Marco Deckers Burstadt

Opinie o Marco Deckers Burstadt

Iza

Wybieram się do pracy do Burstadt jakie są warunki mieszkaniowe i windy.Bardzo proszę o odpowiedź.

Kamil

Slums jednym słowem!!! Po pierwszej nocy w tych niby ich kwaterach ucieklismy bo tam nawet spać na tych łóżkach nie dało się o łazience i grzybica pod prysznicem nie wspomnę. Omijanie ta firma z daleka i (usunięte przez administratora)

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Marco Deckers Burstadt?

ona 1111

2-1-2 praca urlop praca

Wiola

Trzeba jeszcze dodać, że praca jest tutaj cały rok i to pod dachem. Nie trzeba się tak męczyć jak na truskawkach na polu i to w te upaly. I jak chciałam jechać na komunie to nie bylo żadnego problemu. Dziewczyny w biurze zawsze pomogą i bez problemu puszczają do Polski jak komuś coś wypadnie. Jednym słowem bardzo dobra firma godna polecenia

Firma Marco Deckers Burstadt poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Basia Basia

Fajna praca a zarobki jeszcze lepsze! Pracodawca zawsze wypłaca pensje na czas i nawet są spore bonusy. Atmosfera jest ok, brygadzistki to fajne babeczki, zawsze pomocne. Pozdrawiam całą załogę w Burstadt

Jakie są mocne strony pracodawcy Marco Deckers Burstadt?

Sprawdzony, wyplacalny i dba o pracownikow wszystko legalne tanie zakwaterowanie

Baska

Czy obecnie są przyjęcia

Marius
@Baska

Są przyjęcia. https://www.rhpz.pl/?fbclid=IwAR3r5o343miR-bXXq0RNp_9nwVa2sy82Hj1069gFKoYW6DGWmGY8xoXEEvE

Czy w Marco Deckers Burstadt są paczki/bony świąteczne?

Bylypracownik

Zapomnij. Bonus co najwyżej. Od którego i tak odprowadzany jest podatek.

Ktos

Nie ma. A za bonusy i tak podatek odciągają.

Alicja
@Ktos

Co to jest za bonus od Marco? Ile on wynosi? Ile zostaje na czysto?

Madga

Chce wyjechac na pieczarki, ale nie wiem jak z normą i z domkami. Czym się różni Hans od Marco? Ile się naprawdę pracuje godzin? Proszę napiszcie, będę wdzięczna.

Krystyna
@Madga

Powiem ci ze norme jest bardzo latwo zdobyc ,ta minimalna oczywiscie bo pozniej od ciebie zalezy czy chcesz zarobic wiecej czy zostajesz na minimum .Hans Deckers to jest tata wszystkich zakladow tamten zaklad ma brazowe pieczarki .Marco to syn wielka pieczarkania z bialymi grzybami pod Holenderska granica ,bardzo fajny zaklad .Natomiast Marco Deckers Burstadt to zaklad ktory ma brazowe plus biale grzyby wszystko pod jednym dachem.Dostajesz max 10H na dzien czasem nawet mniej .Pracuje sie 6dni w tygodniu jeden dzien wolny na tydzien taki tryb pracy na wszystkich placowkach jest ten sam .Polecam bardzo serdecznie

Magda

Chce wyjechać na pieczarki, ale nie wiem co z normą i jak jest na domkach. Ile się pracuje godzin? Czym się Hans od Marco różni z warunkami pracy? Proszę napiszcie, będę wdzięczna.

Witam czy przyjmuja tam takze pary?

Krystyna

Tak przyjmuja pary nawet ostatnio bardzo duzo jest tu par

Dawid

Witam, słyszałem od znajomego że mają tam coś podobnego do magazynu/chłodni i do tego jakąś maszynę. O co chodzi? Jak wygląda tam praca? Czy można liczyć na dobre zarobki?

Hej, czy w firmie Marco Deckers Burstadt płacą za nadgodziny?

Masz stawke godzinowa wiec nie ma nadgodzin, bo masz platne wszystkie godziny

Zbieraczka

Witam wszystkich zainteresowanych pracą. Praca wporzadku, mila atmosfera. Wszyscy pomocni i uprzejmi. Gucio tak czytam Twój komentarz i własnym oczom nie wierzę. Wiesz w głowach to się ludziom przewraca. Wszystko mamy pod nosem. Szalki, wozki. Sama zbierałam na bunkrze i nikt nie krzyczał. Jeżeli coś przełożona mówi to trzeba to robić bo za to Nam płacą. Ja tam słucham brygadzistów i nie mam żadnych problemów. Nikt nie zemdlał na bunkrze. Nie opowiadajcie głupot bo aż wstyd czytać tych opinii. Ja wszystkim polecam serdecznie pracę.

Gucio

Praca jest wporzo zarobki też można wypracować bonusa. Tylko jednej pani brygadzistce przewraca się w głowie. Potrafi krzyczeć na ludzi ostatnio pani A straszyla że rozwali radio o ścianę. Jedna osoba zasłabła z nerwów.

Garbi

Praca fajna zarobki bardzo dobre a ludzie różni

M.A.

Praca okej zarobki tez tylko ludzie sa rozni. Stare zbieraczki nie sa pomocne dla nowych a powinny. Chociaz i tak jest ich coraz mniej. Nowe osoby dobrze sobie radza wiec mozna smialo przyjezdzac.

Bozena

Fajnie tu jest :) juz dawno niemialam takiej atmoswery w pracy.Dziekuje rodzinie Deckers ze moge u nich pracowac .Jestem bardzo szczesliwa i wdzieczna za ta szanse ,takich zarobkow nigdzie wczesniej za granica nie otrzymalam ,widac ze pracodawcu zalezy na swoich pracownikach i docenia ich

@Bozena

Zarobki dobre zgadzam się ale jakim kosztem? Praca po 11 do 13 godzin dziennie zaczynając od 5 rano. Do tego wszystko jest dobrze dopóki się nie rozchorujesz lub coś co się nie stanie. No cóż praca dobra ale nie długo niestety ale po kilku latach pracy ręce wysiadaja. A tu liczy się norma którą musisz wyrobić

Takatam

Hej, przyjezdzajcie, jak wy bedziecie w porzo to nikt was nie wywali i zaroki super :-) serio

Ktos
@Takatam

Nie do końca tak jest

123ona
@Ktos

a jak ?

Mikołaj
@Takatam

Wypowiadasz się o pracy bardzo pozytywnie. Inne osoby także piszą dobrze o zatrudnieniu. Dodaj jak długi jest kontrakt i czy zakwaterowanie i ubezpieczenie załatwia pracodawca, czy sama musisz to zorganizować? Liczę, że mi odpowiesz.

Bozena
@Mikołaj

Witam Mikolaju ja tu o nic niemusze sie martwic przyjezdzam podpisuje umowe i juz z tym dniem jestem ubezpieczona przez zaklad ,skladki socialne plus emerytalne rowniez sa odprowadzane .Pod koniec roku nawet moge sie rozliczyc z podatku na miejscu bez platnie .Naprawde polecam bardzo ten zaklad .Pozdrawiam

takatam
@Mikołaj

zakwaterowanieod firmy w hotelu i zarobki tez OK jeslisie zepniesz troche :-)

ElaEla

Przyjezdzajcie, naprawdę warto! Nawet nowe osoby po dwóch tyg. mogą już normę wyrobić - tak jak ja. I co najważniejsze, cały rok można tu pracować. A nie jak na truskawkach tylko w sezonie. Wypłaty bardzo dobre, brygadzistki pomocne. Na hotelu to różnie bywa ale biuro też pilnuje porządku

Zostaw merytoryczną opinię o Marco Deckers Burstadt - Bürstadt

• Jak się pracuje w Marco Deckers Burstadt?

Zobacz opinie na temat firmy Marco Deckers Burstadt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marco Deckers Burstadt?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 15 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marco Deckers Burstadt