OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.

Opinie o OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.

Karina

Dzień dobry, Jakie są stawki płacowe na stanowisku handlowca?

@Karina

Aktualnie max jaki można otrzymać to 3500 brutto podstawy.

Stefan

serio 3500 podstawy ? a premie jakie max można uzyskać ? są one do wyrobienia ? jeśli 3500 podstawy to w konkurencji lepiej płacą :P

@Stefan

Może i lepiej, ale skoro jakoś ludzi do siebie łapią, to coś musi być na rzeczy. ;p Może lepsza atmosfera pracy? Albo brak pojęcia o atrakcyjności konkurencji??

Stefan
@Aneta

no jedynie mercedsami mogą uatrakcyjnic oferte - atmosfera pracy ? z tego co slyszalem to jest taka sobie a po przejęciu sonko kiepska

@Stefan

Atmosfera akurat jest tutaj największą zaletą, bo zarobki marne. Premii brak - firma nigdy kasy na ma, nawet na prezenty świąteczne...

Dzień dobry, czy wiadomo coś Panu odnośnie wakatu na RKS pomorskie ?

Witam, proszę o kontakt do przedstawiciela handlowego na terenie Warszawy południe w celu nawiązania współpracy z Centrum Wysokościowym. katarzyna.kornio@airzone.pl

Benefity

Jakie benefity oferuje OSHEE?

Anita
@Benefity

Opieka medyczna w Luxmed i dofinansowanie do Multisporta

Sylwia
@Anita

Czy opieka medyczna w Luxmedzie jest darmowa czy płatna w OSHEE? Czy można podłączyć pod nią swoją rodzinę? Jak duże jest dofinansowanie do karty multisport? Ile musi dopłacić pracownik? :P

Prac
@Sylwia

Multisport 50 zł Opieka medyczna za darmo jeśli nie bierze się Multisporta. Można dołączyć członków rodziny do luxmedu

@Prac

A wiadomo dlaczego multisport wyklucza darmową opiekę medyczną? Jest aż tak niebezpieczny? ;p A wy które z benefitów wybieraliście? Co się według was bardziej opłaca?

Muli
@Aneta

Nie wyklucza. Jak bierzesz multisporta to opieka medyczna jest za około 34 zł miesięcznie

dddddddd
@Sylwia

serio ty pytasz o rzeczy wartości 50zł? normalna jesteś? Jeszcze może spytaj czy dostaniesz 1 butelke oshee miesięcznie gratis. (usunięte przez administratora)...

Jak długo czekaliście na odzew z OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Anon

Około 2 tygodni czekałem

Odpowiedź

Czekałem na telefon ok. 2-3 tygodnie po wysłaniu CV. Odpowiedź dostałem tydzień po 2 etapie. Po 2 etapie rekrutacji dają odpowiedź pozytywną/negatywną

@Odpowiedź

I jaka odpowiedź w Twoim przypadku została otrzymana? I o czym mniej więcej była rozmowa przez telefon? Długo trwała?

Firma OSHEE ™ Polska Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Regionalny Kierownik Sprzedaży - branża FMCG. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.?

Umowa

Umowa o pracę. Możliwe tez posiadanie własnej działalności i wystawianie faktur oshee

Damian
@Umowa

Są jakieś różnice w zarobkach na rękę ze względu na rodzaj umowy?

Mix
@Damian

Wychodzi ci podobnie z tego co wiem??

Umowa
@Umowa

Warto zaznaczyć, że dają umowę na czas określony... najpierw na 3 miesiące, potem na 2 lata

Milena

Czy firma oferuje pracę zdalną ?

Odp
@Milena

z tego co mi wiadomo to wszyscy pracownicy już musieli wrócić do biura, ale sporadycznie jeszcze można poprosić o możliwość pracy zdalnej dzień, czy dwa

Damian
@Odp

Fajnie że powiedziałeś coś na ten temat. :) Widzę że pracujesz w OSHEE, więc może napiszesz też jakie są tu widełki płacowe dla nowych pracowników i czy oprócz podstawy są jakieś bonusy? Czekam na odpowiedź. :)

Cześć , widzę że obecnie poszukują ludzi na stanowisko eksport managera. Czy ktoś w pracował lub pracuje w eksporcie ? Jak ogólnie wyglądają zarobki ? Jaka jest atmosfera w dziale ?

Koko
@Ania

Jedynie co widzę , to fakt , że ogłoszenie na to stanowisko , co może być zastanawiające, nie rzadko się pojawia , interpretacja dowolna. Firma nie zawsze oddzwania do kandytatów , informując że decyzja jest na nie.

@Koko

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie zatrudnieniem w naszej Firmie. Jesteśmy obecnie w trakcie realizacji procesu rekrutacji. Zgodnie z wiadomością e-mail, którą otrzymuje każdy/a Kandydat/Kandydatka aplikujący/a na ogłoszenie kontaktujemy się w wybranymi Kandydatami. Kandydatów i Kandydatki szukających nowych wyzwań zawodowych i mających doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku zachęcamy do udziału w procesie rekrutacji. Pozdrawiamy.

Fatale

Witam, Chciałem zapytać o pracę jako PH w firmie Oshee. Pojawiło się ogłoszenie w moim województwie Małopolskim, jakie zarobki, ile wizyt, plany do ogarnięcia? Mam pracę w innej firmie, ale pytam bo jeśli nie warto zmieniać to niestety jeszcze będę musiał tu jeszcze chwilę posiedzieć. Proszę o obiektywną odpowiedź.

Kamil

Dzień dobry, czy szukają państwo kogoś na województwo dolnośląskie?

Kamil

Witam czy nadal jest aktualne ogłoszenie na stanowisko Kierownik ds. Vansellingu – Polska Północna cały czas moje cv jest jako rozpatrywane Pozdrawiam

@Kamil

@KAMIL Dzień dobry. Dziękujemy za zainteresowanie zatrudnieniem w naszej firmie. Aktualnie jesteśmy w trakcie zbierania aplikacji oraz realizacji procesu rekrutacji na to stanowisko. Bezpośrednio będziemy mogli skontaktować się z wybranymi Kandydatami. Pozdrawiam.

Krystian

Witam czy nadal trwa rekrutacja na stanowisko Kierownik ds. Vansellingu – Polska Północna bo zauważyłem ze cv moje jest zaznaczone rozpatrywane Pozdrawiam

Dzień dobry. Czy jest możliwość wysłania swojego CV lub złożenia swojej kandydatury przez inną platformę niż pracuj.pl? Któryś raz ubiegam się o pracę w państwa firmie, za każdym razem gdy składam CV przez ww. portal, nikt nie raczy nawet otworzyć aplikacji...

Jędrek

Czy szukacie jeszcze Ph na region Łódź? Pozdrawiam

Aleksander

Dzień dobrym, czy nadal trwa rekrutacja na stanowisko przedstawiciel handlowy na terenie województwa Pomorskiego

Mateusz

Dzień dobrym, czy nadal trwa rekrutacja na stanowisko przedstawiciel handlowy Toruń?

Mateusz

Dzień dobry, chciałbym się dowiedzieć czy jest aktualnie prowadzona rekrutacja na stanowisko przedstawiciela handlowego ds. sieci Toruń?

Sławomir

Witam czy obecnie firma prowadzi rekrutację na PH - Toruń ?

@Sławomir

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie. Aktualnie nie poszukujemy jednak Przedstawiciela Handlowego w Toruniu.

milka
@Sławomir

Takie trochę głupie pytanie. Jak przeczyta to PH który obsługuje Toruń to trochę lipa.

JustynaK.

Witam,na przełomie czerwca i sierpnia 3 krotnie aplikowałam w związku z Państwa ogłoszeniem na pracuj.pl! Za każdym razem jest status dostarczona i nigdy nie otworzona!? Nie rozumiem zaistniałej sytuacji! Liczę na odpowiedź.Pozdarwiam serdecznie.Justyna Kamińska z Łodzi .

Pigwa
@JustynaK.

Przecież to są trefne ogłoszenia, szukają 1 ph A dają ofertę na 16 województw. Nie kojarzę aby jakaś inna firma robiła takie chore zagrywki ....

aga
@JustynaK.

nie otworzona tylko otwarta

Shrapner

Cześć wam. Pracuję w branży FMCG od kilku lat, zastanawiam się nad wysłaniem cv do firmy OSHEE. Albo na ASM albo na PH. Mam pytanie dotyczące ilości wizyt jaką ma przedstawiciel handlowy. Oraz jaką podstawę wynagrodzenia ( netto ) otrzymuje PH i ASM. Jakie kpi wpływają na premie. Czy są szkolenia, kursy. Jeśli tak to kto je wykonuje czy firmy które mogą czymś się pochwalić czy też ''stare dziadki'' które pracowały 15 lat temu i lubią opowiadać historię za parę zł. Czy ktoś w tej firmie awansował z PH na ASM czy awanse tam sa czymś powszednim czy raczej przypadkiem losu. Portfolio nie jest zbyt bogate, marka w miarę nowa, wg badań Nilsena ''nie istnieje'' na rynku. Rozumiem że chce przyciągnąć młodych ambitnych nowicjuszy których wyszkoli (tak jak to robiła coca cola kiedyś ) i kusi benefity +lepsze firmowe auto. Interesuje mnie jednak opinia ludzi którzy pracują w OSHEE. A mianowicie praca vs zarobki. Benefity i służbowka to mydlenie oczu. Konkrety ludzie .

Liko
@Shrapner

Mój drogi - jak jesteś znajomym dyrektora to i może zostaniesz ASM bez takiej znajomosci zapomni - sprawa ma się tak samo w przypadku PH

Cygreg

Witam. Bardzo lubię Waszą wodę, ale mam problem... Czy można zrobić coś, aby łatwiej otwierało się butelkę wody??? Proszę spróbować odkręcić butelkę wody... Prawda, że nie jest to łatwe??? Trzeba użyć sporej siły i nie zawsze to się udaje.... Gwarantuję, że jeżeli znajdziecie jakiś sposób, aby nie trzeba używać takiej siły, którą nie każdy dysponuje, woda Waszą będzie się lepiej sprzedawać niż inne. Uważam, że ta podpowiedź pozwoli Wam uzyskać lepsze wyniki sprzedaży. Pozdrawiam. Regina

@Cygreg

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Informacja została przekazana do odpowiedniego działu celem wyjaśnienia.

Zostaw merytoryczną opinię o OSHEE ™ Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OSHEE ™ Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.?

OSHEE ™ Polska Sp. z o.o.