Opinie o Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk w Strzegom

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk w Strzegom

Konrad Real

Pracownicy martwią się o swoje miejsca pracy. Także o to, na jakich warunkach będą musieli odejść. Nie wiemy nic, bo dopiero zaczynają się konsultacje w sprawie zwolnień grupowych, a tak naprawdę pierwsze spotkanie w tej sprawie będzie 28 sierpnia - tłumaczy przewodnicząca Komisji Zakładowej.Szefowa związku podkreśla, że sytuacja jednak nie jest aż tak zła. Pracownicy w zamykanych sklepach mają już częściowo spisane porozumienia. Są gwarancje, że otrzymają dodatkowe świadczenia. Poza tym zwraca uwagę na to, że pracownicy nie powinni mieć problemów ze znalezieniem zatrudnienia. Nie spotkałam się jeszcze z tym, żeby pracownicy, którzy odeszli , mieli problemy ze znalezieniem pracy. To ludzie dobrze wykwalifikowani. Konkurencja, przychylnie na nich patrzy - przekonuje kobieta i zwraca uwagę na to, że w branży jest obecnie rynek pracownika.

Xxxxx

Badziew

Pipi

Sprzedam 1 grosik

Szukam pracy jaka budowlaniec stawka min 5 tys propozycje za 2 500 to prosze nie dzwonić rubcie sobie sami też chce szyneczke jeść

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Czy od czasu dodania ostatniego komentarza w Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk zmieniło się coś, na co warto zwrócić uwagę? Podzielcie się swoją opinią!

Mocz

Kupię kubeczek na mocz

kornik

Policja w Paryżu aresztowała ok. 200 zamaskowanych demonstrantów, którzy wybijali witryny sklepowe i podpalali samochody podczas dorocznego protestu w Święto Pracy. dlatego nawet „małe piwko” wypite przy majówkowym grillu czy jeden kieliszek wódki to dla niejednego człowieka już za dużo.

Możecie opisać teraźniejszą sytuację Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

abc

admin poco piszesz bzdury tam niema i nigdy nie było przyjęć do pracy poco więc piszesz głupoty i wprowadzasz w błąd ludzi szukających pracy

Ratownicy

Od kilku miesięcy policja próbuje zidentyfikować mężczyznę, który zaatakował w szpitalu ratownika medycznego. Bezskutecznie. Komendant policji wyznaczył nagrodę, dla osoby, która pomoże w jego schwytaniu. Krewki pacjent pojawił się w Szpitalu Klinicznym. Na izbie przyjęć domagał się natychmiastowego przyjęcia przez lekarza. Gdy okazało się to niemożliwe, wszczął awanturę. Personel medyczny próbował go uspokoić. Wtedy mężczyzna zaatakował ratownika - uderzył go w twarz.

afsa
@Ratownicy

W jakim kontekście to piszesz? Ma to coś wspólnego z pracodawcą?

Tymon

Słyszałem o firmie, że jest bardzo dobrym pracodawcą. Podpowiedzcie czy warto aplikować?

Konrad

Oczywiście, że praca nie jest łatwa. Trudno się dziwić ze kierownictwo wymaga, żeby nowi uczyli się standardów itd. Maja przyjść do pracy po to żeby leżeć albo bawić się telefonem? A później cała prace za nich maja robić starzy pracownicy? No nie. Sam tez pracuje w handlu i atmosfera jest fajna. Z tego co widzę jak ktoś idzie na kierownika to musi dużo rzeczy robić sam. Nie wiem czemu tak narzekacie na kierowników. Zmiany maksymalnie 9 godzin i to od czasu do czasu tak to po 8 godzin. Premie jasno rozpisane, Ja mam fajny zespół i pracuje już 2 lata, chociaż zapierdziel duży.

Pan

Zawsze lubiłam tą prace kontakt z klientem. Jeśli jest dobry kierownik zawsze wiesz co masz zrobić i twoja praca jest doceniana niestety taki kierownik nie często się zdarza :-( Firma ma spory socjal: bony świąteczne, bony na szkołe przed 1 września, wczasowe pod gruszą i dodatkowo na wycieczkę dziecka,premię,pożyczki zapomogi w wyjątkowych sytuacjach. Myślę że jako miejsce pracy jest ok. Jeśli jednak coś pójdzie nie tak nie liczcie na poparcie przełożonego kop w du..pę że trudno się pozbierać.

bankier

Pisze tak na banknocie , w Polsce złoty jest prawnym środkiem płatniczym, a banki dają kredyty w euro, dolarach czy frankach. Nawet w tych bankach jeżeli już jest kredyt to w umowie nie śmie widnieć zapis o innej walucie jak złoty. Bo to przestępstwo. Bank powinien swoje kalkulacje i ryzyko zmian waluty brać na siebie albo wio z Polski. Kto dopuścił do tego powinien mieć trybunał stanu i konfiskatę majątku całej rodziny.Doprowadził do ruiny setki tysięcy osób to afera większa jak Amber Gold.

harcerz

Na terenie całej Polski poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w naszych sklepach na stanowiskach pracownika sklepu, zastępcy kierownika sklepu oraz kierownika . W związku z dynamicznym rozwojem firmy chętnie zatrudniamy również specjalistów, którzy wzmocniliby nasz zespół w obszarach takich jak sprzedaż, zakupy, administracji lub ekspansja. W strukturze zatrudnienia w sklepach nie funkcjonuje stanowisko kasjera. Wynika to stąd, że pracownicy mają różne obowiązki, a obsługa kasy fiskalnej jest tylko jednym z nich. - Pracownicy sklepów pracują w systemie zmianowym. W czasie dnia pracy korzystają z ustawowej 15-minutowej przerwy. Personel samodzielnie rejestruje swój czas pracy poprzez odbicie się na czytniku przed rozpoczęciem pracy oraz po jej zakończeniu, jak również przy rozpoczęciu i zakończeniu przerwy. Ewentualne nadgodziny są rozliczane co do minuty. Podstawowa pensja pracownika wynosi od 2552zł do 3000 zł brutto. Po przepracowaniu co najmniej dwóch lat zarobki w mogą wzrosną do 3200 zł (również brutto, ale jest to o wiele więcej niż średnia pensja obowiązująca w branży spożywczej). Kierownik sklepu na starcie ma w umowie zapisaną pensję w wysokości 3,2 tys. złotych, po dwóch latach wzrasta ona do 3 900 zł.

Pracuś

Firma płaci 8-10 zł Polakom a Ukraińcy Zaczynaja od 14 zł netto plus mieszkania i premie to są dopiero jaja a firmie zewnętrznej płaca 30zł Niech mi dadzą 44zl h i tez będę sobie ZUS opłacał sam :))) ta firma po odejściu pana Henia powinna przestać istnieć bo się ośmieszają . Od czasów pana prezesa zabrano nam socjalne chociaż nigdy go nie było ( zrobili sobie kostkę przed biurami za mlny za socjalne ) zabrano nam premie z 60 proc na 15 proc wiec niskie wypłaty nadrabiała premia a teraz? Po 22 latach pracy maja po 3200 brutto . Ja przyszedłem na 2200 brutto i po roku odszedłem bo to kpina a obiecali złote góry na rozmowie.

Siostrunia

Po co piszesz bzdury i wprowadzasz w błąd szukających pracy W tej firmie nigdy nie było przyjęć sprawdziłam kilka razy Więc poco piszesz bzdury

Europa

Szesnastoletni uchodźca z Syrii stanął przed sądem w Kolonii, oskarżony o przygotowywanie zamachu bombowego w porozumieniu z ISiS. Znaleziono u niego materiały do produkcji bomby, a na telefonie nadsyłane przez ISIS instrukcje do jej sporządzania. Grozi mu 5 lat pobytu w domu poprawczym. Policję zaalarmowali pracownicy i współmieszkańcy z ośrodka dla uchodźców, w którym nastolatek mieszkał. Takich młodych przybyszów jest setki jak nie tysiące.

Jonny

Joanna stuknij się w pusty łeb Zanim coś pustego napiszesz

europejczyk

"Moi mili, ja jestem muzułmaninem i mnie nikt kitu ani ciemnoty nie wciśnie. To co się dzieje to jest regularna inwazja, nazywana w islamie Hijra(Hidżra), czyli zdobycie terenu wroga poprzez zasiedlenie, najczęściej pokojowe, bez walki. Ja się tego boję bardziej niż większość z was bo wiem jak to się prawdopodobnie skończy. Nikt mi nie powie że setki tysięcy młodych mężczyzn w wieku poborowym jadą tutaj ze strachu przed wojną. Nikt mi nie powie, że ludzie wychowani na bliskim wschodzie i w Azji dostosują się do naszych, tak, naszych europejskich wartości. Jestem europejskim muzułmaninem , religia jest moją prywatną drogą czczenia Boga, a nie stylem życia czy doktryną polityczną. Na pierwszym miejscu jestem europejczykiem, a wszystkie izmy zostawiam w domu. Boje się ich, ponieważ oni narzucą nam w przeciągu kilku lat swój średniowieczny, feudalny i antydemokratyczny porządek, a ci którzy się nie dostosują będą prześladowani. Matematyka nie kłamie: każdy z samotnych ma pozostawioną gdzieś rodzinę, która korzystając z prawa UE ściągnie tutaj prędzej czy później, więc liczbę imigrantów należy już teraz pomnożyć razy 3 lub 4, dzietność muzułmańskich rodzin z tamtego obszaru to 3 dzieci w górę, więc jeśli teraz mamy milion muzułmańskich małżeństw w Europie to za 20 lat będzie ich 3 razy więcej, optymistycznie licząc. Jeszcze jedna rzecz która mi się rzuca w oczy: ci uchodźcy twierdza ze za przejazd o europy muszą płacić po kilka tysięcy dolarów - skąd takie rzesze rzekomo biednych ludzi którzy wszystko stracili, maja takie pieniądze? Ja nie mam złudzeń ze jest to zaplanowana, gigantyczna akcja kolonizacji europy." Alli.

al

Opinia została dodana po wizycie w komisie Eksperta AUTOTESTO.pl w celach oględzin auta przed zakupem. Oględziny auta: HYUNDAI I30 HATCHBACK 2009. Ocena komisu: Stan faktyczny pojazdu okazał się być zgodny ze stanem opisywanym w ogłoszeniu internetowym. "STAN FAKTYCZNY JEST ZGODNY Z OGŁOSZENIEM. POJAZD JEST ZADBANY, CZYSTY, WRĘCZ IDEALNY. BRAK RÓŻNIC." "NA TEMAT SAMEGO POJAZDU I JEGO NAPRAW NIE MIAŁ NIC DO POWIEDZENIA. ZACHĘCAŁ DO KUPIENIA TEGO POJAZDU." Weryfikował: Ekspert www.autotesto.pl

Joanna

@donosik a jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Coś od tamtego czasu uległo poprawie?

Zostaw merytoryczną opinię o Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk - Strzegom

• Jak się pracuje w Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk
3.6/5 Na podstawie 57 ocen.

Nicola Auto Komis Skup-Sprzedaż Zamiana Export Import Jarosław Jachimczyk