Opinie o Rol Bud Sp. z o.o. w Dąbrowa Tarnowska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Rol Bud Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rol Bud Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rol Bud Sp. z o.o. w Dąbrowa Tarnowska

Czy firma Rol Bud Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Praca w Rol-bud Nowy wpis

Od trzech lat nie wypłacili mi zaległych pieniędzy . Teraz zamierzam już iść do sądu. A na Sławusia składam doniesienie do prokura za oszustwo

Ja Nowy wpis

Firma zatrudnia PH plotki robią raporty później jak się zwalniają a wszyscy odeszli z przed roku PH grubas przejmuje kontrahentów i zarabia dlatego 10 tys minimum strategia firmy dno nie firma

Jak na ten moment wygląda sytuacja w ROL-BUD Sp. z o.o.? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami newsami?

anonymous Nowy wpis

(usunięte przez administratora) pracujesz cały miesiąc dwieście godzin a mały Sławuś Ciebie i tak oszuka na wypłacie ma to we krwi. Dribny malarzyk samochodów z Olsztyna udający(usunięte przez administratora)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rol Bud Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Ola

Pracowałam w 2016 roku w firmie na odstawię umowy zlecenia i nigdy nie było problemów z rozliczeniem. Sfrustrowani ludzie bzdury wypisują! Jak się uczciwie pracuje to problemów nie ma. A tu widzę jednego anonima wypisującego głupoty! Szkoda gadać!!!

ROL-BUD Sp. z o.o.

Szanowni Państwo, W naszej firmie pracuje w tej chwili ok 20 pracowników, wielu z nich od kilku lat. Zawsze są rozliczani na czas. Sądząc po opiniach tu wystawionych piszą to osoby o niskim poziomie kultury osobistej. Zapewne są to osoby, które zostały zwolnione z pracy z powodu nie wywiązywania się z obowiązków. Niestety w dzisiejszych czasach podejście do pracy niektórych osób jest niepoważne i nikt normalny nie będzie płacił za nieobecność w pracy. Każdy, kto pracuje uczciwie, przychodzi do pracy, nie pije jest rozliczany z pracy zgodnie z warunkami umowy. Zapraszamy zatem do osobistego przekonania się, do przyjścia na rozmowę, a gwarantujemy, że przy uczciwej pracy będzie godziwa płaca. Z poważaniem.

ROL-BUD Sp. z o.o.

Szanowny Panie, widzę, że zna Pan na wylot naszą firmę, ludzi w niej pracujących itp. Szkoda tylko, że wszystko pisze Pan anonimowo, co świadczy o tym, że jest to stek bzdur wyssanych z palca.

Piotrek

Pracuje w ROL-BUD Sp. z o.o. od 8 lat i nigdy nie miałem problemu z wypłata pieniędzy. Przychodzą tacy pracownicy co rzucają prace i się nie odzywają bo nie maja odwagi a potem wypisują jakieś bzdury.

admin

Byłeś na rozmowie w firmie ROL-BUD Sp. z o.o.? Jakie są Twoje odczucia po pierwszym spotkaniu? Czekamy na Twój komentarz!

Zostaw merytoryczną opinię o Rol Bud Sp. z o.o. - Dąbrowa Tarnowska

Rol Bud Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Oleśnicka 14
    33-200 Dąbrowa Tarnowska