Opinie o MT trans w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy MT trans. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MT trans o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MT trans w Białystok

Albert Nowy wpis

Jak wygląda na dzień dzisiejszy praca na auto lawecie Jakie wynagrodzenie Jakie wyjazdy

Patrycja Nowy wpis

@z Podlasia gdzie widziałeś taka informacje?

Z Podlasia Nowy wpis
@Patrycja

Informacja z ogłoszenia na portalu o....x w wymaganiach na stanowisku kierowcy.

Z podlasia Nowy wpis

Pytanie - w ogłoszeniu o pracę w wymaganiach jest napisane że kierowca ma posiadać smartfon z dostępem do internetu , to firma nie daje służbowego telefonu ??? Mamy 2020 rok , a tu takie coś , telefon prywatny kierowcy ma być używany do celów firmowych , bo tak to wygląda .

Wiem

Ogłoszenie wynagrodzenie (podstawa+dieta+delegacje) owszem do podpisania ogólnie płaca z km .

Rafał
@Wiem

Podpisałeś umowę i zacząłeś pracować w firmie jako kierowca? Napisz jaki jest grafik pracy i czy jazdy są w cyklu siedmiodniowym po krajach Unii Europejskiej? Dodaj do swojego komentarza więcej szczegółów na temat zatrudnienia.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie MT trans? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
Niki

Płacą za kilometr? I tylko 50gr???serio?

Byłem wiem
@Niki

No nie tylko 50 gr ;) ale też 100zl za weekend. Dziwne że nadal ma kierowców.

Odpowiedź

Dopóki pan szef będzie płacił 50gr/km i śmieszne 100 zł za weekend w samochodzie to nadal będzie poszukiwać kierowców A kierowcy będą odchodzić.. pozdrawiam

Byłem
@Odpowiedź

Potwierdzam robota z km i tak jak tu ktoś napisał.

Remi

Czy firma poszukuje aktualnie nowych pracowników?

@Remi

Znów szuka kierowcy ,co tam jest nie tak ,że co chwilę ogłoszenie?Skoro taka rotacja ,to musi coś być na rzeczy,szukam pracy ,ale nie na miesiąc i na eksperymenty nie mam czasu.To jak to jest obecnie?Dalej tak jak piszą?

Obecny....

Firma lipa ... szef jedno mówi drugie robi. Odradzam

Artur

Czy są jakieś benefity ?

Były

Zarobki 5000 zł może 6000 będzie A reszta to lipa stanie czekanie . I oczywiście tłumaczenie że wpływu na ładunki nie ma .

Maciek
@Były

Kolego jak wyglądają te kółka CZ,SK,PL,LT ,bo podobno stały klient (nabiał),ile w domu po kółku,płaci dniówkę,czy jak???Widzę rotacja jest ,to o co tam chodzi?

Jakieś informacje o atmosferze i zarobkach mógłby ktoś napisać

jaga

polecam Moje sugestie dla MT trans: jest ok Lubię atmosferę w MT trans za: jest ok

Wiem dużo
@jaga

He he he he ....... który to kierowca w tym roku?

Leszek
@jaga

Wszystko super a ogłoszenie co miesiąc ..... znów na olx

Zorro
@jaga

Twój lekarz Cię oszukuje......

Filip
@Wiem dużo

Pytanie co tam się dzieje ,że kierowcy tak często się zmieniają jak majtki na (usunięte przez administratora) ?Ogłoszenie non stop ,aż strach dzwonić i pytać o pracę,bo nie szukam na miesiąc.

Stasiek
@jaga

Czemu jest taka rotacja kierowców???Skoro tak niby poukładana robota?

Weronika

@jaga, czy możesz nam proszę napisać, dlaczego właściwie polecasz firmę MT trans? Napisz coś więcej na temat tego pracodawcy. Twój poprzedni wpis nie mówi zbyt wiele i jest trudny w zrozumieniu. Użytkownicy forum poszukują prostych w przekazie informacji na temat zasad współpracy, zakresu obowiązków oraz wynagrodzenia. Twój wpis może być dla nich pomocny.

ŻUBR

Znów ogłoszenie , rotacja kierowców jak w hipermarkecie....

Jasnowidz

Patrząc na intensywność ogłoszeń wychodzi na to , że potrzeba 12 kierowców na rok kalendarzowy, dla myślących dalszy komentarz zbędny.

BS

Ogłoszenie co miesiąc , widać ,że nikt nawet okresu próbnego nie wytrzymał ,resztę mówić nie trzeba......

guzik

zero ubezpieczenia na umowe smiecową,czyli zus mu zostaje w kieszeni,dieta zagraniczna -tez mu zostaje bo nie płaci za to kierowcy,odlicza za spalanie ,chociaz jest ok,1 l wiecej ,to 5 gr. od kilometra odliczy ,

Jan 3 Sobieski.

umowa smieciowa , kasa za jazdę pod stołem,pauza 100pln za 24h ,a mniej niż 24 to 50 pln ,to trochę za mało.........no i telefon za telefonem albo sms y od,, GÓRY;;;;Diety zerooooo.

hhh

lejman stary wrucil blazen hahha

Jarek
@hhh

Napiszesz może jak jest obecnie,bo to co się czyta i patrząc po ogłoszeniach co miesiąc to nie wróży nic dobrego,a nie potrzebuję kolejnego świadectwa pracy do teczki....

Max

Ogłoszenie napisane pięknie "można się zakochać w firmie" , szkoda ,że to tylko ogłoszenie....

Zostaw merytoryczną opinię o MT trans - Białystok

• Jak się pracuje w MT trans?

Zobacz opinie na temat firmy MT trans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

MT trans
2.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Antoniukowska 56 lok. 172
    15-845 Białystok