Opinie o Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk w Strzegom

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk w Strzegom

Echo

Rucia masz rację w świętokrzyskim to sama klepanka wien coś na ten tamat

donosik

ludzie to co się wyprawia z pracownikami w tym sklepie to normalny cyrk ,powyrzucali kasjerów a teraz oraią ludźmi z działów którzy ze swoja robota nie mogą nadążyć ,normalna masakra pracować tam się odechciewa jak można w takim okresie letnim wpadać na takie mądre pomysły, pogratulować na kasach siedzą spoceni po krocze zalatani potem pracownicy działowi którym daleko do wiedzy i umiejętności kasjerów a propos może by tak samo kierownictwo tam usiadło i pokazało co potrafi -bo nas wysyłają a sami się bronią rekami i nogami ,są tacy co nawet kasy nie umieją obsługiwać a wielcy kierownicy z nich to oni powinni umieć wszystko a nie tylko swoje mądrości wygłaszać innym

Sory napisał dobrze Też tak mam

@Mario

Ty kupujesz ty wybierasz ty decydujesz ty jesteś mondry ty się znasz ty naprawiasz Po co ci szamochód jak z kaźym uźywanym duźe koszty uźytkowania paliwo naprawy oc ja tam jeźdzę na stopa i za fri Chwilę pomachasz i jedziesz co do liczników w polsce to przelicznik jest taki diesel 30 000 km rocznie minimum razy ilość lat benzyna min.12000 km razy ilość lat Pozatym to strona dla szukających pracy więc proszę pisać o zatrudnieniu Polecam

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
sory

Tolek@ kup sobie rower tylko nim nie jeździj bo może się popsuć

Tolek

a ja kupiłem nowego Forda i też się psuję w ciągu pół roku 9-razy na serwisie

ja 33@ pusak

ludzie poco piszecie takie bzdury to strona dla osób szukających pracy. powiem krótko baranie zmień mechanika albo samochód

ja33

Nie polecam,auto zakupione w pażdzierniku-co miesiąc u mechanika!!!!

Joanna

Jak obecnie wygląda praca w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszych doświadczeń .

Henryk

Szukam pracy umysłowej mogę pracować w domu w godzinach popołudniowych bo długo śpię do dwóch godz.dziennie nie lubię się przepracować no i pracę trzeba szanować wynagrodzenie minimum 4500 zł z urlopu nie muszę korzystać wolę zapłatę za urlop

wwik

tv plazma

Prezydent

Ludzie szukacje pracy czy palicie głupa

Mac

Polecam Fajne Autka

rex

Kupujecie 10-15 letnie stare szroty i chcecie żeby wam je ktokolwiek naprawiał .stuknijcie się w puste łby. Ja jak sprzedałem swoje Mondeo 2001 to gościu po trzech miesiącach chciał kasę bo mu sprzęgło siadł. Skończony deb...il . Sprzedałem auto bo stare i nie chciałem do niego więcej dokładać. po rozmowie telefonicznej powiedziałem mu grzecznie że może jedyne co dostać to kopa.

mis
@rex

popieram to są pajace myślą że nie będzie sie psuł przez 10 lat

cezary

Nie no komis w warszawie odpada ! W Krakowie tez widziałem

polak

Mija czwarty dzień od berlińskiej tragedii i milczenie czołowych postaci niemieckiej sceny politycznej wokół postawy polskiego kierowcy zaczyna robić dziwne wrażenie

spłacający pln

frankowicze jak brali kredyt to chcieli być cwańsi od reszty no i płacili mniejsze raty .Teraz frank poszybował w górę i płacą więcej lamentują jak im źle -pomocy zastanówmy się jak by było gdyby frank poszybował w dół raty by zmalały -podzielili by się zyskiem z bankiem ludzie każdy ma wybór chcesz w obcej walucie to sobie bierz i nie zawracaj społeczeństwu gitary waluta raz w dół raz górę chyba proste ,no chyba że biorący to psychol i nie kumaty to trzeba pomóc - no i kara na bank że psycholowi dał kredyt

pracuś

Nie liczy się jakoś tylko ilość. W czasie jednej zmiany musisz zrobić to tamto. Chwila nie uwagi i możesz puścić poważny defekt za który masz rozmowy z głupolem bo oczywiście zawsze wina twoja albo nawet możesz wylecieć. Podziękują za współpracę i tyle. Z reszta ludzi szukają do dziś bo co chwile się zwalniają. Człowiek się nie liczy. A trafisz na chama kierownika i masz posprzątane pomimo ze robisz swoje i nie robisz defektów celowo.

Mundek

Kupiłem samochód w połowie listopada.Przy oględzinach przed zakupem zapytałem sprzedawcę czy klima działa Pan powiedział,że jest za zimno(minus 5 stopni) i klima na pewno będzie działać.Zaniżanie faktur to standard jak widzę w opiniach, nie dajcie się ściemnić i wpisać cenę o trzy tysiące niższą niż w rzeczywistości.Po pięciu dniach spalił się alternator,akumulator był tylko na sztukę do wymiany po tygodniu. Nie dajcie sobie wcisnąć ubezpieczenia Vip, bo to normalna ściema,po spaleniu alternatora zadzwoniłem do ubezpieczyciel, ale oczywiście alternatora nie obejmuje,turbiny też nie. Kupując nie bierzcie tego ubezpieczenia,tylko zbijacie cenę bo to ubezpieczenie to kit.Nie polecam tego sprzedawcy.

Kulfon
@Mundek

mogłeś sobie iść do Salonu po nowego szkoda że ci świec nie wymienili i oleju

KAROL

Polecam fajny komis

Zostaw merytoryczną opinię o Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk - Strzegom

• Jak się pracuje w Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk
3.6/5 Na podstawie 57 ocen.

Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk