Opinie o Kat-Mag Sp. z o.o. w Starogard Gdański

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kat-Mag Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kat-Mag Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kat-Mag Sp. z o.o. w Starogard Gdański

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Kat-Mag Sp. z o.o.?

Kasia Nowy wpis

Czy w firmie są sami Polacy czy także obcokrajowcy są miłe widziani?

Hanna

Każdy rozumie wzburzenie @matka ale dla pełnego ukazania obrazu firmy, warto napisać też jakie jest wytłumaczenie firmy. Dlaczego wynagrodzenie nie zostało wypłacone? To bardzo ważne ukazać dwie strony medalu, żeby inni ludzie mogli o Kat-Mag wyrobić osobie obiektywną opinię.

Tomasz Nowy wpis
@Hanna

Pano Hanno pracowalem u was 2 lata temu do dnia dzisiejszego ani grosza noe dostałem za 4 tygodnie pracy. Oddalem busa dokumenty wszystko było wporzadku nawet ze swoich pieniędzy zapłaciłem wymiane opony. Jak Pani to skomentuje?

Hanna Nowy wpis

@Driver, jak to firmy nie ma od dwóch lat? Nadal Kat-Mag Sp. z o.o. jest zarejestrowany w systemie krs, więc oznaczać to powinno, że prowadzi obecnie działalność. Czy możesz się do tego odnieść i napisać jakie Ty z kolei masz informacje?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Kat-Mag Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Driver

Pracowałem w firmie Kat Mag rozwaliłem im kurnik i poł samochodu jako mlody kierowca rozlicyli mnie uczciwie samochod naprawili z ubezp pieniadze nigdy nie były pozniej jak po 3 dniach wiec synek musiał podpaść albo cos nakraść najlepiej wyreczyć sie mamą brak słów ...... Pozatym firmy juz tam nie ma od 2 lat chciałem do nich wrócic wiec nie bylo tak źle

Hanna

@matka jestem pracownikiem gowork.pl i jestem tu po to, aby pomóc forumowiczom, którzy szukają pracy, zrozumieć pewne aspekty zatrudnienia i wprowadzić więcej konkretów i merytoryki do dyskusji na forum. Czy sprawa znalazła już jakiś finał?

jamrus 44

wiecie mają tyle busów i ciężarówki z naczepami i nie mają kasy to ściema szkoda pisać i gadać na ten temat, największą kasę bierze zarząd pani Magdoń i inni , firma kat-mag jeżdżą pod dwoma czy trzema spedycjami i są naprawdę niewypłacalni oczywiście w stosunku do pracowników kierowców, bo sobie ładują w kieszenie ile się da a pani Hanna chce nowe komentarze i opinie przecież pani nie siedzi w biurze na grunwaldzkiej 26 pani biuro jest w Gdyni.

Matka
@jamrus 44

Witam, mój syn się z nimi sądzi , sprawy ciągną się już 1.5 roku, nie stawiają się na sprawy, nie odbierają wezwań , a on jeździ na każdą sprawę i jak na razie nic się nie dzieje. Nie zapłacili jemu za 7 tygodni w trasie . Ogólnie to wiem ,że ten pseudo właściciel to niezły przekręt tak samo jak jego rodzina ,jego ciotka miała firmę wymiana okien i drzwi i też oszukiwała bardzo ludzi. Banda. My nie odpuszczamy będziemy się tak długo sądzić aż zapłacą.

juras72

witam. po zleconej kontroli do PIP wypłacił kasę częściowo... do dnia dzisiejszego nie wypłacił mi za podróż służbową (nie oddał nawet za bilet PKP) i nie wypłacił za L4. sprawa właśnie trafia do sądu ponieważ do dzisiaj nie wykonał nakazu INSPEKTORA PRACY...!!! TELEFONÓW NIE ODBIERAJĄ...! BANDA ZŁODZIEI...!!! ZDANIA NIE ZMIENIĘ

Hanna

Ostatnie komentarze są z ubiegłego roku. A jak firma prezentuje się na dzień dzisiejszy? Czy w Kat-Mag Sp. z o.o. zaszły jakieś istotne zmiany? Jak uważacie, o czym warto powiadomić przyszłych kandydatów? Czekamy na Wasze opinie.

romek

Elastyczne godziny pracy są dość istotne, bo można normalnie dopasować sobie grafik dnia do obowiązków pracy, a wynagrodzenie jest takie same. Najwaniejszym dowodem na to, że dobrze się u nich dzieje jest to, że nawet nie było oferty.

ROdrigo

Witam a ja świeży w tej firmie zrobiłem kółko czekałem na kase 3 dni po zdaniu dok dostałem przelew i staruje w drugie zobaczymy co będzie dalej puki co POLECAM

xxxxx

A ja hulam trzeci miesiac kase dostalem nawet zaliczki na wyjazd, troche auto mam do bani bo najstarsze w firmie ale spoko atmosfera

xxxx

Mak jak możesz mówić że sprawy mozna załatwić w firmie, powiedz mi z kim. Szef jak pędziwiatr jak go potrzebujesz to go nie ma. Nie ma z kim rozmawiac i przestań pierdoły pisać. Szef to najlepszy lej woda, skąd on pomysły bierze żeby pracowników zbywać to nie wiem.Kasy na wypłaty nigdy nie ma w terminie. Każdy chce pracować a pracodawcy tylko patrzą jak tu ludzi wykorzystać i jeszcze śpi spokojnie. A to że pracownicy tu wypisują swoje zdanie to ku przestrodze dla innych. Tak się wzbogacają pracodawcy nie dają umowy o prace tylko umowy zlecenia. Dziady, dziady i jeszcze raz pieprzone dziady

worker

Ja dostalem kase i jade dalej opznienie 4 dni idzie przezyc porzedni placil miesiac po terminie

jamrus 44
@worker

witam kolegów ta firma to banda oszustów nie wypłacalna płatność na raty jeszcze wiszą kasę kto pracuje w tej firmie to... nawet na paliwo nie mieli kasy, tankowanie po 20 euro trzeba było szukać jak najtańszej stacji nawet do 15 km musiałem zjechać z trasy i oszukują urząd skarbowy, mógłby długo wymieniać a kto pracuje ten musi palec trzymać prosto w (usunięte przez administratora) i się podlizuje a oni lubią takich osłów.

loko

he ciekawe ja robie od 7 miesięcy i kase mam czasem opóźnienia potwierdzam ale trzeba pogadać z szefowa bo widze że panowie pracują i nawet nie wiedza ze maja szefową :) robota do strego roku ok w nowym przestoje nie wiem czy to normalne bo to moja pierwsza zima

oszukany
@loko

W takim razie poproszę o numer telefonu do szefowej , bo jak na razie nikt w tej firmie nie może bez zgody szefostwa podać numeru. Poza tym mówią ,że szef nie kazał więcej dzwonić. Dlatego ja będę gadał z nimi przez sąd. Pozew wysłany, jeszcze tylko urząd skarbowy i Państwowa Inspekcja Pracy,też powiadomię, ale jak składałem pozew to w sądzie mówili ,że też informują te instytucje. Wiem też ,że sam nie jestem

oszukany

Firma, która nie powinna istnieć.OSZUŚCI !!!!!! Wykorzystują ludzi, nie płacą za wykonaną pracę, ogólnie dziady. Złożyłem pozew do sądu za niezapłacenie mi należnej płacy. Sąd powiadomi inspekcję pracy i urząd skarbowy. Dodatkowo facet będzie musiał zapłacić za delegacje zagraniczne, bo takie sa przepisy i takie jest prawo. Szukam oszukanych i wykorzystanych kierowców do złożenia pozwu zbiorowego. Nie dawajcie się oszukiwać róbcie zdjęcia wszystkich dokumentów, które macie w rękach. Wszystko jest do udowodnienia, a umowa ustna jest umową wiążącą.

Tomasz
@oszukany

Witam kolegę też zostałem oszukany przez tą firmę. Pracowałem u nich od 28 lutego robiłem jeden kurs czyli prawie 5 tygodni. Nie wypłacili mi do tej pory ani złotówki. Każda próba kontaktu kończy się obiecankami, że załatwią coś żeby wypłata była na koncie i tak już miesiąc czekam i nic. Zostałem bez środków do życia i chcę złożyć wniosek do sądu cywilnego. Prosiłbym o kontakt może razem uda się zdziałać więcej. Mój numer to 570 455 040

xxxx

pegi ty chyba z kosmosu się urwałeś. Robić swoje za darmo, ha, ha, ha. Rozumiem że szef zajęty ale ma chyba ludzi na stanowiskach kadrowych czy płacowych. Myślę, że jesteś osobą- pracodawcą która sam na siebie nie chce wydawać złej opinii. Krótko mówiąc jesteście nierzetelni i niewypłacalni

Rodrigo

Ja paracuje od sierpnia i bywalo roznie czasem lekkie opóźnienia ale max 3 dni jak nie pogadalem z laskami przez tel to nie bylo problemu a tak obciążenie za telefon ale rozliczone w maire solidnie. Do szefostwa ciezko sie dodzwonic to fakt ale reszta kumata (az za bardzo !!1:) ) w sumie polecam bez szalu ale chyba takie czasy

Maxi

Sorry że zacznę trochę nie na temat ale co mam innego tu pisać w tym temacie jak kolega który otworzył ten temat no jest temat bez sensu jak cała ta wypowiedz !Bez obrazy i nie rozpłaczcie się,że się nie zgadzam z Waszymi opiniami.Panowie to nie kraj jest dziwny tylko nasza mentalność narodowa.Panowie to nie kraj jest dziwny tylko nasza mentalność narodowa, zajmujemy ostatnie miejsce w tworzeniu innowacyjnych biznesów, ale za to jesteśmy na podium jeżeli chodzi o omijanie prawa.Do sedna sprawy; To samo dotyczy firmy,którą tak zle oceniacie ! Ja pracuję tu od dość dawna i do tej jestem zadowolona.Nikt mnie nie pogania jak w innych firmach bywa, wypłata na czas,dobry kontakt telefoniczny itp. Narzekacie na zbyt długie postoje hmm.. no cóż to taka praca,trzeba się z tym liczyć !Nie ma co narzekać i psuć opinii firmie,która do tej pory działa bez zarzutu. Polecam Wszystkim ! Ps; A Wam Panowie życzę szerokości ciepłych nóżek i zimnego kapsla ! Oraz więcej optimizmu ;)

zenek
@Maxi

A pani chyba z czegos spadla? Pracowalem w tej firmie i to byl najgorszy blad w moim zyciu, problem z tankowanie spedycja nie ogarnieta wiecej stania niz jazdy, a placone za kilometry, szef obiecuje zlote gory a nic z nich nie ma. Szef z przyjemnoscia daje premie i dorzuca do wyplaty cos od siebie za przestane dni, ja osobiscie dostalem 1000PLN premi od szefa, ale co z tego jesli juz od czterech miesiecy czekam na wyplate i nawet zlotowki nie dostalem. Ta firma nie powinna istniec a kazdemu ktory sie tam zatrudni juz wspolczuje.

taxi77

Robota w miarę ogarnięta, zdaża się ze wyplata o 2 dni sie przesunie, ale przy najmniej nie obciążaja za wszystko jak w niektorych firemkach i nie je**ia cie jak nie zdazysz rozładować albo załadować. Na plus auta bo w miare nowe i sie nie sypia. Czasem trzeba na ladunek poczekac dzein ale bynajmniej cie nie gonia jak łysego byka z zapalkami w oczach. Generalnie poki co jest spoko, chociaz mogliby dawac wiecej kilometrow, bo narazie 14tys to moj rekord :)

Zostaw merytoryczną opinię o Kat-Mag Sp. z o.o. - Starogard Gdański

Kat-Mag Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Osowska 12
    81-045 Starogard Gdański