OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.

Opinie o OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.

wodnik

popieram kolege zlodzieje oszusci nie placili w terminie paliwo za swoje i nie dali obiecanej podwyzki pracowalem rok a z tego co wiem teraz jest masakra premi ciezko wyrobic

Pracowałem tu, ogolnie jest o.k. ALE, rob swoje czyli plany, mow to co ktoś wyzej chce usłyszec, przyznawaj racje i sie nie wychylaj. Nie badz najgorszy i nie najlepszy. Wsrod ph sa rowni i rowniejsi, swinie i kumple. Tak jest wszedzie, kwestia kasy za jaka bedzie to ktos tolerowal.

vitamin szok

Jedną z zasad tej firmy zaczyna być: daj z siebie więcej my ci mniej zapłacimy ale za to będziesz cool. Jak nie będziesz protestował przybiją ci "piątkę" a za plecami stwierdzą żeś frajer i trzeba cie bardziej wydymać. Jak zaprotestujesz-zasugerują wielkie niezadowolenie i zawód na Tobie, postraszą i poszukają po cichu innego. Masz inne zdanie niż Twój przełożony - źle, tragicznie jak jesteś mądrzejszy i to na forum przedstawisz - momentalnie spadnie Ci za to .(usunięte przez administratora)na głowę. Szkoda że się sypie a na piedestale staje się za ucinanie, podkręcanie, krzywą szczerość. Za niedługo będę codziennie wysyłał maila iż jestem wdzięczny iż mogę w tej firmie pracować i czy mogę coś dać tej firmie za darmo.

hardy

też słyszałem że po oshee krzywo staje i szybko opada, podobno włosy zaczynają rosnąć na plecach.(usunięte przez administratora)

Firma OSHEE ™ Polska Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Regionalny Kierownik Sprzedaży - branża FMCG. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
alfredos

Też tu pracowałem, fajnie było jak się wykręcało cyfrę. Po sezonie sprzedaż zmalała - taki rynek. Wtedy już było źle, szukanie dziury w całym, dziwne telefony, sprawianie wrażenia że człowiek jest strasznym ciężarem dla firmy na porządku dziennym. Ale masz rację, dosłownie kilka osób które psują całą przyjemność pracy w tej firmie. Firmę zmieniają w wojsko a pracę w służbę. To tylko wynika z ich braku kultury, chęci wykazania się i pokazania "cudownych" umiejętności których nie posiadają a obnażają prostactwo. Jeśli jesteś początkującym handlowcem a się dogadasz spróbuj pracy- nie masz nic do stracenia oprucz zdrowia i czasu. Tak się zastanawiam czy nie zadzwonić do Właściciela i nie poinformować go o kilku negatywnych cechach pewnych osób a byłoby milej, lepiej i obroty by wzrosły.

Troche rozmijasz się z prawdą. Kadra zarządzająca z byłej Gellwe, innymi zamordyzm i wyścig szczurów ale nawet nie ma po co się ścigać. Kasa jest o.k w sezonie - jak zrobisz plan. Poza sezonem nic się niedzieje, jeździsz i sprzedajesz po kartonie za gołą podstawę. Na rozmowie przedstawią Ci że to zaszczyt tu pracować, firma się rozwija jak spadochron (szkoda że w dół spadasz). Nie mam na myśli współwłaścicieli, ale małą garstkę osób o skrzywionej kulturze zawodowej która będzie Ciebie traktować jak śmiecia, wszystko oczywiście w białych rękawiczkach... Ale, jak ktoś ma małego ptaka szuka skrzydeł na innym polu. Panowie menedżerowie: nie nadmuchiwujcie klat jak koguty i nie róbcie konkursów kto głośniej zapieje tylko do ROBOTY :)))

Super Pracodawca. Polecam!!! Naprawdę pełen profesjonalizm, super atmosfera super ekipa, wyjście co piątek na imprezę, zżywasz się z tymi ludźmi ze nie chce się odchodzić! Kasa ok ale zawsze może być lepiej!

Nie polecam pracy w tej firmie. Nigdy nie płacą w terminie a jeśli nawet zrobisz premie to i tak jej nigdy nie dostaniesz. Rozliczenia za paliwo to już tragedia, musisz jeździć za swoje. Ogólnie jest wielki bałagan, wszyscy są odpowiedzialni za wszystko i za nic. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o OSHEE ™ Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OSHEE ™ Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.?

OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.