Opinie o DROG BUD w Strzegom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie DROG BUD. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie DROG BUD o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Leśnictwo i sadownictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DROG BUD w Strzegom

Jaka umowa obowiązuje w DROG BUD podczas okresu próbnego?

Karol

To firma już nie istnie je i przekształciła się w inna działalność? Czemu? Chodzi o niewypłacone pensje i inne zaległości finansowe? Byleś klientem i też masz niezakończone sprawy z firmą?

Klient tartaku Strzegom

Hej, mam niestety u nich zamówioną wieźbe - termin dostawy jest przesuwany już kolejny raz. (usunięte przez administratora)

Klient
@Karol

U nas to samo - do dzisiaj nie ma więźby - proszę o kontakt

Iwona
@Klient

A kiedy ją zamawialiście? I zastanawiam się czy do dziś udało się ten problem rozwiązać?

Klient Nowy wpis
@Iwona

We wrześniu zeszłego roku. Nie udało się. Właściciel ma kilka wyroków sądowych i jest ścigany listem gończym

Iwona Nowy wpis
@Klient

Aha. No jeśli to faktycznie prawda to czy nie powinno być wobec tego łatwiej?

Klient Nowy wpis
@Iwona

Łatwiej co ?

Joanna

@xd, czy firma zmieniła nazwę? Nie widzę w Internecie żadnej informacji na ten temat, możesz powiedzieć, skąd wiesz o zmianie? Czy poza tym mógłbyś napisać kilka zdań o warunkach zatrudnienia? Przyda się to potencjalnym kandydatom.

@Joanna

Wszyscy myślący i prowadzący działalności gospodarcze wiedzą, że wszelkie informacje na temat firmy można zobaczyć w ogólnodostępnej Centralnej ewidencji informacji działalności gospodarczej - CEIDG.

xd

teraz jest firma DREWNEX Lubczyński

Brałeś udział w rekrutacji do DROG BUD. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Joanna

@do administratora, przed dodaniem komentarza zapoznaj się proszę z treścią regulaminu- znajdziesz tam wskazówki, dlaczego niektóre posty są usuwane. Wszystkie, które są z nim zgodne, be względu na to, czy pozytywne, czy negatywne, pozostają w serwisie. Jeśli w rzeczowy sposób możesz przedstawić sytuację w firmie, zachęcam Cię do komentowania. Jaki rodzaj umowy jest oferowany przez pracodawcę?

informator

Wpisywana jest cały czas sytuacja o pracy Drogbud - co to za firma, kto ją prowadzi na jakich zasadach, jednak jest na bieżąco usuwana. Pisana jest tu sama prawda, i gdybym wcześniej takie informacje widział to bym uchronił się od wpłacenia zaliczki na poczet do dzisiaj nie wykonanej usługi.

Waldi

Jaka jest aktualna sytuacja w firmie?

Joanna

@Andrzej za co winni są Ci pieniądze? Czy skierowałeś sprawę do sądu? @Xxxxx skąd takie informacje o firmie DROG BUD? Każda pozostawiona opinia jest ważna dla osób, które przymierzają się do aplikowania do firmy.

Anna Stasiak
@Joanna

ja mam wyrok sądowy z nakazem zapłaty i co ?NIC a on dalej oszukuje ludzi !!!!!

Joanna

@Izanie można na forum nikogo obrażać. Zapoznaj się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawisz jakikolwiek komentarz na temat firmy. Proszę o pozostawianie merytorycznych opinii na temat pracy w DROG BUD.

Joanna

A jak obecnie wygląda sytuacja w DROG BUD? Ktoś z Was ma jakieś aktualne informacje?

Xxxxx
@Joanna

Są szanse ,że w końcu odbiorą się dotych oszustów ,którzy biorą towar i nie płacą za niego.

kolo

Był już tam nie jeden oszukany aby odebrać swoje, ale co Policja, sprawa i nic. Oszust jak wiadomo nie ma żadnego majątku, nic na siebie . Drog Bud prowadzi na Lubczyńskiego i dalej sobie żyje. Pamiętajcie że to wszystko jeszcze się na nim zemści, kiedyś jego dzieci będą na tym cierpiały.

ewela

Ja jestem pewna, pan ktory nie otrzymal zaplaty rozmawial z nim osobiscie . Tak wiec niech zacznie wywiazywac sie ze swoich zobowiazan

ypa

oferty to widze ze ciagle to nowe przybywaja tutaj :)

Anna Stasiak Pol-SAr

mam na tego Pana nakaz zapłaty!!!!!!!!!!!! 15 tyś !!!!!!!!!!! komornik nie ma z czego ściągnąć, bo ten Pan nic na siebie nie ma i innych oszukuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! przestrzegam przed współpracą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tooooo

trzeba uważać na ta firmę, żadnych zaliczek pomimo faktury proformy ( faktura ta to żaden dowód księgowy). Do xyz, a czym przyjechał przecież lubczyński nie ma samochodu ani prawa jazdy.

beton

I zaczyna spłacać swoje długi?HAHAHA

xyz

hehe przyjechał wczoraj niby coś mierzył, wystawił fakturę proformę na zaliczkę, ale mu się nie udało

yty

taka atmosfera jak i firma

yty

ta pseudo firma jeszcze jest przecież to jeden wielki przekręt. Nie ma i nie było żadnych rozmów rekrutacyjnych, przychodzisz i jesteś. Nie wiadomo kto jest właścicielem bo na papierze inny, a w rzeczywistości inny. Roboty spaprane , materiał najgorszy z możliwych jedna wielka masakra.

lis

zaje...................biście!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o DROG BUD - Strzegom

DROG BUD
2.2/5 Na podstawie 35 ocen.
  • ul. Świdnicka 10 lok. 2
    58-150 Strzegom