Opinie o August Faller Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie August Faller Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w August Faller Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o August Faller Sp. z o.o. w Łódź

Joanna

@Aaaa jeśli zniknęły komentarze to zostały one zarchiwizowane przez naszego administratora za złamanie zasad regulaminu. Dlatego też przed zamieszczeniem komentarza należy się z nim zapoznać. Chętnie również usłyszymy Twoją opinię.

owerlok

ogólnie firma ok, wynagrodzenie na czas. Firma bardzo sie rozwija, niestety nie przekłada się to w wynagrodzeniu, najlepiej oszczędzać na stałych pracownikach a nowych pracownikow nie ma. Wcale się nie dziwię bo 14zł bruutto jak na 3 zmiany to nie ma szału, ludzie idą tam gdzie dają więcej. Pracy coraz więcej ale Pani prezes nie daje podwyżęk, dojdzie do tego że dużo ludzi podchodzi i za maszynami staną chyba ci z góry, trzeba doceniać pracowników których się ma.

Aaaa
@owerlok

No i podpadł. Twoja wypowiedź zaraz zniknie. Za dużo szczegółów podałeś. Zaraz zniknie twoja wypowiedź bo mają wykupiony dostęp i niewygodne wpisy kasuje. Teraz jest ryzyko ze tłumy przyjdą a tego nie chcą. ...

Joanna

Pracujesz obecnie w august faller? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie oraz benefitów jakich można się spodziewać.

K.L.

Pozdrawiam Adasia z druku. Wielbicielka :*

Pomocna

Stawka początkowa dla pomocników to 15 zł brutto - chętni przybywajcie !

@
@Pomocna

Tyle samo co pomocnik który pracuje już kilkanaście miesięcy

El.Polako

Ludzie dostaliscie proste pytanie ile na godzine lub na reke netto.

doni
@El.Polako

Zatrudnijs się do się dowiesz. Albo idź na rozmowę rekrutacyjną a nie takie pytania. Jaką sobie stawke wynegocjujesz taką będziesz miał.

dolo

Patrząc na rotację na klejeniu to chyba te tłumy by się im przydały. Widocznie pula znajomych ziomków się już skończyła...

Ile płacą pomocnikowi drukarza offsetowego? Wypłaty w terminie?

dryl
@Gość

Pewnie,że w terminie.

edfgg

@maniek wiesz co szkoda ze nie napisali konkretnie ile takie wynagrodzenie wynosi bo wiesz kazdy ma inna definicje slowa ,,dobre wynagrodzenie,,

olol

O ile się nie mylę to warto szukać takich informacji na portalach z ogłoszeniami (usunięte przez administratora)

koko

Od razu. I od razu umowa o pracę. Nie ma nikogo na śmieciówkach.

Olek

Wymagania duże zobaczymy jak z płacą. Byłem na rozmowie o prace tam na drukarza. 2500netto to dla nich dużo. Więc ciekawe jak płacą na innych stanowiskach/ pozdrawiam

pan duze W

Firma ma swoje plusy i minusy, ale ogolnie jest spoko. poza slabym socjalem. nowy kierownik to chyba najlepszy z mozliwych wyborow. najwazniejsze ze nie ta ruda konfitura. i po co na jego stanowisku wyksztalcenie poligraficzne?!?!?!?! kierownik zmiany sztanc i klejenia, a nie kierownik zmiany druku. cudawiankizkaszanki to ktos ma w glowie. wesolych Swiat!

matka

Czy zawód wyuczony może przeszkadzać w wykonywaniu innej pracy? Kierownikiem została osoba lubiana , łatwa we współpracy i młoda. Młodość ma to do siebie ,że łatwiej przyswoić nową wiedzę. Ale czy na klejeniu i sztancach są operatorzy , którzy sobie nie radzą i potrzebują wsparcia? Co do kierownika zakładu , to chyba dobrze ,że miał jakieś doświadczenie a nie został nominowany jak ministrowie PIS-u. Jeśli chodzi o kulturę osobistą , to można wymagać od kogoś jak samemu się świeci przykładem.Najlepszym przykładem jest przerwa śniadaniowa na stołówce i palarnia. A może" cudawiankizkaszanki "powinny poszukać nowej pracy? A nuż tam noszą pracowników na rękach i nie wymagają od nich niczego poza obecnością.

matka

"Stawiam na Tolka Banana" No i błysnąłeś intelektem.Prawda jest taka ,że chamstwo operatorów klejenia w kilku przypadkach doprowadziło do tego ,że pracuje się nerwowo i z niechęcią. Na niektórych maszynach nie ma zespołu tylko zlepek ludzi , który wolą kierownika znalazł się w tym samym miejscu i czasie.Ale to nie kierownik tworzy zgrany zespół,ale ludzie i ich wzajemne relacje.

zainterseowany ???

za ile ta praca na pre pres ???

cudawiankizkaszanki

No i stalo sie kolejny kierownik zmiany z zawodu spawacz w rzeczy samej wyksztalcony poligraficznie !!! kierownik produkcji po 9 latach ukoczyl studia i dopiera kadre do swego poziomu zarowno doswiadczenia w branzy (rok jako technolog 3 lata zamawiania chemi w drukarni ) jak i wlasnej kultury osobistej braku szacunku do pracownikow i wyniesionych z domu zasad savoir vivre Chyba jeszcze zarzadzajacy nie wiedza co to indywidualne podejscie do pracownika jak i szkoleniach zwiazanych z tym zagadnieniem na ktore powinni sie wybrac gesiego !!!

mama
@cudawiankizkaszanki

Po co na klejeniu wykształcenie poligraficzne ? Drukarz to co innego. A Ty ile masz fakultetów? W porównaniu do słownictwa na stołówce to kierownik zakładu może służyć za wzór. Czy jest taki przepis , który mówi ,że zaraz po studiach masz obowiązek otrzymać stanowisko kierownicze? A doświadczenie gdzie? Co do kolejnego kierownika to on w przeciwieństwie do niektórych jest zawsze sympatyczny , uśmiechnięty i umie się dogadać z ludżmi. A może Ty powinieneś zmienić zakład , żeby w godnych warunkach doczekać emerytury.A nuż będą Cię na rękach nosić.

Ciekawe ile taki kierownik zmiany ma 2,5 tys brutto?

dzięki za informację :-) nie bede tracić na to czasu. Jeśli nie potrafią docenić pracy drukarza.

:-D po 1,5 roku pracy, ludzie dostali (usunięte przez administratora) podwyżki :-D Jak dla mnie...nie wiem czy się śmiać czy płakać, ale... cieszmy się, wigilia przed nami :-D wypasiona!!! Może...może w tym roku po 3 piwka dostaniemy. Jak pisał ktoś wcześniej... kolejna firma w Łodzi która oferuje (usunięte przez administratora). Szkoda ze pracodawcy są głusi na nasze wołanie... mydlą oczy imprezami... które i tak są bardzo, bardzo skromne. Każdy chce zarabiać, zarabiać!!!!!

drukarz

Jakie tam pieniądze zarabiają drukarze? i jakie mają maszyny?

Ambitny

To teraz rozumiem czemu moja aplikacja została odrzucona. Skoro tutaj takie wypłaty są. Szkoda gadać. Ciężkie pieniądze zarabiają na opakowaniach. A płacą beznadziejna..

Zostaw merytoryczną opinię o August Faller Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w August Faller Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy August Faller Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w August Faller Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy August Faller Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w August Faller Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

August Faller Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 57 ocen.
  • Nowy Józefów 64E
    94-406 Łódź