logo Kancelaria Law & Insurance Sp. z o.o.

Kancelaria Law & Insurance Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Kancelaria Law & Insurance Sp. z o.o.

Agnieszka 2016-08-08 15:18:50
Kancelaria stosuje podejrzane praktyki. Od prawie 4 miesięcy nie mogę uzyskać od nich kopii mojej umowy i pełnomocnictw. Wszelkie prośby telefoniczne są bezużyteczne. Uważajcie komu powierzacie dostęp do swoich pieniędzy!
Kancelaria Law & Insurance 2016-10-04 12:05:10
Prosimy o kontakt pod numerem telefonu 12 307 09 51. Sprawa zostanie wyjaśniona.
Kancelaria Law & Insurance 2016-10-14 15:14:22
Szanowni Państwo,

Zapoznaliśmy się z uwagami przedstawionymi powyżej. Zapewniamy, że wprowadziliśmy już rozwiązania ułatwiające kontakt z Kancelarią.

Wszystkim 1137 Klientom: Dziękujemy za zaufanie którym nas obdarzyli.
Kilku niezadowolonych przepraszamy. Zapewniamy, że uczymy się na błędach i wyciągamy z nich wnioski.

W razie potrzeby prosimy o kontakt w godzinach 10-18 pod numerem telefonu: 12 307 09 51.
vbkjl 2016-10-14 22:05:58
@ Kancelaria Law & Insurance - to miłe że interesujecie sie wszystkimi opiniami, a zwłaszcza tymi, które sa wam nieprzychylne. uważam, że takie "przyjęcie sprawy na kletę" - ze tak powiem tylko dobrze o was świadczy i wydaje mmi sie, że owocuje dobrą współpracą
Zostaw swoją opinię o Kancelaria Law & Insurance Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Law & Insurance Sp. z o.o.