OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.

Opinie o OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.

Lidia

@emi, w takim razie na chwilę obecną nie widzę oferty pracy, która spełniałaby Twoje oczekiwania odnośnie stanowiska pracy, więc mam nadzieję, że z czasem firma będzie poszukiwała przedstawiciela handlowego, abyś mógł rekrutować na to stanowisko. Ktoś z Was może wypowiedzieć się jeszcze na temat pracy w firmie OSHEE? Zachęcam do wypowiedzi, aby wątek był pełen merytorycznych i uzasadnionych opinii o pracy w tym miejscu.

Były
@Lidia

Jestem byłym pracownikiem oshee i szczerze nie polecam , pracowałem w dziale sprzedaży , jako PH - moje obiektywna ocena wyglada tak : zarobki z premia w miarę ok , bez premii żenada , plany bardzo zawyżone , widzimisie obecnego kierownika , poprzednia RKS - dzieliła plany zgodnie z możliwościami i potencjałem regionu , a tu wyglada to jak amatorka - brak wiedzy RKS oraz znajomosci rynku ... PH w regionie maja większa wiedzę dotycząca sieci i dystrybucji. Brak materiałów POS, gadżetów itp. Brak wsparcia ze strony przełożonego , do firmy przyjeżdzają tylko apliniści ( nie wiadomo czy wrócisz ze swojego szczytu ) metafora :) . Na koniec szkoda waszego czasu , nikt nie traktuje Was powaznie , taz w tyg przychodzą zdj od D.G i wszyscy rzucają wszystko i lecą dokładać braki „ z bagażnika „ .... przykre , ale prawdziwe

Zombi

Firma pracowników ma za nic , ciagle zwolnienia , starch wyjść z pokoju , nie wiadomo jaki prezes ma humor .... hmmm mercedesy czy one wnoszą coś w Wasze życie - prestiż ??? Ale chyba nie wasz ... dziś tu jesteś a jutro Cię nie ma .Zarobki bardzo przeciętne. Nie urodził się jeszcze nikt ,kto zaspokoi potrzeby prezesa . Panie prezesie czas zejść na ziemie i traktować ludzi po ludzku ....

Lidia

@Emi, w internecie znalazłam jedynie informację o tym, iż firma OSHEE poszukuje obecnie pracowników na stanowisko specjalista ds. kadr. Może warto, abyś spróbował aplikować na to stanowisko? Czy raczej poszukujesz jedynie pracy w charakterze przedstawiciela handlowego?

emi

zalezy mi jako PH

Lidia

@Szpunti, rozważasz podjęcie pracy w firmie OSHEE? Jeżeli tak, to czy wykonałeś już ku temu jakieś kroki pod względem aplikacji na to stanowisko? A może otrzymałeś, taką propozycję pracy od pracodawcy i poszukujesz informacji na temat tego stanowiska pracy? Przedstaw, proszę, jak to wygląda szczegółowo.

Firma OSHEE ™ Polska Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Regionalny Kierownik Sprzedaży - branża FMCG. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Szpunti

Czy pracował ktoś jako przedstawiciel vaselingu ,jaka kasa ,jakie auta i jak targety?,dzięki z góry

Lidia

@Jasss, dlaczego tak się dzieje? @Pedro, dla wielu osób dodatek w postaci samochodu służbowego oferowanego przez firmę OSHEE dla swoich pracowników to bardzo istotna sprawa. Doświadczeni przedstawiciele handlowi porównując oferty pracy różnych przedsiębiorstw zwracają uwagę na ten aspekt. Jest on dla wielu sporym udogodnieniem chociażby jeżeli chodzi o dojazdy do pracy. @Gabi, posiadasz jakieś doświadczenia związane z pracą w firmie OSHEE? Możesz coś napisać na temat pracy w tym miejscu? Jeżeli tak, to proszę Cię podziel się swoją wiedzą na temat pracy w tej firmie.

Lidia

Czy są na forum osoby, które pracowały w firmie OSHEE na stanowisku przedstawiciela handlowego? Jakie warunki pracy oferuje pracodawca na tym stanowisku? Czy zapewnia auto służbowe, które można wykorzystywać również do celów prywatnych? Jeżeli posiadacie informacje na ten temat zachęcam do wyrażania swoich opinii na ten temat.

Emi

Hej mozecie napisać jakie warunki na PG w Wielkopolsce? Szukają czy tylko uzupełniają bazę cv?

Emi
@Emi

PH :)

Lidia

@KAMka, dużo czasu minęło od zamieszczenia przez Ciebie pytania odnośnie do oferty pracy w OSHEE. Nikt nie zdecydował się udzielić Ci informacji w tej kwestii. Czy pomimo braku reakcji zaryzykowałaś i zaaplikowałaś na interesujące Cię stanowisko w tej firmie? Jeżeli jesteś już po rekrutacji, to proszę Cię o kilka słów o jego przebiegu.

KAMka

Witam, pojawiło się ogłoszenie na KAMa. Czy możecie coś więcej napisać o pracy w biurze w Krakowie, atmosferze?

Lidia

@anonymous, Twoja opinia jest cenna z perspektywy producenta produktów, które zachwalasz na tym forum. Może zatem warto zamieścić ją w miejscu, w którym od razu zostanie przez firmę OSHEE zauważona? Ten wątek dedykowany jest obecnym jak i przyszłym pracownikom tego pracodawcy, w którym mogą wymieniać się nawzajem swoimi uwagami i spostrzeżeniami wynikającymi ze współpracy z nim.

Moje ulubione napoje i batony

Lidia

@gh, dochodzi do usuwania komentarzy, ale administrator tego forum decyduje się na taki krok tylko w takich przypadkach, kiedy opinie łamią zasady regulaminu. Ze względu na przeznaczenie tego miejsca, ważne są zarówno negatywne jak i pozytywne wpisy, muszą one jednak odznaczać się jak największym poziomem merytoryczności, aby były rzetelnym źródłem informacji dla osób, które planują zatrudnienie w OSHEE. Z treścią regulaminu możesz zapoznać się klikając w ten link https://www.gowork.pl/regulamin

DIDI

Ukazało się ogłoszenie na stanowisko Dyrektora Dystrybucji w Oshee. Zwolnili kogoś? Czy to nowe stanowisko? Ktoś coś wie?

maars7
@DIDI

Procedury,procedury......bez procedur nie pójdziesz do WC. Zły prezes, gówniane zarobki a w foodcare to high life i luzik bo to firma typu non profit i prezes dusza anioła samo dobro.........................Tylko w Oshee chcą wyniku i gnębią biednych pracowników którzy na twarzach mają cierpienie i upodlenie.

@maars7

To co piszesz o Oshee procedury itp. to z mojego doświadczenia powszechne w pracy w firmach ( niestety nic nowego ) Wiesz czy kogoś zwolnili z tego stanowiska DD?

PH
@maars7

Widać, że pracujesz dla konkurencji od Prezesa się odczep to sensowny gość, fakt jest jeden, że musi w miarę szybko przewietrzyć swój DWÓR wazeliniarzy, bo się już gubią w swojej robocie.

Mam pytanie co do pracy na stanowisku pH Jaka atmosfera panuje w firmie, szczególnie rejon lubelskie Jak z targetami, czy są realne do zrobienia? Ile średnio wizyt dziennie? I jak z użytkowaniem auta do celów prywatnych? I jaka podstawa? I jakie średnie zarobki?

Iwona
@Zainteresowany

Na lubelskie niestety nikogo nie potrzebują. Znam chłopaków i widzę ich jak zasuwają na sklepach. Atmosfera wśród nich wydaje się być iście rodzinna,nie wiem jak w firmie. Chyba są zadowoleni. Targety -no czasem narzekają - ale to chyba jak w każdej firmie. Zaobserwowałam, że teraz ostro sprzedają wodę Kinga Pienińska. Ciężko im ze względu na Cisowiankę, Nałęczowiankę, Żywca i wody regionalne. Mówili że średnio starają się wykonać po 18+ wizyt dziennie. Gratulowałam im również samochodów, rzeczywiście jeżdżą Mercami ale sama wiem po sobie, że po całym tygodniu ciężkiej pracy, wolimy odpocząć i spędzić ten czas z rodziną niż tłuc kilometry po nędznych lubelskich drogach. Mogą użytkować auta do celów prywatnych. Co do zarobków to się nie chwalili.

Pp
@DIDI

Jakie to ma znaczenie czy zwolnili czy nowe ? Nie zwolnili i nie nowe.

Jaro
@Pp

Ma znaczenie bo podobno zmieniają tam ludzi jak rękawiczki. Może ktoś nie chce zmieniać pracy na 2-3 m-ce. Dlatego na pewno padło pytanie

Pp
@Jaro

Jeżeli "zmieniają jak rękawiczki" to po co aplikować.

Lidia

Aby to forum było w jak największym stopniu merytorycznym i jednocześnie pomocnym źródłem informacji o OSHEE jako pracodawcy, zachęcam osoby zatrudnione w tej firmie o wypowiedź na temat aktualnej sytuacji wewnątrz niej. Zauważyłam, że spora część z Was opiera się w swoich ocenach na pogłoskach. Dlatego wypowiedź pracowników, będzie cenna dla osób, które planują zatrudnienie w tej firmie.

gh
@Lidia

O tak ! ......... Zachęcm do komentoania chętnie usuniemy komentarze ;-))))))

DIDO

widzę, że trochę wiesz o firmie. Ukazało się ogłoszenie na stanowisko Dyrektora Dystrybucji w Oshee. Zwolnili kogoś? Czy to nowe stanowisko?

Przedstawiciel Handlowy ds. Rynku Horeca na jakie wawrunki moze liczyc? Jakie auto i jakie zarobki?

Panowie i Panie pracujacy w Oshee pytanie do Was... Jaka podstawa ...do negocjacji ? Netto Premia realna netto Plany w okresie zima...? Plany okres lato ...? Deputat miesieczny ...? Auto do użytku priv... ? System sprzedaży...crm comarch coś innego ? Ilość wizyt satysfakcjonująca dla Rks'a ? Pozdrawiam

Kaśka
@Zainteresowany

Słyszałam, że jeżdżą Mercedesami klasy A, do własnego użytku bez limitu. Podstawa to na rękę jakieś 3200 zł + premia miesięczna 1600 netto (na rękę). Tak słyszałam.

Zostaw merytoryczną opinię o OSHEE ™ Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OSHEE ™ Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.?

OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.