Opinie o Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk w Strzegom

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk w Strzegom

Jolanta Z J.Góra

Naprawdę szczerze polecam ten komis fachowa i superancka obsługa klienta,a zarazem bardzo miła atmosfera .Z zakupu auta jestem bardzo zadowolona.????

Dawid

Ktoś wie czy trwa obecnie nabór? Chciałbym się starać tam o pracę ,ale nie ma nigdzie konkretnych informacji.

Corona wir

Pracuję jest super urlop kiedy chcesz potrzebujesz wolne dostajesz spuźniasz się ok. Jesteś mało wydajny nie ma sprawy premia dla każdego Wir 7

Nwy

Ja wysłałem razem z kolegą czekamy, zobaczymy, damy znać

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Janek

Super opinie! Bardzo zachęcają, gdzie można wysyłać cv??

Włodek

Zdecydowanie polecam warto odwiedzić. W szczególności pozdrawiam prezesa Pana Tomka

Hetman

Zdecydowanie polecam naprawdę super miejsce super ludzie na pewno tam wyucę

Batman

Super firma. Polecam

Duńczyk

Polecam jestem zadowolony Super na pewno do nich wrucę

Kanar wiejski

Zdecydowanie polecam opsługa na piątkę

Jan Nowy

Firma naprawdę godna uwagi dbają o ludzi Najważniejszy jest człowiek reszta jest na drugim planie. Było warto

Kamil F

Polecam każdemu

Jelcyn

Zdecydowanie polecam ludzie na poziomie godni zaufania Polecam wszystkim

kawa

Naprawdę warto praca na trzy zmiany kasa na czas bez problemu!

Janek

Super,, super, super Naprawdę warto

amd

Pamiętaj w internecie nie jesteś anonimowy twoje IP internetu oraz urządzenia są nam znane.

Tymon

To forum pracowników firmy ,więc klienci swoje uwagi powinni kierować na właściwy adres firmy!

ORZUŚCI !!!!!! SPRZEDAJĄ AUTA Z WADAMI I COFNIĘTYMI LICZNIKAMI !!!!!

adm

To jest strona o pracodawcach i warunkach pracy Proszę nie pisać bzdur

Danuta
@adm

Dziękuję za Twój dyscyplinujący innych użytkowników wpis. Rzeczywiście, forum GoWork.pl służy wystawianiu opinii pracodawcom przez ich pracowników. Dzięki takim rzetelnym i prawdziwym ocenom kandydaci do pracy mogą zastanowić się nad dołączeniem do firmy. Swoją drogą ciekawe, czy Nicola Auto Komis zatrudnia w tej chwili pracowników? Pytam, bo nie udało mi się znaleźć ofert w Internecie.

poco

Czemu w Polskim języku odmienia się zawody przez osoby. Nauczyciel Nauczycielka, Sprzątacz (dziwnie) sprzątaczka normalnie. Zawodów nie powinno się odmieniać ponieważ tworzy to sztuczne bariery dla płci. I tak sprzątacz kojarzy się z bandytą.

Zostaw merytoryczną opinię o Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk - Strzegom

• Jak się pracuje w Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk
3.6/5 Na podstawie 57 ocen.

Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk