Alfa Laval Kraków Sp. z o.o.

Opinie o Alfa Laval Kraków Sp. z o.o.

plki

Slyszalem wczoraj ze ci ostatni poszli gdzies do Niepolomic,Jak sie firma nazywa?czy ktos wie?

Info

Ludzie wyjeżdżają. Za granicę lub do innych firm po większe pieniądze. Normalna rzeczywistość. Jeśli pensje będą wciąż tak słabe, to każdy wie, co będzie się dalej działo...

olek

No właśnie, coś za często szukają ludzi na te tokarki. Ludzie rezygnują, czy są zwalniani?

plki

Słyszałem ze ludzie sie zwalniaja z firmy, ciekawe dlaczego? juz poszlo czterech operatorow od poczatku roku.czy ktos wie dlaczego i gdzie poszli?

nieściema

To bez ściemy na stanowisku operator/tokarz CNC można zarobić na początku jakieś 2200zł brutto. Po trzech miesiącach,jak zostaniesz,podniosą Ci do około 2400-2500zł brutto a potem podwyżki według kompetencji, nawet dwa razy w roku, od 20zł wzwyż.

Witam Może ktoś powiedzieć ile na chwilę obecną można zarobić na stanowisku operator/tokarz CNC bez żadnej sciemy?

POINFORMOWANA

JEŻELI TAM PRACUJĄ TACY "WYBITNIE ZDOLNI"KTÓRZY NIE BYLI PRZYJĘCI NA INNE UCZELNIE TO OCZYWIŚCIE FIRMA MA PRESTIŻ

nadspecjalista klikacz

Nie strasz szwedem bo o ile się nie mylę to już jeden był ((usunięte przez administratora)) i jest bardzo mile wspominany. Jeszcze nie było takiego ,którego byśmy źle wspominali - w porównaniu do pracowników z biur - prawda? Był taki co śmiał niektórych poganiać do pracy - ten to miał tupet! Zapomniał ,że tutaj dla części tzw. specjalistów przyjście do pracy to już jest harówa... No i za niego biurokracja nie była tak mocno rozwinięta... Ale tak to już jest gdy się nie jest "łajzą złodziejską" chce się "robić a nie (usunięte przez administratora) głupoty" to trzeba kogoś do pracy zatrudnić - samo się niestety nie zrobi. Prawda?

Q

Taak w PMU zrobili przekręt ale co tam pozwólmy nadal im okradać nas wszystkich. Przyjdzie szed to wam dokreci porzadnie srube. Robic sie nie chce tylko pieprzyc glupoty na forum. Zamkna w cholere cała te firme przez takie łajzy zlodziejskie. Krasc wam jawnie nie wolno to bijecie piane. Moze troche wiorkow sobie przytulcue to wam bedzie lepiej ze tez cos przykombinowaliscie

nikt

Ale afera z tym zwolnieniem w PMU, może w końcu szwedzi dowiedzą się jakie są relacje w alfalaval i jak traktuje się pracowników i niech poleci jakaś głowa najlepiej ta jedna (wiadomo o kogo chodzi),Brawo dla odważnych z PMU i tak trzymać

pkjbvcw

No tak w tym tygodniu temperatura na hali przekroczyła 38stopni,mikroklimat wilgotny bo opary z chłodziwa i olej, wiec odczuwalnie było o kila stopni więcej(w zimie za to jest jak w psiarni zimno). Na zakładanie monitoringu i oprogramowania do wyliczania ile razy ktoś gdzieś wychodził to są pieniądze a na wentylacje z prawdziwego zdarzenia nie można się doczekać, to wola o pomstę do nieba.CIEKAWE CZY SZWEDZI SIĘ DOWIEDZĄ O TAKICH WARUNKACH PRACY.

Bądynka

Atmosfera w firmie jest cool. Przynajmniej u nas w biurze. Możemy pić kawę i herbatę kiedy chcemy albo jak jest np. za duszno w klimatyzowanym pokoju przejść się na zewnątrz "na papieroska" (na halę produkcyjną odradzają, bo nie dość, że hałas nie do wytrzymania, to jeszcze temperatura osiąga nawet 40 stopni C i w dodatku zero przewiewu). Przełożeni raczej się nie czepiają, bo sami dobrze wiedzą, jak ciężko jest pracować za biurkiem. Więc ogólnie jest wporzo i na luzie. Polecam jak najbardziej! Pozdro.

mietek szczesniak

na produkcji jest wyrozumialy manager :D atmosfera tam jest mozna by zec rodzinna

hola

Jak masz być osobą funkcyjną, to masz nielimitowany czas pracy i wtedy zarobisz 3500 brutto (trochę więcej lub trochę mniej), ale jeśli startujesz na "fizycznego" to niestety zaczynasz od jakiegoś 2200 brutto i pracujesz 8 godzin. Nadgodziny pojawiają się od czasu do czasu gdy występuje spiętrzenie robót w jednym punkcie (tzw. wąskie gardło). Ale jeśli chodzi o zarobki, to tak, jak ktoś napisał niżej - w tej firmie nie zarabia się zbyt wiele.

pytanko

A jak wygląda tydzień pracy? Czy jest 40 godzin czy dużo więcej jak to miejsce w większości firm? A może stawka godzinowa?

zxcvbnm

Jeśli szukasz pracy za około 2500zl netto/miesiąc ,Może jak się super sprzedaż to 2700zl jako programista.To zapraszamy serdecznie. jeśli chodzi o maszyny to jest naprawdę różnorodne do maszyn z lat 70tych do FUNKIE NOWKI. tak ze jest fajnie.programowanie odbywa się w ISO. Praca jest różnorodna wiec i ciekawa. WYBÓR należny do CIEBIE.

nc

Witam, dotyczy ogłoszenia na: http://www.pracuj.pl/praca/programista-cnc-krakow,oferta,2932820 Jak często jest rotacja na tym stanowisku pracy, ponieważ jakiś czas temu widziałem już ogłoszenie na w/w stanowisko. Jaki jest park obrabiarek, jakie sterowanie, czy dopracowane są postprocesory w EdgeCAM i jak jest obecnie wersja oprogramowania. Czy obrabiarki programowane są w standardzie kodu ISO? Poza tym w ofercie zastanawiające jest to wymaganie: znajomość narzędzi Six Sigma oraz Lean manufacturing, - wymienione dla potrzeb tylko "ładnie brzmiących"oraz doświadczenie w obsłudze i programowaniu maszyn CNC co jest rozumiane przez obsługę? - wdrożenie części/programu na obrabiarce czy ustawienie całego procesu tzn. pierwszej sztuki, przez uzbrojenie obrabiarki aż po nienaciśnięcie "zielonego" przycisku na obrabiarce ;) Ilu jest programistów? Jak sprawa przedstawia się z zamawianiem narzędzi? Jakie zarobki? Obecnie mam 8 letnie doświadczanie i zastanawiam się czy warto podchodzić do tematu. Pozdrawiam, wszystkich - tych za i tych przeciw.

kkkkk

Nie spodziewaj się więcej niż 2000zł na rękę. I to nie tylko na początku, pomimo ładnie brzmiących obietnic. Kryzys ponoć mamy, co nie?

jjj

Ile mozna zarobic na produkcji

shgeah

A to tyle zarabia się w Alfa Laval? E...., to ja rezygnuję!

Zostaw merytoryczną opinię o Alfa Laval Kraków Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Alfa Laval Kraków Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alfa Laval Kraków Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alfa Laval Kraków Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 10 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alfa Laval Kraków Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Alfa Laval Kraków Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alfa Laval Kraków Sp. z o.o.