Opinie o MT trans w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy MT trans. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MT trans o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MT trans w Białystok

Weronika

@BI Rozumiem, że musisz mieć złe doświadczenia związane z pracą w firmie MT trans i w związku z tym wolałabyś do tego nie wracać. Jednak mógłby, chociaż pokrótce, napisać nam coś o tym pracodawcy. Zachęcam Cię do tego, gdyż swoimi uwagami i spostrzeżeniami pomożesz osobom, które planują tam aplikować.

BI

Napiszę tylko tyle,bo nie chcę do tego wracać nie warto!!!

Weronika

@Adam, z czego wynika duża rotacja pracowników? Czy znasz powody, dla których kierowcy tak prędko odchodzą z firmy? Czy jest to wina atmosfery? @Kobra, piszesz o tym, że kierowcy są zastraszani, jak to wygląda? Czy gdzieś zgłaszałeś swoje obserwacje? Co sądzisz o warunkach zatrudnienia? Czy odpowiada Ci wysokość wynagrodzenia?

Co miesiąc ogłoszenie,kierowca do pierwszej wypłaty i zwija manele.Szkoda czasu i zdrowia.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie MT trans? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Kobra

Mechanicy ok ale spedytor i sam szef to wielką porażka. Straszenie kierowcy to chleb powszedni. Jedziesz na tydzień a musisz zostać dwa to norma. Częste przestaje ale cóż płaci za kilometr jeśli stoisz weekend to dorzuci 100 zł. Jeśli kto chce mieć zszargane nerwy to może iść do pracy w MT Trans.

Weronika

@Robert zdecydowałeś się na aplikację do firmy? Jeśli tak, to podziel się informacjami na temat tego jak wygląda proces rekrutacyjny do firmy. Czego można się spodziewać na rozmowie? Udało Ci się też uzyskać informacje, o które wcześniej pytałeś? Możesz się podzielić odpowiedziami?

Robert

Podrzuci ktoś jak wygląda obecna sytuacja w firmie na kierowcę?Jak z tym tacho i wynagrodzeniem,bo średnio co miesiąc to samo ogłoszenie,znaczy rotacja jest,to prawda że te volva nie mają lodówek na stanie w tych czasach???

bmn

Też jestem ciekawy,czy coś się zmieniło,ciągle szuka kierowców???

Weronika

@kierowca, jakie stanowisko konkretnie Cię interesuje? Czego chciałbyś dokładnie się dowiedzieć? Kto z Was pracuje w MT trans? Jak firma przedstawia się na tę chwilę? Czy w MT trans zaszły jakieś zmiany, o których warto byłoby powiadomić przyszłych kandydatów?

kierowca

Witam!Jak jest na dzień dzisiejszy,podrzuci ktoś coś?Mówią i ogłaszają się pięknie,a jak faktycznie?

bi

Wnioskując po wpisach to ciekawie to nie rokuje,szuka kierowcy i to ogłoszenie co miesiąc to samo,znaczy że coś faktycznie musi nie być jak trzeba.Faktycznie te volva nie mają lodówek???Pisze że tacho legal i diety,ryczałty, jak na dziś to wygląda???

bgj

@DIVI to jednak naprawde sporo jest okej, to może zbyt szybko przekreśliłeś tą firme nie sądzisz???

DIVI

NIE POLECAM! auta ok , mechanicy ok , spedycja kiedys ok , wyplata na czas ok. reszta chamstwo i dzicz , rozkazy zeby sie podkladac , zero szacunku bo kiero to (usunięte przez administratora) i kradnie paliwo.

Przemo

Stabilne miejsce MT trans? pod jakim względem? Chyba stabilne szarpanie nerwów kierowcy. Wiem jaka jest branża transportowa ale dziękuje Kevin za uświadomienie. Sprostuje ze jeśli nie jest rzeczywiście łatwa to w MT będzie przeje...a . Łatwo to się wypisuje zakłamane opinie typu na kanapie w domu, żywcem wyjęte z ust szefa firmy Tomasza K. zwanego Krzywoustym

kolo

odradam

venividi

firma jak kazda inna auta sprawne w 90% placi na czas I tu koniec zalet.minusy jazda 2 tyg w kabinie bez lodowki na konserwach firmy nie stac na takie wygody dla kierowcy 40 gr za km I to wszystko zero dyskusji szef wie nalepiej choc pojecia niema jak sie niepodoba to won 4 dni w miesiacu w domu bedziesz zarobisz 4200 zl jak ci dobrze pojdzie jak bedziesz wazelinowal to do 4800 wyciagniesz I jak nietkorzy na cegle tys km zrobisz to I 5000 wyciagniesz oficjalnie zakazana jazda na cegle rozkazy do przylorzenia telefoniczne I bez dyskusji ja podziekowalem I odradzam

LakiLuk

Powiem szczerze ze wszedzie dobrze , tam gdzie nas nie ma! Ogolnie opinia jest taka ze lepiej w MT niz Mario.

SZYBKI

opinia moja jest taka szef jest super,podpisz papiery a ja cię już cię mam na wszystko musisz podpisac ze na ma..esie nie bedziesz jezdził a telefonicznie komende ci wyda ze masz jechac i tyle bo cie zwolni,ze zarabiasz w delegacjach kilka ładnych tysiaków a pod stolem za km masz 39 groszy i powie ci że na czechy i z powrotem a pojedziesz i sie dowiesz ze z czech jest tylko ładunek na niemcy potem na holandie i na niemcy i tak 2 tyg jak zrobisz 5 tys km to super pracuja tam super koledzy szczególnie jeta taki tata z synkiem z Os...wi wyrwie ci kazda trase z przed nosa bo on musi jechac reszta jakos przejdzie u brata trasy lepsze za to okropnie wydziera sie i wiecznie cos paliwo nie gra

ciekawy

jaka jest wasza opinia kierowcy o waszym szefie piszcie szczerze jak taka sama jak o jego bracie,że ma....esy na żadanie i niema prawa dyskusji,itp jaka kasa i czy z gory zakłada z każdy kierowca to zł....ej bo chciałem podjąć prace u tego pana ale jak poczytałem o bracie jego a obaj na jednym placu pracuje to różnicy nie powinno być wielkiej

Zostaw merytoryczną opinię o MT trans - Białystok

• Jak się pracuje w MT trans?

Zobacz opinie na temat firmy MT trans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

MT trans
2.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Antoniukowska 56 lok. 172
    15-845 Białystok