Opinie o Asistnet Work Group w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Asistnet Work Group. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Asistnet Work Group na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asistnet Work Group w Wrocław

Nowa

Witam czy ta firma daje coś na święta? ( bony, paczki dla dzieci)

@Nowa

nic nie daje

Renata

Naprawdę? Szkoda :( a macie chociaż jakieś inne benefity? Takie nie "od święta"?

@Renata

Na ostatnie święta koc

Agnieszka

Dobre i to... ale dodatkowej kasy nie dostaliście?

Obywatelka

Najważniejsze, jeśli chodzi o firmę we Wrocławiu: - firma asistwork, asistnet czy AWG to ta sama firma tylko zmienia nazwę, ma ten sam NIP; - pracownicy niekompetentni, nieznający obowiązujących przepisów nie wiedzą, że w Polsce L4 przesyła się elektronicznie, i że po ustaniu zatrudnienia mają obowiązek L4 przesłać do Zus-u najpóźniej w terminie 7 dni, może to wynikać, że tą kwestią zajmują się obcokrajowcy nie znający polskich realiów, - przy zatrudnianiu przez agencję na czas (na rzecz innych firm) określony podpisuje się dodatkowo regulamin firmy wytyczne, z której wynika, że urlop na żądanie przysługuje po przepracowaniu 6 miesięcy a nie 2 jak stanowi Kodeks pracy, na zwolnienie L4 można iść po przepracowaniu 30 dni, albo bo udowodnieniu, że się przepracowało 10 lat, - pracownicy agencji gubią dokumenty, np. nie zgłaszają do kadr rezygnacji z PPK, po czym firma odciąga kasę a na jej zwrot trzeba czekać miesiąc. Reasumując polecam duże firmy jak Manpower, Adecco czy Ranstad - przed tą agencją przestrzegam.

Hanna
@Obywatelka

Rozumiem chyba czemu przestrzegasz, bo przecież jak mogą nie znać polskich realiów zatrudniając Polaków? Chodzi mi o to L4. Już faktycznie po czymś takim można wnioskować o stosunku do pracowników... :/ Faktycznie dużą niekompetencją się wyróżniają. Ale to z tych co poleciłaś też miałaś styczność czy po prostu po opiniach je tak oceniasz?

@Hanna

Mialam stycznosc z Ranstad i adecco

Alicja
@Obywatelka

w tych firmach nie ma aż takich wytycznych z tym L4 i dniem wolnym na żądanie jak to co opisałaś ? przecież każdemu może się zdarzyć coś pilnego i musi wziąć dzień urlopu a nie będzie na to czekał pół roku bo firma tak wymyśliła ?

Kwalifikowany pracownik ochron

Agencja AWG tj totalne (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)jakich mało. Stawki godzinowe ruchome nic sie nigdy nie zgadzalo w wyplatach. Oszukuja na godzinach nocnych na nadhodzinach i na urlopach. Odradzam kazdemu kto ma tylko ojej w glowie o racjonalnie mysli AWG i Solid to jedna wielka banda (usunięte przez administratora)

@Kwalifikowany pracownik ochron

Co masz na myśli mówiąc, że w Asistnetcie stawki godzinowe są ruchome? Napisz na jakiej umowie byłeś zatrudniony, bo w wypadku umowy o pracę mamy stałą pensję, więc domyślam się, że zlecenie?

@Magdalena

Ja byłam zatrudniona na umowę na czas określony ze stałą pensją. Umowy były na 2 tygodnie, pieniądze wypłacane do 10tego następnego miesiąca. Nie było stawki godzinowej, ale co miesiąc były inne wynagrodzenia, rzekomo z powodu zmieniającej się ilości godzin do przepracowania. Urlop na żądanie dopiero po 6 miesiącach, L4 po przepracowaniu 30 dni, url(usunięte przez administratora) dni po przepracowaniu kolejnych 30 dni, nie było proporcjonalności. Po zakończeniu umowy, jeśli nie było pełnych 30 dni nie wypłacają ekwiwalentu za 1 wypracowany dzień.

Sylwek

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna? Jak się przygotować?

Poważna
@Sylwek

Odpowiadam ja jestem z Wrocławia Moja rozmowa była u w tej agencji po badaniach podpisałam umowę i w Poniedziałek zaczęłam już pracę to jest jeden cały dzień był przeznaczony do poznania tej firmy poprzez wyświetlanie na ekranie oraz przez pytania takie papierkowe poznanie tego wszystkiego no i chodzenie po produkcji jak to wszystko wygląda a następnego dnia zaczęła praca,co do Pań w tej agencji były miłe nie mam zastrzeżeń a co do pracy tam gdzie pracowałam to dużo mam zastrzeżeń no ale cóż,każdy musi się sam przekonać jak to w żeczywistości wszystko wygląda i odrazy dodam nie jestem rozżalona ani nic z tych rzeczy są minusy tamtej pracy ale gdy by pracodawca chciał coś zmienić to by była zrobiona anonimowa taka skrzynka do której by wżucono pomysły lub co się nie podoba albo co można by było zrobić by było lepiej w niektórych fabrykach takich dużych tak jest

Aplikowałeś na stanowisko Lakiernik oferowane przez firmę Asistnet Work Group? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Małgorzata

Całkiem niedawno Asistnet szukali do Wrocławia In-House-Recruitera na pełen etat. "Oferujemy stałe wynagrodzenie miesięczne" - zastanowiło mnie to zdanie w ogłoszeniu. Jak to rozumieć? Że niezależnie od liczby zrekrutowanych pracowników można liczyć na stałe zarobki, nawet, gdy nasza skuteczność spadnie? @Anonim - współczuję, ale jednak rekrutacja do agencji w Poznaniu może się znacznie różnić od tej we Wrocławiu.

Firma zajmująca się zatrudnianiem pracowników i prowadzeniem rekrutacji nie zna podstaw przyzwoitości i przede wszystkim SŁOWNOŚCI. Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w Poznaniu, którą samą w sobie wspominam dobrze - choć jedna z Pań siedziała jak wryta i nie potrafiła słowem się odezwać, a ponoć zajmuje się rekrutacją - na zakończenie usłyszałam, że jeżeli firma zechce ze mną podjąć współpracę skontaktuje się telefonicznie, jeśli nie - mailowo do końca przyszłego tygodnia. I co? Nico. Brak kontaktu. Rozumiem, że mogłam nie spełnić oczekiwań, ale skoro firma informuje, że powiadomi o decyzji, to wypadałoby się tego trzymać. Żałosne podejście, biorąc pod uwagę fakt, że zajmują się rzekomą rekrutacją i powinna szanować osoby, które poszukują pracy. Nie pozdrawiam.

Iga

@123 a na jakiej podstawie szefowa typuje tych faworytów?

Q
@Iga

Nie bez powodu prawie cały zespół w kadrach odszedł :)

Miś Uszatek
@Q

Przyszła dobra zmiana, awans wewnętrzny i nowe kierownictwo

Lol
@Miś Uszatek

Awans wewnętrzny ? Kogo? Osoby która odeszła i nagle wróciła ? Faktycznie... super zmiany

@Q

Kiedy dokładnie? Napisz proszę coś więcej na ten temat. Twój post jest niepokojący i może świadczyć o dużej rotacji pracowników w firmie Asistent Work Group.

Hifi

Dlaczego na umowach zawieranych z pracownikiem nie ma podpisu pracodawcy tylko jest pieczątka z jego podpisem?

@Hifi

Cześć @Hifi, nie znam się na prawie, a czy to jest jakiś problem? Zdradzisz szczegóły umowy- jakie warunki w AWG Ci zaproponowano?

Pracownik solidu

Jeden wielki bałagan! Pan z działu kadr mógłby wyrażać się trochę w bardziej kulturalny sposób a nie mówić ze on wie lepiej. Jeśli wie lepiej to mógłby wytłumaczyć dlaczego a nie bo tak i koniec kropka

@Pracownik solidu

Możesz rozwinąć wypowiedź? Czy chodzi o warunki umowy?

Magdalena

Powiedzcie co Was motywuje do pracy w Asistent Work Group? Pytanie jest dość ogólnikowe, wiem, ale myślę, że może dać niezły wgląd w prace w firmie.

Wiecie czy Asistnet Work Group udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

STERYD

Nie ma obowiązku informowania o błednie wypełnionym PIT przez firmę AWG skoro są dane błędnie wypełnia się wg świadectwa pracy w biurze rachunkowym. PYTANIE brzmi czy to prawda??? Nie chcę być złośliwa ale skoro nie można się tam dodzwonić pod nr stacjonarny. To te Panie chybda wiedzą że nie ma się do nich już wizytówki z tel komórkowym. Sprawa jest prosta Pytanie czy to prawda?

Praca

Jaka panuje atmosfera w kadrach Wrocław?

Praca
@Praca

Jeden wielki bałagan!

Brak komunikacji między pracownikami, przełożona faworyzuje swoich 'faworytów'. Pozostałych traktuje przedmiotowo. Można się dużo nauczyć - ale atmosfera w jakiej się pracuje jest tragiczna. Nie da się wytrzymać zbyt długo w takiej atmosferze gdzie jest się traktowanym przedniotowo i brak komunikacji w firmie.

Iza
@123

Mówisz o pracy w biurze AWG?

Ciekawa12345
@123

Czy mówicie o biurze na iluvy zmigrodziej we Wrocławiu czy o.innym oddziale? Jak tam się pracuje?

Gabi

Ja natomiast słyszałam dużo dobrego o firmie i zamierzam złożyć aplikację z tym ze na Warszawę, koleżanka pracuje w oddziale we Wrocławiu i to co tutaj opisują kompletnie się nie pokrywa, z tym co mówiła kumpela. Jak mnie wezmą na rozmowę to się okaże

Madzia
@Gabi

Ja tam uważam że powinnaś aplikować pracuje tam koleżanka mojego chłopaka i z tego co on opowiada to a to kosmetyczka w godzinach pracy a to jakieś zakupy. Prace też sobie ustawiasz bo jak się okazuje to ona pracuje po 5-6 godzin dziennie ,resztę niby zabiera do domu. Kurcze a i zarobki są fajne ona ciągle gdzieś podróżuje za granicę. Ja gdyby nie fakt że średnio ja lubię też bym tam aplikowała.

Zainteresowana
@Gabi

Zazdrosna dziewczyna chce trochę namieszać? Wyczuła hejt i w ten sposób próbuje sobie ulżyć. Podajcie rzetelne informacje, a nie taką paplaninę, bo człowiek czasami chce się dowiedzieć czegoś konkretnego przed pójściem na rozmowe rekrutacyjną, a połowa tych opini brzmi jakby pisała je zezloszczona na świat 15-latka:)

Ciekawa12345
@Madzia

Witam Czy twoja kolezanka pracowała w na ulicy zmigrodzkiej ? Czy może coś powiedzieć o tej firmie?

Prywatny

KATYGORYCZNIE nie polecam tej firmy ! Obiecują jedna a robią drugie mi powiedziano na początek ze będą z wynagrodzenia zdejmować 7% jakoś ze nie mam jeszcze 26 lat a ostatecznie zdejmowano mi ponad 15% co wychodziło ponad 800zl musiałem oddawać i tłumacząc tym ze „ takie są w Polsce składki „ Nie polecam (usunięte przez administratora)

???

W jaki sposób i po jakim czasie AWG daje odpowiedź na przesłane cv?

Kostek

@Wojkus1 Możesz jakoś uzasadnić swoją opinię? Mam zupełnie odmienne zdanie.

Wojkus
@Kostek

Zrobiłem badania, podpisałem umowę, przychodzę w wyznaczony dzień i godzinę do pracy i okazuje się, że na razie nie mogę zacząć, czekałem, umowa się skończyła i zero informacji co dalej, strata czasu i w ogóle żenada

Wojkus1

Nie polecam poznańskiego oddziału

Xyz

Praca dobra na start. Firma przyuczy do funkcjonowania na stanowisku rekrutera/ki lub handlowca. Pomijajac kwestie zarobkowe czy perspektyw na rozwoj (takowe sa srednie, osoby z doswiadczeniem na pewno szybko sie o tym przekonaja) schody zaczynaja sie w momencie wspolpracy z patologicznym regionalnym (nazwijmy go Panem B) . Niestety wspolpraca z tym facetem jest po czesci nieunikniona. Obojetnie w ktorym oddziale AWG pracujesz. To osoba,ktora kompletnie nie nadaje sie do zarzadzania czy koordynowania pracy pracownikow. Skrajnie emocjonalne zachowanie (brak cierpliwosci, zachowaie przypominajace dwubiegunowke, czeste wybuchy gniewu, akcentowane chamskim i wulgarnym zachowaniem jak i slownictwem gdy cos nie idzie po jego mysli), niedojrzalosc, oraz wybujale ego czynia z niego osobe nie zdolna do utrzymywania zdrowych relacji z pracownikami, oraz psuja relacje wewenatrz grupy. Dodatkowo jezeli faktycznie myslisz o jakimkolwiek awansie, najlepsza droga w firmie jest podlozywanie sie wskazanej osobie, co laczy sie rowniez z czestym "kapusiowaniem" na innych pracownikow. Reasumujac praca dobra na start, ale na pewno nie na dluzsza perspektywe. Mimo ze rynek agencji pracy jest trudny, to zdecydowanie lepiej firma moglaby funkcjonowac gdyby w gre wchodzil profesjonalizm dzialania oraz poczucie wsparcia a nie bezsensowne, falszywe, egoistyczne zachowanie, podparte wybujalym ego osob postawionych na wyzszych szczeblach.

@Xyz

Skoro z Twojej opinii wychodzi na to, że polecasz pracę w tej firmie osobom, które szukają firmy, gdzie będą mogły rozpocząć karierę zawodową, to chciałbym dowiedzieć się, czy również osoby bez żadnego doświadczenia zawodowego mogą z powodzeniem do niej aplikować? Jest to istotna informacja, ponieważ rozpoczęły się wakacje, więc na rynku pracy pojawili się nowi pracownicy poszukujący zatrudnienia. Mam nadzieję, że napiszesz, jak wyglądają możliwości dla tych osób w przypadku firmy Asistnet Work Group.

Xxx
@Xyz

Chciałem zobaczyć co dzieje się u mojego dawnego pracodawcy. Widzę że w kwestii tego pana nic się nie zmieniło. na polu prywatnym to samo. Czlowiek ma problemy w normalnym funkcjonowaniu. Zawsze wie lepiej. dobrze wiedzieć że więcej osób jest tego samego zdania co ja

@Xxx

Może Ty mógłbyś odpowiedzieć na moje wcześniejsze pytania? W dalszym ciągu nie dowiedziałem się, czy osoby bez doświadczenia zawodowego również są mile widziane przez pracodawcę. Jesteś w stanie mi pomóc?

pan b
@Xyz

taak to jest taki buraczek byłej RSP czyt rolnicza spoldzielnia produkcyjna

Pracownik biurowy

Pracowałam w firmie AWG - atmosfera na plus, pieniądze zawsze na czas. Zarobki marne, premii się w firmie nie praktykuje.

@Pracownik biurowy

Skoro nie ma premii, to czy pracodawca oferuje inne benefity takie jak pakiet socjalny lub szkolenia, które podnoszą wiedzę i kompetencje pracownika? Asistnet Work Group to agencja pracy tymczasowej. Czy ktoś z odwiedzających forum zdobył za pośrednictwem firmy zatrudnienie? Napiszcie o swoich doświadczeniach odnośnie rozmowy kwalifikacyjnej i dalszych kroków dotyczących zatrudnienia.

Zostaw merytoryczną opinię o Asistnet Work Group - Wrocław

• Jak się pracuje w Asistnet Work Group?

Zobacz opinie na temat firmy Asistnet Work Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Asistnet Work Group?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Asistnet Work Group?

Kandydaci do pracy w Asistnet Work Group napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Asistnet Work Group