Marco Deckers Burstadt

Opinie o Marco Deckers Burstadt

Zbieraczka_z_Burstadt_

Szczerze to jak ktos chce pracowac i zarabiac pieniadze to polecam jak najbardziej :) pracuje od marca i jestem mega zadowolona. Kazdy jest rozliczany tak jak powinien byc bo kazdy pracuje na swoje kilogramy. Nie oszukuja z godzinami. Pozdrawiam wszystkie Panie ktore chca tutaj przyjechac :)

Gabi
@Zbieraczka_z_Burstadt_

Witam , chce wyjechac do pracy w niemczech , malo jest osob zadowolonych wiec mam male obawy ale po twoim wpisie jest troche milej .... Mozna sie jakos z Toba skontaktowac i dowiedziec sie czegos wiecej ? Pozdrawiam . gabi197753@wp.pl

Kwoka

Firma sama w sobie nie jest zła....godziny są,raz więcej raz mniej Ale nigdy nie ma tak że się nie zarobi.Co do kasy zawsze jest na czas,chociaż ostatnio nie jest już 6 czy 7 miesiąca tylko troszkę później,ale to nie problem.Druga strona medalu jest to jacy ludzie pracują w tej firmie.Niektóre kobiety są oderwane od rzeczywistości.To co się robi po pracy to powinno być każdego indywidualna sprawa,w granicach rozsądku.Alkohol to dla niektórych paliwo na dalsze działanie...Pracują również pary,czy to dobry pomysł to każdy ma osobne zdanie,jednak firma tak zadecydowała i trzeba to zaakceptować. Bardzo śmieszną sytuacją jest mieszkanie par na hotelu i na drugim domku. Jak to możliwe że część pakowania mieszka na jednym hotelu a druga w oddalonym od firmy domku.Mama z córką mogą mieszkać razem chociaż jedna jest na pakowaniu a druga na grzybie, a jest tutaj małżeństwo i mieszka osobno!!! Więc chyba jest coś nie tak!!! Wszystkie osoby mieszkające w Hofheim są z dojazdem pozostawione same sobie...albo mają własny samochód i jeżdżą lub....zostaje rower,wszystko dla zdrowia w okresie gdy jest ciepło Ale w zimie średnio jest przyjemnie gdy się wraca z pracy o 2 lub 3 w nocy,ciemno,zimno i ogólnie niebezpieczne..tak chłopaki jeździć muszą. Teraz robią się jakieś dziwne podziały,biały sobie,brązka sobie a maszyna to już w ogóle inny dział...powinni podzielić jeszcze hotel na dół i górę,brazka dół a biały góra.Śmieszne to wszystko się robi...pozdrawiam wszystkie zbieraczki.

marco

pary tez moga tam pracowac?

ala

witam pytam szefa na forum czemu ogłasza ze trzeba 22 kg mieć normy a na burstadt na brązach wymagają 25 kg nic nie pisze szef ze trzeba 25 kg sprawdzałam ponownie powiadomienie o tym fakcie proszę odpowiedzieć co jest prawda kto nas oszukuje czemu nie ma 3 pauzy kto ustala te decyzje pani menadzerka alicja niech szef się dobrze przyjrzy maszynie czemu tak dużo ostatnio zwolnien jak się pracuje na nockach jak dużo grzyba się marnuje bylam i widziałam az zal takie tempo narzucają i nic nie oszukuje

Firma Marco Deckers Burstadt poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Pracownica

Jest gorzej niż było przyjmują pary moim zdaniem faceci powinni mieszkać osobno a nie ze 100 kobietami na hotelu nie dlugo zrobi się gorszy syf.... W ogłoszeniu jest praca dla kobiet a nie dla par. Nie dlugo zacznie si (usunięte przez administratora) w pokojach. Praca jest naprawd (usunięte przez administratora) ale z tymi parami to zły pomysł bo niektórym to przeszkadza

pracownica 1333
@Pracownica

jeśli chodzi o pary to widocznie było ogłoszenie skoro sa ;-) a jesli żal ci (usunięte przez administratora) sciska to idz do biura się poskarzyc ! jakos pary nie robią na firmie i na hotelu zamieszania nie chleja jak co niektóre alkoholiczki i nie dra ryja po nocach sa kulturalni i mili!!! w porównaniu do tych fałszywych i obleśnych bab!!

knia123

hej dziewczyny mam zamiar jechać do tej pracy jak tam jest proszę mi to opisać złożyłam swoje cv do nich jak jest z mieszkaniem dojazdem i wypłata

misiaki1234@poczta.fm

Cześć . 4-5 lipca jade do Geldern . Jestem z Krzyża Wielkopolskiego, szukam osób najlepiej z okolicy.. Jest ktoś chętny? Albo czy ktoś chce z powrotem?? W jedną i drugą strone mam miejsce wolne... Wrazie czego prosze dzwonić na nr 781088206

Misia

Hejka czytając tutaj opinie mam wątpliwości co do wyjazdu ze względu na to że jestem lesbijką ,czy tak naprawdę aż tak komuś przeszkadza orientacja w pracy jeśli ktoś naprawdę chce pracować?

Bombel

Witam jak wygląda kwestia zatrudnienia? Czy potrzebne jest doświadczenie ? I czy jest możliwość pracy 2 miesiace- 1 miesiąc w pl

CHAPARKA

Chciałam tylko na krótko się wtrącić, dziewczyny wypisuje takie głupoty, że aż mnie śmieszy to wszystko. Jesteście krótko "mówiąc" je.nięte.. Dosłownie, wszystko jest bleee i na nie, wagowe jebni.te, brygadzistki popierdol.one.. a napisz coś o sobie. Więc jeżeli tak to wszystko źle na was wpływa to Polska na was czeka z otwartymi ramionami. Wracajcie skąd przybyłyście. Decker'owi najbardziej psują opinie takie pasożyty jak Wy nie lesbijki. Wy po prostu nie możecie spać albo nie macie swojego życia. Proponuję się wziąć za robotę i robić to co do was należy. Nauczcie się szanować drugiego człowieka bo nigdy nie wiadomo co Cię spotka w życiu. Poza tym nikt Ci się do łóżka nie pcha także skąd to obrzydzenie. Moja propozycja jest następującą.. Skoncentruj się na pracy a nie na wymyślaniu zbędnych sensacji. A teraz tak.. Osoby zainteresowane pracą w tej firmie ! nie sugerujcie się negatywnymi opiniami pisanymi przez frustratki bo to jest masa kłamstw. W tej firmie są tak życzliwe brygadzisti, że zastanawiam się o kim czytałam poprzednie komentarze. Atmosfera w pracy jest super. Hotel może nie ***** ale jest ok. Za 4 € nic lepszego nie znajdziesz. Bardzo polecam tą firmę !!!

©©©©
@CHAPARKA

Popieram poprzedniczkę. Szacunek i jeszcze raz szacunek. Sensacje to norma, karma dla pasożytów i nierobów które przyjechały by zajmować się plotkami. Przypominam dziewczęta jesteście w pieczarkarni a nie w redakcji także płoty na bok, rękawy w górę i do pracy. Bo po to tu jesteście prawda ?

ktoś
@©©©©

Dla kogo szacunek dla takich szmaciur ? albo to jest praca i hotel w ktorym mieszkamy i pracujemy albo wylegarnia lessbijek ? zbudujcie im pieczarkarnie i niech się tam macają bo my już na to nie możemy patrzeć DEKERS nie rób promocji lessbiją bo już nie dlugo to wszystkie się zwolnimy

brązowianka
@ktoś

Jesteś popiepszoną plotkarą co widzi wszystko u innych a u siebie nic.Nasze brygadzistki z brązki są super, zapracowały własną postawą na szacunek u kobiet. A ty nie masz szacunku ani do brygadzistek ani do samej siebie ze takie bzdety wypisujesz

Lesss

Uczaca czy brygadzistka,kij ja tam wie kim jest znowu zaczela akcje co sezon nowa zdobycz.

Kpck

Może mi któraś z Pań napisać czy wymagana jest książeczka sanepidu ?

Masz racje byłam widziałam i nigdy wiecej Burstadt wredne suki niszczą na kaźdym kroku a co gorsza te lesby mają względy u Alicji są nietykalne

Dusia

Hey mam pytanie do dziewczyn pracujących,choruje na astmę ,czy to wyklucza mnie z pracy przy pieczarkach? Proszę o odpowiedź

Gwiazdka

Super Beti ;) dziękuję. A powiedz mi jeszcze jak wygląda kwestia mieszkaniowa i zarobki mniej więcej ?

Gwiazdka

Co to ma być za podział lesby i normalne dziewczyny? Każdy jest normalny ,nie jedna lesbijka lepiej pracuje niż zwykła dziewczyna ;) a tak poza tym to przynajmniej kogoś nie obrażaj ;)!

Gwiazdka

Super Beti ;)) to będę czekać na odzew ;)) chcę wyjechać zaraz po świętach wielkanocnych.

Beti

Oooo i to mi sie podoba! Nie, nie mam z tym zadnego problemu, po prostu nie podobaja mi sie obrazliwe wpisy powyzej. Dla mnie nie wazne kto jaka ma orientacje, tylko jakim jest czlowiekiem. Jutro podejde do biura i zapytam o ten numer, jak co to tu napisze

@Beti

Hejka możesz mi dać jakiś namiar na siebie ? Email? Mam do Ciebie sprawę ,ale nie chce tutaj pisać ;)

KEY
@Gwiazdka

Nowa para się szykuje nowy romans ha ha ha

@KEY

Nie rozumiem twojej aluzji? Chcę tam zacząć pracę i mam parę pytań odnośnie pracy :) jaki romans?

Gwiazdka

A co jeśli jestem lesbijka ? Widzisz w tym jakiś problem ? Poprostu chcę pracować ;)) więc da mi ktoś namiary jak się tam dostać do pracy ?

Aga
@Gwiazdka

namiary na prace są na facebooku-firma sie ogłasza i dostepne są wszekie informacje ,sama możesz zadzwonic i wszystkiego się dowiedziec a ilu ludzi tyle opini.Kto jedzie tam do pracy to pracuje i nie ma problemów,a reszta sama sobie komplikuje życie

Beti

Cos mi sie wydaje, ze osoba ktora sie tak rozpisuje o tych lesbach ma z tym jakis osobisty problem. Moze niespelniona milosc albo zawod milosny???!! Daj sobie dziewczyno spokoj z takimi komentarzami, naprawde zal........

KEY
@Beti

Jak się na was patrzy obrzydliwe lesby to się odechciewa tej pracy . I nikt nie ma zawodu miłosnego tylko sa tu normalne dziewczyny które jak widzisz nie tolerują was sama widzisz co piszą z jaką pogardą Bo tak naprawdę jak się na was patrzy to żygac się chce

Ktoś
@KEY

To jest racja wszystkie lesby do jednego wora bo psują opinie Dekersowi

Zostaw merytoryczną opinię o Marco Deckers Burstadt - Bürstadt

• Jak się pracuje w Marco Deckers Burstadt?

Zobacz opinie na temat firmy Marco Deckers Burstadt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marco Deckers Burstadt?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 17 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marco Deckers Burstadt