LUKSMANN HR

Opinie o LUKSMANN HR

Konrad

kasa terminowo, baza socjalna okej, normalna firma, bez gonienia przez dyspo bardzo fajnie, naprawde polecam pracuje w Koblencji na wywrotce

Bartek

bez zarzutu, wszystko załatwione na tip top

Janek

Jest okej, pracuje na wywrotce kolo Koblencji, kasa na konto terminowo spoko ludzie w firmie i duża pomoc od Luksmann, mimo ze pracuje juz miesiac to i tak dzwonia zapytac co u mnie

Patryk

mogę polecić z czystym sumieniem, trochę się obawiałem wyjazdu do niemiec ale miło się zaskoczyłem, wszystko jak było umówione, zawsze pod telefonem w razie pytan polecam

سائق شاحنة

سائق شاحنة

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Mariusz

przerobiłem już wielu takich pośredników, ale do Luksmanna żaden nie ma podjazdu, wszystko się zgadza, wszystko na piśmie, nie ma jakiś (usunięte przez administratora)na miejscu, ja pracuje - firma płaci i wszystko gra- polecam Luksmann jak ktoś szuka pracy w niemczech

Karol

Polecam,szybko i sprawnie załatwiona robota, kasa na konto do 15 tak jak w umowie, klasa, żeby wszyskie agencje tak działały to swiat byłby piękny

Marzenka

mąż zadowlony to i żona też- luksmann dobrze doradził w wyborze oferty, na miejscu bylo tak jak było umówione, duzy plus i kasa tez sie zgadza, mądź jeździ pod Munster na plandece już 2 miesiąc

@Marzenka

Zaczął wraz z nowym rokiem, skoro drugi miesiąc? I jakie zasady wtedy podpisywał? Nic nie będzie już w nich aktualizowane? Ze względu na co Żona może być zadowolona? Jakie są plusy oferty, na którą Mąż się zdecydował i czy to jeszcze jest dostępne?

ksss

Bardzo miły kontakt. Oferta zgodna z rzeczywistością. duża dawka informacji, jechałem pierwszy raz za granicę, wszystko mi powiedziano - naprawde polecam

Rafał

Nie myślałem że tak szybko i łatwo można zmienić pracę!! Kontakt z firmą, załatwienie formalności i wyjazd do pracy w moim przypadku zajął mi dosłownie jeden tydzień! Na miejscu wszystko tak jak ustalałem, naprawde polecema

Janek

wszystko na plus mogę polecac fachowe doradztwo i proces rreksutacji

Jarek

jak ktos szuka pracy jako mechanik to polecam wybrac ich oferty, sam przetestowałem i nie załuje juz 4 miesiąc pracuje w Kassel jako mechanik, polecam, zgodnosc oferty z tym co faktycznie firma daje, pozdro dla Luksmanna

fachowa obsługa, kasa sie zgadza, stały kontakt

Jacek

polecam kazdemu szukajacemu pracy w niemczech, wszystko na miejscu sie zgadza, duza pomoc ze strony rekrutera z ktorym byłem w kontakcie przed i po do dojeździe, naprawde szacun za ich robote - jacek z munster plandeka 2/2 pozdrawiam

Ofertę na Poczdam już ktoś oglądał może? szukają biurowego z niemieckim gdzieś blisko polskiego granicy z tego co widziałam. przy trzeciej klasie podatkowej można mieć 1980 netto z tego co piszą. Jak wiec oceniacie przy tym pozostałą część warunków?

Kazimierz

profesjonalizm, dobry kontakt, zgodność warunków z oferty z tym co na miejscu, polecam

Jerzy

Serdecznie polecam tą firmę. Bardzo pomocni. Konkretne oferty.

wiktor

szczerze polecam. Praca zgodna z całą oferta. warunki sie zgadzają

Joasia

Mąż zadowolony ja też :) pracuje w 2/2, wiec super sprawa bo czesto jest w domu a kase ma taka jak w Polsce za cały miesiąc w trasie, wszystko na miejscu tak jak mąż miał przez firmę Luksmann przedstawione

Pawel

zgodność warunków w firmie z tym co miałem przedstawione, kompetentni ludzie, nie pracowałem nigdy w Niemczech wiec udzielili mi wszystkich najważniejszych informacji, polecam serdecznie

KAMIL

Praca oraz pieniądze takie jak były przedstawione podczas rozmowy rekrutacyjnej

Zostaw merytoryczną opinię o LUKSMANN HR - Wrocław

• Jak się pracuje w LUKSMANN HR?

Zobacz opinie na temat firmy LUKSMANN HR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 139.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUKSMANN HR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 110 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LUKSMANN HR?

Kandydaci do pracy w LUKSMANN HR napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LUKSMANN HR