Marco Deckers Burstadt

Opinie o Marco Deckers Burstadt

Goska

Nie polecam tego zakladu brud ,czlowieka traktuja jak smiecia robisz tyle ile im sie podoba zero szacunku

@Prawda, jeśli jakieś komentarze zostały usunięte, to zrobił to administrator forum stwierdziwszy ich rażącą niezgodność z regulaminem ( tu możesz się z nim zapoznać: https://www.gowork.pl/regulamin ). Na forum nie będziemy tolerować komentarzy pisanych na przykład w wulgarnym i obraźliwym tonie. @Zakręcona ????, dziękuję Ci bardzo za odpowiedzi na moje pytania! Osobiście nie wybieram się do pracy w Marco Deckers Burstadt, ale mam nadzieję, że uzyskane odpowiedzi pomogą osobom zainteresowanym podjęciem pracy w tym miejscu

Prawda

Czemu komentarze są usuwane?

@Zakręcona ????, rozumiem, że pracujesz lub pracowałaś w Marco Deckers Burstadt. Co jeszcze możesz powiedzieć o pracy w tym miejscu? Czy pracodawca zapewnia na przykład swoim pracownikom zakwaterowanie, odzież roboczą? Myślę, że to dość istotne kwestie. @Ola, rozumiem, że też pracowałaś w Marco Deckers Burstadt. Jak oceniasz warunki oferowane przez tego pracodawcę?

@Andrzej

Andrzej czy pracowałam? Pracuje ???? od roku i mam porównanie z innymi zakładami w których pracowałam. Zakwaterowanie? Za takie pieniądze jakie placimy są wporzadku, wifi za darmo. Ludzie są różni, więc do każdego trzeba się w pewien sposób dostosować ???? zawsze się znajdzie jakaś dobra duszyczka. Co do odzieży roboczej? To mamy fartuchy które są codziennie prane, oczywiście nie przez Nas tylko przez kantynowa. Praca jest wporzadku- wszędzie trzeba pracować nikt nikomu nic za darmo nie da. A Ty Andrzeju wybierasz się tutaj do pracy?

Firma Marco Deckers Burstadt poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Zakręcona ????

Czytam te wszystkie komentarze i nie wierzę... Czy Wam naprawdę jest tak źle? Godziny pracy macie zagwarantowane, wypłata na czas. Kierownictwo jak najbardziej wporzadku. Z każdym problemem można iść i wysłuchają. Brygadziśtki i wagowe? Z lepszymi ludźmi nie pracowałam ???? może niech każdy z tych narzekających zastanowi się czy w Was nie ma problemu. Nie raz zbierałam z kobietami co narzekają?! Więcej gadają niż robią a potem cudów oczekują. Ale ludzie sami szukacie problemów i nie potrzebnie się nakręcacie jedna na drugą... To jest praca a nie (usunięte przez administratora) wypoczynkowy, każda na urlop jedzie w swoim czasie ???? Ja jestem jak najbardziej za! Polecam każdemu kto myśli o przyjeździe ????

Ola
@Zakręcona ????

Dlaczego jest tak dobrze jak jest tak źle....dlaczego już bardzo dobre zbieraczki nie wracają lub zerwały umowę i nie pracują..???Pozdrawiam!!!

@Ola

Nakręcają się jedna na drugą! Poczekaj skaczą się sezonowki to wrócą... Już nie jedna tak gadała a potem wracają... Pozdrawiam Cię Olu serdecznie

Ola
@Zakręcona ????

Raczej nie wrócą bo z tego co wiem to firma ma jakieś takie zasady że ten kto nie wróci skończyć umowy to nie mają powrotu do firmy.Ja rozumiem że jak kogoś wywalą albo ktoś się nie nadaje to powinien nie mieć wjazdu ale dziewczyny które dobrze zbierały albo i bardzo dobrze nie mogą wrócić...tak samo jest na maszynie,biorą kogo popadnie a ci co mają pojecie,kontraktowi i na nocce kilka osób musi pracować za resztę...dopóki będzie się liczyć sztuka w tej firmie a nie dobry pracownik to tak będzie dalej!Pozdrawiam wszystkie zbieraczki

@Ola

Olu jak ktoś chce przyjechać tak jak ma ochotę a nie tak jak podpisuje umowę to do kogo ma pretensje? Jedynie do samego czy samej siebie. Jeżeli sytuacja tego wymaga to zakład idzie na rękę. Jak potrzebujesz zjechać na tydzień podczas trwania umowy to nikt nie widzi problemu żebyś zjechała.. Jeszcze nie słyszałam żeby jakaś super zbieraczka nie miała powrotu... Tylko chyba te co jedynie czym się zajmują to szumem koło siebie ???? a co do maszyny? Też miałam okazję pracować tam kilka razy i nie widzę problemu. Jak słuchasz co brygadzisci do Ciebie mówią to jest wporzadku ???? pozdrawiam wszystkich zadowolonych ????????

zawiedziony ?

Nie podoba mi się tolerowanie par ,, wagowy i zbieraczka '' teraz na czasie na tym samym bunkrze i co z normami automatycznie giną kg ciekawe gdzie i do kogo ? tak nie powinno być ???

Ktos
@zawiedziony ?

Witam Normy itd ,A czy każda z osób która mówi że ma słabą normę odpowiednio sobie przeliczył lub przeliczyła czas godz pracy poprzez godz Poza tym wiecznie płaczą Ci co więcej rozmawiają i glupotami się zajmują jak praca i betami Ludzie ogarnijcie się bo firma jest ok . Tak samo jak wagowi i reszta kierownictwa

@zawiedziony ?, myślę, że tego typu informacje powinny być ewentualnie zgłaszane odpowiednim osobom w firmie, a nie pisane na forum. Nie widzę ich związku z dyskusją na temat pracodawcy i oferowanych przez niego warunków. Możesz coś napisać na ten temat, skoro pracujesz w Marco Deckers Burstadt?

Napisze w skrocie milo cieplo i przyjemnie .Firma organizuje co roku Grile w podziekowaniu dla pracownikow za wspolprace .Brygadzistki wyrozumiale ,problem to tu tylko z ludzmi bo niektore to takie wredne te zbieraczki ,ze az jestem pelna podziwu zawisci .Dla nowych osob Bardzo polecam

@Monika

Skoro są wredne zbieraczki to ciekawe czy ty należysz do idealnych ciekawe czym imponujesz ha ha ha

@Marwi, przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja, ale bądźmy wyrozumiali - każdy ma prawo mieć na przykład gorszy dzień. Mam nadzieję, że to tylko jednostkowa sytuacja. Dziękuję Ci za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie! Czy ktoś z Was podjął niedawno pracę w Marco Deckers Burstadt? Co możecie powiedzieć o tym pracodawcy i oferowanych przez niego warunkach?

@Podróżnicza, @Kryśka, @Wioleta - po Waszych komentarzach wnoszę, że jesteście pracownicami firmy Marco Deckers Burstadt. Czy możecie podzielić się z nami swoją rzeczową opinią na temat pracy w tym miejscu? Jakie warunki oferuje ten pracodawca? Czy są one porównywalne do tych oferowanych przez inne, podobne firmy z branży?

@Andrzej

Witam Andrzeja. Moim zdaniem osobistym to bardzo się cieszę że trafiłam właśnie na tą placówkę .Pracowałam wcześniej na innych pieczarkarniach ale nigdzie nie było takiej organizacji jak na tej placówce. Nigdzie nie było tak wyszkolonych brygadzistek, które zawsze wspierają zbieraczki i pomagają. Dzięki Paulinie z białego ciągle zarabiam wiecej ,bardzo dobrze mi się tutaj pracuje .Jest taki spokój nie ma problemu z wolnym .Warunki mieszkalne bardzo dobre Wifi w każdym pokoju.No i wspomnę że jak tu jestem około pół roku to już dwie podwyżki były. Wcześniej były problemy z jakością ale teraz to są takie piękne grzyby że bez wysiłku można zarobić bonusa nawet 600euro dodatkowo do każdej wypłaty. Lory tu to same jadą były wcześniej ścianowki niebezpieczne ale je już odwołali bo się martwili o pracowników tu kolejny dowód jak szefostwo dba o każdą osobę pod tym dachem.Naprawdę mam porównanie po innych zakładach i przyjeżdżając tutaj czuję że jestem u siebie.Ten zakład daje mi bezpieczeństwo finansowe oraz psychiczne, fajni ludzie.Polecam wszystkim normalnym.

@Andrzej

Dołączam się do opinii Rekordzistki jest tu dobrze.Andrzej przyjedź a sam się przekonasz .Tylko musi ci się chcieć pracować. Bo co jak co to Alicja eliminuje leniwców.Wszyscy mają te same szanse i wszyscy są tak samo traktowani .

Marwi

Jestem jak najbardziej normalna :) Nie wiem ale wnioskuje z twojej odpowiedzi że ta pani jest w porządku dla ciebie... ale to nie znaczy że dla innych osób też...

@Marwi, rozumiem, że byłaś zainteresowana pracą w Marco Deckers Burstadt, ale finalnie jej nie podjęłaś. Może jednak warto spróbować ponownie? @... :), bardzo proszę o nie obrażanie nikogo na forum. Rozumiem, że masz inne zdanie na temat pracy w Marco Deckers Burstadt niż @Rekordzistka. Zechciałabyś się nim podzielić z nami na forum?

Marwi
@Andrzej

Pewnie Andrzej że się podzielę tą informacją... Bardzo chciałam podjąć tam pracę lecz ta Pani w biurze co tam aplikuje ludzi do pracy kompletnie nie dała mi żadnych szans ani informacji na temat tej pracy, jednym słowem była dla mnie bardzo nie miłą osobą i zbyła mnie jak psa... Więc jak się starać o jakąś pracę i próbować ją dostać jak się jest skreslonym na samym początku? Byłam tam pierwszy raz i odkąd mieszkam na stałe w niemczech nikt w życiu mnie tak nie potraktował.... Dlatego nie rozumiem tego zachowania....

@Malowana, rozumiem, że planujesz podjęcie pracy w Marco Deckers Burstadt. Aplikowałaś już do pracy w tym miejscu czy dopiero się zastanawiasz? Myślę, że zawsze warto spróbować! @Zbieraczka_z_Burstadt, długo już pracujesz w tej firmie? Możesz napisać coś na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę? Myślę, że to bardzo ważne informacje dla osób zainteresowanych podjęciem pracy.

Malowana

Witajcie , powiedzcie jacy są brygadzisci? Są jakieś podziały? Ktoś nauczy? Opinie są różne...

Zbieraczka_z_Burstadt
@Malowana

Jak bedziesz chciala pracowac i zarabiac kase to nikt zlego slowa na Ciebie nie powie a brygadzisci sa od tego zeby pomagac xd nie ma zadnych podzialow :) jest tylko bialy i brazowy grzyb a ile bedziesz miala kg to tylko od Ciebie zalezy :) ogolnie to mila atomsfera :) najwazniejsze to sie nie poddawac i miec pozytywne podejscie :) przyjezdzaj nie ma na co czekac :) i nie czytaj innych opinii bo niektorzy to takie glupoty klepia ????

Malowana
@Zbieraczka_z_Burstadt

Właśnie zdążyłam się naczytać i zaczynam wątpić jak będę traktowana

@Kryśka, długo już pracujesz w Marco Deckers Burstadt? Planujesz związać się z tą firmą na dłużej? @Wioleta, dziękuję za Twoją opinię. Czy mogłabyś jeszcze dopowiedzieć, jak wygląda kwestia zakwaterowania i dojazdu do docelowego miejsca pracy? @Rekordzistka, Tobie również dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam i życzę wiele dobrego!

Kryśka

Jestem w pokoju z rekordzistką właśnie powiedziała mi że anonymous ma żal do niej o rekord w kg. Ludzie normalni to jak maja zazdrość w czterech literach to podchodzą i gadają w twarz o tym co ich trapi a jak ktoś jest uposledzony lub ma swoje fobie wrodzone to piszą głupoty na Go Work.Ja jestem z top 10w kg na godz co tydzień to co wszystkie brygadzistki i kantynowa i wagowi i maszyna zbiera za mnie?Każdy tu pracuje na siebie ty też powinnaś. Sprawdzałysmy z dziewczynami tu twoje wpisy anonymou do normalnych ludzi nie należysz .Piszesz niesamowite rzeczy o naszym zakładzie skąd ty to bierzesz .Wyobraźnię włączyłas.Jesteś dowodem że masz żal do swoich decyzji że wybrałaś się za granicę i nie umiesz sobie z życiem poradzić. My z dziewczynami tutaj a jest nas dużo co myślimy podobnie nie damy złego słowa powiedzieć na nasz zakład bo jest fajnie .Pozdrawiamy

Rekordzistka

Po małym przystoju zaczęła się obfita praca a grzyby jakie piękne nic tylko rwać .A kg się same robią.

@Rekordzistka

może i same kto uczciwy to sam wypracuje ale najbardziej nie fer jak brygadzistki tną i dają swoim pupilom swoje kilogramy a potem norma 40 kg. .

@anonymous

Najgorsze to są kobiety zazdrosne które od rana obliczaja kg/innych a nieskupiaja się na swojej rajce a później przerosna i później obwiniać umieją cały świat typu brygadzistke innych zbieraczy nawet kantynowa,tylko nie swoją głupotę. Anonymous weź się do roboty a będziesz miała rajki przerobione i nie bedziesz poszkodowana przez galaktyke.Widzę że skupilas swoją uwagę na moim rekordzie.Tu stwierdzam że należysz do grupy ludzi gwiezdnych wojenn czyli żal że ktoś jest szczęśliwy. Proszę nie zabieraj mi radości z wykonywanej mojej pracy.Bo jestem tu szczęśliwa.

Wioleta

Firma załatwia rozliczenia podatkowe ,Niemieckie rodzinne plus wszelkie inne sprawy.Bardzo dobry pracodawca.Warto tu pracować bo rzadko spotykany teraz w tych czasach jest pracodawca który dba i zależy mu na pracownikach.Pozdrawiam

Podróżnicza

Dziś dzień pracowity ale czuję się świetnie zadowolona .Praca się zaczęła teraz to tylko trzeba wyzbierać.Uwielbiam ten zakład. Pozdrawiam wszystkich serdecznie .

@Podróżnicza

Dzień pełny sukcesu.

Wioleta
@Kryśka

Grzyby jak malowane.Zapewnione godziny pracy.

Zalamana2017

Panie Boże broń ! Cyrk , syf , masakra! Ściągają ludzi a nie ma pracy . Oprócz zbierania pieczarek , mycie ścian, lor, łazienek,kantyny , prysznicy , domku . Masakra. W biurze nikt wam nie pomoże jeszcze dokopie. Brygadzistki i wagowe to wogole osobny temat i szkoda pisać. Wszystkie po jedynych pieniądzach . Nie doświadczeni nie liczcie na jaką kolwoek pomoc czy naukę. Po tygodniu każą rwać 25 kg na godz. Problem ze wszystkim chyba że sprzedajesz koleżanki to masz luz

@Zalamana2017

Teraz to jest coś czego do tej pory nie było bardzo mało pracy godzin. nie można nałapać chodzi człowiek na trzy cztery godz.po dwa dni wolnego co to jest lor brakuje tak się ogłaszają ludzi zachęcają a praktycznie to nie ma do czego nic się nie zarobi brak słów jak tak dalej będzie to niewarto tu pracować

Kwiat lotosu
@anonymous

To się zwolnij.

Pierwsza sprawa choćby mi miliony zapłacili to bym tam nie wróciła. Jeżeli chodzi o pracowników to zdania mam różne zależy od osoby . PANI ANIA UCZĄCA jest najwspanialszą osoba w tej firmie. Praca nie jest ciężka fizycznie ale psychiczne z człowieka musi być kawa (usunięte przez administratora) eby tam wytrzymać. Domek ok . PANI Wioleta ucząca - powiem tak nieodpowiednia osoba na tym stanowisku, nie wytłumaczy nowym wszystkiego na początku a potem oczekuję cudów po 3 dniach pracy. Brygadzistki w porządku wagowe w sumie też oprócz jednej Magdy...w pracy jest w porządku ale namieszała tak że podczas mojego pobytu a dodam że zostałam tam tylko tydzień 3 osoby zostały zwolnione z pracy więc coś tu jest nie tak . Teraz zaczęły przyjeżdżać pary. Chodzą się razem kąpać co przeszkadza niektórym kobieta. A jeżeli chodzi o Panią Ilonę to nie dajcie się zwieść jej miłemu głosowi przez telefon i podczas podpisywania umowy . Bo gdy pojawi się jakiś problem to zachowuje się nie kulturalnie i jest bardzo nie miła i opryskliwa. Ja z całego serca nikomu nie życzę pracy tam .

Obserwatorka
@Anonim

Chodzi o Magde M ?;)

Zalamana2017
@Obserwatorka

Nie było takiej jak ja byłam. Chyba dopiero miała przyjechać . Bo nie było takiej brygadzistki ani wagowej .

@Anonim

Wszystkie brygadzistki to wredne suki byłam i na białym i na brazce i żadna nie byla miła

Kwiat lotosu
@Ewa

Ten post to pomyłka na Burstadt nie ma Ani uczącej,tak samo Wiolety no i Magdy wagowej .Coś komuś się zakłady pomyliły. Jak piszecie coś to bynajmniej przeczytajcie pod którym zakładem co piszecie.

Zostaw merytoryczną opinię o Marco Deckers Burstadt - Bürstadt

• Jak się pracuje w Marco Deckers Burstadt?

Zobacz opinie na temat firmy Marco Deckers Burstadt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marco Deckers Burstadt?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 17 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marco Deckers Burstadt