Opinie o BUY PV SPÓŁKA Z O.O. (dawniej: PV Instalator Polska Grupa Pvge Sp. z o.o.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BUY PV SPÓŁKA Z O.O. (dawniej: PV Instalator Polska Grupa Pvge Sp. z o.o.). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BUY PV SPÓŁKA Z O.O. (dawniej: PV Instalator Polska Grupa Pvge Sp. z o.o.) o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUY PV SPÓŁKA Z O.O. (dawniej: PV Instalator Polska Grupa Pvge Sp. z o.o.) w Warszawa

Pierto

Pracuje jako doradca w jednym z oddziałów praca jest super zarobki świetne, wypłaty PRZED CZASEM (raz opóźnienie jeden dzień ze względu na księgowanie w banku),klienci zadowoleni więc ludzie ogarnijcie niektórzy pisząc takie bzdury ????dla mnie praca rewelacja każdemu polecam

R.

Pracowałem w centrali firmy w Tarnowie. Podejście szefa do pracowników oceniam bardzo dobrze, na atmosferę w pracy też nie mogłem narzekać. Każdy robił co do niego należy. Finansowo ok.

M.

Super polecam więcej nie będę pisał ci co spróbowali wiedzą ci co nie powodzenia

Aleksander

Ja tez polecam szczególnie jeśli chodzi o pieniądze, a z tego co wiem chyba idziemy do pracy żeby zarabiać

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie BUY PV SPÓŁKA Z O.O. (dawniej: PV Instalator Polska Grupa Pvge Sp. z o.o.) padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Key Account Manager na rynek niemiecki oraz DACH.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Gigant

Chyba ktoś pomylił pracę w centrali i pracę w oddziale partnerskim ???? Ja jestem bardzo zadowolony super praca super zarobki i na szefostwo nie narzekam ???? na konflikty w grupie też nie narzekam bo nie ma kiedy się kłócić ????każdy pracuje sam na siebie ????

Rozbawiony

Zastanawiam się skąd w ogóle biorą się tutaj jakiekolwiek pozytywne oceny... Właściciel firmy to osoba absurdalna, nie wiedząca co to szacunek to pracownika z wyimaginowanym wyobrażeniem o sobie i swojej firmie. Zarządzanie poprzez konflikt w zespole to jest to co preferuje a tworzenie pozorów, wymyślanie bajek lepszych niż Adam Mickiewicz oraz manipulowanie pracownikami to chleb powszedni. Sami pracownicy to głównie ludzie młodzi i niedoświadczeni, którymi można łatwo sterować i wykorzystywać. Tym samym na zdobycie doświadczenia i wiedzy od drugiej osoby nie ma co liczyć. Każdy jest od wszystkiego a nacisk na sprzedaż to główny cel dla wszystkich.

Manager Sieci Partnerskiej

Proszę Państwa. Porównanie ze sprzedażą ubezpieczeń jest niepoprawne, w PVGE nie szukamy zwykłych Przedstawicieli Handlowych z łapanki, praca jest dla Profesjonalistów którzy chcą dużo zarabiać uczciwą pracą i być dla Klienta wsparciem a nie wciskaczem kolejnego bubla. Co do ciepłych leadów, jeśli ktoś liczy wyłącznie na taki sposób pracy to zapraszam do racy przy biurku na "ciepłej posadce"

hej, tez bylem na rekrutacji. Ciesze sie ze sie dostalem i nadal pracuje, co moge powiedziec zarobki wieksze niz obiecywali :). Ogromna pomoc z ich strony, szkolenia w terenie. Jest naprawde super! nie ma to nic wspolnego z ubezpieczeniami wrecz przeciwnie. Moja wyplata po pol miesiecznym okresie pracy (w tym 2 dni szkolenia i 2 w terenie) w tamtym miesiacu 16320.00 :)... ten zaczal sie lepiej. Wiec moze lepiej sie zaglebijcie w temat zamiast glupio dopytywac :) Dla mnie tez kwestia zarobkow troche byladziwna, ale o tym ze podjalem wspolprace z nimi zadecydowaly opinie na temat tej firmy w internecie (nigdzie negatywnej nie znalazlem) ja nie zaluje a tym co sie dostali chyba nie musze gratulowac patrzac na rankingi :)

Szanowni Państwo, nie należy mylić rekrutacji do Centrali lub do oddziału własnego, z tego co czytam, ten wpis dotyczy rekrutacji przez oddział partnerski który współpracuje z Centralą i nie jest własnością Spółki PVGE

Marzena

@myk.t co rozumiesz pod pojęciem "w firmie dużo się dzieje", mógłbyś to rozwinąć, zawrzeć więcej konkretnych informacji, które byłby pomocne dla kandydatów poszukujących opinii o PV Instalator Polska? @Julita jakie czynniki wpłynęły na to, że PV Instalator Polska oceniasz jako dobrego pracodawcę? Masz może doświadczenia zawodowe związane z tą firmą i mogłabyś się nimi podzielić na forum?

Norbert

Tak skrajnie różne opinie! Może konkurencja pisze??

myk.t

Branża rewelacyjna, rozwojowa i dynamiczna. W firmie dużo się dzieje. Szef zawsze odnosi sie do pracowników z szacunkiem, bardzo pomocny. Chce dla firmy jak najlepiej i takich też mieć pracowników. Zawsze się można dogadać. Dobra pensja. Wypłaty wykonywane są terminoeo. Najgorsze, że nadzór firmy właściciel pozostawia niekompetetnym osobom, przez które praca zamiast jednoczyć, dzieli. Pozatym polecam.

Julita

PV Instalator ma opinię dobrego pracodawcy. Może trzeba zająć się praca a nie ocenami szefa?

zawiedziona

Nie polecam, pracowałam i to co moge powiedzieć to że występuje ogólny brak szacunku w późniejszym czasie, a szkoda że Pan szef jest czlowiekiem z którym nie dało się współpracować bo lubiłam tą pracę i nie dziwi mnie fakt że ciągle i notorycznie zmienia się kadra we wszystkich działach.

Zostaw merytoryczną opinię o BUY PV SPÓŁKA Z O.O. (dawniej: PV Instalator Polska Grupa Pvge Sp. z o.o.) - Warszawa

• Jak się pracuje w BUY PV SPÓŁKA Z O.O. (dawniej: PV Instalator Polska Grupa Pvge Sp. z o.o.)?

Zobacz opinie na temat firmy BUY PV SPÓŁKA Z O.O. (dawniej: PV Instalator Polska Grupa Pvge Sp. z o.o.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUY PV SPÓŁKA Z O.O. (dawniej: PV Instalator Polska Grupa Pvge Sp. z o.o.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 11 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BUY PV SPÓŁKA Z O.O. (dawniej: PV Instalator Polska Grupa Pvge Sp. z o.o.)