Marco Deckers Burstadt

Opinie o Marco Deckers Burstadt

Kwiat lotosu

Co o tym zakładzie napisać. Bardzo fajne grzyby takie twarde i duże. Lory to tu super sprawa .Miła atmosfera fajni ludzie a wypłata to od ciebie zależy jesteś pracowity to masz wielkie wypłaty, jesteś leniwy lub zakręcony to masz minimum wypłaty.

Wioleta

Dziś wyjeżdża nowa osoba która przyjechała 14dni temu.Piszę to bo mi jest jej szkoda .Zrezygnowała bo tęsknota zwyciężyła za rodziną .Tak jesteśmy tak daleko od dzieci od rodziców od swojego domu,a w dodatku jesteśmy w samym środku obcych obojętnych zbieraczek które czasami zapominają że każda z nas była też nowa i też było ciężko też człowiek się zastanawiał czy może nieprzerwac umowy i nie wrócić zpowrotem do ciepłego domu.Dlatego do wszystkich nowych osób piszę.Wybierając się za granicę niejest łatwo tu nieba błękit nie różni się od Polskiego ale jeżeli naprawdę potrzebujesz pieniędzy i tylko na tym ci zależy to przyjedź na Burstadt zarobić napewno zarobisz. A co do starych doświadczonych zbieraczek to może tak jedna z drugą okazała by trochę wsparcia dla nowych osób niż je dołowac lub się wyśmiewać.

Rekordzistka

Witam dziś był mój dzień sukcesu pobiłam własny rekord w kg na godzine uzbierałam 200kg przez 5godzin jestem dumna z siebie no i mogę sobie już kilka euro doliczyc do każdej godzinki przepracowanej .Uwielbiam zbierać grzyby

@Rekordzistka

To jestem ciekawa na jakim bunkrze byłaś.. Z tego co wiem nigdzie nie było Full pracy haha

Rekordzistka
@anonymous

Bunker 13 Piękny znakomity drugi wysyp .Grzybki jak malowane.Pozdrawiam

Bozena

Hey czy slyszalyscie ze od lipca podnosza stawke godzinowa na 10 euro .To juz druga podwyzka w okresie w ktorym tu jestem .Bardzo sie ciesze bo pieniadze sa mi bardzo potrzebne .Dziekuje oficjalnie Wioli ze polecila mi ta placowke .Dobrze ze sa tacy ludzie ja ty ,i bardzo sie ciesze ze trafilam na ten zaklad z pieczarkami

@Bozena

Nie ma za co zawsze do usług

Firma Marco Deckers Burstadt poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Podróżnicza

Nowość teraz ważymy po szalce osobno i bardzo się z tego powodu cieszę bo teraz jest sprawiedliwie .Wcześniej niektóre osoby oszukiwaly nie układało grzybów i miały wyższe normy teraz każda musi ważyć układać od razu .Bynajmniej jest porządek. Deckers tak trzymać ????A co do nowych osób które tu zaglądają i szukają jakiś informacji na temat tego zakładu to kobieto lub meszczyzno pracować trzeba wszędzie czy w Polsce czy gdzieś indziej chcesz to przyjedź wypróbuj się nie chcesz to zostań w domu

@Podróżnicza

Zgadzam się z tobą to była dobra zmiana.A patrząc na moje kg wogóle się nie zmniejszyły

Beata

Zgadzam się z poprzedniczkami.Zakład nowy czysty zadbany .Pieniądze na czas i to dużo. Do pracy na 07:00człowiek się wyspi, 10godzin w pracy i znowu odpoczynek,tak przez 6dni w tygodniu 1dzień wolnego .Do sklepów przez ulice.Rowery można wypożyczać i na basen jeździć. Jak są jakieś problemy to Biuro zawsze pomoże. Jak czujesz się źle to to nie ma problemu by zostać na domku.Domek naprzeciwko zakładu. Fajne Kobitki .Ja również polecam tą placówkę chętnym

Irena

Ja tu posprowadzalam koleżanki i naprawdę jesteśmy zadowolone planują nas razem na wolne,nawet na ten sam bunkier żebyśmy razem pracowały. Miła atmosfera

Katarina

Hej Mam pytanko...właśnie szukam pracy i na stałe mieszkam w Bürstadt... Czy są u Państwa w firmie wolne miejsca pracy? Z góry dziękuję za odpowiedź... Pozdrawiam

Katarina
@Katarina

Mój e-mail to kasia29121986@interia.pl Odwdzięczę się za pomoc...

Oczywiscie przyjmujanon stop

@Katarina

Poprostu podejdz do firmy i na miejscu sie dowiesz przyjecia sa firma spoko wyplaty na czas

Grażyna

Jestem tu od założenia firmy .Od trzech lat ciągle wracam tutaj bo mi dobrze jest i w sumie ciągle są podwyżki. Takiego pracodawcę to tylko ze świeczka szukać. Jeżeli chodzi o godziny to różnie raz więcej raz mniej ale pracownik zawsze zarobi bo jak masz mało godzin to i też tyle podatku nie ma Chętnych zapraszam

Zofia

Hej dziewczyny!przyjechalam do Bursztad w zeszlym miesiacu. Nie ukrywam, mialam wiele obaw. Przed wyjazdem zastanawialam sie czy dam rade, czy ludzie tu pracujacy sa mili i przyjaznie nastawieni do nowych, ogolnie rzecz biorac balam sie troche wyjazdu za granice ( byl to moj pierwszy wyjazd na prace sezonowa). W chwili obecnej mam juz przepracowane 1,5 miesiaca, dostalam wyplate za dwa tyg. i jestem bardzo zadowolona. Mimo tego, ze nie mialam doswiadczenia w zbieraniu pieczarek dosc szybko sie nauczylam i zaczelam wyrabiac norme. Powiem wam szczerze, ze to nie jest nic skomplikowanego i kazdy kto tylko chce moze sie nauczyc. Poza tym sa dziewczyny ktore na poczatku zajmuja sie nowymi osobami i wszystko im pokazuja. Jesli tylko ktos chce zarobic dobre pieniadze to naprawde polecam.

ASka
@Zofia

Ja jadę teraz pisza rozne opinie w końcu ktos normalnie opisal prosze tylko czy jak przyjade po raz pierwszy to jest jakas zaliczka

Wioleta

Polecam,polecam,polecam naprawdę super zakład. Pieniądze na czas fajni ludzie no dobra wulgarne zbieraczki też się zdarzają ale na nie poprostu nie zwracam uwagi.Wszystkim normalnym ludziom którzy chcą zarobić bardzo polecam.

Iza

Bardzo dobry zakład miła atmosfera naprawdę polecam dobre zarobki a teraz od lipca kolejna podwyżka.

Renata

Co za brednie piszą i oczerniaja tam jest dobrze ???? firma super ????

Adel

Szczerze nie polecam tej pracy a zwłaszcza na maszynie brugadzisci gnoja cię jak moga, wzywają zero szacunku dla kobiet.. Aż się płakać chce.. Jeśli masz słaby charakter to nie masz po co tu być.. Pieniądze nie są tego warte!!! Nie dam się traktować jak śmiecia zwłaszcza przez jakiegoś polaczka zagranicą!!! Nigdy więcej.

Judyta
@Adel

To tam Polacy są brygadzistami? Długo tam pracujesz?

Monpia9
@Adel

Poszukuję kobiet do pracy na pieczarki do Holandii mogą być również pary... Nie pobieram żadnych opłat praca legalna 190 h w miesiącu 1-2 dni wolne w tyg w zależności od potrzeby zbioru. Proszę pisać na maila monpia9@wp.pl

Nowa

Witam czy jest osoba ktora yeraz jedzie na pieczarki z poczatkiem maja tam?

Aga

Hej mam pytanie czy pokoje są dwuosobowe czy więcej osób jest przydzielonych? Z gory dziękuję za odpowiedz :-)

@Aga

Pokoje są po 4 osoby

@Ola

Dziekuje:) i jeśli mogłabym jeszcze zapytać to jaki jest przedział godzinowy pracy? Po 8?10?12 godzin? Czy jeszcze inaczej?

@Aga

Max 10 godzin...Ale to jest różnie...zależy od ilości pracy.Można i na 4 godziny przyjść.Sporadycznie zdarzają się rwania grzyba ponad 10 godzin ale to rzadko..

@Ola

Wiram wybieram sie na pieczarki ale jadę tam pierwszy raz jakie sa warunki? Jak z wypłatami? Czy wszystko jest ok?

@Agnieszka

Warunki są ok. Wypłaty zawsze na czas.Firma ok.jednak aby się o tym przekonać to trzeba doświadczyć na własnej skórze

@Ola

A jest moze jakas osoba która jedzie 13kwietnia?;)

A jak z tymi normami?

pracownica
@Agnieszka

Norma 22 na białych. Jak się postarasz będziesz mieć więcej. I coś z bonusa. Pozdrawiam

Aga

Witam wybieram sie na pieczarki w to miejsce czy moge dowiedzieć sie jakiś informacji jak wrażenia po pobycie ?:)

TOMEK

Pozdrawiam panią ktura dzisiaj przyjechała busem na DKL tablicach zasiegłem informacji tylko szkoda ze nie wymieniliśmy numerami pozdrawiam i dziękuje za numer do bióra miłego pobytu w BURSTADT

Robert

Ja również miałem obawy przed wyjazdem ale słyszałem, że firma ma dobrą opinię.

Hm.. ogólnie nie jest źle, mówię tak ponieważ postrzegam pracę za granicą jako ciężką w końcu przeważnie jedzie człowiek tam by zarobić więc kasy w krótki czas. Panie na domkach różne, tak jak i w Polsce. Praca przy zbieraniu jak się złapie formę to jest okey, minus za to, że czasem trzeba pracować na wózkach gdy brakuje lor..to strasznie nie wygodne. Praca na maszynach jak dla mnie fajna jeżeli pracownice zmieniają się na stanowiskach to nie jest taka ciężka. Trzeba też wiedzieć w jakiej się jest klasie podatkowej bo np. osoby bezdzietne i niezamężne mają zabierany duży podatek. Wypłaty faktycznie się spóźniają ale mówienie, że czlowiek umiera z głodu to przesada przecież można z poprzedniej wypłaty odłożyć sobię parę groszy na ten chleb. Ogólnie jest okey, najlepiej jak każdy sam sprawdzi w końcu to tylko 4msc a jak nie to zawsze można się zwolnić.

Zostaw merytoryczną opinię o Marco Deckers Burstadt - Bürstadt

• Jak się pracuje w Marco Deckers Burstadt?

Zobacz opinie na temat firmy Marco Deckers Burstadt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marco Deckers Burstadt?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 17 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marco Deckers Burstadt