Marco Deckers Burstadt

Opinie o Marco Deckers Burstadt

Odpowiedź na pytanie

Widzę, że tu jakas nowa osoba pyta o przelicznik normy bo wszystkie stare zbieraczki wiedzą dokladnie co i jak. Wystarczy zapytać brygadzistki a wszystko dokładnie wyjaśni, nie robcie znowu problemu z niczego tylko zapytajcie wprost

Ryba

Prosimy udostępnijcie jak liczyć opakowanie netto. liczy się to inaczej niż dotychczas ? Bo mormy masakra temat i pytacie jeden drugiegodyskusja jest ale nikt w prost bo nie ma kogo.nikt nie zapyta bo poco już nic nam nie wolno wiedzieć. Jak liczyć mimis/glazy i resztę. Niemacie do nas szacunku a zwłaszcza dlaczego takie podatki są odciągnę??? Jest straszniena brązie też zawitało wariactwo. Te wasze wybory i awanse. Nawet niewiem jak niektore skomentować,(usunięte przez administratora)koniec świata. Wykończycie do...

Malina
@Ryba

Co autor miał na myśli? Chyba ktoś dobrze poptpity był jak to pisał... Polecam wrócić do szkoły podstawowej i nauczyć się pisać. Pozdrawiam

burst

czy aktualnie firma przyjmuje pracowników?

Ilona

Dzień dobry jest oferta dla zbieraczek pieczarek mam nadzieję że aktualna swoją drogą dlaczego dla kobiet tylko ? bo wyraźnie szukają zbieraczek . W ofercie piszą o personelu mówiącym po polsku czyli nie trzeba znać języka ? Co ogólnie powinnam wiedzieć przed takim wyjazdem bo będzie to mój pierwszy ? Jak zakwaterowanie ?

@Ilona

Nie jest to praca tylko dla kobiet. Pary też są przyjmowane. Kiedyś były przyjmowane tylko kobiety . Nie trzeba znać języka, jeśli zadzwonić to wszystko ci powiedza

Renata
@pracownik

A wiesz może ile godzin dziennie się pracuje? Czy firma zapewnia noclegi? Dużo to kosztuje? Chciałabym wyjechać z chłopakiem więc koszty będą podwójne...

Firma Marco Deckers Burstadt poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Wola

Uwaga na maszyne pracowalam tam kilka razy i sa osoby ktore chodza caly czas na jedna maszyne bo maja uklady z brygadzistami i nie chca sie napracowac a z tego co slyszalam pija razem wodke na kantynie

!!!

Chciałam Ci tylko uświadomić że to portal o pracy nie o życiu innych naprawdę inteligencja u ciebie dużo po niżej normy jeżeli chcesz kogoś obrazić to miej odwagę mu to powiedzieć w twarz bo raczej nikt nie ma ochoty czytać takich bzdur tutaj chcemy dowiedzieć się jakie są warunki pracy a nie czytać wypocin jakiejś zgorzkniałej osoby co jej w życiu nie wyszło

@!!!

Mysle ze tu nie chodzi o obrazanie osob tylko o prace aby kazdy byl zadowolony z pracy. A jezeli ktos przekracza jakies zasady w pracy to juz powinno byc zgloszone. Kazdy ma swoje zycie i to nie ma nic do tego co ona robi.

@Wola

Są dodatki za soboty niedzielę itd jakie zarobki na maszynie

@Zainteresowany

Niestety nie ma dodatkow za sobote i niedziele a co do zarobkow to wychodzi ok 1600€ zalezy ile godzin

Madzia
@!!!

Hmm a gdzie tu jest choć słowo o życiu prywatnym tej osoby ? Chyba czas wracać do szkoły skoro nawet nie potrafisz czytać ze zrozumieniem

Uciekłam stamtąd, ponieważ byłam (usunięte przez administratora) Dodatkowo - zawiódł mnie brak kontroli w pokojach. Mieszkałam z alkoholiczkami, które chciały pić bez widowni, więc wyrzucały mnie z pokoju. Nikomu nie polecę tego miejsca, przykro mi.

Wanda

Polak Cię urządzi jak nikt inny.. halo !

pracownik...

W tobie to dopiero musi być dużo jadu skoro masz aż taka opinie ... Nie dziwi mnie czasem zlosc że strony biura jak co chwila latacie z pierdołami i głowę zawracacie jak w przedszkolu. Spójrz może czasem od innej strony zamiast oceniać.. polaczki ? A ty kim jesteś? Uwierz że gdybyś miała tyle na głowie co się tu ludzi przewija to na miejscu posady biura tak samo byś była oceniana. Jeśli coś nie pasuje to nie wierz że jest skrzynka na skargi ? To jest portal o opiniach firmy A nie pojedynczych sprawach bo ktoś cie źle potrakowal i się wyżywasz.. spójrz czasem głębiej a nie na czubek swojego nosa.. Jestem pracownikiem i jakoś nigdy nie odczułam złej sytuacji ze strony biura.. To widocznie ty masz jakiś problem z komunikacją.. Więc nie wypowiadaj się za wszystkich tylko już jak napisałam.. skrzynka na skargi wisi...

Zainteresowani

Czy do firmy w Burstadt tak jak w Geldeern przyjmują pary z zakwaterowaniem? Na jaki okres czasu są kontrakty?

Jak długo trwa proces awansu w Marco Deckers Burstadt?

Urlopowicz

Zależy o jakim awansie mowa

@Urlopowicz

Co masz poprzez to na myśli?

@Ewa

Chodzi mi o awans na brygadzistę? Czy wagowego? A może stanowisko w biurze? Jeśli będziesz sobie dobrze radzić a będą potrzebować ludzi na takich stanowiskach to napewno szefostwo da Ci szansę.

@Urlopowicz

A to akurat fajnie, że ufają. A co ze szkoleniem jakimś? Można liczyć na jakiś pakiet?

Abcd

Dla wszystkich rozczarowanych praca, zawiedzionych i zasmuconych polecam urlop. Najlepiej taki pół roku. I Dajcie normalnym ludziom pracować w spokoju

Efektowna
@Abcd

Święta prawda. Potwierdzam i również polecam

Grażyna i Janusz

Jeśli jest tak jak mówisz, to czemu piszesz jako anonimowa osoba?? Tutaj bardzo łatwo opluc kogoś anonimowo bez żadnych konsekwencji. Idź do biura, powiedz jak jest. Jeśli mówisz prawdę to nie masz się czego obawiać. Chyba, że zależy ci tylko na gówno burzy tak jak piszą poprzedniczki

Maria

Zniescie Brygadzistke z białego z nią nie da się pracować ! Sama nie wie co mówi raz to a za chwilę co innego! Żadna Brygadzistke nie robi sobie przerwy ponad godzinę jak jest potrzebna to jej nie ma nie chce się iść do pracy jak prowadzi (usunięte przez administratora) zróbcie coś!

@Maria

Jeśli faktycznie tak jest to nie wiem czy poprzez anonimowy wpis na forum coś zdziałasz. Nie myśleliście, żeby dać jakąś skargę do góry po prostu?

Maria
@Ewa

Obawiam się że mogło by dojść do Brygadzistki kto i co powiedział a po co ?szkoda tylko że wszyscy to widzą i gadaja ale nawet nikt nie napiszę tylko gadanie jedna do drugiej jak jest źle a nic z tym nie robią

@Ewa

Najlepiej kogoś zwolnić nakręcacie się i po co co chcecie udowodnić ze macie władze komu zrobiła krzywdę czemu nie powiecie o pani z biura która traktuje ludzi jak gowno i cisza bo się jej boicie stoicie pod biurem i drzycie ze strachu czemunie tak odważni jesteście na portalu który czyta cały świat czy naprawę zasłużyła na takie traktowanie może trochę szacunku nikt nie jest święty ale trochę tu pracuje i nikt krzywdy nie zrobiła znowu jest mniej pracy i zaczyna się opanujcie się bo karma wraca oby nie dopadło was to czego jej życzycie

@Maria

Znów się zaczęła gówno burza... Ludzie Wam to się naprawdę nudzi... Z którą z brygadzistka byście nie pracowały to macie wiecznie problem... Wiecznie Wam coś nie pasuje... Widzę, że nikt się nie nauczył nic po ostatnich wpisach, gdzie sprawa trafiła na policję... Brawo... Tyle w Was jest jadu i nienawiści, że jest mi Was naprawdę żal... Macie problem to zgłosicie to do biura a nie wypisujcie jakieś wypociny i zniechecacie nowych ludzi do pracy... Same negatywy... Weźcie się lepiej za robotę- tyle Wam powiem.

Dorota
@Urlopowicz

Lepiej niech ta Brygadzistka się weźmie do roboty a sprawa z policją dotyczyła życia osobistego a tu chodzi o pracę o tym jest ta strona prawda?

????

Witam. Jak czytam te wspaniałości o tej firmie to śmiać się chce. Fakt praca nie jest najgorsza , pieniądze na czas i to jedyne plusy. Ludzie są okropni jak źle trafisz na pokój z 3 innymi osobami to współczuje. Brak szafek i czegokolwiek w pokojach. Gdyby można było wysłałabym zdjęcia jak to wszystko pięknie wygląda. Prysznice tylko 3 działają dobrze. Dyżury na sprzątanie hotelu. (usunięte przez administratora) , najlepsze, najmądrzejsze bo wszystko zdobyły po znajomości. Część starych zbieraczek liże tyłki szefostwu aż miło. Prezenty z Polski itp... Ogólnie dopóki (usunięte przez administratora) i się nie odzywasz to jesteś dobra. Śmieszne kary za nic. Szantaż ze jak nie zostaniesz na święta to przez 3 lata nie mozesz przyjechać. Kolejna sprawa (usunięte przez administratora)ma problemy ze wszystkim i że wszystkimi. Podła, niemiła i w niczym nie pomoże. Wszyscy pracownicy na 1 klasie podatkowej. Wszelkie zasady bhp łamane. Dużo sprzętów i maszyn nie dziala a mechanik to degustator kawy bo nic nie naprawia.

Mateusz
@????

Tak to prawda . Ludzie sa okropni. Potrafia swinie podkladac.

Jak to czytam to się śmieje
@????

Kto to pisze to chyba tu nigdy nie był.Jakie kary ?pierwsze co słyszę.Zakaz przyjazdu na święta przez trzy lata też nowość w ubiegłym roku nie przyjechałam bo po prostu nie mogłam Ewelinka nie robiła żadnych problemów.Ludzie w (usunięte przez administratora) się wam poprzewracało tyle powiem

@????

Ja widzę, że długo nie pracowałaś na tej firmie. Prysznice naprawione. Owszem są dyżury sprzątania ale jak by każdy po swojej (usunięte przez administratora) za przeproszeniem sprzatal to nie było by żadnego problemu. Brygadzistki fajne babki, zawsze służą pomocą. Każdy też może mieć zły dzień- jesteśmy tylko ludźmi... Ale widzę, że co nie którzy to by chcieli nawet i biurem rządzić... Ja sobie nie przypominam o karach (no chyba, że ktoś (usunięte przez administratora)do roboty przygodzie bo i tacy ludzie sie zdarzają...)

@Mateusz

Mydla oczy jakimiś ankietami a kto powie że (usunięte przez administratora) jest do kitu skoro (usunięte przez administratora) potem to sprawdza a Anonimowość w tej firmie nie istnieje :)

Zbieraczka
@Jak to czytam to się śmieje

Są kary na święta, ponieważ jestem tego przykładem. Ale to jak zostałam potraktowana w tej firmie po kilku latach pracy to nawet nie będę opisywać. A najgorsze jest to, że w oczy były milutkie i kochane, a obgaduja, ponizaja i oczerniaja człowieka jak tylko mogą ( pisze(usunięte przez administratora) obu stron oczywiście nie o wszystkich, bo jedynymi osobami , które zasługuje tam na szacunek jest (usunięte przez administratora)

Efektowna
@Zbieraczka

Brygadzistki są pomocne owszem jak na białym tak samo na brązie. Pracuje na białej stronie i z każdą brygadzistka fajnie sie pracuje. Czasem chodzę na pomoc na brązową stronę i też brygadzistki ciepło Nas przyjmują... Więcej to można powiedzieć o kobietach. Z niektórymi to sie pracować nie da. Zawsze są najmądrzejsze. Dlatego jak czytam te komentarze to śmiać mi sie chce. W (usunięte przez administratora) sie przewraca od dobrobytu. Dasz palec to Ci upier...a całą rękę. Skoro jest Wam aż tak źle to po co tu przyjeżdżacie? Z kąd w Was ludziach jest tyle jadu i nienawiści? Zamiast każdy sie wspierać to nawzajem w łyżce wody by człowieka utopili...Nawet nie macie empatii do nowych osób które przyjeżdżają (wiem po sobie bo też przeszłam piekło z kobietami) Nie macie godzin- źle. Czasem zdarzy sie przedłużka -zle. Na godzinę 5-zle. Na 6sta-zle. Jak nie ma godzin dziewczyny szukają Nam pracy- a to jakieś mycie, podłączanie lor itp. Ciągle tylko narzekanie- a może tak wkoncu zacząć milej dzień. Co do ankiet z komentarza wyżej- dla mnie fajne rozwiązanie. Bo nie jedna z Was nie ma jak żeby iść powiedzieć co tak naprawdę Was boli. Na siłę szukacie jakieś sensacji... Mnie pracuje sie bardzo dobrze. Wykonuje polecenia brygadzistek i mam zapewnione i godziny i dobry bonus. Zaraz zacznie sie na mnie fala hejtu bo ktoś napiszę, że wchodzę w du..e brygadzistka. Nie! Poprostu robię to co do mnie należy... Ja z czystym sumieniem mogę polecić ten zakład. A nowym osoba nie radzę czytać tych komentarzy. Przyjedziecie to sami zobaczcie, że jest naprawdę warto. Dla hejterow- życzę miłego dnia i użalania sie nad sobą!

@
@????

No wlasnie co do pracyjacych tam polakow chodzi glownie o kobiety. Wyzywacie sie na nowych bo w polsce to wy byliscie traktowane jak posmiewisko. Pracujcie w zakladzie polsce zobaczymy jak was usadza szybko

Święty Mikołaj
@Szalona

Właśnie te ankiety nic nie dały bo gdyby tak było to brygadzistka z białego nie powinna być na tym stanowisku ciągle to samo znika na ponad godzinę na tak zwane przez nią zebrania których nie ma bo wszyscy wiedzą że to żadne zebranie jest chaos na bunkrach nie wiadomo do końca co robić a gdyby była potrzebna to jej jak zwykle nie ma źle się pracuje i nie chce się z nią pracować niech sobie grzybka zbiera wtedy jest spokój i cisza

Srutututu
@Święty Mikołaj

Dlaczego nie jesteś w stanie powiedzieć tej dane osobie tego w twarz? Wszystkie takie mądre, ale odwagi nie mają. Jesteście żałone. Co druga osoba na firmie jest taka mądra,a zarazem falszywa. Żal

Nowawadziła bunkier

Integracja w tej firmie jest w super budzie palarni tam dowiesz się wszystkiego temat grzyb na topie wszystkie najlepsze zbieraczki opowiadajajak to inne źle zbierają a jak po nich wejdziesz na bety to worek leżaków a nowym mówią żeby nie słuchały brygadzistek tylko wycinały ile wlezie opowiadają obgadują wszystkie brygadzistki łączne z tymi z biura az uszy więdną najgorsze są panie stare z białego ile one mają jadu to szok jak one słodzą pani Ali obsciskuja brygadzistki normalnie najlepsze funfele awieczorem wszystkim (usunięte przez administratora) obgadaly jakto źle każda znich prowadziła bunkier i jak one by to zrobiły

@Nowawadziła bunkier

Zgadzam sie z Tobą w 100% - nie raz byłam świadkiem jak obgadywaly brygadzistki i panie z biura... Momentami to szkoda było sie odzywać bo te stare wyjadaczki wiedzą najlepiej...

Mikołaj

Aż takie plotkowanie? Nie można się od tego odciąć i zająć swoją robotą? Powiedz lepiej jakie są teraz stawki i czy kwatery w miarę do życia. Bo głownie mnie to interesuje.

Pracę w Burstadt mogę tylko serdecznie polecić. Już długo tutaj przyjeżdżam i jestem zadowolona. Dobrze mi się tu pracuje. Na Brazowej stronie jest spokojna i mila atmosfera, normalni ludzie i fajne brygadzistki. Aha, jeszcze jedno: dobre zarobki z możliwością bonusa jak się wyrabia ponad norme. A to już nawet nowi po miesiącu potrafią jak im się chce

@Ania

A na białej stronie to nie ma brygadzistek? Skoro na brązie są fajnie...

Mieczysław
@Ania

Piszesz że są dobre zarobki z możliwościami bonusów. Za co te premie można dostać? I ile jest samej podstawy? Zdarzają się miesiące bez premii?

Zdarzają się ale rzadko

Krystyna
@Mieczysław

Nie dostaniesz żadnych bonusów może po 2 latach pracy.firma poszukuje (usunięte przez administratora)

Krystyna
@300

Zastanawia mnie kto z szefostwa wypisuję tu takie "pozytywne" bzdury zdarzają się rzadko oczywiście. Jeśli interesuje Cię 20 centów bonusa hahahah bo na więcej przez kilka umów nie liczcie praca za 1000 euro netto chyba że godzin zrobisz. Uciekać nie przyjeżdżać!!!!!! Nigdy nie dajcie się naciągnąć tej firmie.ja jestem po ślubie to mam większą stawkę tylko to mnie ratuje

@Krystyna

Ale bzdury wypisujesz 1000 euro to chyba za pół miesiąca.. jestem Panna i pracownikiem. Bez bonusa mam ponad 1500 euro

Cała prawda
@Ania

Akurat pracowałam w tej firmie od początku 2017roku aż do końca 2021 i absolutnie nie zgadzam się z tą opinia. Praca nie jest lekka, jeśli chcesz zarobić na "grzybie" to musisz robić po 230h i więcej do tego bardzo szybko zbierać zeby dostać porządny bonus. Nie każdy ma możliwość wyrobienia bonusa ponieważ tam gdzie są ładne grzyby dają zazwyczaj swoje ulubione zbieraczki.(usunięte przez administratora)są różne zależy na jaki humor gwiazdy trafisz. Bardziej przejmują się jakie dziś zalozyc legginsy niż swoją pracą. ( są wyjatki) Niestety to firma prowadzona przez samych Polaków i to w większości rodzina więc nie każdy musi pracować. Na maszynach tez pracowalowalam i wcale nie jest lepiej. Część maszyn nie jest nawet w pełni sprawna i nikt się tym nie przejmuje, robota ma być zrobiona. Niektóre osoby z racji bliskich koneksji z szefostwem nie muszą przychodzić do pracy a pieniążki dostają. Na grzebie masz możliwość bonusa , na maszynie pensja to tylko twoje godziny ( a stawka nie jest wysoka 10,50). Hotel nie jest zły ale nikt od początku tej firmy go nie remontował. Polecam zabrać nieprzemakalne prześcieradło bo Niektóre materace są w dziwne żółte plamy???? Praca nie jest najgorsza ale jak nieuszisz wyjeżdżać natychmiast polecam poszukać czegoś innego

Kłamcy
@Mieczysław

Mietek wypłaty be premi rzadko??? Raczej rzadko wypłaty z premia bo rozumiemy się ,e 5 euro bonus na miesiąc to nic :D

@pracownik

Jak mialam 200 godz i 950 euro bonusa to miałam wypłaty 1600 euro jako panienka, bo każdy jest tam liczony jak im pasuje, takie odnoszę wrażenie porównując z wykładami innych osób. Bo inna osoba za te same godziny i mniejszego bonusa bedaca kawalerem potrafi wyciągnąć 1900 euro więc coś jest tu nie tak.

ciekawa
@pracownik

Prawdopodobnie będziemy chcieli zacząć tam prace, czy faktycznie można zarobić PONAD 1500 euro ? na rękę oczywiście. Zależy nam na dłuższej współpracy z naszej strony oraz sumiennej pracy dla firmy . dziękuję za odpowiedz z góry :)

Ida

Czy w Marco Deckers sa duze zarobki ? Chodzi mi czy sie oplaca siedziec bo za 1500 € to slabo.

Mikołaj
@Ida

To wiesz ile płacą że piszesz o 1500 euro? Moim zdaniem to też nie za duża kasa. Może ktoś wrzuci info o stawce bo zanim będę wysyłał CV też bym chciał wiedzieć żeby się potem nie rozczarować.

Kłamcy
@Ida

Słuchaj.jesli zadzwonisz do biura i pracę to będą ci wmawiały że 1500bez problemu zarobisz.owszem może zarobisz ale dopiero za rok .zarobki rzędu 1200euro za 215 godzin

Julia
@Kłamcy

O jeny. Ale to co, za rok dają podwyżkę dopiero? Ale to pewnie pod jakimś warunkiem przepracowania pełnego roku i wykazania się w pracy, tak?

Czy pracownicy Marco Deckers Burstadt mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Szkoda słów

Jedyna Integracja jaka możesz zaliczyć to pokój z menelicami oraz problemy powodowane przez brygadzistki z białej strony Czego nie można powiedzieć o Tzw Babci ona jest najlepsza

Święty Mikołaj
@Szkoda słów

Jakie problemy z brygadzistka mi? Jedyny problem to jest właśnie z babcią bo nigdy jej nie ma jak jest potrzebna nie wiadomo co robić na tablicy brak wpisu a jej nie ma najlepiej pracuje się z Angelika zna się na rzeczy

Łamcie mi ręce i nogi!! Ludzie co sie z Wami dzieje??!! Co wy za materac robicie??!! Dziewczyna przechodzi żałobę a Wam sie w głowach głupoty trzymają!! Jak macie coś do kogoś to powiedzcie a nie wypisujcie głupot na temat dziewczyn!! Ja to z roku na rok coraz bardziej żałuję, że pracuje z takimi ludźmi! Bo same nakręcacie plotki i przez Was sie robi chora atmosfera na zakładzie! Zajmijcie sie robotą i zarabianiem pieniędzy! Masakra jakaś... Raz na jedną gadacie, potem na drugą, trzecia i tak w kółko... Jak tylko jest coś nie po Waszej myśli to kładziecie kłody im pod nogi...

Zbieraczka

Przykro się czyta takie wpisy ciągle na kimś są psy wieszane każdy ma prawo do swojej opinii widocznie komuś dobrze pracuje się z tą lub inną brygadzistka ale jeśli macie coś do którejś to mamy skrzynkę anonimową a nie ciągle obrzucacie błotem te dziewczyny pracuje tu długo i kiedyś trzeba było po szalki wózki biegać dziś mamy wszystko pod nosem ale i tak jest źle pracowałyśmy nawozkach bo lory zepsute ale babcia wpadła na pomysł by nosić śrubokręt i od ręki naprawia nam lory abyśmy się nie szarpały prosimy o szalki doniosą kiste podadzą spadną multisy pozbierają podłogę pozamiatają nosów wysoko nie noszą więc ludzie naprawdę przykro się to czyta dajcie im spokój zarabiajmy kasę i wracajmy do rodzin

@Zbieraczka

Dokładnie dziewczyny zawsze są pomoce- a tu lore z kimś przepychają, nieraz opakowanie mamy wyliczone na wózkach, jak dziewczyny mają chwilę to tną nam na jedynkach czy parterach a dobrze wiemy, że nie powinny tego robić. Dlaczego ja nie słyszę żeby któraś z brązu narzekała na brygadzistki? Bo One mają szacunek do tych ludzi. Czasem to aż miło siedzi na palarni z dziewczynami bo gadają o głupotach a nie wiecznie o grzybach. Nasze "Pontowy" z białego to plan pół dnia studiują- gdzie, kto na jaki bunkier idzie i gdzie stoi... Po co to wszystko? Nie lepiej porozmawiać o czymś przyjemnym... Same nakręcacie nie potrzebnie całą sytuację...

Były wagowy

Witam. pracowałem przez kilka miesięcy na tym od nich "wyższym" stanowisku jedyne co mogę powiedzieć co zauważyłem.Normy ucinane są gdzie się tylko da jak się tylko da ,(usunięte przez administratora)osoby są wybierane które mogą dostać bonusa także jako świeżak możesz zapomnieć.. (usunięte przez administratora)gra pozór miłej dobrej a z każdej strony wali kłody.(usunięte przez administratora)już wogole masakra.Wszyscy są BE .... Dlatego jak chcecie zarobić musicie trzymać (usunięte przez administratora) ona ma "układy " czyt." (usunięte przez administratora) "w biurze i całkiem dobrze jej to idzie . Dlatego wielkie NIE dla tej firmy!!!!!

SramNaWas
@Były wagowy

Chodzi o (usunięte przez administratora)

Osoba poboczna

Tak owszem w tej firmie jest sama elita szefostwo i brygadzisci tylko rządzą i starzy pracownicy mają względy a nowa osoba się odezwie to zjedzaa cię odrazu powinno wymieni. Się tutaj cała ta elitę z góry

Fiku miku
@Osoba poboczna

Witam ja też obserwuje całą sytuację z boku bo jestem już nie nowa osoba ale jeszcze nie stara jak przyjechałam to się nasluchalam a potem byłam mile zaskoczona dużo jeśli już mowa wymianie to proponuję zacząć od pań mądralińskich co wszystko wiedzą ludzi straszą a same jeżdżą tu od lat każdy ma swój rozum i niech go używa niejedna osoba płakała przez koleżanki na betach bo tak potrafią dopiec

Zostaw merytoryczną opinię o Marco Deckers Burstadt - Bürstadt

• Jak się pracuje w Marco Deckers Burstadt?

Zobacz opinie na temat firmy Marco Deckers Burstadt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marco Deckers Burstadt?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 15 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marco Deckers Burstadt