Marco Deckers Burstadt

Opinie o Marco Deckers Burstadt

Wanessa@wp.pl Nowy wpis

O sprawiedliwość niech traktują wszystkich swoich pracowników na równi a nie swoich wybrańców pupilków na pierwszym miejscu

Pracownik Nowy wpis
@Wanessa@wp.pl

Tak było jest i będzie przede wszystkim rodzina znajomi nie powinni razem pracować zawsze są traktowani lepiej a wszystkich to boli bo to nie w porządku!!!tylko ze nikt sobie z tego nic nie robi przez to są ludzie pokrzywdzeni!!! Nikt nie myśli o tych...co nie mają wejsc .. przykre to jest i tak jest na całej firmie

Nicki Nowy wpis

Połowa tej firmy przyjechała z rodziną . Jeśli ktoś ma problem,przeciez wystarczy zglosić i co to za pomówienia wgl ? Jeśli ktoś się doszukuje sprawiedliwości,to i tak nigdy jej nie dostanie na tym świecie

Pracownik Nowy wpis
@Wanessa@wp.pl

Prawda jest taka, że wszystkim nie dogodzisz. Zawsze znajdą się zawistni ludzie, którzy zazdrościć będą wszystkiego !! Zaduzo pracy-źle, zamalo też źle. Ktokolwiek by nie rządził- źle. Karmicie się tylko niepowodzeniami i doszukujecie niedorzecznych rzeczy !!!

Jakby inaczej

Wszyscy myśleli że na maszynie coś się zmieniło przynajmniej tak to wyglądało a tu znowu to samo na nockach ciągle Ci sami ktoś pracuje 2 tyg nocek dla pozoru , zmyłki a potem do końca umowy na rano to nie w porządku tak ciężko zrozumieć że nocki są męczące i każdy chciałby mieć normalny dzień wolnego??! Panie Szymonie a może by tak zatrudnić więcej kobiet żeby były na wymianę!??

Czytający
@Jakby inaczej

Taka prawda!!! fajnie było jak były zmiany co 2 tygodnie. A z zatrudnieniem więcej kobiet to nie głupi pomysł.

@Czytający

Haha ja to myślę, że Nas na tej maszynie to czasem za dużo jest... Będzie więcej ludzi to z automatu mamy mało godzin

No jasne
@Krycha

No wypowiada się osoba pracująca na rano jak nic!!!! Mowa była o zatrudnieniu kobiet żeby były na wymianę na nockach a jeśli Ci źle to chodź na nocki tam godz nie stracisz!!

Gloria
@Krycha

Za dużo to jest na rano!!! A na nocy ciągle Ci sami!!! Każdy chce odpocząć więc dobrze byłoby żeby kobiet było więcej na nocce

@No jasne

Ja też chodzę na nocki i nie mam z tym problemu, więc nie wiem w czym masz problem. Jak Ty sobie to wyobrażasz? Kobiety zatrudnione na pół etatu na nocki? Bo dama ma problem z nockami. Ogarnij się trochę. Ja widzę na rankach jak stoją oparci na taśmach i obgadują wszystkich na okrągło. Nie zapominaj również, że z grzyba też przychodzą Nam pomagać i nie słyszę żeby ktoś z Nich marudził tym bardziej, że grzyb jest tylko na rano.

@

Tak,Monika jest ok ale przestała już myśleć o swoich pracownikach.Jednym pozwala kończyć pracę,a inni ledwo żywi pracują do 19.I to jest ok? Tak samo wszyscy są bardzo zmęczeni

@@

Wiecznie nie zadowolone towarzystwo. Babcia Edzia prowadziła bunkry źle, Piotrek miał bunkry źle, Angelika prowadziła bunkry też źle. Teraz Monika też źle. Jak Wam ekipa rządzących nie odpowiada to pokierujcie się do biura o zmianę osób na stanowiskach. Kto by nie wszedł na tą stronę to wszystko ble ble (usunięte przez administratora)ozdro

Treks
@Krycha

Prawda. Ile można czytać ze każdy jest zły? Ja nie mam z żadnym z nich problemu. A dla wszystkich brygadzistow i wagowych ważna uwaga : róbcie swoje bo większość ludzi jest za wami i dobrze się nam wszystkim pracuje.

Stara

Czy wkoncu ktoś zauważy, że drugie piętro jest nie sprzątane? Płacimy za środki czystości a nawet nie posiadamy ich w pralni! Płynów nie ma, mopow nie ma, koszy na pranie tez nie ma. Czy ktos jest mi to wstanie wytłumaczyć? Dzisiaj widziałam jak brygadzistka z białego sprzątała a ja się pytam gdzie jest osoba odpowiedzialna na porządek?

Firma Marco Deckers Burstadt poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

YesYes

Marzena ? Kto to taki ??

Blablacar

Wez się do roboty a nie nagadujesz na M i P... Wagowi be, brygadzistki be to czego chcesz? Może problem tkwi w Tobie poprostu. Pozdro

Ktoś

Ludzie,co wy wypisujecie.Dzis np dzień super.Oczywiscie jeśli prowadzi bunkry kompetentna osoba.Z A super się pracuje.Rzeczowo,konkretnie.Az chce się pracować Wagowej M też nic nie można zarzucić.

Czy pracował ktos i w burstadt i w pont/geldern?

Prawda

Trzebaby było zrobić porządek na maszynie bo Ci niektóre panie np. M.W. uwarza że jest właścicielka środkowej linki i zadzi kto ma tam być a kto nie to chyba nie namiejscu wybierać sobie osoby z którymi chce być na średniej wróćmy do czasów kiedy brygadzisci ustawiali na linkach bo chyba się komuś w główce poprzewracało z tego co wiem to można stanąć tam gdzie się chce jak brygadxisci postawia tak się stanie i sprawa załatwiona a nie jakieś rządy będzie odstawiać!

Miss

Umowy sa u nas 2 miesiące praca później miesięczny urlop i znów 2 miesiące praca. Ciężko się tu dostać bo są dobre warunki i czeka się na miejsce pare miesięcy ale warto. Jeśli ci się bardzo spieszy to możesz dzwonić na Pont ten sam pracodawca. polecam

@Miss

Bardzo dobre warunki haha. Osoba to piszącą chyba nigdy nie miała dobrej pracy. Co tam jest takiego super? 12e czy praca po 220 godzin? Haha

Były
@Miss

Tak super jest jak traktują cię jak śmiecia, (atmosfera jest nie do zniesienia)gdzie nawet stary pracownik nie może nic powiedzieć bo cię zgnoją brygadzistki,tak super jest jak wyróżniają pracowników i wcale się z tym nie kryją szczególnie na brązce.(2 piętro może wszystko,reszta nie).Rotacja pracowników ogromna,to co się dzieje czemu nie zostają? Praca nie jest zła,ale ale brygadzistki szczególnie te 2, które uważają że bez nich zakład by upadł i nie ma na nich mocnych i są nie zastąpione , zafundują ci po 2 miesiącach nie tylko depresję,ale również brak pewności w życiu Szkoda tylko że biuro o tym wie (chcą nową kadrę, bo stara za niedługo albo odejdzie bo będą zakladać rodziny,albo na emeryturę,a tych co chcą pracować niszczą) i nic z tym nie robi.

@Były

A o jakich brygadzistkach mowa? Bo jest ich kilku. A nie ładnie tak wsadzać wszystkich do jednego worka

Były
@Stara

@Na brązce są do wyboru(usunięte przez administratora) mała jest do zniesienia.(usunięte przez administratora)przechodzi ludzkie pojęcie co wyprawia z personelem to już nie nie jest (usunięte przez administratora) to zakrawa na (usunięte przez administratora), to samo jest(usunięte przez administratora) , kiedyś była fajna teraz czuję się nie zastąpiona .i to ona segreguje ludzi,a potem manipuluje(usunięte przez administratora)i tymi 2 bryg

A może Szef zorganizuje jak dawniej imprezę zakładową dla swoich pracowników. Byłoby super chociaż raz do roku dla nas zrobić imprezę.

@Ou

Jak mają robić z pracownikami tak samo jak na wigilii niech lepiej nie robią. W schronisku lepiej cię potraktują,niż tutaj zaproszą.

Iwuska

Witam. Chciałam się dowiedzieć jak wygląda praca czy jest na zmiany? Ile na miesiąc na czysto do ręki się dostaje? I jak warunki mieszkaniowe? Daleko do pracy? Daleko do sklepu?

@Iwuska

Praca. Jeśli nigdy nie zbieralas/es to jest troszczę ciężko. Kwestia poznać opakowanie, ludzi i chęć do pracy. Myślę że jak ktoś chce robić a nie narzekać to będzie robił i był zadowolony. Zmiany? Strona brązowa/ biała godzina 5:00/6:00 do pracy. Maszyna 6:00 bądź nocka 15/16/17:00 zależności od potrzeby. Koniec pracy niezależnie czy na zbiorze czy maszynie dostosowana jest do ilości pracy, może to być 5 godzin albo 12. Po prostu zasada jest prosta robota na być zdobiona. Tak średnio 200 godzin bez problemu się zrobi. Ile ma miesiąc? Jako nowy/a? 200 godzin na zbiorze bez bonusa ( bonus to są twoje wyniki za to że dużo nazbieralas/s grzybka na godzinę pracy, podstawa to 25/h ) na start licz na bonusa 0,25 euro na godzinę. Moim zdaniem na początku nie ważna jest kasa ale to aby jak najwięcej się nauczyć. Czyli pensja bez bonusa 200 godzin pensja około 1700-1800 euro zależne od stanu cywilnego, oraz czy KRUS i ZUS. Warunki mieszkaniowe? Są ok! Od tego roku nie trzeba sprzątać hotelu poza swoim pokojem więc jest ok.a do pracy jest 5 min spacerkiem. Do sklepu oko 10-15 min spacerkiem dużo sklepów w jednym miejscu. Jak nasz jakieś pytania pisz a odpowiemy.

Domi

Jak komuś nie pasuje praca za 12 euro na godzine to poco tu przyjeżdża??? Przecież stawka jest znana przed przyjazdem, informujom o tym przez telefon przed przyjazdem na pieczarksrnie.

Milka
@Domi

Szkoda tylko, że takim zachowaniem zniechęcacie nowe osoby do przyjazdu. Szczerze mówiąc jak bym miała tutaj przyjechać jako nowa osoba która wcześniej czyta te posty to za żadne pieniądze bym tu nie przyjechała. Ale pracuje tutaj od początku otwarcia placówki i nie narzekam. Wiadomo są dni lepsze i gorsze. Nie raz wyjdziemy wcześniej, nie raz jest przedłużka ale tak wygląda praca sezonowa na którą się decydujemy. Pieniądze są na czas, atmosfera w pracy jest w porządku. Brygadzistki wporzadku na brazie tak jak i na białym. Wystarczy tylko słuchać co mówią a nie robić od 5ej godziny na gotowo. Więc jeśli ktoś ma ochotę przyjechać to nawet nie ma się co zastanawiać pakować walizkę i w drogę :) Proszę nie czytać tych głupich komentarzy bo pewnie piszą je osoby co już lata robią a nawet normy nie wyrabiają. Tylko marudzą jakie my to chore nie jesteśmy- jak tak źle to może czas na emeryturę :)

@Domi

Podobno od stycznia miało być najniższa 13€

Margaret

Nie wiem dlaczego ludzie są tacy pełni negatywizmu. Na każdym kroku tylko zawiść i niezadowolenie. Wigilia źle grill źle praca jest to też nie dobrze a jak jest troche mniej to pozagryzac chcecie jak sie zgłaszam na lory albo ide na pomoc. Przyjechałam zarobić aż przykro jak jest takie obgadywanie. Nie chcecie robić to jedzcie do domu a nie tylko siejecie propagande

Jagoda

A ja lubie pracować z P , fajny ambitny sympatyczny

@pracownik

Szczera prawda.Jaki teraz mamy spokój, kiedy prowadzi A.Wiadomo co robić.Jesli o coś pytamy,to dostajemy odpowiedź,a nie dziwne teksty.Wszyscy jesteśmy traktowani tak samo,bez wyróżniania.Oby tak zostało.

@pracownica
@@pracownik

Nooooooo,wreszcie ktoś się odważył .Ile można słuchać:"będziecie mieli godziny ". Pan brygadzista P chodzi tylko z założonymi rękami, to czym ma się zmęczyć. A my jeździmy bez sensu po przerobionym stelażu dla jego godzin. Rozumiemy jak jest potrzeba to pracujemy dłużej. A poza tym zamiast interesować się betami to plotkuje że swoimi ulubieńcami!!!!!!!!!!!!

@@pracownica

Dokładnie tak bo dziewczyny jak prowadzą bunkry i jest dużo pracy to potrafią pomagać na wadze, i nawet Nam na bunkrach. Mimo tego, że jest dużo pracy to brygadzistka A potrafi Nas zmotywować jesteśmy zmęczeni ale wtedy inaczej się pracuje jak na koniec pracy ktoś Ci podziękuję za Nasz wysiłek.

Zbieraczka

Ja już nie jeżdżę dopracy ale atmosferę na białej stronie wspominam bardzo dobrze. Byli ludzie różni- nie każdy był wyrozumiały. Czytam sobie wpisy i przykro się robi, że teraz dopiero zaczęliście doceniać brygadzistki z białego. Młode, ambitne dziewczyny z którymi nie raz człowiek żartował. Pozdrawiam dziewczyny z białego.

@ Mala

Wreszcie ktoś kompetentny prowadzi bunkry bo ostatni tydzień to była męczarnia nie praca ciągle spacerowanie z bunkra na bunkier pół godz przed końcem pracy przewieszanie ze stelaża na stelaż po kilka razy dziennie zmiana opakowania co chwila aż nie wiadomo było co robić miejmy nadzieję że teraz bunkry będą prowadziły nasze brygadzistki M i A a nie pseldobrygadzista P praca z nim to mordega zero szacunku dla ludzi i jedno wielkie zamieszanie. Teraz to aż chce się pracować miejmy nadzieję że szefostwo to w końcu zauwazy

@ np

Dziendobry mam pytanie jak dostać się do firmy do pracy

Zbieraczka

Cieszę się, że wkoncu ktoś wpadł na pomysł z kantynowa na hotelu. Nareszcie skaczą się dyżury sprzątania. Oczywiście są osoby które są oburzone ta inicjatywą- ale szczerze mówiąc nie obchodzi mnie to. Ja akurat jestem "za", ponieważ człowiek nie raz jest naprawdę zmęczony po pracy a jeszcze jak przypadnie dyżur to lataj na (usunięte przez administratora). Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Marco Deckers Burstadt - Bürstadt

• Jak się pracuje w Marco Deckers Burstadt?

Zobacz opinie na temat firmy Marco Deckers Burstadt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marco Deckers Burstadt?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 15 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marco Deckers Burstadt