Alfa Laval Kraków Sp. z o.o.

Opinie o Alfa Laval Kraków Sp. z o.o.

wsk

cos ucichlo ostatnio forum chyba sie warunki pracy poprawily w Alfie :)

wkur...

Do Khiasd - źle Ci wiadomo... Chyba przeczytałe(a)ś opinie internautów do artykułu który ukazał się w Onecie pt. "brak chętnych do pracy w fabryce za 100 000 dol." - czy coś podobnego .Ewentualnie usłyszałe(a)ś zdanie które było hitem na hali - " przecież Wy dobrze zarabiacie"...W Alfa Laval Kraków nie ma operatora maszyn cnc ( lub innych maszyn ) który miesięcznie zarabia 3500-4000 zł/netto ( bez premii , nadgodzin itp.). Mało tego - brutto też tyle nie zarabiają... Ktoś Cię delikatnie mówiąc ( a raczej pisząc ) okłamał... Chyba ,że u Ciebie operatorzy maszyn pracują w ... biurach.

niemcy :)

Koledze chyba pomyliło się netto z brutto :)

polska

zarobki na stanowisku spec. ds planowania 3500-4000 netto ale radze upewnic sie czy to praca na stale czy na zastepstwo

Z

Z tego co przeczytałem, to macie spory konflikt fizyczni kontra umysłowi. Dla mnie to normalka w firmach. Chodzi mi o konkretne stanowisko. Bo nie wiem, czy mam wysyłać CV czy nie.

Y

Poczytaj uważnie kilka wcześniejszych wypowiedzi to zrozumiesz kto komu odpowiadał i nie bierz tak wszystkiego do siebie. A jeśli zadasz sobie nieco więcej trudu i przeczytasz wszystkie wypowiedzi od początku do końca, wyrobisz sobie jako takie pojęcie o tej firmie. Polecam. [usunięte przez moderatora]

Z

No ale co to ma wspólnego z moim pytaniem? Przykro mi, ale nie rozumiem takiego cynicznego poczucia humory pomieszanego z jakąś histerią.

...

Pamiętajcie, że są 2 działy produkujące części... Co do stanowiska i kasy: na jakiego operatora?

xcvbnm

jak jesteś taki kiepski w zdobywaniu zamówień to powinieneś zmienić FIRME.

elvar

tylko ze ci z biura zapominają ze na ich full wypaśne wypąłty zarabiają ci co pracują rękoma - bo z rąk się bierze każda rzecz - a niektórzy co pracują rękami mają wieksze doświadczenie niź ci co w biiurze - średnia biura to 29 lat, a ja mam ponad 35 w zawodzie i mam takiego młodego słuchac jak on nie wie czasem o co chodzi ??

Moze nie jest tak kolorowo dla wszystkich biurowych jak pisali przedmowcy ale faktem jest ze firma stabilna , placi zawsze na czas, jest angielski, luxmed czy promedis, co roku jakas podwyzka. Nie ma co narzekac, produkcyjni bez biurowych nie mieliby co robic i odwrotnie tak samo biurowi bez produkcyjnych tez by nie istnieli. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Alfa Laval Kraków Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Alfa Laval Kraków Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alfa Laval Kraków Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alfa Laval Kraków Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 10 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alfa Laval Kraków Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Alfa Laval Kraków Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alfa Laval Kraków Sp. z o.o.