Opinie o BUY PV SPÓŁKA Z O.O. (dawniej: PV Instalator Polska Grupa Pvge Sp. z o.o.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BUY PV SPÓŁKA Z O.O. (dawniej: PV Instalator Polska Grupa Pvge Sp. z o.o.). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BUY PV SPÓŁKA Z O.O. (dawniej: PV Instalator Polska Grupa Pvge Sp. z o.o.) o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUY PV SPÓŁKA Z O.O. (dawniej: PV Instalator Polska Grupa Pvge Sp. z o.o.) w Warszawa

Klaudia

Hej ludziska byłam na rozmowie z tą firmą ok 2miesiace temu. Chciałam pracować jako doradca. Miałam obawy bo jednak podstawy nie dają ale teraz już pracuje 1.5miesiaca w jednym z oddziałów i jest super. Serio polecam tą firmę, zarobki super, jest sporo roboty na początku ale tez dużo pomocy.Nie będę mowila o pieniądzach ale jeśli ktoś z Was chce spróbować to warto. Wasza decyzja. Ja jestem zadowolona i polecam

Iza
@Klaudia

@Klaudia, a co masz na myśli pisząc, że nie dają podstawy? Czy na starcie stawki są naliczane w jakiś niestandardowy sposób?

Klaudia
@Iza

ja mam firmę wiec rozliczam się na zasadzie fv prowizyjnej :)

Jestem handlowcem jednego z oddziałów naprawdę polecam, świetna atmosfera, wysokie zarobki, jednak trzeba się trochę wysilić szczególnie na początku. Ogromna pomoc i wsparcie. Wynagrodzenie przeszlo moje najśmielsze oczekiwania :) Dziekuje i polecam :)

Maruś

Jest super, jest super wiec o co ci chodzi...? wiec o co ci chodzi, jest super, jest super :D . wkurzają mnie takie bezpodstawne opinie, nie wiesz nie wypowiadaj się! Jeśli chcesz się przekonać, że można zarobić i być fer do klientów i firmy polecam bardzo mocno Marek W.

Dariusz M.

Witam, dla tych co sie zastanawiaja :) Polecam prace w tej firmie. Zarobki naprawde swietne, ale trzeba pracowac. Kontakty dostajemy (pracowalem w firmie konkurencyjnej gdzie sam musialem pozyskiwac leady) Ogromne wsparcie dyrektorow i cenrali. Widac, ze firma sie rozwija, nie przeszedlbym do zadnej innej firmy np do takiej gdzie dostaje podstawe 2 tys i musze zrobic 20 kw do podstawy bez dodatkowych zarobkow ...Szczerze polecam chociaz sprobowac :)

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie BUY PV SPÓŁKA Z O.O. (dawniej: PV Instalator Polska Grupa Pvge Sp. z o.o.) padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Key Account Manager na rynek niemiecki oraz DACH.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
neo806

Byłem na rozmowie na handlowca w jednym ze świeżo otwieranych oddziałów partnerskich. Otrzymałem informację, że dostaje się wsparcie w postaci tzw ciepłych leadów jako potencjalnych klientów. Dodam, że umowa oparta na własnej działalności gospodarczej. Może ktoś potwierdzić tą informację? Czy ktoś ma doświadczenie sprzedażowe w tej firmie? Jak z wypłacalnością? Podobno można dołożyć do każdego kw max 1000 zł swojej marży i to właśnie jest mój zarobek?

Kristo
@neo806

Tak, też byłem na takiej rozmowie (centralna Polska) i otrzymałem dokładnie te same informacje. Zastanawiam się ile leadów na miesiąc wpada dla handlowca? No i przez trzy miesiące eksploatuje się własny samochód, a podobno trochę tego jeżdżenia jest. Dzwonili już z informacją, że zostałeś przyjęty i zapraszają na szkolenie?

Marzena
@Kristo

Moglibyście powiedzieć jak wygląda rozmowa? Jakich pytań można się spodziewać? Czy macie wskazówki dla osób, które wybierają się na rozmowę? Ciekawi mnie czy zdecydowaliście się na współpracę z PV Instalator Polska.

Kristo
@Marzena

W rozmowie najbardziej podkreślali jak to dużo można zarobić, ok 10k to tak spokojnie. Tu zapaliła mi się lampka. Przypominało mi to trochę zachętę do bycia agentem ubezpieczeniowym. Przed paroma laty byłem na takim spotkaniu i też najbardziej na tym się skupiano.

@Kristo

Witam Panie Kristo. I jak wygląda praca w PVGE Oddział Partnerski....? Sciema jak w przypadku bycia agentem ubezpieczeniowym czy moze inaczej? Proszę o informacje bo jestem na etapie szukania pracy w fotowoltaice.

Stefan
@Kristo

O taak, zarobisz 10 tysięcy spokojnie. Naturalnie na własnej działalności, bez żadnych świadczeń za to z kosztami (telefon, internet, biuro, samochód). Oczywiście rozumiesz, że to kwota brutto, odejmij od tego vat i dochodowy to oczy otworzą Ci się szeroko a w kieszeni miesięcznie zostanie 3500. Weź pod uwagę, że te bajki o ciepłych lidach to ściema. Dostajesz lida i kontaktujesz się nie z Klientem zdecydowanym na PV tylko Człowiekiem zawracającym głowę dziesiątkami pytań po lekturze tekstów ćwierćinteligentów technicznych. Dalej audyt Jego potrzeb i analiza możliwości technicznych dachu (ile ma miejsca). Jeśli wypali Ci 10% z masy dyskutentów to dopiero być może będzie Twój potencjalny zarobek. Ale jak mawiają "ducha nie gaście".

Leszek
@Stefan

mi zostaje ok 15-16 tys na czysto miesiecznie :).Stefan pracowales tam ze tak sie wypowiadasz? Jesli ktos nie jest gotowy do prowadzenia biznesu i nie potrafi znalezc sobie kosztow, majac wlasna firmie to niech idzie do pracy za najnizsza krajowa :)

Igor

Czy pracownicy ogólnie polecają pracę tutaj?

Misiek
@Igor

Jeśli chodzi o siedzibę główną w Tarnowie nie ma na co narzekać. Wiele opinii poniżej dotyczy jednak oddziałów partnerskich, które tak na prawdę należą do PVGE, ale to odrębne firmy, a one już niekoniecznie mogą traktować pracownika pozytywnie. Jeśli chodzi o Tarnów dla mnie 5 z plusem. Oddziały partnerskie w zależności od szefa, który zarządza placówką - te co współpracują od lat - wiem, że jest tam dobrze.

@Misiek

Jesteś w stanie napisać, czy firma narzuca może odgórny obowiązek posiadania doświadczenia zawodowego, aby móc stać się pracownikiem tej firmy? Chciałbym zweryfikować, jak to wygląda.

podwykonawca
@Misiek

Bzdura totalna.Co chwile ktoś przychodzi i odchodzi z centrali.

Mariusz
@Igor

Zdecydowanie polecam, wiekszosc wpisow sa to wpisy konkurencji... Ja pracuje juz rok w tej firmie i jestem mega zadowolony. Super zarobki, wyplaty na czas i wielkie wsparcie! Nie zastanawiaj sie nawet, napewno nie bedziesz zalowal

Monter

Cześć czy mógłby ktoś podzielić się opinią, jak wygląda praca jako monter ? jak warunki, zarobki i stosunek do pracowników ? I czy biorą z doświadczeniem, czy może prowadzą własne szkolenia na Monterów ? Byłbym bardzo wdzięczny za aktualne informacje :)

baloun
@Monter

u mnie był kierownik Polak, miał swoja firmę i uprawnienia. Montowali dwaj Ukraińcy.

Maja
@Monter

Mam nadzieję, że odpowiedź od @baloun w jakiś sposób Cię usatysfakcjonowała. Zdecydujesz się zatem spróbować swoich sił w PV Instalator, czy jeszcze chcesz się wstrzymać? Informuj mnie na bieżąco o swoich poczynaniach.

Monter z innej firmy
@Monter

Przeciez ta firma nie ma swoich monterow i swoich ekip. Jada wszystko tylko na podwykonawcach i to najmarniejszej jakosci tylko tacy ktorzy sa najtansi na rynku i nikt ich nie chce. Smiech na sali jakosc montazy w tej firmie. Zero uziemien, zero dodatkowych zabezpieczen. Swojego czasu robili uziemienie jak sie klient upomnial. TRAGEDIA!

A
@Monter z innej firmy

Większych bzdur to ja nie czytałam. Proszę kłamliwie nie oczerniać firmy bez żadnych podstaw. Tak działa jedynie zawistna konkurencja.

Bartek
@Monter z innej firmy

Firma posiada własne ekipy montazowe. Posze sie najpierw upenic, zamiast oczerniac firme PVGE, tylko dlatego, ze jestec z konkurencji

@Monter z innej firmy

z tym sie nie zgodze! Byly u mnie wiele firm wybralem PVGE. Doradcy z 3 firm konkurencyjnych nie potrafili nawet powiedziec jakie zabezpieczenia firma daje. W PVGE, dowiedzialem sie o zabezpieczeniach. Maja dodatkowe zabezpieczenia! W 2 firmach bylo mniej zabezpieczen niz w PVGE. Dodatkowo dostalem od nich wycene w wersji papierowej gdzie wszystko jest opisane o sprzecie zabezpieczeniach itp., nie to co od doradcow z firm konkurencyjnych, ktorzy wyjeli kartke z notesu, na kartce rozpisali mi cene i rozrysowali jak dziala instalacja, nie podajac nawet nazw komponentow pomijajac fakt, ze nie wiedzieli nic o zabezpieczeniach ...!!! Takie wpisy to ewidentne dzialania konkurencji! Ja jestem zadowolony, i zdecydowanie wszystkim ich polecam

Czy w obrębie jednego działu w PV Instalator Polska Grupa Pvge Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Majkel

Są :)

RENAS

Powiem że osobiście nie polecam a to dlatego że: przywóz materiału za pośrednictwem kurierów przez co może się okazać po rozpakowaniu przez podwykonawcę że coś jest uszkodzone i wówczas może być problem, kto i gdzie uszkodził a towar składowany jest przez kilkanaście dni u zleceniodawcy do przyjazdu podwykonawcu - montażystów. A wiadomo, dziś są różne anomalia i wszystko jest możliwe??? Doractwo bardzo średnie - spotkanie nie wyczerpuje wszystkich zagadnień,- one ujawniają się później i zaczyna się problem który jest nie do porawienia a tłumaczenie doradcy to? Nasz podwykonawca innych elementów do montażu nie produkuje więc musi zostać to co jest na dachu choć Ja życzył bym sobie coś innego. Z samej grupy podwykonawczej - montażystów jestem bardzo zadowolony, niemniej nic zmienić się nie da gdyż taki jest projekt PVG. Reasumując choć kąt nachylenia paneli jest w rocznym bilansie najkorzystniejszy 15% jednak to powoduje że w naszej szerokości geograficznej jestem zmuszeony przez brak możliwości podnieśienia paneli do kąta około 30% zimą produkować energię w okresie letnim z max wydajnością co z kolei powoduje większe odprowadzenie do sieci energetycznej a w rezyltacie większe potrącenie energii za jej przechowanie przez sieć energetyczną. W okresie zimowym jest natomiast najniższy efekt produkcji a to wówczas potrzebujemy energi dużo więcej jak latem więc bilans roczny w rzeczywistości jest nie korzystny bo niedosyć że w okresie letnim produkujemy dużo to równocześnie mamy większe potrącenie za przechowanie.

Bartek
@RENAS

RENAS a w ktorej firmie nie dostarczaja komponentow kurierem przed montazem?Wszystkie firmy tak robia. Jesli nie chcesz komponentow przed montazem, popros aby komponenty przyjechaly wraz z ekipa. Dodatkowo, jesli nie rozpakujesz towaru, to ekipa przed przyjazdem ma obowiazek sprawdzic towar i nie ponisisz za to odpowiedzialnosci, jesli sie cos uszkodzi w kurierce, bo nie dotykales towaru do momentu przyjazdu ekipy

Artur

Po zamontowaniu fotowoltaiki rachunki przychodzą co pół roku około 1000 zł. Pan(usunięte przez administratora) Nie odpowiada na żadne meile i telefony. Wysłałem rachunki do wglądu innemu pracownikowi PVGE który obiecał że sprawa się zajmie, niestety tylko obiecał ale nic nie zrobił.

salesman

Te "oddziały" to po prostu ludziki prowadzący zupełnie odrębną działalność dostający od firmy prowizję. Szumnie nazywają to oddziałami, ot co. Cała firma jest mała, trąci tandetą, a właściciel (bo to tak naprawdę przekształcona działalność jednej osoby, żadna grupa!) nazywa wszystko Grupą, Oddziałałem itd., żeby zbudować jakieś wrażenie nie wiedzieć czego. Po prostu jeden z lokalnych instalatorów, dość kiepscy monterzy i raczej podwykonawcy, tyle.

Oddział

(usunięte przez administratora) Łatwo nawiązać współpracę bo oddzisl może otworzyć każdy!! Później zaczynaja się schody! Ciagle szukanie winnych i próby obciążania dodatkowymi kosztami oddziały! Nieterminowe wypłaty! A jak oddział chce odejść to dostają pisma straszaki od prawnika działającego w imieniu spółki! Nie polecam!!!

Oddział partnerski

Nie polecam niestety. Na początku wszystko pięknie wręcz idealnie. Później cagle zrzucanie winy, na projekty trzeba czekać nawet ponad tydzień czasu. Koordynatorzy krzyczą wręcz na oddziały co wręcz może być postrzegane jako mobing. Związać się łatwo a jak chcesz się rozstać to wysyłają pisma od prawników! Nie polecam!!

Ewelina R.

Jest to żenujące. Wszyscy doradcy będący pod biurem partnerskim dostają wynagrodzenie przed terminem nigdy nie zdarzyla się sytuacja by były opóźnienia, wręcz przeciwnie. Dodatkowo osoba, która się wypowiada ,,jako klient i jako doradca" informuje, iż nie ma takiej osoby u mnie w zespole która była naszym klientem oraz pracownikiem. Jednak patrząc po dacie i godzinie komentarza chyba, ktogos z konkurencji poniosła sobota i wypisuje bzdury. Proszę o kontakt w takim razie w celu wyjaśnienia sytuacji osoby, która to pisała skoro jest odważna aby pisać takie bzdury na forum chętnie spotkam się z tą osobą oraz pracownikami aby udowodnić, iż jest to nieprawdą.

Część. Może ktoś napisać jak jest naprawdę w kwestii pracy montera? Jak wygląda praca w ekipie i jacy są ludzie i realne zarobki? Dziękuję za info i pozdrawiam

@ja

Niestety nikt nie odpowiedział na Twoje pytania związane ze stanowiskiem montera. Chciałbym dowiedzieć się, czy mimo braku odpowiedzi na forum zdecydowałeś się aplikować na to stanowisko?

Arr

Bawia mnie komentarze osób, które tak naprawdę nie pracują w tej firmie. Jakie koszty biura ?pracując jako doradca takich kosztów nie masz też przecież robisz sobie koszta np. paliwo, koszty czystości -chemia itp. jest mnóstwo mozliwosci robienia kosztów ale to już pytanie do księgowej. I zarobek 10tys jest minimalnym zarobkiem jeśli ktoś naprawdę pracuje sumiennie może zarobić naprawdę kupę kasy. Może tak -juz po odliczeniu kosztów księgowej ZUS VAT (nie liczę paliwa i auta) zostało mi ok 19tys. Czy to mało. Ludzie weźcie się do roboty a nie piszecie bajki nie mając nic z tym wspólnego. Prosta zasada pracujesz zarabiasz. Leżysz w domu snując dziwne teorie po internecie nie zarabiasz. Więc jeśli nie masz pojęcia o pracy w tej firmie nie pisz takich głupot. Jeśli potrzeba mogę na priv wysłać zdjęcia potwierdzające moje miesięczne przelewy z pracy jako handlowiec. Oczywiście są minusy praca niekiedy do wieczora i brak czasu dla zony. Tyle w temacie

Mario
@Arr

Poproszę o wysłanie miesięcznych zarobków zgodnie z deklaracją

Łucja
@Mario

Byłoby najlepiej, jakbyś zaczął sam wypowiadać się na temat PV Instalator Polska Grupa Pvge jako pracodawcy. Musisz mieć świadomość tego, że taki post jak ten Twój powyżej w żadnym razie nie posłuży osobom, które zastanawiają się nad aplikowaniem tam. Słyszałam, że PV Instalator Polska Grupa Pvge szuka aktualnie nowych pracowników. Powiedz w związku z tym, czy nowo zatrudnionym osobom od razu oferują tam stabilny rodzaj umowy razem ze wszystkimi jej przywilejami?

gaspar
@Arr

Spoko, wrzucaj te wyciągi z konta.

Robert
@gaspar

Wypowiedziałeś się w tym wątku, dlatego może będziesz w stanie odpowiedzieć na moje pytanie. Mianowicie chciałbym dowiedzieć się, czy możliwe jest odbycie stażu bądź praktyk u tego pracodawcy? Starałem się znaleźć informacje na ten temat niestety bezskutecznie.

Ola

Witam, chciałam się od was dowiedzieć czy umowy jako doradca w tej firmie sie opłaca Moje sugestie dla PV Instalator Polska: Nie mam Lubię atmosferę w PV Instalator Polska za: Wszystko

Arr

Większość to opinie od pracowników biur partnerskich (są bardzo dobre)z tego co wiem i czytam ludzie pracujący w centrali e Tarnowie nie są zbytnio zadowoleni z zarobków i atmosfery tam panującej.jedank z doświadczenia wiem że piszą to ludzie którzy już tam nie pracują . Według mnie warto spróbować jeśli chodzi o stanowisko handlowca polecam ale ja pracuję w placówce partnerskiej z tego co słyszałem na stanowisko w centrali składają się gorsze zarobki

Hokusxpokus

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat stanowiska specjalista ds logistyki?

Zostaw merytoryczną opinię o BUY PV SPÓŁKA Z O.O. (dawniej: PV Instalator Polska Grupa Pvge Sp. z o.o.) - Warszawa

• Jak się pracuje w BUY PV SPÓŁKA Z O.O. (dawniej: PV Instalator Polska Grupa Pvge Sp. z o.o.)?

Zobacz opinie na temat firmy BUY PV SPÓŁKA Z O.O. (dawniej: PV Instalator Polska Grupa Pvge Sp. z o.o.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUY PV SPÓŁKA Z O.O. (dawniej: PV Instalator Polska Grupa Pvge Sp. z o.o.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 11 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BUY PV SPÓŁKA Z O.O. (dawniej: PV Instalator Polska Grupa Pvge Sp. z o.o.)