Opinie o Huta Szkła "TUR" w Poznań Starołęcka 18

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Huta Szkła "TUR". Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Huta Szkła "TUR" o rekrutacji.

Branże: Leśnictwo i sadownictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huta Szkła "TUR" w Poznań Starołęcka 18

obywatel

Siemka. Słyszałem że "płaca" się poprawiła, ile w tym prawdy?

Kołek
@obywatel

100 %

Są na forum jacyś pracownicy firmy Huta Szkła "TUR"? Jakie dobre cechy wymienicie pracodawcy?

Wyplaty w terminie.

Kołek

Walisz w dynię ile możesz nic ci nie mówią .

Abc

Ponoć hutę wzial w dzierżawę decorglass z Działdowa. Czy załoga huty kupiła nowemu prezesowi wielki bukiet kwiatów na dowód tego jak bardzo wierzycie w słodkie obietnice i jacy naiwni jesteście? Tak jak było z pierwszym prezesem veni

@Abc

Tak Kupiliśmy

Krzysztof

@sliwun, czy mógłbyś napisać coś więcej o pracy w Huta Szkła "TUR"? Jaka atmosfera pracy panuje w firmie? Jakie warunki zatrudnienia proponuje pracodawca? Zachęcam Cię do wypowiedzi, ponieważ mogą być one pomocne dla osób, które planują pracę w Huta Szkła "TUR".

Elektryk

wszystko ok

zapytano mnie czy wyplate musze miec na czas

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Janek

Ja i znajomy rozważamy zatrudnienie się jako Operator automatu. Czy warto przyjść na rozmowy? Jak wygląda sytuacja na produkcji ?

Operator
@Janek

Jak lubisz być gnojony na każdym kroku pracę w niedziele i święta na 3 zmiany za 1800 na rękę na początek to zakład odpowiedni dla ciebie

@Operator

No ale przy rozmowie była mowa o 2,500 plus premia po trzech miesiącach?

Chcesz znać prawdę pytaj
@Janek

Premia? Jaka premia? Tam nigdy żadnej premii nie było i nie ma. 2500 to wywalczył chłopak co robił 2 lata i ogarniał temat. Mówimy tu o 2500 brutto. Więc sobie policz ile to będzie netto. Do tego nie spodziewam się że za niedziele, święta i nocki będziesz miał uczciwie policzone i zapłacone. Bo netto z 2500 będzie policzone jakbyś pracował od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14. Do tego kręcą z grafikami tak żeby w papierach dobrze wyglądało i żeby inspekcja pracy się nie czepiala

@Chcesz znać prawdę pytaj

Coś się nie zgadza w tym co piszesz. Premie jednak są; grafiki są raczej stałe - no chyba że kolega wygnie na lewe zwolnienie; dodatki za święta i nocki są ustawowe i nikt nie odważy się nawet coś w tym kombinować. Mam wrażenie że jesteś "obrażony" na Firmę i stąd twoje wywody.

Chcesz znać prawdę pytaj
@Janek

Idź i się przekonaj szybko wspomnisz moje słowa

Krzysztof

@Janek, czy od czasu komentarza na forum, postanowiłeś wziąć udział w rekrutacji w firmie Huta Szkła Tur? Jeśli tak, proszę opisz z jakim podejściem spotkałeś się podczas rozmowy kwalifikacyjnej, jakie benefity i warunku umowy zaoferował Ci ten pracodawca? Zachęcam Cię do podzielenia się z nami tymi informacjami.

@Krzysztof

Proponują na wejściu 2500 plus premia po trzech miesiącach, chyba że masz większe doświadczenie przy automatach

Malpa

Teraz znowu zacznie się (usunięte przez administratora) robić na produkcji bo wrócił największy sprzedawczyk - kierowca który nie zrobił kariery w Pobiedziskach

Ala
@Malpa

Przynajmniej poprawi się produkcja ????

Madam
@Ala

I jak produkcja lepiej idzie ? Już troszkę czasu pracuje on w Hucie wiec wyniki poszły w górę ?

Ktoś z Was obecnie pracuje w Huta Szkła "TUR"? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w tej firmie?

Operator

Odradzam. Płacą nie rekompensuje wykonywanej pracy. Dyrekcja myśli tylko o swoich stołkach, a ludzi mają za nic tylko zastraszaja

@Operator

A kiedy tam pracowałeś? Od ponad pół roku stawiają na kompetencje.

Antek

Złóż CV i umów się na rozmowę - sam się przekonasz.

Tymon

Nie ma idealnej firmy, wszędzie mogą zdarzyć się okresy lepsze i gorsze. Może trzeba rozmawiać?

Ktoś kto wie wszystko.
@Tymon

Jest to korporacja A nie firma państwa. Wszystkie łapówki załatwiania dozwolone. Na to nikt nie ma wpływu to nie jest praca państwowa. Zarobki dobre polecam . Trzeba mieć plecy żeby się dostać proste. A studia to sobie można w (usunięte przez administratora) wsadzić. Lepiej mieć tam wujka niż studia albo ojca.

KORPORACJA
@Ktoś kto wie wszystko.

Korporacja hahaha masz człowieku wyobraźnię. Napisz ilu pracowników zatrudniają, w ilu firmach i krajach? Może sprawdź znaczenie słowa które chcesz napisać.

sliwun

Powinien dostac najnizsza krajowa!!!

Roman

Sortowniczka zarabia 1400 na rękę praca na 3 zmiany w niedzielę i święta co tu wiecej mówić?!

Nie prawda
@Roman

Nie prawda sortowacz ma 2500 do 3000 zł więc nie gadaj jak nie wiesz babo.

Roman
@Nie prawda

2500-3000 brutto to po odciągnięciu składek i z nie zapłaconym dodatkiem za nocki i święta na czysto na rękę wychodzi ok 1400 proste i logiczne

@Roman

Brutto 2500 3000 ZUS 342,75 411,3 NFZ 194,15 232,98 Podatek dochodowy 155 199 Netto 1808,1 2156,72

W tym roku też dostaliście kasę na święta?

Tak dostalismy.

###

Podpisuję się pod życzeniami z całego serca.Niechaj w nadchodzącym przyszłym roku praca była równie owocna jak w tym jednak bym nie przesadzal z tak dużymi wynagrodzeniami bo ludzie później glupieja od przepływu tak wielkiej gotówki.I oby dyrekcja nie spociła się w nowym roku bardziej niż w tym.

Abc

W hucie wełniane rękawice robocze mają na automacie wystarczyć na minimum 2 zmiany

###

Tam nie ma właściciela. Finanse lepiej zostawić to bez komentarza bo żal o tym mówić.

Władek

Finanse to standard jak wszędzie , najniższa krajowa . Zależy jakie stanowisko Cię interesuje .

Blanka

Jak wyglada sprawa z finansami ?

Gawron

dokładnie , trzeba dobrze grać by coś tam osiągnąć, a to przecie nie z mydła.

Clown

Zakład coś w deseń ,,Wyspa przetrwania " przetrwa tylko ten który da sobą pomiatać i siedzi cicho. Odzież robocza powinna być w stylu ,, Clowna"bo w ten sposób lepiej zobrazować ten cyrk .

Ciekawy

Witam Pracuje u was niejaki pan Mieczysław nowy technolog /kierowca ?

Kate
@Ciekawy

Pracuje

Zostaw merytoryczną opinię o Huta Szkła "TUR" - Poznań

• Jak się pracuje w Huta Szkła "TUR"?

Zobacz opinie na temat firmy Huta Szkła "TUR" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huta Szkła "TUR"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Huta Szkła "TUR"?

Kandydaci do pracy w Huta Szkła "TUR" napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Huta Szkła "TUR"