ile zarabia taki specjalista w Europie?

Szymon
@Joanna

Dzisiaj 3000 zł to trochę mało miałem zamiar zgłosić swoją osobę do pracy w alfa laval ale w Lajkoniku zarabiam 4500 brutto ale z dodatkami za nocki na rękę koło 4200. Więc na razie dzięki. Ale wciąż szukam.

paweł

Witam kto tam zastal teraz Dyrektorem?, bo jak tam pracowałem to był (usunięte przez administratora)! A jak tam dział PMU? jeszcze istnieje?

nowy_operator

Dzien dobry, dostalem zaproszenia na rozmowe jako operator CNC, mieszkam daleko od Krakowa, czy jest w tym sens, jaka teraz sytuatcja w firmie ??

Ja. To.

Atmosfera w firmie Alfa Laval jest bardzo dobra. Kiewnictwo na wysokim poziomie. Duży profesjonalizm. Wypłaty faktycznie kiepskie.

Magda

Czy warto skladac cv do tej firmy ? Jak wyglada sam proces rekrutacji? Ile jest etapów ?

ciekawski

Witam, obecnie firma szuka inspektora jakości, z tego co widziałem od ponad roku nie mogą nikogo znaleźć, to mówi samo za siebie - jest tam aż tak źle?

Mikołaj
@ciekawski

Liczę, że niedługo uzyskasz odpowiedź na swoje pytanie. Jeśli już wybierzesz się na rozmowę kwalifikacyjną, to może opiszesz jak wyglądał proces rekrutacji oraz jakie warunki proponuje firma? Takie wpisy są bardzo pomocne dla potencjalnych kandydatów, liczę że uda Ci się napisać coś na ten temat.

@Mikołaj

nie uzyskam gdyż nawet nie wybieram się na rozmowę, ale może ktoś z wewnątrz odpowie mi na moje pytanie :)

Barbara
@ciekawski

Charakter Twojego poprzedniego posta wskazywał, że jesteś zainteresowany pracą w tej firmie. Dlatego szkoda, iż tak nie jest, ponieważ sama chętnie dowiedziałabym się czegoś odnośnie procesu rekrutacji w Alfie Laval. Powiedz mi zatem, dlaczego interesujesz się tą kwestią?

@Barbara

pracowniku go-worka... po komentarzach które tu przeczytałem odechciało mi się nawet fatygować na rozmowę, to byłaby strata czasu. szanujmy się...

Barbara
@ciekawski

A co takiego co przeczytałeś spowodowało, że zrezygnowałeś z aplikowania do pracy w Alfa Laval Kraków Sp. z o.o.? Dobrze jest wziąć pod uwagę, że wiele opinii jest pisanych pod wpływem emocji i skupiają się wyłącznie na negatywnych stronach. Wydaje mi się, że najlepiej jest przekonać się samemu, daj znać co myślisz.

Abcdefg
@ciekawski

Ro nie osoba z go worka tylko osoba która prowadzi rekrutację z firmy alfa :)

Franciszek
@Abcdefg

Jesteś pracownikiem firmy i mógłbyś napisać jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Ile etapów trzeba przejść, żeby myśleć o zatrudnieniu. Za każdą informację będę wdzięczny.

tata

Witam , na jakim dziale (lub na jakich maszynach)jest najwięcej nadgodzin i najwięcej odpowiedzialnej pracy

A tak
@tata

Na maszynach praktycznie brak nadgodzin, i na logigę biorąc na maszynach bardzo odpowiedzialna praca a zarobki nie są tak wysokie jak 3000 zł

Pigisław

Operator CNC 3500 zł netto Programista CNC 5000 zł netto tyle w temacie... Atmosfera pracy bezcenna!!!

@Pigisław

Jaki staż pracy takiego pracownika?

Ciekawy
@Pigisław

A na dziale montażu jakie zarobki?

Aleksander
@Pigisław

Zarobki wyglądają całkiem przyzwoicie. Mógłbyś dodać, czy poza wymienionymi przez Ciebie zarobkami pracownikom zatrudnionym w firmie Alfa Laval Kraków przysługują jeszcze ewentualne świadczenia dodatkowe w postaci nagród bądź premii? Może istnieją pozapłacowe świadczenia dodatkowe, które mógłbyś wymienić? Odpowiedz, proszę.

Stary pracownik
@Pigisław

Czytasz powieści SF ? To być może zarobki z odległej przyszłości...Obecnie musisz raczej odjąć po tysiaku od każdej z wymienionych funkcji...wtedy wyjdzie rzeczywistość :P

Maciek

Jak można ludziom dawać 2500? To faktycznie standard na produkcji i magazynach? Ja się zwolniłem z gastronomii, bo mam dość tej branży, no ale 3700-4000 netto za ok. 180-200 godzin się zarabiało na kuchni.

Szybki Lopez
@Maciek

Z uprawnieniami na szybkowar to ile Ty chciałeś :)

Maciek
@Szybki Lopez

Hmm, to wszyscy stąd zarabiający tyle mają uprawnienia na szybkowar? :)

Hanys

witam, jak tam wygląda sprawa zatrudnienia dla operatorów CNC? Da się 3 wyciągnąć? Jak z nadgodzinami? ew. jakie są inne firmy z ofertą dla operatorów CNC w Krakowie?

Weronika

Witam, szukam opinii na temat firmy Alfa Laval Kraków, chciałabym dowiedzieć się więcej na temat godzin pracy, struktury całej firmy oraz wynagrodzeń. Czy można liczyć po okresie próbnym na umowę o pracę? @Albin, może mógłbyś coś więcej napisać o twoich doświadczenia z tą firmą? Jaka jest atmosfera w pracy, czy oferują dobry pakiet socjalny? Pozdrawiam.

prawda

hehe chyba konkurencja sie uaktywniła, na zadnej gorze nie ma damskich toalet a na hali w alfie nie pracują kobiety. Raczej nikt tez nie goni z wywalonym jęzorem. Kto pracuje to wie he.

Stary pracownik
@prawda

Ty "prawda" to chyba tylko "pracujesz"...nawet nie wiesz, że kilka dziewczyn jednak istnieje na hali, patrz dział PMU. Co do toalet kobiecych...nie wiem, nie sprawdzałem :) Co do wywalonego jęzora - owszem, tak mamy tu "na dole", ale co Ty o tym możesz wiedzieć, spoglądając z góry i to sporadycznie, gdy temperatura nie przekroczy 25 stopni, co zdarza się niezmiernie rzadko (w zimie, czasem na jesieni...) a resztę "pracy" spędzasz w klimatyzowanym pokoju, więc co Ty możesz powiedzieć o warunkach naszej pracy? Hę?

EXpracownik
@prawda

Swego czasu była Pani na montażu wymienników.

Ferdek

Witam, chciałem się dowiedzieć jakie są srednie zarobki operatora CNC w tej firmie? Jak wygląda praca i atmosfera Z.góry dziekuje za opinie

Ciekawy

Witam, czy na produkcji, montażu są wymagane jakieś uprawnienia, tzn na suwnice lub wózki widłowe? I jak tam jest naprawdę z zarobkami?

Zostaw merytoryczną opinię o Alfa Laval Kraków Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Alfa Laval Kraków Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alfa Laval Kraków Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alfa Laval Kraków Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 10 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alfa Laval Kraków Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Alfa Laval Kraków Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alfa Laval Kraków Sp. z o.o.