LUKSMANN HR

Opinie o LUKSMANN HR

Sebastian

profesjonalne podejscie, szybka rekrutacja, duzo informacji mozna sie dowiedziec, bede polecał, pozdrawiam kierowca bdf

Widzieliście te ofertę na Berlin zatytułowaną „świetne warunki”? był ktoś na niej? Ciekawią mnie te wspomniane dobry warunki ale jakoś w praktyce ujęte. Czy ktoś je zna i mi przybliży?

Krzysiek W

polecam Luksmann, jeżdzę na bdf w Kassel, polecam każdemu, fajne pieniądze zarabiam za 2 tyg roboty, dyspo ok, czego chciec wiecej

DominL
@Krzysiek W

W jakim systemie jeździsz? 2 na dwa? Dojeżdżasz do pracy swoim samochodem?

Miłosz

praca na wykończeniach wnętrz naprawde spoko, wszystko co bylo omówiome zgadza sie z tym co na miejscu, kontakt bez zarzutu, odpowiedzi na wszystkie pytania, bede polecać

سائق شاحنة

سائق شاحنة

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Janek

10/10 miła obsługa, oferta taka jak warunki na miejscu, stały kontakt chyba wszystko bylo co powinno byc podczas zalatwienia pracy, naprawde jestem pod wrażeniem

Radzio

wyjechałem akurat jako mechanik z luksmanna do pracy w Stuttgarcie, polecam , kasa na czas fajni ludzie na miejscu i wszystko sie zgadza z tym co bylo umowione a to sie szanuje. polecam całego luksmanna

Roman

polecam, sprawne załątwiwenie pracy, staly kontakt i duzy plus, ze nie zapominaja o kierowcy po dojeździe- dzwonią nawet po miesiącu roboty zeby dopytac jak sie pracuje,bede polecał, jeżdze w kasse na bdf

Józef

kasa sie zgadza to wszystko sie zgadza ;) teraz mój koleg bedzie wyjezdzał z nimi, bo poleciłem

Filip

pełny profesjonalizm szybko i skutecznie załatwiają pracę, wszystko gra, jeżdzę w Kassel na bdf i jeszcze dodatkowe 250€ zgarnąłem, dzieki!

@Filip

Wpadło mi w oko podczas scrollowania postów to, że masz jakieś 250 euro jako dodatek. :D gdybym ja tak chciał to za co by mi taka kwotę przyznano? To możliwe, czy jakieś może konkretne warunki trzeba przy tym spełniać?

@VN

trzeba było rozpocząć pracę do 11.12 i tak akurat wyjechałem, wiec kasa dodatkowa wpadłą

jak najbardziej polecam, szybko załatwiona praca, sprawnie wszystko poszło, jeżdzę akurat na wywrotce w Gerze i mogę polecić, szef spoko i tez na luksmann po podjęciu pracy mozna liczyc

Rafał

Polecam tę firme, pomogli mi znaleźc prace akurat jako mechanik wszystko na miejscu zgodne z opinią, super kontakt

@Rafał

Zwickau? Czy to tam byleś może? właśnie dzisiaj wystawiono taka ofertę z możliwością przyuczenia dlatego zaczynam o niej myśleć. Pokazuje ze 10 godzi dziennie się robi i ze można brać nadgodziny, jak to płatne? Jak z tym miałeś?

Jaki jest styl zarządzania w LUKSMANN HR?

Mariuszekkk

Jestem bardzo zadowolony z usług firmy Luksmann i zdecydowanie polecam ich. warunki na piśmie wiec wszystko czarno na białym, a to bardzo wazne, miła obsługa i fajna praca

Michał Sienkiewicz

Proces rekrutacji na kierowcę zawodowego w tej firmie był bardzo profesjonalny i przyjazny. Klarowne ogłoszenie, trafne pytania rekruterów sprawiły, że czułem się pewnie i dostałem odpowiednią do moich oczekiwań ofertę. Bardzo pozytywne wrażenie! i super ze warunki są na piśmie potwierdzone- duży plus

Karol

Jestem zachwycony współpracą z tą firmą! cały proces przebiegał szybko i sprawnie. Po podjęciu pracy nie zapomnieli o mnie – regularnie dzwonili, aby upewnić się, że wszystko idzie zgodnie z planem i czy jestem zadowolony. To podejście, które zdecydowanie wyróżnia tę firmę. Szczerze polecam każdemu

Kajetan

wszystko ok, zgodnosc warunków na miejscu z tym co podczas rozmowy, polecam usługi

Rafał

Polecam tę firmę, pojechałem akurat jako mechanik ciężarowy, wszystko zgodne z oczekiwaniami, super kontakt polecam

wszystko ok, praca jak było ustalone szef spoko, dyspo tez a auto dostałen nówka sztuka, 12 lat jako kierowca a dopiero teraz pierwszy raz nówką jeżdze

Tadek

super, polecam ich usługi, wszytskon jak miało byc tak jest na miejscu

Markek

Firma Luksmann pomoc i profesjonalizm w jednym, załatwiają pracę nawet w kilka dni, w środe się odezwałem, a w poniedziałek byłem juz w pracy

Lilka
@Markek

Zawsze tak szybko temat jest do ogarnięcia czy po prostu Tobie się udało? Co to za praca? I jaka kasa z niej spłynęła? Czy to stale zatrudnienie na lata? Dają taki gwarant? I czy wtedy współpraca jakby nie patrzeć się kończy?

Zostaw merytoryczną opinię o LUKSMANN HR - Wrocław

• Jak się pracuje w LUKSMANN HR?

Zobacz opinie na temat firmy LUKSMANN HR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 139.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUKSMANN HR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 110 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LUKSMANN HR?

Kandydaci do pracy w LUKSMANN HR napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LUKSMANN HR