Opinie o Asd Systems Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Asd Systems Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Asd Systems Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asd Systems Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Z.Y

Pracuję w firmie od niedawna, ale już teraz mogę napisać, że jest to jedno z lepszych miejsc pracy. Polecam każdemu kto szuka stabilnej i rozwojowej pracy.

XYZ

Wszystko ok, fajny klimat, polecam.

@XYZ

A co oprócz klimatu jest tutaj okej? Zarobki? Forma zatrudnienia? Co jeszcze bierzesz pod uwagę, pisząc tak ogólnie? Możesz to rozjaśnić? Będę wdzięczny...

Zofia Nowy wpis

Specjalista ds. rozwoju produktu na rynku niemieckim - czy komuś udało się poznać warunki, jakie dają na tym stanowisku? Na ich stronie w internecie brakuje mi informacji niestety, a naprawdę jestem zainteresowana. tylko nie wiem, czy będzie mi odpowiadało. Chociaż chciałabym wiedzieć, jaka umowa i grafik, czy jest tam jakaś elastyczność. Studiuję, mam nadzieję , że to nie przeszkoda.

P Nowy wpis

Jako pracownik produkcji na umowie o pracę w ASD Systems, dostrzegam, że firma stawia na rozwój zawodowy. Tutaj doceniane jest zaangażowanie i dążenie do doskonałości. Firma wspiera swoich pracowników, umożliwiając ciągłe doskonalenie poprzez różne kursy jak i spotkania intergacyjne m.in. podsumowanie kwartalne Pracuję tutaj zaledwie parę miesięcy, także nie jestem pewien czy moja opinia nie ulegnie zmianie wraz ze stażem, ale na ten moment wszystko jest jak najbardziej w porządku i cieszę się że dano mi tutaj szanse, gdyż nie miałem wielkiego doswiadczenia.

Ida Nowy wpis

Jak tu się można dostać do biura obsługi klienta? Koordynatorka jest fajna? Sympatyczne sprawia wrażenie, widziałam na pewnym portalu ;) Generalnie nie pracowałam w branży vendingowej, ale w obsłudze klienta biznesowego i owszem, także w reklamacjach, a więc z klientem tzw. trudnym. Może ktoś opisze, co trzeba mieć, jakie są etapy rekrutacji?

K Nowy wpis

Z pewnością mogę polecić pracę w ASD każdemu, kto poszukuje inspirującego środowiska do rozwoju zawodowego. Jako deweloper w tej firmie doświadczam codziennie dynamicznego środowiska, które stawia na innowacje i wysoką jakość tworzonych produktów. Co więcej, ASD Systems to firma, która wspiera rozwój swoich pracowników, niezależnie od poziomu doświadczenia. Oferują wsparcie i szkolenia, które pozwalają rozwijać się zarówno w obszarze technicznym, jak i miękkich umiejętnościach. Dlatego jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje pomysły będą cenione, a praca będzie stanowiła połączenie wyzwania i satysfakcji, to może być idealne miejsce! Pozdrawiam.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Asd Systems Sp. z o.o..
XYZ

Wszystko ok, fajny klimat, polecam.

@XYZ

YYYYY

Myślicie, że rodzaj umowy jest do negocjacji jeszcze? W ofercie dla doradcy technicznego klienta podali tylko zlecenie, ale być może są to tylko początkowe warunki, które jeszcze mogą się zmienić. Więc pytanie, czy np. po okresie próbnym można już dostać umowę o pracę? Jednak zależałoby mi np. na płatnym urlopie. Czy na tym stanowisku przewidziane są premie?

Z.Y

Tyko się cieszyć że masz takie pozytywne odczucia jeśli chodzi o prace. Na jakiej umowie cię przyjęli? Od początku miałeś na czas określony? Jak się ma tu dłuższy staż to można załapać na taką bezterminową?

Specjalista

Moje odczucie po rozmowie kwalifikacyjnej jest bardzo, składałem Cv na stanowisko biurowe rekrutacja była merytoryczna i rzeczowa z niespodziewanie szybką odpowiedzią. Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne oby tak dalej.

Łucja
@Specjalista

Opowiesz w takim razie, na czym polegała ta rekrutacja? :) O jakie kwestie Cię pytali? Czy konieczna była jakaś wiedza teoretyczna czy praktyczna którą należało się wykazać? Tylko jeden etap był? :) I jak długo w takim razie czekałeś na odpowiedź, skoro było to niespodziewanie szybko. Możesz napisać, jeśli już byłeś w pracy, jakie są Twoje odczucia, atmosfera czy też ludzie po pierwszych dniach?

Jan

Od pewnego czasu nie piszecie zbyt wiele na temat pracy w Asd Systems, wielka szkoda. Czy ktoś z obecnych pracowników powie coś więcej na temat wysokości wynagrodzenia w tej firmie? Czekam na Wasze wpisy.

@Jan

Bo opinie są usuwane.

Urszula

Skoro faktycznie tak jest to muszą być niezgodne z regulaminem forum. Dlatego warto się najpierw z nim zapoznać, żeby nie dochodziło do późniejszych rozczarowań. ;)

Hubert
@Urszula

Jak dobrze pamiętam jedna opinia została usunięta ze względu na fakt, że była pomówieniem.

Uwielbiam przyglądać się opiniom o takich firmach jak ta gdzie 90 procent w zasadzie 100% wpisów pracowników, którzy umieścili je szczerze i dobrowolnie usuwane są przez administratora :) a w zasadzie to jest smutne :(. Ten pracodawca nie radzi sobie z konstruktywną krytyką, więc jest ona usuwana. Kilkukrotnie wykonałem wpis na temat traktowania ludzie tej firmie ale został on usunięty. Reasumując, wystarczy spojrzeć na Google gdzie firma ta ma aż 45 głosów z których wynika 1 gwiazdka, a tu nagle 2 pozytywne opinie z tego samego działu - przypadek - nie sądzę. Reszta nasuwa się sama. Mam nadzieję że osoby które tam były opiszą działania prezesów.

Tak ma Pan rację, przepraszam chyba się pomyliłem - moja wina. Serio, wiedze że tak jak kłamałeś tak dalej to robisz. Ja się mijam z prawdą? A kto darł japę po pracownikach co 3 dzień - do dzisiaj mam informację że nic się nie zmieniło. "Pozytywne Opinki"? Ciekawe skąd w Googlach nagle wzięło się po moim wpisie opinia 4,9 (była 1), a na Goworku jest 1,7 i że wpisało się 50 głosów, jak jest ich wszystkich 14 - odejmując pytania i twoje odpowiedzi jest ich 6 - gdzie te 50 które dały 1,7 - usunięte? A kto pousuwał wcześniejsze negatywne opinie i dzwonił żeby inne osoby powystawiały chociaż kilka pozytywnych? Ja minąłem się z prawdą - nie bądź śmieszny śmieszny. Jakbym miał policzyć wszystkich pracowników którzy odeszli to by mi zabrakło palców u rąk i nóg i musiałbym chyba jeszcze pożyczać od kogoś te palce - chyba nie umiesz liczyć - rotacja pracowników to nawet nie 360 stopni a 3600. I to ja się minąłem z prawdą - nie no jasne - sorry.

Urszula

hej było niedawno ogłoszenie na speca od administracji i pisali tam coś o szkoleniach wewnętrznych. ktoś przybliży ich zakres i przebieg? wiem, że nie było wzmianki o jakiś zewnętrznych czy kursach ale właśnie chciałam dopytać czy mimo wszystko byłaby na nie taka opcja? firma coś współfinansuje? dodatkowo ciekawa bym była odniesienia się do poprzednich negatywnych opinii, bo jakby nie patrzeć od miesięcy nic się tu nie pojawiało. sytuacja w firmie się poprawiła?

To firma, w której już od przekroczenia drzwi czuć dobrą energię. Widać wyraźnie, że ludziom zależy na budowaniu dobrej atmosfery w pracy. To nie bierze się z niczego. Przykład idzie od góry. Taka sytuacja może mieć miejsce tylko w firmie w której szefowie szanują drugiego człowieka. Wiem to doskonale, ponieważ doświadczyłam tego na własnej skórze. W dzisiejszych trudnych czasach umiejętne zarządzanie zasobami ludzkimi jest kluczowe dla dobrego funkcjonowania przedsiębiorstwa. Asd jest firmą wartą zaufania. Dziękuję.

kopiuj/wklej
@Ania

Identyczna opinia jest na stronie ASD System Bielsko Biała, spółce jednego ze wspólników. Została napisana tego samego dnia w tej samej godzinie przez te samą osobę "Ania". Pozostawiam bez komentarza.

@kopiuj/wklej

Ale szerlok z Ciebie. :o To po co ktoś tak robi? Tzn., że z tą firmą nie jest związany czy jak?

XXX
@Urszula

Jej chodziło o to, że chcąc się przypodobać jednemu i drugiemu ,napisałaś dwie takie same opinie o ASD i Bogmar

K

Usuwanie wpisów widzę na porządku dziennym - wystarczy spojrzeć na reakcję pod opiniami

Michalina

Co wpływa na to ze firma jest tak mocno rozwojowa?

Mam pytanie

Pojawiło się ogłoszenie serwisant , może ktoś się wypowie na temat pracy w tej firmie.

@Mam pytanie

Prócz stanowiska, o którym wspominasz pracodawca na swojej stronie zaprasza do współpracy absolwentów, studentów a także osoby z doświadczeniem zawodowym. Złożyłeś już CV i byłeś na rozmowie rekrutacyjnej? Chętnie się tego dowiem.

Powiem krótko firma godna polecenia, pracy jest sporo ale to jest norma w prężnie rozwijaących sie firmach. Jak ktoś ma chęci pracować to sobie poradzi i na pewno tacy pracownicy będą mieli okazję do awansu.

Leopold

Może ktoś podpowie czy firma ma teraz jakąś ofertę pracy?

Hubert
@Leopold

Proszę kierować CV najlepiej razem z listem motywacyjnym na adres e-mail rekrutacja@asdsystems.pl. Aktywna lista stanowisk na które poszukujemy osób cały czas się zmienia ale zawsze warto przesłać do nas propozycję swojej osoby. Cały czas szukamy osóby nastawionych na rozwój, mające mniejsze lub większe doświadczenie w świecie nowych technologii. Życzę powodzenia w znalezieniu idealnego miejsca pracy!

Zostaw merytoryczną opinię o Asd Systems Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Asd Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Asd Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Asd Systems Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Asd Systems Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Sobieskiego 164 lok. 1
    43-300 Bielsko-Biała