Opinie o Home Asset sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Home Asset sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Home Asset sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Home Asset sp. z o.o. w Gdańsk

Maja

Śledzicie stronę internetową firmy? Obecnie poszukują osoby na stanowisko Doradcy ds. nieruchomości. Pracujesz w Home Asset? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak będzie wyglądać praca na tym stanowisku.

miko

nie wiem czy widzieliście, ale jest obecnie jedna oferta pracy ciekawa do nich jako Doradca ds. Nieruchomości - Rynek Domów Jednorodzinnych, ktoś tam teraz pracuje na tym stanowisku?

0o0

50% to chyba nieźle nie ? nie spotkałem się jeszcze żeby ktoś dawał 50 i samochód.... no ale jakby ktoś z was miał namiar na taką firmę to dajcie znać. :)

HA

To zadziwiające że niektórzy w tej branży radzą sobie doskonale osiągając satysfakcję zawodową i finansową te same osoby przychodzą do pracy nie po to by zarobić dwa tysiące złotych tytułem podstawy, ale po to by otrzymywać z tytułu sprzedaży nieruchomości i rozwiązań dodatkowych prowizję na poziomie kilku lub kilkunastokrotnie wyższym. Niestety te osoby stanowią mniejszość. Pozostali przychodzą do pracy nie po to by ciężko pracować a tym samym się rozwijać co w konsekwencji prowadzi do wspomnianej satysfakcji. Tylko po to by wyciągać rękę po niską podstawę. To działanie niestety nie daje satysfakcji ani jednej ani drugiej stronie. Niestety nie jest to praca dla wszystkich i na rekrutacji tego nie ukrywamy. Z każdą rekrutacją staramy się znaleźć złoty środek jeśli chodzi o wynagrodzenie w początkowym okresie, a wymienione powyżej warunki są nieaktualne

Doradca Klienta

Spotkanie nie należało do standardowych, rekruter ogólnie pytał o wyobrażenie pracy pośrednika, znajomość procesu sprzedaży.

Rekruter wybrał dla mnie prawdziwe ogłoszenie sprzedaży nieruchomości dał mi telefon i kazał się umówić.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Y

Pracodawca pisze w ogłoszeniu o podstawie, której nie ma, nie wiem co tutaj wypisujecie. Chyba, że za podstawę bierzecie 50zł (brutto) za pozysk + 50zł (brutto) za wywieszenie banera u klienta - i tylko przez 3 pierwsze miesiące pracy. Rynek nieruchomości jest ciężki i nie jest łatwo pozyskiwać, zwłaszcza z dość wysoką prowizją jaką narzuca firma - ale to akurat dobrze. Ocena dostateczna wyłącznie za nastrój w pierwszym okresie pracy i szkolenia. Są świetnymi marketingowcami i potrafią nakręcić do pracy. Firma ma potencjał do rozwoju, niestety polityką pracodawcy jest zatrudniać tłumy ludzi (rotacja potworna), którzy pracują jak mrówki na pozyski, po to, żeby po 1-3 miesiącach się zwolnić z uwagi na wypłaty rzędu 200-300zł miesięcznie. I jeszcze potrafią na wypłacie "przyciąć". Praca wyłącznie dla osób z doświadczeniem (najbardziej pomocne osoby już się stamtąd pozwalniały), które mają źródło utrzymania i mają ponad rok czasu na nabranie impetu - bo nie oszukujmy się, ale jedną sprzedaż można zamykać nawet pół roku, a z czegoś żyć trzeba. Zarabianie się zaczyna dopiero przy kilku otwartych sprzedażach.

M

Człowieku z choinki się urwałeś. Cieszyć się trzeba, że w ogóle jakaś podstawa jest. W tym zawodzie tylko płacona powinna być prowizja. (Tak jak robi się to na świecie) Jak dobrze pracujesz to możesz zarobić bardzo dużo ale jak przychodzisz do biura aby wypić kawkę i pogadać to poszukaj innej pracy. Gdzie ci za to zapłacą.Powodzenia

M

Jeżeli masz takie odczucie po przeczytaniu powyższych wypowiedzi to na to nie ma rady. Ja w tej firmie działam od początku i za nic nie szukałabym nowych miejsc.Jest niesamowita swoboda działania. Szefostwo firmy daje tobie narzędzia do super pracy a to tylko zależy od Ciebie czy chcesz to wykorzystać. Rynek nieruchomości nie jest łatwym polem do popisu dla osób, które lubią stałe posadki i stałe dochody. Tu trzeba jasno sobie powiedzieć, że przez miesiąc możesz nie zarobić nic lub parę tysięcy ale w następnym miesiącu możesz już zarobić parę naście tysięcy.Ja jestem zadowolona bo wiem po co tu jestem. Osobiście polecam to biuro tylko tym którzy nie potrzebują bata nad sobą i są samo wystarczalni. Myślę, że wtedy naprawdę mogą odnieść sukces nie tylko finansowy.

@Damian na tym polega ta praca, musisz sprzedawać, a żeby sprzedawać musisz mieć co sprzedawać. Pozyskiwanie ofert to w początkowym etapie pracy 90% czasu.

@Damian, przez pierwsze miesiące podstawa a później tylko prowizja, dochodzą do mnie słuchy że ma wejść drugi wariant: podstawa + niska prowizja, ja osobiście jestem na wysokiej prowizji.

A

Patrząc na przebieg rozmowy kwalifikacyjnej to chyba są organizowane aby zdobyć kolejne oferty (Rekruter wybrał dla mnie prawdziwe ogłoszenie sprzedaży nieruchomości dał mi telefon i kazał się umówić - Czy dostałeś pracę? nie)

M.S.

Czytam opinie moich kolegów i muszę przyznać, że mają całkowitą racje. Ja jestem związana z biurem od roku. Wspaniała współpraca z szefostwem czyli panem Piotrem Stuczyńskim oraz kierownikiem Sebastianem Wielgusem. Ten team pozwala rozwinąć skrzydła. Niesamowita swoboda pracy.Z wielką chęcią idzie się do biura na spotkania.Jeśli ktoś szuka miejsca gdzie będzie miał satysfakcje z pracy, gdzie ważna jest jakość a nie ilość to właśnie to miejsce. Polecam z całego serca.

R. A.

To co napisał przedmówca jest jak najbardziej prawdziwe! Sam rozpocząłem współpracę z Home Asset i nazywam to "współpracą" nie bez powodu. Tutaj nie mamy hierarchii i "batów". Każdy z nas wie co chce osiągnąć a HA daje nam ku temu możliwość. Warunki partnerskie, uczciwe wynagrodzenie (50/50), wsparcie i ciekawa wizja prowadzenia firmy. Macie pomysły?- nie są odrzucany tylko dlatego, że nie wpadł na nie kierownik! Wszystkie koncepcje, warte uwagi są realizowane w ciągu kilku dni, a nie lat! Mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim, którzy wiedzą co mają robić, czują głód sukcesu, chcą rozwijać własną markę i "uciekają" przed korporacyjnymi drabinkami :)

Ł.S.

Z biurem nieruchomości Home Asset współpracuję od blisko roku. Jest to miejsce w którym czuję się istotnym elementem całości. W zespole panuje bardzo pozytywna atmosfera, sposób zarządzania powinien być wzorem dla wielu małych i średnich firm. Niebanalnie zaplanowana polityka rozwoju sprawia, że chce się pozostać częścią marki na wiele lat. Warunki współpracy sprawiają, że wiem iż jestem partnerem firmy, a nie narzędziem do bezmyślnego generowania przychodów. Wcześniej współpracowałem ze znaną i rozpoznawalną korporacją z tego segmentu usług... i doskonale wiem na czym polega różnica. Posiadania takiego pracodawcy, życzę każdemu.

Zostaw merytoryczną opinię o Home Asset sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Home Asset sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Home Asset sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Home Asset sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 18 ocen.

Home Asset sp. z o.o.