LUKSMANN HR

Opinie o LUKSMANN HR

Mikołaj

Siema. Jeździł ktoś/jeździ na kontenerach w Kassel? Polecacie?

Szymek
@Mikołaj

siema, ja ich polecam nagrali mi fajna robote jezdze caly czas w kassel jak ty jestes fair wobec firmy to firma jest tymbardziej spoko ja akurat smigam bdf teraz od 5 miesiecy prawie zero problemow jezyk nie jakis super u mnie ale fajnie bo kiedy zadzwonilem do luxmana to mi pomofli w tlumaczeniu pozdrawiam

Drajwer
@Szymek

Chciałbym podjąć pracę , mam kilka pytać jak możesz to odezwij się do mnie 504 683 814

Elżbieta

Cześć, ja w sprawie oferty na Pracownika Produkcji, która mi się wyświetliła tutaj. Czy można wiedzieć, jaką dają stawkę obecnie? Bardzo proszę o informację.

jano
@Elżbieta

najlepiej tam zadzwonić i zapytać albo na ich strone spojrzeć

Jan

Po roku pracy w niemieckiej firmie mogę się na pewno wypowiedzieć obiektywnie w temacie korzystania usług z Luksmann. Po pierwsze wszystkie warunki pracy dostałem na piśmie przed wyjazdem, dostałem dane mojego przyszłego pracodawcy, mogłem sobie sprawdzić sam firmę. Po przyjezdzie okazało się, ze dostaje umowe bezposrednio z niemiecka firma transportowa. Troche byłem na początku zestresowany, bo nie mialem sporego doświadczenia ani nie znalem za dobrze jezyka, ale moj koordynator we wszystkim mi pomagal i cierpliwie tlumaczyl. Staralem sie pokazać jako mlodziak w pierwszych dniach i tak się spodobałem firmie, że po miesiacu dostałem o 100 euro podwyżki, a po 6 miesiącach już 300 euro wiecej. Sama praca jest typowa jak dla kierowcy poczty, jest spokojnie, wystarczy wykonywac polecenie dyspozytora. Przerwy o czasie, wolne 2 tygodnie w systemie. Ja akurat pracuje w okolicy kassel ale inne oddzialy slyszalem tez podobnie. pozdrawiam

@Jan

Skopiowana wypowiedź pod innym nickiem

Janek K

سائق شاحنة

سائق شاحنة

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Świeży

Witam, czy ktoś pojechał od Luksmanna do Kassel na BDF? Jak warunki płacowe i mieszkaniowe? Dla swieżaka te BDFy do ogarnięcia? Pozdrawiam.

jasiek
@Świeży

ja jechałem do kassel i juz zostalem 4 miesiące no trzeba sie podszkolić ale da radę jak sie chce, spoko robota, weszystko pokazuja co i jak

Jaty

I jak jesteś już tam ?

Antek
@Świeży

Zobacz sobie na stronie pracawue.pl tam masz oferty od Luksmanna i masz podane widełki ile zarobisz i mniej więcej ile co kosztuje mieszkanie, jedzenie itd.

Patryk
@Antek

super stronka konkretna

szeryf

BDF w Kassel dla świeżaka w jakiej firmie?Wystarczy pierwsza litera firmy.

Artur

bardzo profesjonalne podejście na etapie rekrutacji... polecam wszystkim

Łukasz 30

Witam wszystkich, dużo ofert przeglądałem firmy Luksmann,posiadam doświadczenie na wywrotkach, myślę nad wyjazdem do Niemiec,jak to w rzeczywistości wygląda? Tzn nie znam wogole języka,da się to jakoś przeskoczyć? Prosiłbym o wypowiedź osobę, która w podobnej sytuacji była i jednak udało się. Dodam że tutaj u nas zarobić godne pieniądze ???????? się nie da. Pozdrawiam Łukasz z Lubelskiego.

Karol.84
@Łukasz 30

Sa oferty bez jezyka, tj. z polskim koordynatorem. Ja pojechalem co prawda nie na wywrotki ale na BDFy i mam polskiego dyspozytora. kontakt jest z reguly pisemny wiec nawet w sumie jak bym mial niemca to bym sobie wszystko w translator wrzucil i bez problemu. jak ktos chce pracowac to nie ma przeszkody w jezyku, pozdrawiam z kassel

Kris
@Łukasz 30

Witam. Znalazłeś prace na wywrotki w Niemczech. Tez się zastanawiam na wyjazdem do pracy.

Świeży
@Karol.84

Można się z Tobą jakoś skontaktować? Zapytałbym o to i owo.

@Łukasz 30

Siema, nic sie nie martw, jak ogarniesz robiotę z polskim dyspo to bez probolemu, potem jak bedziesz juz sluchal niemieckiego to sam załapiesz podstawy

Irek
@Karol.84

Jak jest na BDF ? Chce spróbować, a nie mam doświadczenia. Dzięki za podpowiedz.

Zwickau to dobre miejsce dla osób szukających pracy jako Pracownik Produkcji? Co powiecie o pracy w firmie LUKSMANN HR?

jasiek

ja pracuje w zwickau na produkcji juz 3 lata polecam kasa na czas i duza pomoc ogolnie w ogarneciu sie za granicą

Karol

Dzień dobry, z firmą wyjechałem ponad rok temu. Byłem już w Niemczech lecz pojechałem na własną rękę i trochę się przejechałem na kasie. Luksmann spełnił moje oczekiwania, bałem się pojechać ale Pani Julia dzwoniła co tydzień zapytać się czy jest ok, czy kasa się zgadza, warunki itp. nie zostawiła mnie samego w niemieckiej firmie a tego się obawiałem. Także polecam

Marek z kassel

wszystko ok szybkie załatwienie pracy i mila obsluga pozdrowienia dla was

A gdzie Luksmann nie rekrutuje? :) Wybór z pośród 500 firm. Zapraszamy tel. 500800870

Brylant
@LUKSMANN HR

Czyli do wustermark też?

@Brylant

Nie, tylko Kassel !

Kierowiec.

Widzę że firma Luksmann ma same dobre opinie.To super że profesjonalnie podchodza do każdego pracownika.Przegladałem ich ofert pracy ,szkoda że nie maja nic na ruchome podłogi(walking floor) w Niemczech bo chetnie wróciłbym na niemieckie szlaki.Pozdrawiam i szerokosci .

MirekM

Bardzo dziękuję firmie Luksmann HR-Wrocław, a zwłaszcza Pani Julii, za profesjonalną pomoc w znalezieniu ciekawej pracy.

olo

znaleźli mi robote blisko granicy jezdze po niemczech kasa jest jaka miala byc wiec wszystko sie zgadza

Jl

Bez języka niemieckiego jako kierowca ktoś od nich jechał i może powiedzieć jak to wygląda pytam bo nie chcę do (usunięte przez administratora) trafić a znam tylko angielski i nie wiem czy warto się takimi ofertami interesować

Jaroslaw B.
@Jl

Ja nie znam jezyka za bardzo, tak pare slow, i pracuje bez problemu. jak mam jakas sytuacje to dzwonie do luksmanna i mi pomagaja cos przetlunaczyc, poza tym jest jeszcze polskie dyspo.

Szymek

wszystko okej, dzieki za pomoc

JJ

Polecam, na miejscu wszystko sie zgadzało z trym co w ofercie pozdro

Piotrek

Warunki jakie zastałem w pracy zgodne z tym co mowił Luksmann, kasa wypłacana na czas a to najwazniejsze. szef w porządku nic tylko jeździć. dzieki za pomooc

@Piotrek

Gdzie ta firma bo tez szukam daleko od granicy jaki system

Wszystko ok, oferta zgodna z opisem. Wypłata wypłacana na czas. Bardzo miłe podejście do klienta, po rozpoczęciu pracy otrzymałem paczkę z gadżetami luksmanna. Oby tak dalej :)

Zostaw merytoryczną opinię o LUKSMANN HR - Wrocław

• Jak się pracuje w LUKSMANN HR?

Zobacz opinie na temat firmy LUKSMANN HR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 139.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUKSMANN HR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 110 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LUKSMANN HR?

Kandydaci do pracy w LUKSMANN HR napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LUKSMANN HR