Opinie o CeDo Sp. z o.o. w Kąty Wrocławskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie CeDo Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w CeDo Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CeDo Sp. z o.o. w Kąty Wrocławskie

Misiek

Niestety ludzie jak ida na wyzsze stanowiska w glowie im sie pieprzy. A Pawel z 4c probuje byc jak Jarek lecz mu to nie wychodzi nikt go nie lubi za traktowanie pracownikow jak smieci inaczej tego nie moglem napisac. Jak tak dalej pojdzie to nikt nie bd tu pracowac Nieatety taka jest prawda ciagle narzekamy ale nikt z nas nie robi wiecej niz narzekanie.

Hanna

@Ps Może podzielisz się z nami bardziej szczegółową opinią na temat pracy w firmie CeDo? Dbamy o to, by zamieszczane tu wypowiedzi były jak najbardziej wiarygodne. A może ktoś ma informację o rekrutacji? Czy firma CeDo obecnie poszukuje nowych pracowników? Ja niestety nie znalazłam w internecie nic na ten temat.

Praca
@Hanna

Rekrutacja jest prowadzona na ukrainie. Masa ogłoszeń u nas jest wywieszone. Niestety na Polaków firmy nie stać a szkoda - praca byłaby dużo przyjemniejsza.

Ps

Pracujemy na magazynie nawet 6 dni w tygodniu trochę za długo jak są takie upały .

Hanna

@Lady Standardy koreańskie czyli jakie konkretnie? Nie zrozum mnie źle, ale wypadałoby żebyś nazwał rzeczy po imieniu. Sprawi to, że Twoja opinia na temat firmy CeDo będzie bardziej wiarygodna. @Peter Czy postawa kierownika, którą opisałeś została zgłoszona komuś wyżej postawionemu w firmie?

Lady

Ostatnio się dowiedziałam, że nasza nowa szefowa HR przyszła do Cedo z LG. I teraz wszystko jasne skąd u niej takie podejście do pracowników. Poczytajcie sobie opinie na jej temat. Wszystko się potwierdza. Jedynie dba o podlizywanie się kierownictwu a ludzi ma głęboko w du.ie. Smutne...

Zły
@Lady

A co w tym smutnego ? Jakaś pokrzywdzona przez los jesteś ? Szefowa HR to przecież nie jest dobra Ciocia i nie za to jej płacą . Źle Ci w pracy to ją zmień. Żygać się chce czytając posty ofiar losu krzywdzonych przez całe życie przez pracodawcę , który im płaci.

Lady
@Zły

A co, jak płaci to już może wszystko robić? Lubisz jak tobą pomiatają? A żygać się chce że przez jedną kadrówkę co standardy koreańskie wprowadza trzeba uciekać z firmy. I nie tylko ja tak myślę.

Ada
@Lady

Opinie o niej są. W Internecie nic nie gonie. Nieźle musiała tam nawywijać skoro tak ją obsmarowali a i tak z pracy ją wywalili to musiała do nas przyjść.

Zły
@Lady

To niby jak poprzednia kadrowa była to miałaś lepiej ;) ? Obwinianie personalnie kadrowej za podejscie firmy do pracowników to żenada. Zatrudnili ją żeby zrealizowała cele stawiane przez zarząd więc to robi bo za to jej płacą, proste. Jak Tobą pomiatają to zmień pracę, też proste. W czym problem zatrudni się gdzie indziej, będziesz miała lepiej, a nie użalaj się nad swoim smutnym losem.

Ciekawski
@Lady

Mam takie pytanko? Tak narzekasz a może powiesz co to za standardy ta Pani z kadr Ci wprowadza? Ja osobiście różnicy nie widzę ... Przecież to kierownik daje Ci obowiązki a nie Ona ...

PRACOWNIK

Ta strona nie powinna istniec

zainteresowany

jak wygląda praca operatora jakie obowiązki i jaka jest kasa

Dinek operator Cedo2

Pracuję na produkcji od kilku lat, raczej pracowałem bo właśnie jestem po rozmowie w innej firmie i podjąłem decyzję o zmianie pracy. Sama praca jako operator nie jest zła, jak pozna się maszyny to spokojnie można ogarnąć, fakt, że kiedyś było więcej doświadczonych operatorów i pracowało się lepiej. Teraz przejmowanie linii po nowych to jakaś masakra. Problemem jest wysokość wynagrodzeń, zwłaszcza dla doświadczonych operatorów. W dodatku w ostatnim czasie przyjmują samych Ukraińców, bo Polacy za te pieniądze nie chcą przychodzić. Ukraińcy najpierw się uczą, jak już się coś nauczą to niby pracują, ale tak naprawdę to na polscy operatorzy robią wyniki i pracują na najcięższych liniach. Jak już Ukraińcy coś się nauczą to wyjeżdżają i tak w kółko.Do podjęcia decyzji o zmianie przyczyniła się także obecna sytuacja z koniecznością pracy w święta, jak dla mnie to przegięcie, całe biura i kierownictwo świętuje a my do pracy. Przez nieudolne planowanie, zatrzymania linii na początku roku i ciągłe przezbrojenia tracimy wyniki a teraz w święta do pracy. W nowej firmie na dzień dobry dostałem wyższą stawkę plus premia za wyniki, dodatek absencyjny , do tego po okresie próbnym darmowe dodatkowe ubezpieczenie, kartę luxmed, kartę multisport, dopłatę za dojazd, praca od poniedziałku do piątku na 3 zmiany plus ewentualne nadgodziny w sobotę na pierwszej zmianie. Dodatkowo nie pracują w święta i zapewniają urlop wypoczynkowy na przełomie lipca i sierpnia. Żegnaj więc czterobrygadówko i mam nadzieję,że to moje ostatnie święta w pracy. Wesołych Świąt dla starej ekipy.

Landon Donovan
@Dinek operator Cedo2

Cóż to za firma? :D

Peter

Mechanicy w Cedo też mają przerąbane, zwłaszcza ostatnio po zmianie kierownika. poprzedni był porąbany i wydzierał się na wszystkich, ale nowy co awansował z zastępcy to już maksymalna porażka. Chodzi jakby kij połknął, wiecznie naburmuszony. Wiecznie pretensje do wszystkich, o ludzi zupełnie nie dba i ma nas w głębokim poważaniu. A sam pracy należycie zorganizować nie potrafi. Porażka. Już paru z nas uciekło, kolejni już się szykują. Niedługo sam będziesz robił sobie na nockach to może zmądrzejesz.

Kolezanka
@Peter

Zgadzam się z panem mechanikiem ???? biedaki mają dość przerąbane. A szkoda przystojniaków

Nasz
@Peter

Dokładnie. Kolega Marek to niestety kawał .uja jest z niego i tyle. O swoją (usunięte przez administratora) się tylko martwi. Z ludźmi pracować to niestety nie potrafi.

Chcialbym ogladnac zdiecia ze spotkania Wigillejnego ja nie wstydze sie nikogo gdzie moge ogladac

Nicoola

Gratuluje osoba co odchodza z tego zakladu. Ja odeszlam i mam spokojna prace dobrze zarabiajaca. Od pon do piatku. Teraz swieta mialam wolne od czwartku do wtorku. Bo swieta to czas dla rodziny a nie dla workow na smieci. Kazde swieta wielkanocne od 4 lat spedzalam w cedo i cale szczescie tak juz nie jest. Ja sie dziwie jeszcze ze osoby ktore maja jeszcze pol zycia przed soba i tam pracuja a szczegolnie kobiety operatorki. Szanujcie siebie bo oni was nie beda szanowac!!!!!! A bedzie jeszcze gorzej ;) tym bardziej ze zatrudnia nowych pracownikow az 80 (Ukraincow zapewne) i tak bedziecie musieli za nich zaper...za marne grosze a jeszcze jak przyjda urlopy w wakacje chyba ze ich nie dostaniecie bo beda przekladane. A co do stawek to sie nie wypowiadam bo szkoda slow na nie ???????? ???? Nie polecam tam isc do pracy !!!!

Cedok
@Nicoola

Małgorzato S. To, że ty nie dostałaś podwyzki, bo na nią nie zapracowalas nie znaczy,że każdy tak mało zarabia jak ty . Jeśli się olewa pracodawcę to oni olewają cię. Co do nowych ludzi owszem zatrudniają , ale to nie znaczy że wszyscy będziemy za nich (usunięte przez administratora)

Rudzia
@Cedok

@cedok pozdrawiam cie serdecznie i do twojej swiadomosci ja nie pisze tu komentarzy na temat cedo wole je czytac i sie smiac z nich. Zreszta to ze nie dostalam podwyzki dalo mi do zrozumienia co tak naprawde sie tam dzieje i bardzo sie ciesze ze juz tu nie pracuje bo na podwyzki zasluguja nieliczni ( podpierdalacze oraz przydupaski ) ;) zreszta nie interesuje mnie co tam gadacie itp. I ja sie nie dziwie ze ludzie tam nie przychodza do pracy ???????????????? pozdrawiam ....

A wiecie co jest najśmieszniejsze? Sprzedawcy mają wolne niedzielę, bo mają rodziny , bo niedziela na odpoczynek. A my to kur... rodzin nie mamy? Świątek piątek pracujemy i za co? Człowiek na kilku liniach na raz się zajeżdża ,a stawka niższa niż większość. A najgorsze to ,że nawet w święta wielkanocne musimy pracować. To jest dopiero przegięcie, człowiek zamiast spędzić ten czas z rodziną musi pół dnia w pracy spędzić. Totalny brak szacunku do nas pracowników

Daniel

A wiesz co jest najśmieszniejsze? Że trzeba zmienić pracę,nikt na siłę Cię tam nie trzyma. Wieczne narzekanie nic nie da bo lepiej nie będzie co pokazały już te podwyżki płac. Żeby coś dać, trzeba coś zabrać-proste. Życzę każdemu znalezienia lepszej pracy! Pozdro dla Was a w szczególności ekipę C za wspólne lata pracy.

@Daniel

Twierdzisz zmienić pracę ? Tak się składa, że nie wszędzie kobieta operator jest dobrze postrzegana, a na dodatek ciężko jest od tak rzucić pracę mając kredyt i małe dziecko na utrzymaniu

Daniel

To witaj w klubie koleżanko (kredyt, dziecko). Odpisałem na Twój post, nie żeby Cię hejtować czy kogokolwiek czy firmę. Ja po ponad 5 latach pracy w Cedo odżyłem, nie myślałem tokiem mam kredyt, dziecko, tylko myślałem zmień pracę bo już chyba pora, nie bój się zmiany na lepsze. I tego Tobie i Wam wszystkim marudą tu życzę.:)))

Hanna

@Janek to co w takim wypadku powiedziałeś swoim pracownikom? Miałeś jakąś dla nich poradę? @Mądra Głowa a czy zgłaszaliście zapotrzebowanie, żeby na zmianie było więcej osób. Czy firma CeDo poszukuje kolejnych magazynierów?

bhp

Kolejny wypadek na cedo2. Zanim jakiś przydupas napisze że to z winy pracownika przypomnę, że bezpieczeństwo ma zapewnić pracodawca i osoby nadzorujące pracę.

Ridick
@bhp

bhp, piszesz bzdury. gamoń przez nieuwagę najechał sobie ręcznie ciągniętym wózkiem ( bez napędu) na stopę . W tym przypadku pracownik złamał podstawową zasadę dotyczącą transportu tym wózkiem i wypadek jest tego wynikiem.

doda
@Ridick

Bo część zatrudnianych osób powinna toczyć rolki ręcznie, paleciak to dla nich zagrożenie życia , haha.

@bhp

jak się ma IQ wiewiórki to żaden pracodawca nie uchroni Cię od wypadku

odpowiedzialny za wszystko
@bhp

tu wychodzą braki w podstawowym szkoleniu stanowią nowym dostają papier do podpisu i zakład jest kryty

Dzony
@Tina

Tina który nie wziół na bolca. Że się mścisz ma mechanikach. I magazynierach?

zmiana b
@Dzony

znajdziemy cie tina

Lider

Balcerek wzial bys przestal pisac juz tu nie pracujesz a wypisujesz glupoty!!!!

Dzony
@Lider

Ten co ma skierowanko na badanko? Buhaha

Hanna

@Romano, @Tina cedo2 czyli uważacie, że te wszystkie komentarze są przesadą? To czemu jak ktoś ma jakieś obiekcje nie pójdzie porozmawiać z pracodawcą o swoich sugestiach, problemach?

@Hanna

Hanna, moim zdaniem część negatywnych komentarzy jest przesadzona, mi pracuje się w Cedo2 dobrze. Nie narzekam i póki co nie zmienię pracy, chyba że znajdę lepiej płatną bo zarobki niestety nie powalają. Tak jak pisałam wcześniej, osoby które twierdzą,że jest tak strasznie ciężko powinny poszukać lżejszej pracy. Dlaczego nie rozmawiają z pracodawcą ? Bo wolą anonimowo ponarzekać , chociaż z drugiej strony to pracodawcy w osobie dyrektora na oczy nie widziałam :), nie wiem czy wstydzi się spotykać z załogą, czy jest inny powód,że się ukrywa na Cedo1. Podobnie z szefową HR , dla mnie to anonimowa osoba. Nawet ostatnie, ważne dla nas zmiany w sposobie premiowania ogłosili na tablicy, zamiast spotkać się z załogą i porozmawiać. Komunikacja ze strony pracodawcy jest na poziomie bardzo słabym, więc nie ma się co dziwić, że w drugą stronę jest podobnie. Niby jest przedstawiciel załogi, ale czy są jakieś spotkania i co z nich wynika - nie mam pojęcia :).

odpowiedzilny za wszystko
@Hanna

bo pracodawca w osobie dyrektora rzadko pojawia się na naszym zakładzie a jak już jest to robi głupie zebrania o wyrobieniach chorobowym i odpadów i nie ma czasu na pytania i sugestie z naszej strony

Janek
@Hanna

Hanna , pójdziesz porozmawiać to na drugi dzień juz nie pracujesz,, Ja duzo razy chodziłem jako przełożony do swojego przełożonego i to nic nie dało,, powiedział mi pilnuj swojej d...py,a nie kogoś

Hanna

@Tina Twoja opinia jest bardzo ważna, bo pokazuje jakie są relacje między pracownikami a szefostwem w firmie CeDo. Bo rozumiem, że ciężko byłoby osobiście porozmawiać, ale może gdyby ktoś chciał to może w inny sposób się z kadrą porozumieć? @odpowiedzilny za wszystko skoro on bywa rzadko to zapewne ma też osoby, które mogłyby być za takie rozmowy odpowiedzialne. Może jakiś zastępca?

Emma

CeDo 1 smród i brud ,mega zła atmosfera między ludźmi,człowiek jedyne czego może się dorobić to depresja. CeDo 2 spoko, np.przestrzeganie norm dźwignia , atmosfera w miarę , zero smrodku produkcyjnego, można spokojnie wyjsc skorzystać z toalety lub coś zjeść, tylko zarobki słabo!, operator 3 lata 2500 tys

hehe
@Emma

h...uj nie operator h...uj nie wyplata

Hanna

@CEDO2 a czym różni się firma CeDo 1 od CeDo 2? To jakieś dwie lokalizacje? To CeDo w Kątach Wrocławskich jest wersją drugą, którą opisujesz pozytywnie? @T. F. to nie miejsce by pisać takie komentarze. Sprawy prywatne zostawiajcie prywatnymi a nie publikujcie je na publicznym forum.

odpowiedzialny za wszystko
@Hanna

to jest jedna firma tylko dwa dzialy produkcyjne w dwóch różnych budynkach w różnych częściach katow

Tina cedo2

Czytając negatywnie opinie zastanawia mnie jedno. Gdzie wcześniej pracowały osoby narzekające na warunki pracy w Cedo ? Dlaczego pracują tutaj skoro jest tak źle ? Jak ktoś jest lewy do roboty to będzie narzekał, taka jest prawda. Praca bywa ciężka, ale marudy przesadzają, każdy wie do jakiej pracy przychodzi, a jeśli komuś nie odpowiada to powinien zrezygnować i szukać szczęścia gdzie indziej, w okolicach Kątów pracy raczej nie brakuje. Wypadki zdarzają się to prawda, ale w którym zakładzie produkcyjnym ich nie ma ? Zresztą zazwyczaj są to skaleczenia. Od czasu gdy tu pracuję nie było na mojej zmianie poważnego wypadku. Na kierownika zmiany złego słowa nie powiem, bo bym zgrzeszyła :). Płaca, wiadomo cudów nie ma,mogłoby być lepiej, ale z drugiej strony moja praca nie wymaga jakiś nadprzyrodzonych mocy. Plus jest taki, że nie muszę chodzić na siłownię bo przez zmianę trochę kartonów trzeba przerzucić. Największy minus to temperatura w lecie, jak ktoś źle znosi upał to odradzam pracę tutaj, poza tym polecam spróbować, zawsze można zrezygnować, nikt na siłę tu nie trzyma.

Romano
@Tina cedo2

Wreszcie ktoś prawdę napisał, płaczki i nieroby wiecznie narzekają. A to karton za ciężki, a to operator za szybko maszyny puszcza, na palarnię daleko, w toalecie muzyka nie gra, aluminium za srebrne, kanapy przy linii nie ma, kawa z automatu za czarna, kierownik nie chce kanapek robić itp. Taki naród, narzekanie w genach ponad wszystko, za wszelką cenę niezadowolenie i męczeński ton. Na szczęście nie wszyscy są tacy, jak komuś jest tak strasznie źle to łańcuchów na drzwiach nie widzę, droga wolna.

@Tina cedo2

tina "turner"cedo2 Z twojej informacji zrozumiałem żeby omijać zakład z daleka."Wypadki zdarzają się to prawda" to również może spotkać ciebie oby tylko skaleczenie. Płaca " cudów nie ma,mogłoby być lepiej" od tych "cudów" zależy mojej rodziny status i co mogę im zapewnić. Z twojej informacji raczej nie wiele. Świetnie że dzięki pracy nie muszę chodzić na siłownię "trochę kartonów trzeba przerzucić". Ja wolę pracować a potem w ramach relaksu iść na siłownię czy fitness. Po opisach o mobbingu i twoich rozumiem czemu nie można powiedzieć złego zdania o kierowniku. Dziękuje ta opinia pozwoliła mi na podjęcie decyzji.

@anonymous

anonymus, jeśli nie "lubisz" pracy fizycznej to nie szukaj pracy na produkcji. Podobnie z płacą, jeśli Ci nie odpowiada szukaj lepiej płatnej. Wypadki są w każdym zakładzie, pracujemy przy maszynach i nie da się tego uniknąć, jak ktoś nie uważa to przy robieniu kanapek sobie palca odetnie.

Zostaw merytoryczną opinię o CeDo Sp. z o.o. - Kąty Wrocławskie

• Jak się pracuje w CeDo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CeDo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CeDo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 26 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CeDo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CeDo Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CeDo Sp. z o.o.
  • Nowowiejska 32