Marco Deckers Burstadt

Opinie o Marco Deckers Burstadt

Nowa

Witam Bardzo Serdecznie Wszystkie Osoby Które Tu Zaglądają Jestem Na tym Zakładzie od Niedawna i Naprawdę Polecam Wszystkim Osobą z Doświadczeniem tutaj Przyjazd Bardzo Miła Atmosfera .Jeżeli Chodzi O wagowe Bardzo Zgrana Załoga która wykonuje swoją Pracę Samą Osobiście Przebieralam Wózek Z Grzybami Ale przyznaję się że Moje Nazbierane Multisy Nienalezaly do Najwspanialszych Ale Dzięki Wagowym W Końcu Się Nauczyłam Prezentacji.Brygadzistki Hmmmm Czytając Powyższe komentarze To Niewiem czy opisywaly ten sam zakład na którym ja jestem czyli Bürstadt Bo tu Dziewczyny Są Wspaniałe zawsze dają Wsparcie i wytłumaczą wszystko .Każda Zawsze Uśmiechnięta.A jeżeli Chodzi o Hotel Mieszkaniowy Hmmm Powiem tak Każdą osobą jest inna Ale Klimat na Hotelu Robimy Sobie Same Jest Tu Dużo opowiadania o Grzybach Ale to Świadczy Jak Bardzo Zaangażowane są Tutaj Dziewczyny Każdy Żyje i Interpretuje Każdą inną Po Swojemu Pozdrawiam Serdecznie Dziewczyny z Białego :) A Do wszystkich Nowych Osób Które Szukają Pracy W Bürstadt Napiszę Tylko Tak Niewierz we wszystko o czym Tu Piszą Weź Przyjedź zobacz Poczuj Atmosferę i Sama Stwierdzisz Czy ten zakład Pasuje Do Ciebie.Mi Się Bardzo Podoba

Czysta prawda
@Nowa

Wagowe są ok, chyba że chodzi o (usunięte przez administratora) Asie. O niej to nawet nie wspominam, bo w życiu bardziej fałszywego i piojebanego człowieka nie widziałam. Asiu, kiedyś i brygadzistki się na Tobie poznają i nawet głębokie wchodzenie w (usunięte przez administratora) Ci nie pomoże :) A co do koleżanki, ktora tak teskni na urlopie za tym psychiatrykiem. Posiedzisz dłużej i sama zobaczysz o czym mowa. Ale po samym Twoim pisaniu wnioskuje że idealnie do tego zakładu pasujesz i do kobiet które tam siedzą.

KEY
@Czysta prawda

To jest sama prawda to jest chory zakład masz 100% racji to samo zdanie ma piczara ta Nowa to musi być kimś od Alicji że tak słodzi A tamta mądra co się nie może doczekać przyjazdu tutaj to musi to być lesba która tęskni za swoją dziewczyną . A co do wagowej Aski to takie suki są im potrzebne . Nieważne że dziewczyny przez nią płaczą że się zwalniają bo są takie co się zwolnily i nic z tym w biurze nie robią A chodzą i mówią brygadzistka mówią Alicji I sama widzisz że ona jest najważniejsza I komu się poskarzysz

Piczara

Czysta prawda oj święta prawda chore nawiedzone brygadzistki gnoja nowe dziewczyny najgorsza Monika i Edyta na hotelu wredne wscipskie babska knują tylko jak tu donieść do biura uwaźajcie na Marlenke i Lilke to są największe podpierd...Tu ta liczą i względy mają lesbijki one mieszkają same bo muszą mieć wygody. Dziewczyny się zwalniają bo nie wytrzymują tego syfu i poniżania żeby tu przetrwać trzeba mieć silną psyche albo duźo pić

@Piczara

Widzę ze u Ciebie z Emocjami i Psyhika Wszystko Dobrze

Kretynka

Spoko Weź Wyluzuj Nie ma Co się Scierac nad Takimi Co Pieczara Lub Emotion lub Niby Jakaś Czysta Prawda .To Karierowiczki Przez Takie To Zawsze W Każdym Miejscu Zaczyna Smierdziec A Później Się Dziwią Że Bezrobocie Wzrasta .Mi Się Tu Podoba I Nielubie Ludzi Co Opisują Nie prawdę. POZDRO

@Kretynka

Oj pasuje do Ciebie kretynka dobrze wiesz jak jest w tym chorym zakładzie po prostu prawda w oczy kole dziewczyny piszą prawdę przecież pracuję tu to wiem!!!

@Piczara

Piczara to Ty musisz dużo pić Bo z psychiką Ciężko . Czego Nie rozumie To Jak Wcześniej Pisałaś Że Ten Zakład jest Chory To Po co jeszcze W nim Pracujesz ?????Co Dla takich Dobrych Pracowników jak Ty Nie ma Miejsca Gdzieś Indziej????Widzę że Twoje Ambicje Cię Przerastają. Podziwiam Szefostwo Tego Zakładu że Jeszcze Cię Trzymają. Musisz chyba Świetnie Grać Zadowolonego Pracownika (I Widzisz Piczara Falszywosc Nie ma Umiaru trzeba Się z tym Urodzić ) Kobieto Masz Inny Pogląd Na ten Zakład to Się Zwolnij Ale ja Tu Chce Pracować i Wiem Jak Tu Jest Bo Przyjeżdżam Tu Od Początku Więc Weź Wyluzuj

@Kretynka

Ale się wzburzylas co prawda boli pewnie jesteś dupowłazem albo co gorsza donosisz do biura takie właśnie jak Ty chwalą sobie tą pracę !!!

Pracownica

Chory zakład dzewczyny uciekają bo są gnebione przez brygadzistki wagową Aśka Grzyweczke płaczą w pokojach bo nie wytrzymują A jak się coś odezwiesz to mądra Alicja wręczy Ci wypowiedzenie

czysta prawda

Patologia patologie patologią pogania. Ludzi to chyba z ulicy biorą, co druga kobieta pije, przeżywają prace jak jakieś niedorozwinięte. Przychodzisz do pracy, pieczarki, wracasz do domu i żadnych innych tematów jak pieczarki i jak to bardzo koleżanki nie potrafią zbierać, nie potrafią przerobić betów, kto ściemnia w pracy, kto co powiedział. Fałszywych mord tam nie brakuje. W tym miejscu chciałabym pozdrowić serdecznie brygadzistki, które nie mają chyba pojęcia co tam robią, bo potrafią jedynie stać z złożonymi rękami, albo wydzierać się na pracowników. Wypłaty marne, zwłaszcza dla kobiet niezameżnych. 1200 e za 240 godzin rycia głowy i ostrego zaalani*lania, albo mały hajc za siedzenie na domku z popierrdolonymi babami, które prócz tych pieczarek nie mają chyba nic więcej. Serdecznie współczuję ograniczenia mózgowego kobietą, które wiecznie narzekają na ten zakład i dalej tam przyjeżdżają. Ale wiadomo, starym plotkarą ciężko jest znaleźć prace w porządnej i dobrze płatnej firmie. Pozdrawiam środkowym palcem wszystkie kretynki na czele z kadrą:*

wiki
@czysta prawda

chociaż ktoś prawdę napisał super :) pozdrawiam to nie praca tyko (usunięte przez administratora)

Przekąska
@wiki

Ja Się Nie zgadzam z tymi Opiniami Mi się Wszystko Zgadza A Jak Dochodzi Do Wypłaty To Mam Nawet Czasem Więcej Niż Sobie Obliczylam i Bardzo Dobrze Mi Się Tu Pracuje Mili Ludzie Fajna Atmosfera .Pozdrawiam

Pełna Podziwu
@wiki

Jestem Pełna Podziwu Ludzi Nie zadowolonych Tutaj .Po Co Wy Tutaj Jesteście? ????????????????????????????????????????????????? Zrezygnujcie A Dajcie Zarobić Osobą Które Naprawdę Potrzebują Zarobić. To Jest Marnotractwo Waszych Miejsc Niepotrzebujecie Pieniędzy To Jedźcie Do Domu .A Nie Podludzajcie .Ten Zakład Jest Jednym Z Najlepszych Na Ktorymm Byłam Polecam Wszystkim Co Wiedzą Czego Chcą. Pozdrawiam

@wiki

Hej dzięki za poparcie bo kretynka to albo brygadzistka allbo wagowa skoro tutaj broni tego syfu chyyba dawno jej tu nie było bo nie wie co się teraz tutaj dzieje! !!!

Xyz
@Pełna Podziwu

Nie osmieszaj się to zakład alkoholiczek lesbijek nienormalnych brygadzistek ogólnie syf kiła i mogiła jeszcze kilka dni i uciekam z tąd i nigdy tu nie wrócę fujjjjj zygac się chcę

Firma Marco Deckers Burstadt poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Ona

Burstast to jedno wielkie (usunięte przez administratora) a brygadzistka Monika wielka pani

Agnieszka

Czy ktoś jedzie we wrześniu? :)

Ona 43

A ja tam niemoge narzekać na godziny lub zarobek na Bürstadt .Pracuje tu już Rok i wcześniej niespotkalam się z tak miła i doceniana praca jak w Bürstadt. Może moja poprzedniczka z niskimi godzinami pomyliła zakłady .

lulu

co teraz sie dzieje na burstadtcie porazka!!!!!!!!!!!!!! jakies dziwne prowadzili 2 zmiany godziny tragedia mialy byc godziny a tu wielkie (usunięte przez administratora) brak godzin juz kazda chce zmieniac robote tu jest tragedia nie przyjezdzajcie na burstadt bo klamia ze zarobisz ale niestety siedzisz non stop w domku

wera
@lulu

zgadzam się oszukują jak się da to porażka

emotion214

Witam , bylam w Burstadt 2 miesiace i podzielę się swoją opinią: moim zdaniem jest to jeden wielki nieoragniety (usunięte przez administratora) w ktorym kazdy nie wie co ma robic , wagowe mówią inaczej , kazda brygadzistka inaczej , jedna powie tak druga inaczej , wagowe? bez komentarza wporzadku byla tylko Justyna , co do Brygadzistek to żal głowna prowadza się z męzem po firmie za raczki i daje wypowiedzenia za zaduze dekolty i opowiada na bunkrach co to ona nie robi z mezem, porazka , co do samej pracy nie jest ciezko jesli ktos ma silna psychike , baby straszne plotkary. Warunki teraz sa wmiare ok , szkoda tylko szefa , który ma tak kiepską kadre która odstrasza pracownikow, strasznie wyróżniaja , baby z pontu się panoszą , glowna brygadzistka obmawia wlascicielke aske, druga wyplata po zjezdzie do domu nie zgadzala się z godzinami .

wagowa!!!!
@emotion214

dziekuje bardzo emotion214..... ale nie narzekaj nie jest tam zle...jak tos chce pracowac to wszedzie bedzie pracowac...była Wagowa Justyna z Burstadt

Lol
@emotion214

Hey widzę ze tez tak jak ja ubóstwa ala brygady istne kasie ś. Bo ja masz na myśli he

Zostaw merytoryczną opinię o Marco Deckers Burstadt - Bürstadt

• Jak się pracuje w Marco Deckers Burstadt?

Zobacz opinie na temat firmy Marco Deckers Burstadt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marco Deckers Burstadt?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 20 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marco Deckers Burstadt