LUKSMANN HR

Opinie o LUKSMANN HR

Kaja

Mąż zadowolony, wszystko się zgadza. Fajne, nowe samochody i wygodne zakwaterowanie! niedługo z synem mamy go odwiedzić :) polecamy i dziekujemy Luksmann za pomoc w znalezieniu pracy

Karol

Wszystko ok. Warunki na piśmie zgodne z tym co na miejscu. Będę polecał

Kacper

Sprawdziłem, wyjechałem i wszystko gra. Miałem do czynienia kiedyś z inną agencją i było do kitu, nic się nie zgadzało, tu wręcz odwrotnie

Patryk

Firma Luksmann pełny profesjonaliz, praca w pełni odpowiada moim oczekiwaniom, jestem zadowolony, polecam

Kiksu
@Patryk

Tak się właśnie zastanawiam nad tą agencją. Napisz coś więcej jak długo przez nich pracujesz, i jak się ma oferta do rzeczywistości. Na czym pracujesz i jakie są zarobki. Pozdro

سائق شاحنة

سائق شاحنة

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Błażej Popławski

Polecam. Kontakt z panią Moniką na wysokim poziomie, luksmann znalazł mi pracę, która mi odpowiada i przede wszystkim jest zgodna z tym, co było na papierze. polecam 10/10

@Błażej Popławski

Cześć, zasiałeś we mnie ziarenko niepewności z ta cala zgodnością lub właśnie jej brakiem. O czym mowa, z czym mogłyby być jakieś komplikacje? I czy firma w razie problemów pomaga? Miał ktoś jakieś ostatnio by podać przykład?

Błażej Popławski

No chłopie, jechałem kiedyś z inną agencją, pojechałem do robotu i się okazało, że firma w ogole nie wiedziaa ze przyjade to jedna sprawa, a druga ze wynagrodzenie i warunki byly zupełnie inne niż tamta agencja mi mowila. dlatego z rezerwą podchodziłem do szukania roboty przez agencję, ale w luksmannie zupełnie inna bajka, wszystko na tip top na bieżąco kontakt, same rzetelne ino- dlatego polecam

Wszystko ok. Duża pomoc przy formalnościach zgodność warunków na miejscu

Kazimierz

Polecam firmę Luksmann, zgodność warunków na miejscu z ofertą duze wsparcie

Mariusz

Zgodnośc pracy z oferta, potwierdzenie warunków na piśmie, wszystko ok

Karol

Polecam z całego serducha, robota w Bamberg klasa. firma ok, kasa na czas, wszystko sie zgadza a sam mam stały kontakt z Pani a rekruter- na plus!

Arek

Praca załatwiona szybko i sprawnie. Dopytując o szczegolu nie bylo zadnych problemow by uzyskac jasme odpowiedzi, duza pomoc Niemiecki pracodawca bezproblemowy.

Bardzo mila obsuga,wszystko jasne I klerowne Pozdrawiam

Rafał

Witam serdecznie polecam firmę Luksmann , naprawdę solidna i uczciwa firma ???? Dziękuję za pomoc w znalezieniu pracy

Rafał

Polecam firmę luksmann. rozpoczolem prace za ich pośrednictwem i musze powiedziec ze wszystko jest bez zarzutu. fajna firma, stały kontakt i wszystko zgodnie z ustaleniami

Jan

Praca zgodna z opisem podczas rozmowy. zawsze można zwrocic się po porade czy pomoc, nawet jak juz jeżdzę 4 miesiąc i miałem pytania to nikt mnie nie olał. takie zachowania się ceni- wszystko super jest dlatego też brata wciągłem i jeździ ze mna

Staszek

luksmann oceniam 10/10 stały kontak, spoko kasa, zarabiam wiecej niż kierowcy ktorzy już tu pracują i przyjechali bezposrednio wiec to prawda co mowia, ze luksmann negocjuje lepsze warunki

zgodność oferty z warunkami na miejscu, duże zainteresowanie ze strony pracowników luksmann, polecam

Co jaki czas można zjeżdżać do domu? Zależy jak wybierzesz, że np. co weekend, albo raz na rok? Jak to w Niemczech jest, ktoś jeździ przez tą firmę i wie?

Roman

Polecam, jeżdzę wywrotką w Kassel mogę powiedziec, ze wszystko gra i jestem zadowolony luksmann 10/10

Zdzich

wszystko ok, sprawne załątwienie pracy i zgodnosc oferty z tym co na miejscu, super kontakt

Domi

Fajno, parę dni temu wpadło ogłoszenie dla konsultanta ds. obsługi klienta z j. niemieckim, najlepiej filologa :) Czy dla tych, co wybiorą opcję UoP zatrudnienie jest od początku w tej formie, czy wszyscy mają zlecenie na próbnym okresie? Jakieś dane o zarobkach konsultanta może macie? ;)

Zostaw merytoryczną opinię o LUKSMANN HR - Wrocław

• Jak się pracuje w LUKSMANN HR?

Zobacz opinie na temat firmy LUKSMANN HR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 139.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUKSMANN HR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 110 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LUKSMANN HR?

Kandydaci do pracy w LUKSMANN HR napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LUKSMANN HR