Opinie o Huta Szkła "TUR" w Poznań Starołęcka 18

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Huta Szkła "TUR". Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Huta Szkła "TUR" o rekrutacji.

Branże: Leśnictwo i sadownictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huta Szkła "TUR" w Poznań Starołęcka 18

Produkcja stłuczki idzie pełną parą.:)

Dobry człowiek

Z czym macie problem, może pomogę

@Dobry człowiek

A w jaki sposób chcesz pomóc?

Dobry człowiek

Informacją

Ciekawy

A ile procent dobrego towary? Czy 100 % bubel?

Ciekawy

Witam. Jak tam? schodzą już pierwsze butelki?

@Ciekawy

W piatek rusza produkcja.

Jaka Butelka będzie szła jako pierwsza? Pozdrawiam

Prawdopodobnie-OCET 750.

bezdomny
@sliwun

Na wszystkich trzech liniach ?

@bezdomny

Na 1-ocet750 na 2 -F100 na 3 TATRATEA. TERAZ OK.

@sliwun

i jak? Produkcja idzie pełną parą ? Wszystko ok?

@Ciekawy

Wszystko się wali niestety, na siłę wszystko idzie

A co sie dzieje?

bezdomny

Żeby tylko nie było jak za AS i JJ

Andzia
@bezdomny

Jest nowy właściciel więc chyba nie ma zamiaru dokładać do interesu, aczkolwiek decyzja o rozgrzewie bez obsady Operatorów na trzy automaty oraz problemach z dystrybutorami kropli mogą niepokoić.

TG
@Andzia

A nie mieliście takich problemów już wcześniej?

Tur tur
@Andzia

Ile automatów jest w hucie ? Ile asortymentów można produkować na zmianę ? W jakich ilościach ?

@Tur tur

Mamy 3 automatuy

Tur tur

Czyli rozumiem że trzy rodzaje asortymentu mogą iść jednocześnie?

Elektryk

A czy u was będzie prąd? Podobno Enea odłącza w Bydgoszczy i okolicach

Elektryk

wszystko ok

zapytano mnie czy wyplate musze miec na czas

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Ciekawy operator

Witojcie, ruszyliscie już. Kręci się?

Szyszyszy
@Ciekawy operator

A co się kręci...

Ehh
@Ciekawy operator

Nic się nie kręci...

Kassi

Hej co tam u was kiedy huta rusza. Będą jakieś nowe stanowiska pracy? Bo widać że się rozbudowoja.

Xxx

Ciekawe kiedy dadzą tę obiecane podwyżki ?

nick
@Xxx

Już są ... prądu, gazu, wody ... Co ty? Zakupów nie robisz?

Biedny

Co tam jest grane 10 a wypłaty niema i oni chcą ludzi do pracy znaleźć

Anioł

Nikt nic nie pisze, bo wszyscy się boją.

Jedna pani z K.J w Turze zrobi kariere Dekorglasie. Nie odpuści zadnemu facetowi,rozbija cudze zwiazki bo sama swojego nie ma. Matka dwójki dzieci.Wstyd!!!!

Ona
@Anonim

Jesli chodzi o pania E to wiem cos o tym. Z mężem mamy dzieci kolejne w drodze a ona mało co nie zniszczyła wszystkiego.

Mike
@Anonim

Ha ha każdy wie o kogo chodzi nie da sie ukryć. No znam ją dosyć długo. Zawsze lubiła poszaleć i tak ma do dziś

M
@Anonim

Prawie rozstalem sie z narzeczoną dla tego plastiku. Musialem zmienić pracę przez nią

Hutnik

Znam Ewe a Darka bardzo Długo i to że sie rozstali to jest tylko jej wina. Lubiła sobie porządzić i nadal to robi. Fakt jej sprawa ale wiem to sam po sobie że jak ktoś wpadnie jej w oko to nie odpuści.

abc
@Anonim

A rzuca się tylko na tych z dobrym samochodem lub na dobrej pozycji finansowej - żałosna blachara! Od dawna jest głównym czynnikiem moich sporów z mężem. Gdyby nie miala kultury niejakiej panny lekkich obyczajów, może jej małżeństwo by przetrwało i nie musiałaby ingerować w cudze rodziny.

Abc

????????????

User
@Anonim

Pani Ewie się Huta szkła z agencją towarzyską pomyliła :)

Zzzzzz
@User

Nie wiem czy jestes swiadom tego co piszesz o niej, i ta pani która jest wielce pokrzywdzona jak i cała reszta w tym zakladzie ale musicie wszyscy wiedziec ze bardzo latwo jest skontaktować się z administratorem i zdobyc ip i dojsc kto to zaczął bo to wszystko za daleko poszło. Potem mozemy na droge sądową pójść o zniesławienie zobaczymy czy bedziecie wtedy tak wylewni jak tu. Potraficie czlowieka osadzac a macie za uszami wiecej niz nie jedna osoba.

Zzzzzz
@Ona

Widac czegos ci brakuje ????????

blacha
@abc

Z tym samochodem to lekka przesada, jeden z mechaników woził ja krótki czas błękitnym czinkleczento i wystarczało więc już nie róbcie z niej Od razu blachary

Aaa

Ta "wiekszość" wypowiadających sie osob to uważam że jest to jedna osoba. Dziwne żeby tyle osob w jednym momencie chciało pisać o tej samej osobie.

Abc

Przestancie pieprzyc takie głupoty. Gdybyście znali ja osobiście inna bylaby opinia. Jestescie zawzięci w tym temacie. Moze tak osoba ktora wywolala ta burze niech sama sie pojawi i porozmawiamy w "cztery oczy" i zobaczymy czy będzie taka mądra, znam ja od dawna i nie jest do tego zdolna. Koleżanka

zainteresowana
@Abc

a czym ta Pani się zajmuje, w tym zakładzie.

Acc
@Abc

Ty lepiej zacznij używać języka ojczystego, bo jak narazie, pokazujesz tylko jaką jesteś patologią i swój ubogi zasób słownictwa. Gdyby E.K nie była do tego zdolna to nikt nie miałby jej nic do zarzucenia. Najwyraźniej sama sobie zapracowała na taką opinie.

Aaa

Komuś życie osobiste sie nie układa to z zazdrości pisze bzdury o innych

Abb
@Aaa

Niestety ta Pani pracowała na swoją opinię przez dlugi czas. Nie mozna budować swojego szczęścia na krzywdzie innych osob. A ona tak właśnie robi. Nie liczy się z nikim i z niczym.

Acc
@Aaa

Skoro większość na tym portalu wypowiada się o tej samej sytuacji to najwyraźniej to nie są bzdury a twoja ocena jest jedynie subiektywna.

Przyszły pracownik

Cześć, nikt nic nie pisze. Co się u was dzieje. Słyszałem, że czeka was remont wanny. Są jacyś nowi specjaliści i kierownicy.

@Przyszły pracownik

Na ten moment nikt nic nie wie jak będzie wyglądał remont :)

@Przyszły pracownik

A w ogóle są jacyś kierownicy?? Na moje to są pachołki na kierowniczych stanowiskach

@Przyszły pracownik

Produkcje zatrzymuja 5.03. remont potrwa wedlug dyrekcji 4 miesiace . Nadal trwa rekrutacja pracownikow.ZAPRASZAMY.

@sliwun

Jeśli trwa 4 miesiące to poważny remont. Na jakie stanowiska jest zapotrzebowanie. Specjaliści, technolodzy, topiarze?

@On

Sprawdz sobie na PRACA/DECORGLASS

zinteresowana

Witam , a kto to jest Pani Majewska

Karramba

Nadal dajecie sobą pomiatać na trzech zmianach, w święta za marne grosze

You

To prawda że firma zatrudnia juz nawet Ukraińców ?

Asterix
@You

Nie, ale szukamy turasow na etat, aby bylo kim mieszać w wannie.

@You

Nie prawda!!!

Kongo

Podobno pełno ukrów ?

Anioł

Jak tam zmiany własnościowe - czy dalej jest tak miło jak zapowiadali?

@Anioł

Kim ty jesteś Anioł, piszesz , że nie ma wolnych etatów w kj a za chwilę pytasz o zmiany własnościowe. Pracujesz w hucie czy nie? Jeśli nie to zostaw ludzi w spokoju i przestań mieszać. Twoje inicjały to T.B.?

Patrycja Szubin

Witam wszystkich , tych którzy są tak bardzo negatywnie nastawieni również . Chciałam złożyć aplikację do tej firmy , na stanowisko kontrolera jakości . Mam pytanie, jak wygląda zarobek przez pierwsze miesiące i czy warunki pracy są dość ludzkie ? Proszę o wypowiedzi ludzi , którzy tam pracują bo chcą zarobić A nie tych którzy wywołują GÓWNOBURZE bo zawsze im mało . Pozdrawiam serdecznie ;)

@Patrycja Szubin

Obawiam się że nie ma wolnych etatów ale próbuj

Jolanta
@Patrycja Szubin

Raczej to co w kj się robi (czyli wszystko)to zarobki są nie adekwatne do wykonywanej pracy. Robi się wszystko za grosze i jest się niczym lepiej w spokoju iść na sortownie i mieć czystą głowę bez spiny i wyzwisk.

andy
@Jolanta

pamiętam cię Jola

Krzysztof

Widzę tu wiele nowych komentarzy z kwietnia, czy może napisze ktoś z was o kwestii dodatków pracowniczych w firmie Huta Szkła Tur? Ten pracodawca oferuje swoim pracownikom bony na święta? Co z atmosferą podczas pracy? Zapraszam was do odpowiedzi, nowe opinie będą bardzo przydatne dla innych.

Kołek
@Krzysztof

I czapkę śliwek .

rechol
@Krzysztof

Na hali znowu bajzel, każdy chce rządzić tylko nikt nie umie a już najlepsi sá kierownik zmiany. Boże!

Zostaw merytoryczną opinię o Huta Szkła "TUR" - Poznań

• Jak się pracuje w Huta Szkła "TUR"?

Zobacz opinie na temat firmy Huta Szkła "TUR" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huta Szkła "TUR"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Huta Szkła "TUR"?

Kandydaci do pracy w Huta Szkła "TUR" napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Huta Szkła "TUR"