Opinie o Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk w Strzegom

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk w Strzegom

kredycik

Do kolegi ktory kogos nazwal cwaniaczkiem i zaproponowal wziecie czegos na raty. Instytucja kredytujaca zakup bierze tez pod uwage ile tam pracujesz, tj jesli masz wczesniejsze umowy zeby potwierdzic ze pracujesz tam juz iles lat, i przewaznie nie ma problemu . Zakladajac ze mowisz o zakupie pralki,tv czy innej pierdoly a nie mieszkania. Ale co ja gadam, przeciez agencje nie przedluzaja umowy po 12 miesiacach, czy tam 36, jak ktos wczesniej zapewnial.Wiec co my tam jako pracownicy wiemy skoro wszyscy wiedza lepiej xd

romek

Zastnawiam się jak praca u nich w firmie wygląda, bo niestety od jakiegoś czasu nie widze ofert pracy, czy to znaczy, że mają komplet?

polecam komis Fajne Autka Ewa

Dorota

Do sprzedania Mazda 6 kombi rok 2005 cena 12000 złotych Gratka pl - Opole

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Polecam Auto komis Nicola super autko kupiłem a obie.. cały Strzegom i w trafiłem u nich polecam udostępnili m czujnik lakieru i udostępnili na sprawdzenie polecam i jestem bardzo zadowolony

Daihatsu

Polecam Auto komis Nicola za bardzo ładne Autko polecam Kasia

olek

Przyszedł Pan Blachura z inicjatywą naprawy zakładu,a chyba jest co raz to gorzej, podwyżki śmiech na sali (10-20zł) to więcej na papier wydaliśmy żeby te aneksy wydrukować:) odbije się to skąpstwo i Panu i całej Faureci Legnica 2 , bo już brakuje ludzi a robotnikami z Ukrainy nie zakleicie dziury

Prorok

Nie pracowałem i nie będę pracował nie będę dorabiał badylaźy Siema

kret

@górnik nie kupuję złomu ,oddaj go na żyletki

Górnik

Sprzedam Opla omegę rok 1997 jak nowa bez śladów korozji dobra cena Oto moto Katowice

Górnik

Nieröb

Olać wszystkich pracodawcöw

Sprzedam telewizor plazmowy 45 cala stan bdb tanio Kraków olx

c-max

Jakoś i obsługa oceniam na max !. To już drugie auto w Autko komisie NICOLA . Polecam

Grzegorz

Witam . Jakiś miesiąc temu kupiłem samochód w Auto Komisie Nicola . Sprzedawca zapewniał ze auto jest bezwypadkowe i w 100% z orginalnym przepiegiem jakoś 2 tyg po zakupie postanowiłem to sprawdzić i uwaga ! Wszystko się zgadza ! Bardzo rzetelna , uczciwa firma ! Każde auto na placu wygląda dobrze .. przed zakupem troszkę jeździłem za autem wiec równajac ten komis z konkurencją to NICOLA to normalnie " salon " Polecam

Rycerzyk

Mój dziadek był rycerzem niestety ja jestem ciamajdą jak i reszta piszących

Kosmita

Paliłem faję i będę palił bo mnie swędzi

Karol

Sprzedam harmonię po teściowej w stanie jak teściowa Moźe być zamiana

Młoda

Sprzedam suknię ślubną jak nowa raz uźywana tanio Wrocław

Kogut

Cofam wpis z dnia 21.3.2016 wpis był przed wczesny teraz jest duźa poprawa w wielkości

Kogut

Zostaw merytoryczną opinię o Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk - Strzegom

• Jak się pracuje w Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk
3.6/5 Na podstawie 57 ocen.

Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk