Alfa Laval Kraków Sp. z o.o.

Opinie o Alfa Laval Kraków Sp. z o.o.

zxcvbnm

Witam! ależ to były podwyżki 4, 5 %. no jak się ma 20tys to to jest trochę kosiarki ale jak się ma 1600zl. to już trochę mało.

mądry

boze ty z maszyn czy co, ocena jest taka ze im wiecej gwiazdek tym gorsze warunki

lotto

zastanawia mnie tylko dlaczego ocena to jedynie jedna gwiazdka skoro warunki pracy u nas są takie wspaniałe, hmm..

abcd

Kolejny minus to menedżerowie. Dobrych jest jak na lekarstwo.

Na bezrobociu to jest dopiero atmosfera ok. i ludzie dookoła całkiem fajni, tylko jedyny minus to zarobki :)

XXX

jak najbardziej polecam atmosfera całkiem ok praca ciekawa jedyny minus to zarobki ale warto

abcd

Tak, warto śledzić pojawiające się oferty pracy.

jabu74

witam czy poszukują w AL pracowników z doświadczeniem w CAD/CAM do programowania maszyn CNC

asdf

Moim zdaniem firma jest OK, jedynie zarobki na minus. Ale atmosfera fajna, ludzie spoko - polecam

[usunięte przez administratora] Podobnie jak nicka ma pytania odnośnie stanowiska planistycznego (specjalisty ds. planowania produkcji). Proszę o odpowiedzi na pytania poprzedniczki( poziom znajomości języka, czas pracy, atmosferę panującą, wynagrodzenie). Z góry dziękuję

nika

Zostałam zaproszona na rozmowę na stanowisko \\\"specjalista ds. pracowania produkcji\\\", obecnie pracuję na takim stanowisku, z tym że zamiast 8-9 h jest to 10-12 h dziennie.Dlatego bardzo proszę o wyjaśnieniu kilku kwestii: ile godzin dziennie pracuję się w Alfie, jakie są zarobki, na jakim poziomie należy znać j.angielski?Z jakiego systemu używa się Alfie? Bardzo proszę o odpowiedz.

Do Alf

Alf, niestety ani w Krakowie, ani w Polsce nie ma czegoś takiego jak Biuro Projektów albo Dział R&D. Wszystkie decyzje dotyczące rozwoju produktów przychodzą ze Szwecji. W Krakowie jest dział techniczny, ale odpowiedzialny jest on przede wszystkim za rozwiązywanie bieżących problemów i kontakty z inżynierami ze Szwecji.

To jak bedzie z przyjmowaniem nowych specjalistow? Nadawalbym sie czy nie? Halo jest tu jakis kompetentny czlowiek?

Witam.Dziwna ta wasza firma ale co mi szkodzi zapytać czy nie potrzeba tam specjalistów do spraw konserwacji powierzchni plaskich? Ktoś mi mowil ze wciaz sa przyjmowani rozni specjalisci to zebym zapytal.I jakie musze spelniac wymagania?Jakies studia,jezyki,doswiadczenie zawodowe,znaczy staz?Ponoc niezle mozna zarobic?Dzieki z gory

Do Alf. Nie prościej wpisać w wyszukiwarce Alfa Laval Polska? Naprawdę jest tam wszystko co potrzeba . Tak przy okazji - znasz takie słowa jak skromność , kultura , szacunek do innych ludzi/zawodów ? Niestety , tego w dzisiejszych czasach nie uczą... Chciałbyś u nas rozwiązywać problemy( dokładniej to oferujesz rozwiązywanie problemów ) a z takim banałem nie możesz sobie poradzić. A może to prowokacja firmy?

Alfa-Omega

Patrzcie go - student szukający czegoś tam do realizacji jakichś tam życiowych planów (do tego potrzebna jest mu obojętnie jaka firma) ,a będzie tu gębę darł i jeszcze mienił się przyszłym klientem (a jak go nie wysłuchają, to na pewno go stracą!). Zastanów się lepiej, czy nie spuścić nieco z tonu, bo jak to mówią : z wielką gębą nie wejdziesz do większości drzwi. Trochę szacunku dla pracowników Alfy Laval. A jeśli nie znasz się na żartach, to albo masz potężne kompleksy, albo dość ciasny umysł a takich pracowników nigdzie chętnie nie zatrudniają. Wniosek - przypomnij sobie, jak wygląda miotła, łopata...i weź się chłopie do roboty a nie bujaj w obłokach. Pozdrawiam.

Pete

Ależ oczywiście! Jak najbardziej! Trwają projekty, jak by tu jeszcze bardziej dokręcić śrubkę tym, co solidnie pracują i bardzo ładnie się wszystko rozwija :) Pewnie chcesz być jednym z takich "projektantów"? Zapraszamy, będzie jeszcze większa przewaga "myślących" do "wykonujących polecenia".

Alf

A ja z innej beczki... Czy w Krakowie istnieje również dział projektowy lub rozwoju? Na stronie trochę krucho z informacjami na ten temat. P.S. Panowie mniej jadu...

Kali

Ludzie - gdzie Wy uczęszczaliście do szkół !? Kali jeść , Kali pić... Tak to jest kiedy " wielkie korporacje" faworyzują pracowników znających jedynie słuszny język. Niestety - dzisiaj lepiej być beznadziejnym prawnikiem niż wyśmienitym mechanikiem....

zxcvbnm

Co do zmiany na lepsze czy gorsze to nic się nie zmieniło,kierownictwo to sama([usunięte przez administratora]),jest mniej pracy zaczynają w piątki wystawiać sobie wolne,zobaczymy jak tak dłużej będzie to zaczną zwalniać co po niektórych co podpadli i tyle.

Zostaw merytoryczną opinię o Alfa Laval Kraków Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Alfa Laval Kraków Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alfa Laval Kraków Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alfa Laval Kraków Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 10 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alfa Laval Kraków Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Alfa Laval Kraków Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alfa Laval Kraków Sp. z o.o.