Opinie o Home Asset sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Home Asset sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Home Asset sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Home Asset sp. z o.o. w Gdańsk

Jak wygląda ścieżka kariery w Home Asset sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Maciek

Zapraszamy do kontaktu z Nami pod numerem 600 32 66 66. Odpowiemy na wszystkie pytania. Pozdrawiamy.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem 600326666. Opowiemy o Naszej firmie na spotkaniu przy dobre kawie.

Halina Nowy wpis

Każdego tak zapraszacie na kawę? ;) prowadzicie jakieś rekrutacje obecnie?

Maciek Nowy wpis
@Halina

Każdego, kto jest naprawdę zainteresowany pośrednikiem nieruchomości w Trójmieście i okolicznych gminach. To trudny zawód, nie dla wszystkich. NIe mamy wyznaczonych ram czasowych dla rekrutacji. Jeżeli jest osoba, które spełni Nasze kryteria, może zacząć praktycznie od razu.

Maciek Nowy wpis

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Home Asset sp. z o.o.? Na Jobs.pl jest 8 grudnia kilka ogłoszeń.

Home Asset sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Agent Nieruchomości. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Napisz, co sądzisz o tym spotkaniu. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

O.

Nie byłam na rozmowie, zastanawiam się nad wybraniem, pracuję od lat na rynku nieruchomości, od lat posiadam licencje. Czy wszyscy pracownicy są na takich samych warunkach? Co możecie zaoferować doświadczonym pośrednikom ?

O.

Również czy inwestycje są przekazywane odgórnie czy działa to jak na rynku wtórnym ?

Na jakie zarobki można liczyć w firmie Home Asset sp. z o.o. na stanowisku Doradca ds. Nieruchomości? Czy pracownicy dostają premie?

Maciek

Prowizje naszych doradców miesięcznie wynoszą od 5000 zł do 15 000 zł. Wszystko zależy od tego, jak pracujemy jako pośrednicy w obrocie nieruchomościami. Nasza firma premiuje najlepszych, udostępniając im możliwości rozwoju zawodowego w obrębie firmy, szkoleń zewnętrznych. Indywidualnie pochodzimy do rozwoju każdego pośrednika Home Asset.pl.

Doradca Klienta

Spotkanie nie należało do standardowych, rekruter ogólnie pytał o wyobrażenie pracy pośrednika, znajomość procesu sprzedaży.

Rekruter wybrał dla mnie prawdziwe ogłoszenie sprzedaży nieruchomości dał mi telefon i kazał się umówić.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Czy pracodawca Home Asset sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Home Asset

Pośrednicy nieruchomości nie są pracownikami, ale nasza firma mocno inwestuje w swój zespół. Odbywa się dużo szkoleń merytorycznych i praktycznych, a dla najlepszych agentów umożliwiamy np. szkolenia zewnetrznę, otrzymują oni od firmy nieruchomości do sprzedaży, mogą sprzedawać własne oferty na rynku deweloperskim. Pośrednik otrzymuje także osobiste materiały marketingowe, jeżeli chce na nich pracować. Cały czas staramy się szukać różnych motywatorów dla naszych pośredników.

Ogłoszenie na Doradca ds. Nieruchomości do Home Asset sp. z o.o. pojawiało się w GoWork.pl, polecacie aplikować?

Madga

Byłam już na rozmowie rekrutacyjnej. Szef firmy i menadżer zespołu spotkali się ze mną. Bardzo fajne spotkanie i co ważne dla mnie, merytoryczne. Na każde pytanie odpowiedzieli, firma ma ciekawą politykę pracy z klientem, dużo energii i uśmiechu u szefa. Jak w ogłoszeniu :) I zaraz zaczynam w Home Asset, bo zaakceptowali mnie, a ja bardzo chcę u nich spróbować rozwinąć się jako pośrednik. Polecam, składaj CV :)

Jaka umowa obowiązuje w Home Asset podczas okresu próbnego?

Maciek Ciżek

Dzień dobry. Zawieramy umowy B2B z każdym z naszych doradców. Forma prawna umowy jest już ustalana z każdym kandydatem indywidualnie, nie musi być to umowa na jednoosobową działalność gospodarczą. Okres próbny trwa u Nas 3 miesiące, w czasie którego to czasu, kandydat może sprawdzić swoje umiejętności na rynku sprzedaży nieruchomości i przekonać się, czy to jest zawód dla niego. Zapraszamy do złożenia swojej aplikacji na doradcę ds. nieruchomości Home Asset.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Home Asset?

Maciek

Dzień Dobry Proszę o uściślenie o jakim wyższym stanowisku tutaj mówimy? Możliwości rozwoju w naszej firmie jest kilka, od doradcy ds. nieruchomości po starszego doradcę, menadżera zespołu, menadżera regionu. Zawsze zaczyna się od doradcy ds. nieruchomości, a później to już zależy od zaangażowania i własnej pracy.

Jakie są warunki zatrudnienia w Home Asset?

Maciek

Dzień Dobry. Nie różnią się od warunków istniejących w branży pośrednictwa nieruchomości. Z pośrednikiem nawiązywana jest umowa współpracy z wynagrodzeniem prowizyjnym. W razie pytań zapraszamy do kontaktu przez naszą stronę www.homeasset.pl

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Home Asset? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Maciek

Nie rozumiemy pytania. Pośrednicy nie są zatrudniani na umowach o pracę. Zatem nie ma możliwości wystąpienia nadgodzin.

Czy jest możliwość w Home Asset pracy na część etatu?

Maciej Ciżek

Dzień Dobry W naszej Spółce współpracę z nami można nawiązać na kilka sposobów. Prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów zapytania.

A jakie są warunki dostania się na staż studencki?

@Marcin

Dzień Dobry Proszę o kontakt z nami bezpośrednio, wszystko sobie wyjaśnimy. Do usłyszenia.

Czy Home Asset organizuje staże dla studentów?

Maciej Ciżek

Dzień Dobry. Jest możliwość zorganizowania stażu dla studenta. Kwestia spotkania i omówienia tematu. Zapraszam do kontaktu pod numerem +48 600 32 66 66.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Home Asset?

Maciej Ciżek

Czy chodzi o wynagrodzenie dla pośrednika? Jeżeli tego dotyczy pytanie, to część należna pośrednikowi t.j. 50% wysokości prowizji otrzymanej do klienta, wpływa na konto pośrednika. Czy o taką odpowiedź chodziło?

Roman

Na jaką umowę mogę liczyć i czy moge liczyć na premie

@Roman

Możesz liczyć co najwyżej na uścisk dłoni CEO. Umowa b2b jesteśmy przez startap.

@Roman

Dzień Dobry. W naszej firmie standardową umową jest umowa współpracy. Nie zawieramy umów o pracę, zatem nie występują też premie. Wynagrodzenie jest prowizyjne, a jego wysokość zależy od wartości transakcji sprzedaży. W razie pytań zapraszam do kontaktu z naszą firmą pod numerem tel. +48 600 32 66 66. Postaramy się na wszystkie odpowiedź :).

Bylypracownik

Ogólny wizerunek firmy dobry ale niestety wsparcie dla nowych pracowników marne(usunięte przez administratora) Obiecywano nam dużo niestety tylko obiecywano. Szkoda.

@Bylypracownik

Dzień Dobry A z kim mam przyjemność? Nie przyjmowaliśmy nowych pracowników do firmy. Nasza firma ma bardzo dobrze skonstruowane procedury obsługi klienta. Jakie więc gruszki na wierzbie były obiecywane? Warto być odważnym i napisać kim się jest. Chętnie dowiem się z kim mam przyjemność, zwłaszcza że nikogo do firmy nie przyjmowaliśmy:) Czyżby ktoś z konkurencji?:) W każdym bądź razie pozdrawiam.

Bartek

Czy tak dobra praca , że nikt nie zagląda na forum? Interesuję mnie praca i szukam informacji.

@Bartek

Dzień Dobry Zapraszam do osobistego kontaktu z naszą firmą pod numerem telefonu 606 32 66 66.

J
@Maciej Ciżek

Dzień dobry, dzwoniłem pod podany numer ale odebrał Pan ze szkoły tańca, to chyba pomyłka?

@J

Zapewniam, że nasz zespół lubi tańczyć, zwłaszcza po każdej udanej transakcji dla naszego klienta :-) Widzę, że podałem zły numer telefonu. Prawidłowy to 600 32 66 66. Zapraszam do kontaktu.

USW Sp. Z o.o.

Z Home Asset Sp. Z o.o. współpracowałem przez ponad 4 lata Moja spółka świadczyła ocenianej spółce usługi min. obsługę telefonów przychodzących, prowadzenie działań socjal mediowych oraz przede wszystkim prowadzenie zespołu sprzedażowego w tym min. rekrutacje oraz wdrożenia nowych doradców. W pracę były zaangażowane 2 osoby w pełnym wymiarze godzinowym. (usunięte przez administratora) Moje sugestie dla Home Asset: Z Home Asset Sp. Z o.o. współpracowałem przez ponad 4 lata Moja spółka świadczyła ocenianej spółce usługi min. obsługę telefonów przychodzących, prowadzenie działań socjal mediowych oraz przede wszystkim prowadzenie zespołu sprzedażowego w tym min. rekrutacje oraz wdrożenia nowych doradców. W pracę były zaangażowane 2 osoby w pełnym wymiarze godzinowym. (usunięte przez administratora)

Maja

Czy posiadacie aktualne informacje z Home Asset? Jak prezentuje się sytuacja w firmie? Jak oceniacie atmosferę panującą w pracy? Czy czujecie się doceniani przez Home Asset? Na przykład poprzez pozapłacowe benefity i pakiet socjalny?

Maja

Zaglądają tu osoby, które chciałyby pracować w agencji nieruchomości? Bo właśnie szukają pracownika w Home Asset. Firma oferuje m.in: pracę w ambitnym i bardzo doświadczonym zespole, możliwość zarabiania na sprzedaży dodatkowych usług związanych z obrotem nieruchomościami, czytelny system wynagrodzenia – 50% prowizji. Więcej na ten temat znajdziecie tutaj: http://www.homeasset.pl/team/praca.html

Zostaw merytoryczną opinię o Home Asset sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Home Asset sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Home Asset sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Home Asset sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 18 ocen.

Home Asset sp. z o.o.