Opinie o AUiPE Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AUiPE Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w AUiPE Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AUiPE Sp. z o.o. w Łódź

nicki

Napiszcie czy ten handlowiec-fotograf co przyszedł kiedyś od razu na dyrektora zarządzającego a nie miał pojęcia co robiliśmy jeszcze tam pracuje. Jestem ciekaw bo to było dla mnie mistrzostwo kolesiostwa w tej firmie

eliza
@nicki

Tego nie wiem ale dla mnie największym hitem była dyrektorka marketingu (bliska rodzina prezesa). Ani nie była po marketingu, ani nie znała się za bardzo na technicznych aspektach tych projektów, ani nie mówiła słowa po angielsku, obcy jej był zarówno marketing jak i marketing internetowy to już nie wspomnę. Byś dyrektorem była od siedzenia w domu. Wykształcenie też raczej mizerne miała w porównaniu do innych w firmie. Niech żyje władza absolutna. Zmyłam się po 6 miesiącach z tej firmy. PS. nie znałam żadnego fotografa-handlowca. Co ktoś taki robił w firmie o tym profilu :).

Zeus

Trochę nie czytasz ze zrozumieniem. Uściślając 8 lat temu było jak pisze. Od 2 lat masz podobne opinie od innych byłych i obecnych pracowników-powyżej. Rozmawiałem z osobą która tam jeszcze pracuje i jest moją dobrą znajomą. Jest ciut lepiej po tym jak 2 lata temu zwolniło się kilka osob bo prezes nie płacił i podejmował absurdalne decyzje, ale nadal pensje 2500 brutto dla ludzi z wyższym technicznym i doświadczeniem czyli do łódzkiej średniej 3950 brutto to przepaść. Pensji czasem nie ma a czasem sa wiec nieregularne wypłaty. Żadnych świadczeń lub socjalu ponad pensje. Nastawienie do pracowników nadal jak kiedyś. Nadal nepotyzm i nierówne traktowanie. Co do spłaty długów to koleżanka nie wie dokładnie ile ale są spore zaległości w zus bo brała darmowe zaświadczenie w zus. Szkoda że nie można go tu wstawić o faktycznej zapłacie sķładek. Masz pielegniarzu obecne info. A dla mnie liczy sie całokształt kondycji firmy i traktowania pracowników. Na miano dobra firma pracuje się latami.

poszukiwacz

Ludzie na takich portalach pomagają sobie żeby nie trafić na syfiastą firmę i tyle.

nie daj sie nabrac

Dyrektor z 10 letnim stażem w firmie z wykształceniem wyższym ma tam 3500 brutto. Daje to do myślenia o wysokości płac. Średnia łódzka 3900 brutto. Ja mam 4000 brutto na stanowisku specjalisty. Szkoda że nie można tutaj wstawiać zdjęć np. skan umowy o pracę żeby potwierdzić. Świadczy to nie za dobrze o kondycji firmy i zapatrywaniu prezesa, no ale cóż ktoś znów napisze że to dobra firma :).

kawosz
@nie daj sie nabrac

Nie daj się nabrać. Na takie opinie pozostaje fakt, że firma jest dobra, a dwóch czy trzech facetów chce zainteresowanych odgonić od tej firmy. Nie daj się nabrać. Firma jest doświadczona i ma super listę referencyjną. Ma plusy i minusy. Więcej plusów i fusów. Dobrą kawę wszystkim polecam, na uspokojenie...

zielona herbatka
@kawosz

Kawa to podnosi ciśnienie a w tej firmie jest jak w obecnie panującej partii politycznej - zawsze kończy sie na obietnicy i tylko, taki prezes nic nie poradzisz. Licząc wpisy to 95 proc bardzo negatywnych 4 proc trochę negatywnych i 1 proc od prezesa

kawosz
@zielona herbatka

ZIELONA HERBATKO - jak ty potrafisz tworzyć statystykę. Podziwiam tę halucynację psycho-leczniczą. Dobra czarna kawa + kawałek czekolady i będzie dobrze. Dobrze dla wszystkich. Chociaż dla tych krytykowanych byłych pracowników tak gnębionych w tej firmie to chyba już nic nie pomoże. Lepiej ażeby się nie przyznawali, że pracowali w tej firmie i jej nie zaorali swoim wysiłkiem tworzenia statystyki tak kompetentnej jak niejedno dzieło uniwersyteckie. FU

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie AUiPE Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
z dalekiego boku

Tak z boku to opinie kiepskie. Jako pracownik bym tam nie poszedł, ale ludzie na niższych stanowiskach fajni, a kiedyś rzeczywiście pensje były b. niskie i czasem 3-5 miesięcy nie było. Teraz mam stałe pensje chodź odszedłem dawno temu. Jak nie masz na jedzenie to idź i szukaj czegoś innego.

eltadzinek

Tam dla zarządu to nawet porażka jest sukcesem taka obłuda.

finansista
@eltadzinek

Probierzem będzie fakt jak wyjdą finansowo na koniec roku.

Finansista2
@finansista

Wynik na koniec jednego roku to 10% sukcesu. Niestety długi przechodzą z poprzednich okresów obrachunkowych.

drwaldrwarabieawiuryleca

Szukam pozytywów. Jak tam pójdziesz do pracy to nauczysz się obłudy, zarządzania przez wykorzystywanie i przekrętów. Dobra pozycja wyjściowa do założenia swojej firmy, ale ucz się szybko żebyś się nie wykończył :).

twórca

Zadziwiające opinie osób tam nie pracujących. A firma trwa... i ma same sukcesy.

ela
@twórca

Ja tam pracuje, i firma ma (usunięte przez administratora) nie sukcesy. Pewnie robi jakies projekty bo by jej nie bylo ale dla pracownikow to nie jest dobra firma, też uciekam. Nie posłuchałam oponi wczesniej i teraz musze znow szukac.

andriej

Mobbing ze strony prezesa i nierówne traktowanie pracowników.

natka

Stare wygi i cwaniaki się nie zmieniają.

Zeus

Jak nie płacili pracownikom przez dłuższy czas pensji i pensje były dużo poniżej średniej łódzkiej dla ludzi z doświadczeniem i wyższym wykształceniem a kupowali sobie mercedesy i inne pierdoły to się ludziom nie dziwię. Od takich ludzi należy trzymać się z daleka.

Pielęgniarz
@Zeus

Tak jest ZEUSie. Jak kupowali mercedesy to od nich jak najdalej. Ale co to ma wspólnego z dobrą pracą. Chyba tylko to, że ktoś cie mercedesem podwiezie jak zasłabniesz.

@Pielęgniarz

No chyba że mercedesy kosztował po 130 000 PLN a pracowały na niego dwie osoby w firmie - rata z ubezpieczeniem leasingowa z 7- 8 tyś/zł na m-c a pensji nie było :) i za prąd też nie było czym zapłacić. Tyle ma to wspólnego z dobrą pracą jak nie masz pensji albo z powodu decyzji zakupu środków trwałych obniżkę pensji o 1000 zł. Tutaj tez chodzi o decyzje. Było wiele przypadków obietnic np. dla dyrektora technicznego, które zamiast realizacji doczekały się obniżki pensji o 1000 zł. Rozumiem osoby które w dużej ilości odchodzą z tej firmy.

pielęgniarz
@Zeus

A ile jest tych mercedesów? Ile lat maja te auta? 130 tyś. to nowe chyba. Banialuki koleś piszesz a nic na pewno nie wiesz, zadzwoń do nich niech ci powiedzą. Jeśli mają na to kasę, to warto z nimi rozmawiać.

@pielęgniarz

Po co mam do nich dzwonić jak tam pracuje. Mercedesy nie sa nowe ale byly kupowane jako nowe. Swego czasu wiele osob w tym ja przez te obciazenia nie mialo pensji, wiec nie bylo ich stac. Byl to tez swoisty przekret. Teraz jest jeden starszy mercedes - zachcianka prezesa. Jak ktos wyzej dobrze pisał tej firmy przy 3 pracownikach nie stac na cos takiego bo odbija sie to na pracownikach, ktorzy niestety odchodza. Pensje tez naleza do b.niskich czyli 2000 pln. Jeszcze tu chwile zostane bo sie przekwalifikowuje i musze chodzic na zajecia gdyby nie to dawno bym odszedł.

tadzio
@pielęgniarz

Znam tego właściciela z czasów sprzed 20 lat temu. Widzę że sie nie zmienił. Ludzie nie spodziewajcie sie tam normalnych zarobkow i pracy zgodnie z prawem. On wykorzystywał i będzie was wykorzystywał to stary wyga z SLD.

pielegniarz
@Zeus

Jeden stary mercedes! To w czym problem z jakością i warunkami pracy. Chyba nie masz aktualnych informacji na temat tej firmy, a piszesz banialuki. Ale musisz mieć w tym jakiś cel. Ja myślę, że świadomie zmyślasz bo zazdrościsz, że im się nieźle wiedzie. Trwaj dalej w tej klatce psychologicznej. A firma jest fajna i cenna. Ja ją będę polecał wszystkim rozsądnym ludziom, pomimo nieco rozbieżnych opinii. OF

@pielegniarz

Tylko że im się nie wiedzie bo nadal są pensje jakie są-niskie, lub ich nie ma, czasem płaci czasem nie płaci-pracuje tam moja koleżanka wiec mam bieżące INFO. Ty chyba pielęgniarz zajmujesz się tam pielęgnowaniem dobrego wizerunku choć wszyscy piszą coś innego, lub po prostu jesteś prezesem i przeszkadzają ci opinie pracowników. Spójrz, że lata wstecz do góry i teraz - opinie masz takie same. Nie wnikam co robią i co mają tylko jak mają tam pracownicy - po to jest ten portal. Jak dla mnie mogą mieć 30 mercedesów jak stosują się do prawa pracy, płacą chociaż średnia łódzką - i regularnie (czasem każdemu może się coś nie udać, ale nie cały czas), przestrzegają godzin pracy i traktują równo pracowników. TEGO TAM NIE MA i DUŻA KROPKA. Odszedłem z tej firmy 8 lat temu i wtedy również było to samo. Wątek zaczął się 2 lata temu i tez takie opinie. Ja mam swoją firmę i samochód z salonu nowy, nic mnie nie interesuje kto co ma tylko jak traktują tam pracowników.

Ja też go znam i mówi się albo dobrze albo w ogóle, wiec się nie wypowiem.

pielęgniarz
@Zeus

ZEUSIE szanowny. Nie jestem prezesem ani nie byłem pracownikiem tej firmy, ale patrząc na twoją opinie to nieźle harujesz jeśli cię stać na nowy samochód z salonu a zazdrościsz innym, że mają coś innego. Zajmij się pracą na własny portfel i nie komentuj starych czasów w tej firmie szczególnie że mogą być nieco przestarzałe. Potrzebne są świeże informacje, bo firma jak widzisz budzi duże zainteresowanie - negatywne ale i pozytywne. Jeśli tam pracowałeś to też jest twoja cząsteczka w jej wielkości, a może i małości.

andzej

Obłuda w zarządzaniu pracownikami. Brak profesjonalizmu.

tygiel

Dla mnie najgorszy jest prezes co się wymądrza a sam nie potrafi zrobić nic z tego co robią jego ludzie. Aż trudno uwierzyć ale tak tu jest. Jego gadki mnie rozwalają.

nati
@tygiel

W sumie masz racje niech nie chrzani głupot tylka niech raz coś zrobi czym by się mógł sam pochwalić a nie osiągnięciami lub opracowaniem kogoś innego (pracownika np.). Przy tym gada na tych szkoleniach czy prezentacjach takie głupoty jak by mu ktoś inny je robił. Coś tam wie troche przeczyta. :(.

ela

To trzeba do UP zgłaszać takie rzeczy. Ja mam koleżanke w UP to wam pomoge.

Andrzej2

Znów krótko i na temat : nepotyzm, brak wiedzy, dyktatura - za 1500 PLN dla niczego nieświadomych wykorzystywanych studentów lub 50+.

twórca

Mom, mom... zadłużenie to chyba każda firma posiada. Ale ostatnio spotkałem auipe na przetargu gdzie wymagane były zaświadczenia o niezaleganiu. Czyli nie jest tak źle z tą firmą pod względem finansowym.

Elena
@twórca

Pracowałam w tej firmie przy przetargach :). Oni mieli ugody z US i ZUS rozłożenie na milion rat zaległości, więc ktoś musi spłacać (ci nieświadomi pracownicy a na normalne pensje brak). Tutaj powiem że właściciel podpisywał oświadczenie o niezaleganiu choć zalegał - zarówno pracownikom (gdzie nikt się nie wychylał - do czasu) jak i w tych ratach dla ZUS i US. Jak dla mnie były to spore sumy i to nie tak dawno. Może teraz robią to samo i dlatego spotkałeś ich na przetargu z tym zaświadczeniem. Ciekawe jak już twórca poruszasz ten temat czy ktoś dokładnie kontroluje przy przetargach że masz zapłacone a nie dziwna ugodę i 130 tyś w ZUS do tyłu. Smutne to ale jak piszą wyżej właściciel to cwaniak w stosunku do pracowników i nie tylko. Nie chce tu nikogo do niczego przekonywać ale sama wiem dlatego odeszłam.

Oko
@Elena

Ciekawe, ciekawe... ale ty elena nie jestes kobietą. One piszą inaczej. A poza tym.. szkoda nafty, jak mówił mój nauczyciel w szkole. Opinia o firmie jest DOBRA.

Oko2znadzoru
@Oko

Wszedłem pierwszy raz na takie forum bo szukam pracy a widziałem gdzieś ogłoszenie. Opinie jak wyżej ostro odstraszają. jakaś jedna osoba próbuje to trochę widać na siłę wybielić. Na innych portalach jeszcze gorsze opinie. Kurcze swoja drogą powinni sprawdzać te przetargi. Może ktoś powinien przeglądać z nadzoru te tematy. Jak firmy z długami biorą w tym udział.

Android

Zwolnić prezesa, niech spłaci sam swoje długi i będzie można podjąć współpracę - za normalne pensje. Inaczej to syzyfowa praca i szkoda czasu.

Despota2

Krótko i na temat: Nepotyzm i Dyktatura za 1500 PLN.

Ryś

Ja też widzę że jakaś jedna osoba co broni tej firmy to obraża ludzi, którzy piszą rzeczowo bez brzydkich sformułowań o swoich doświadczeniach. Jakiś poziom merytoryczny zachowajmy. Jak to ktoś z góry to rozumiem pracowników. Z tą osobą się nie da prowadzić rozmów - w sumie to dlatego chyba ludzie odeszli w takiej ilości.

Bronka

Ktoś z zarządu kto broni tej firmy swoimi stwierdzeniami chyba bardziej sobie szkodzi pisząc że ludzie zazdroszczą mu takiego traktowania pracowników jak piszą wyżej. Chociaż minimum chęci przyznania się do błędu w zachowaniu. Jak można być aż tak zachłannym.

Zostaw merytoryczną opinię o AUiPE Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w AUiPE Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AUiPE Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

AUiPE Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Kwidzyńska 14
    91-334 Łódź