OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.

Opinie o OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.

Krzysztof

Uprzejmie donoszę, że od pewnego czasu butelki napoju o smaku grapefruit śmierdzą...benzyną. Sam napój OK, ale ustnik ma smak benzyny.Np.partia wyprodukowana 13-01-2020. Napoje kupowałem w Auchan w Gdańsku. Orange nie maja tego defektu. Co na to firma?

@Krzysztof

Dzień dobry, Dziękujemy za zgłoszenie. Dbamy o wysoką jakość naszych produktów i każda opinia jest dla nas bardzo ważna. Uprzejmie proszę o wiadomość na adres a.gancarska@oshee.eu, abyśmy mogli ustalić szczegóły niezbędne do podjęcia działań i wyjaśnienia sytuacji. Pozdrawiam

Szukam pracy

Witam czy niepotrzebujecie kierownika na rejon kujawsko pomorskie

@Szukam pracy

Dzień dobry, Aktualnie nie prowadzimy takiej rekrutacji. Pozdrawiam.

Witam , Czy szukacie kogoś na dolnyslask a moze bedzuecue kogos szukac?

@Kasia

Dzień dobry, aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na terenie Dolnego Śląska. Pozdrawiam

WLKP

Witam Aplikowałem na stanowisko RKS Wlkp i znajduję się w kategorii " rozpatrywany". W związku z tym mam pytanie: - czy rekrutacja trwa, czy została zawieszona z powodu aktualnej sytuacji epidemiologicznej?. Prośba o odpowiedz. Pozdrawiam.

@WLKP

Dzień dobry, Czasowo wstrzymaliśmy działania rekrutacyjne na to stanowisko. Nie mniej jednak mamy nadzieję, że w najbliższym czasie będziemy mogli zakończyć proces rekrutacyjny. Pozdrawiam

Firma OSHEE ™ Polska Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Regionalny Kierownik Sprzedaży - branża FMCG. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Lili

Jakiś czas temu prowadziliście państwo rekrutacje na stanowisko Audytora Sprzedaż czy zatrudniliście już kogoś czy rekrutacja jest zawieszona ?

@Lili

Dzień dobry, W wyniku prowadzonego procesu do naszego Zespołu dołączyli nowi Audytorzy. Pozdrawiam

Kandydat1

Witam Chciałbym się dowiedzieć czy rekrutacja na stanowisko specjalisty ds. logistyki w Krakowie zostala zakończona czy w zwiazku z obecnie panującą sytuacją została może zawieszona ? Pozdrawiam

@Kandydat1

Dzień dobry, Jeśli chodzi o proces rekrutacyjny na stanowisko Specjalisty ds. Logistyki zdecydowaliśmy o jego zawieszeniu. Pozdrawiam Aleksandra Gancarska

Witam, chciałem uzyskać więcej informacji dotyczących rekrutacji na stanowisko Kierownika Sprzedaży na region Wielkopolski. Od kilku dni mam status „ rozpatrywana” a nadal nie było kontaktu ze strony firmy. Chciałem dowiedzieć się czy rekrutacja już się rozpoczęła, czy spotkania z kandydatami zostały już zaplanowane ? Bardzo zależy mi na pracy w firmie Oshee. Z góry dziękuje za pomoc.

@Gość

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie zatrudnieniem w naszej Firmie. Jesteśmy obecnie w trakcie realizacji procesu rekrutacyjnego. Zgodnie z wiadomością e-mail, którą Pan otrzymał kontaktujemy się w wybranymi Kandydatami. Pozdrawiam Aleksandra Gancarska

Asd-_^

Witam serdecznie forumowiczów. Nosze się z zamiarem aplikacji do firmy, natomiast chciał bym zasięgnąć Państwa opinii; jak wyglada atmosfera wewnątrz firmy, jaki jest stosunek pracodawcy do pracownika, jacy ludzie pracują ? Dodatkowo, prosił bym również o odpowiedz dotycząca stricte stanowiska Kierownika Regionalnego, a mianowicie: - ilu PH w Zespole? - narzędzia i bedefity, - plany / popularność produktów w sklepach, Z góry dziękuje za pomoc :) Pozdrawiam.

@Asd-_^

Witam serdecznie, Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Według opinii pracowników atmosfera w naszym zespole jest bardzo dobra, co mam nadzieję potwierdzą inni Forumowicze. W zespole Regionalnego Kierownika Sprzedaży jest 7-9 Przedstawicieli Handlowych. Na tym stanowisku zapewniamy narzędzia pracy takie jak służbowy samochód, telefon oraz laptop. Oferujemy możliwość korzystania z takich benefitów jak opieka medyczna lub karta Multisport. Odnośnie pytania o plany/wyniki - marka OSHEE oraz Sonko są liderami sprzedaży w swoich kategoriach w Polsce, a Kinga Pienińska krok po kroku zdobywa rynek. Stawiamy ambitne, ale realne cele przed naszymi pracownikami. Zachęcam do aplikowania. Pozdrawiam Aleksandra Gancarska HR Business Partner

@OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.

" Stawiamy ambitne, ale realne cele przed naszymi pracownikami". Pani Aleksandro, interesujący punkt widzenia.

pzzy

Czy to prawda ,ze wciąż jeździ się w tej firmy gruchotami i ze flota samochowa jest wciąż na bardzo słabym poziomie?

Deny
@pzzy

CO??? haha jestem przedstawicielem z innej firmy ale znam się z gościemz oshee. jak dla Ciebie Mercedes A klasa nówka sztuka jest gruchotem i to jest mało prestiżowe auto jak na auto służbowe, to czego ty k...a szukasz??? Maybacha służbowego? :D hahahaha

Lord
@Deny

W oshy nie jeździ się Mercedesami a klasy, coś ci się merda, podstawa 2.500 do zarobienia z planami na rękę około 3.100 pozdrawiam

Webster
@Lord

Jeśli nie masz pełnej wiedzy, to proszę nie wypowiadaj się!!!!!Pracuję od 3 miesięcy i uwierz mi jest o wiele lepiej....

Jakie narzędzia pracy zapewnia OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Witam serdecznie, Dziękujemy za zainteresowanie naszą Firmą. Narzędzia pracy oraz pakiet benefitów zależny jest od zajmowanego stanowiska. Pozdrawiam Aleksandra Gancarska HR Business Partner

Chyba aż tak źle nie jest PH na zachodzie polski bujają się samochodami służbowymi w celach prywatnych, moim zdaniem OSHEE powinno bardziej się przyjrzeć ludziom których zatrudnia albo liczyć im km i towar bo to co wyprawiają to żenada Polskiego PH!!!

Pepe

A co zazdrościsz, że Ty nie możesz?

Handlowiec

Czy nie uważacie że ten nasz nowy główny trener trochę lansiarz?

PH JAK PRACA?

Hej Pojawiło się jedno ogłoszenie na PH. Czy ktoś może określić jakie warunki ? Tylko detal czy również Sieci ? Będę wdzięczny za odpowiedz :)

lol

Witam serdecznie ,bardzo proszę o informacje rzetelną na temat pracy w tej firmie jako przedstawiciel handlowy na teren zach.pomorski ,ile mniej więcej wizyt dziennie , czy są jakieś zadania meilowe po pracy-robienie tabelek itd. jaki samochód firma daje ,proszę o dokładana marke oraz informacje czy można korzystać bez problemu w weekendy. Ile można na reke na czysto mniej więcej zarobić z planem lub bez. Z góry dziekuje….

Witam, czym różni się stanowisko vanseller od przedstawiciela handlowego? Czy to jest to samo stanowisko? ( Nigdy nie widziałem ogłoszenia na przedstawiciela w oshee, a wielokrotnie widziałem ogoloszenia na vanseller) Pozdrawiam

Igor
@Michał

Vanselller zajmuje się sprzedażą towaru z samochodu. Tzn: rano załadunek, następnie jazda od klienta do klienta robiąc zamówienie, szykują towar na samochodzie, sprawdzanie go z klientem oraz odbiór kasy. Po przejechaniu wszystkich sklepów, czeka cię papierkowa robota z fakturami, rozliczenie z kasy i co jakiś czas inwentaryzacja, na której często można wyjść na duży -. Ja tak miałem ale u innego pracodawcy. Przedstawiciel handlowy jeździ od sklepu do sklepu i zbiera zamówienia oraz kasę. Zapomniałem jeszcze dodać, że często jedno i drugie stanowisko łączy się z układaniem towaru u klienta itp..

Życzliwy

Panie Prezesie , choćby Pan przejął wszystkich z firmy foodcare to i tak Pan im nie dorówna bo firma oshee nie ma takich dopłat jakie ma firma foodcare :( trzeba spojrzeć prawdzie w oczy . W tej firmie staż to średnio 6 mies do roku . Brak stabilizacji . Wyciskają z pracownika co najlepsze a później wykop bez podania przyczyny wypowiedzenia... no bo przecież to zgodne z prawem . Nikt kto ma choć trochę oliwy w głowie to nie przyjdzie do firmy oshee. Macie fatalne opinie w rynku , kupujecie auta dla szpanu a macie długi w terenie ... wszelkie nowości to ogony , rynek się przesycil . Nikt nie chce słuchać o nowościach oshee , czyja to fanaberia ? D.D czy Tonący brzytwy się chwyta .... nie tedy droga

@Życzliwy

Zgadzam się: firma zatrudnia osoby na krótki okres czasu obiecuje złote góry a później jest wykop. I ten cały szum medialny wokół oshee i foodcare tak jakby nie było innych "gladiatorów" w branży... Osobiście nie polecam pracy w dziale administracyjno-księgowym, ale podobno u przedstawicieli handlowych nie jest tez fajnie.

Krzysztof
@ta firma działa poza kodeksem

Znasz może powody tego, że pracodawca po krótkim okresie pracy danego pracownika najzwyczajniej rozstaje się z nim? Czy ma to związek z oceną pracy tej osoby, czy raczej są to zupełnie inne powody? Według Ciebie tego typu rotacja dobrze wpływa na jakość pracy całego działu? Wypowiedz się proszę na ten temat.

@Krzysztof

Nie, nieznane są powody, dla których pracodawca nie przedłuża współpracy. Nie jestem jakimś psychologiem biznesu, żeby stwierdzić czy "ma to związek z oceną pracy tej osoby czy raczej są to zupełnie inne powody". Co jest przyczyną takiego podejścia do pracownika? Nie wiem, zapytaj może jakiegos derektora czy prezesa, bo ja nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć. Co do rotacji: z HR-owego punktu widzenia nie wpływa ona dobrze na jakość pracy całego działu także dla pracy całej firmy jest ona niekorzystna.

Życzliwy
@ta firma działa poza kodeksem

Niestety w żadnym dziale nie jest fajnie , każdy jak ma tylko okazje to ucieka gdzie pieprz rośnie . To bardzo przykre w takich czasach , gdzie brakuje fachowców to firma tak poniża ludzi, zamiat szanować tych co się poświęcają i chcą coś zmienić na lepsze to dostają po głowie ... może kiedy napisze jak wyglada zarząd

@Życzliwy

Jak w zadnym dziale nie jest dobrze, to zarzad powinien sie tak naprawde martwic, ze firma w koncu nie podoła a nie Ty... Nie wiem czy poniżają pracowników, ale te wartości, z ktorymi sie obnoszą to tak naprawde wiele nie sa warte. Dzisiaj jest rynek pracownika, więc szacunek pracownikowi sie nalezy, więc zgadzam sie z Twoimi słowami "Panie Życzliwy".

@ta firma działa poza kodeksem

Szanowna/ y Pani/ e, sformułowanie “Ta firma działa poza kodeksem” mija się z prawdą. Nasza firma nie może sobie pozwolić na działania niezgodne z prawem. Zatrudniamy specjalistów i darzymy zaufaniem naszych pracowników. Głęboko wierzymy, że każdy z nich wykonuje swoje obowiązki z należytą sumiennością i poszanowaniem. Jeśli jednak zauważyłaś/ eś, jakiekolwiek uchybienia, uprzejmie prosimy o kontakt pod adresem e-mail: k.lozinski@oshee.eu. Zgadzamy się ze stwierdzeniem, że każdemu pracownikowi należy się szacunek. Dodamy, że zasada nieobrażania jest uniwersalna, dotyczy zarówno pracownika, współpracownika, podwładnego, szefa i pracodawcy. Pozdrawiamy i zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

@Życzliwy

Szanowna/ y Pani/ e, dziękujemy za opinie odnośnie funkcjonowania wszystkich działów w naszej firmie. Niestety jest ona zbyt ogólna byśmy mogli się do niej odnieść, a z drugiej strony bardzo niepokojąca. Do tej pory nie otrzymaliśmy w naszej strukturze sygnałów, jakoby dochodziło do nadużyć ze strony osób zarządzających. Mobbing pod żadną postacią, także wskazanego przez Ciebie “poniżania” jest absolutnie niedopuszczalny w miejscu pracy. To bardzo poważny zarzut, który niepoparty dowodami stanowi pomówienie. W zawiązku z tym uprzejmie prosimy o dokładny opis sytuacji, które miały wpływ na Twoją negatywną ocenę naszej działalności i przesłanie ich pod adres: k.lozinski@oshee.eu. Tylko wtedy będziemy mogli dokładnie zbadać sprawę, by móc wyciągnąć ewentualne konsekwencje.

@Życzliwy

Szanowna/ y Pani/ e, programy stażowe co do zasady są organizowane na określony czas. Kwestie formalne zawsze zostają uzgodnione z kandydatem na rozmowie kwalifikacyjnej. Te kilka/ kilkanaście miesięcy pracy z nami mają zweryfikować zaprezentowane podczas rozmowy umiejętności, wiedzę i zaangażowanie do nauki. Po odbytym stażu istnieje możliwość podjęcia pracy w strukturach naszej firmy. Wszystko oczywiście zależy- nie tylko od kwalifikacji pracownika, czy zdobytych umiejętności i motywacji stażysty- ale także od aktualnie wolnych wakatów. Jeśli podejmujemy trudną decyzję o zakończeniu współpracy z danym pracownikiem, to dbamy o udzielenie odpowiedzi zwrotnej z przyczyną naszej decyzji. Jeśli zauważyłaś/ eś, jakiekolwiek uchybienia w tym zakresie, prosimy o bezpośredni kontakt pod adresem e-mail: k.lozinski@oshee.eu. Dodany tylko, że naszym celem jest nieustanny rozwój (stąd rozbudowa firmy, nowe produkty), dlatego także zależy nam na tym, by zatrudniać najlepszych specjalistów i stwarzać im atrakcyjne warunki zatrudnienia.

@ta firma działa poza kodeksem

W poprzedniej wypowiedzi odnieśliśmy się już do programów stażowych. W celu wyjaśnienia wszystkich nurtujących Państwa kwestii, oczywiście zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem e-mail: k.lozinski@oshee.eu. Cenimy krytykę, o ile jest ona konstruktywna, ponieważ wyłącznie z takiej możemy wyciągać wnioski, by nieustannie usprawniać funkcjonowanie naszej firmy.

@OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.

czemu osheee szuka na cała Polskę nowych Przedstawicieli Handlowych aż 16 lokalizacji ?! Czy Zwolniona Została Cała Kadra?

kandydat

Dzień dobry! czy jest tu ktoś kto może się podzielić danymi kontaktowymi do HR w Oshee? chodzi oczywiście o wyjaśnienie kwestii dot rekrutacji.

Olo

Proszę o informacje nt pracy jako pH woj wielkopolskie. Czy duża, częsta rotacja? Czy warto tam iść ?Jakie auta? Czy można tez używać je prywatnie ? Jakie uposażenie ?

nowy

Witam serdecznie ,bardzo proszę o nformacje rzetelna na temat pracy w tej firmie jako przedstawiciel handlowy na teren zach.pomorski ,ile mniej więcej wizyt dziennie , czy są jakieś zadania meilowe po pracy-robienie tabelek itd. jaki samochód firma daje ,proszę o dokładana marke oraz informacje czy można korzystać bez problemu w weekendy. Ile można na reke na czysto mniej więcej zarobić z planem lub bez. Z góry dziekuje…

ewap

Dzień dobry, na woj. Opolskie jest aktualnie rekrutacja. W jakim czasie planujecie kogoś zatrudnić?

Zostaw merytoryczną opinię o OSHEE ™ Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OSHEE ™ Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.?

OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.