Opinie o August Faller Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie August Faller Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w August Faller Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o August Faller Sp. z o.o. w Łódź

Stary pracownik

Pracowałem tu 10 lat. Nie polecam. Nie szanuje się tutaj człowieka. Nie interesuje ich kto jak pracuje i jakie ma kwalifikacje. Wszyscy w jednym worku. Nie dba się o dobrego pracownika tylko takiego, który mógłby tam mieszkać. Tym samym jakość pracy ciągle spada. Jak robisz nadgodziny i nie potrzebujesz życia prywatnego to da się zarobić.

PL
@Bożena

To jest firma podlegająca pod farmację zatem oczekiwania do przestrzegania norm czy jakości pracy są wysokie. Jeśli ktoś nie ma specjalnych predyspozycji i nie chce się uczyć/rozwijać to znajdzie tu pracę bez problemu z płacą adekwatna do wykonywanej pracy i odpowiedzialności. Nie będzie to najniższa krajowa jak niektórzy tu sugerują. Jeśli natomiast chcesz się rozwijać, masz potencjał i chcesz lepiej zarabiać to z czasem pojawi się szansa podjęcia pracy na lepiej płatnym stanowisku choć wymagania będą adekwatnie wyższe. Nadgodziny są możliwe i nikogo się do nich nie zmusza. Coś słychać o nowej maszynie więc wygląda na to że firma się rozwija i będzie raczej zatrudniać niż szukać ludzi do zwolnienia. Czy w okolicy są inne (wyzsze) zarobki, tak jednak wiąże się to innym systemem pracy który nie każdemu będzie pasował.

zainteresowany

Witam jaką macie w firmie ofertę dla kandydata z poza Łodzi tz ponad 100km poza Łodzią zamieszkałego.

@Zainteresowany

Ile czasu na oko do Łodzi dojeżdżasz? Już nawet nie o kasę mi chodzi ale właśnie te przedziały godzin. Zakład jeszcze nie proponował w swojej okolicy jakiegoś zakwaterowania dla kandydatów z daleka? Byłoby to opcjonalne czy raczej stale znajdują się chętni z okolicy?

Daga Nowy wpis

Czy w tym roku warunki na produkcji oceniacie nieco lepiej niż w ubiegłym? Jest jeszcze dostępna oferta i zastanawiam się jak zarobkowo można teraz wyjść skoro prócz podstawy jest jeszcze premia wynikowa oraz nadgodziny. często wypadają?

Burger jako podziękowanie za wykonane wyniki? I to nie jest zależne od działu / stanowiska? tak przynajmniej ktoś jakiś czas temu napisał. zastanawiam się przy tym jakie wyniki może wyrabiać taka asystentka zarządu, bo właśnie jej tutaj szukają. Opowie mi ktoś o tej pracy cos więcej? co zazwyczaj się robi w praktyce?

Młody pracownik Nowy wpis

Wydarzenia w postaci fudtrakow są organizowane z różnych okazji od czasu zmiany najwyższego kierownictwa. Są organizowane eventy z okazji jubileuszu firmy (I to naprawdę na poziomie), co roku jest obchodzony dzien drukarza. O wielu z tych inicjatyw kilka lat temu można było pomarzyć bo na nic nie było pieniedzy(cos jak za czasow (usunięte przez administratora) ) Jak tu ktoś napisał, "wiele sie zmieniło" ale na + i tego zdania jest znakomita większość osób które w firmie pracują długo a nowo zatrudnieni chwalą firmę za porządek, organizacje i spokojną pracę. Ale jeszcze nie zdarzyła się firma która by dogodziła wszystkim więc... Co do ofert polecam kontakt z HR. Na pewno pomogą wyjaśnić temat "wyników" asystentki:-)

Stary pracownik

Jeżeli ktoś szuka pracy to NIE POLECAM firmy August Faller, dużo się zmieniło a najbardziej na dziale druk gdzie jest nowy kierownik ktory jednak nie ma pojecia o kierowniu zespołem(usunięte przez administratora) Przepracowałem w tej firmie 7 Lat i tak jak mnie potraktował nowy kierownik to żart i śmiech, zero szacunku do człowiek najważniejsze dla niego aby kręcić wyniki, a co stawki to różnie (usunięte przez administratora) a i najważniejsze jeżeli firma zrobi wynik miesięczny to każdy z pracowników dostanie po burgerku bądź czym innym do jedzonka taka premia ilościowa :) warto zastanowić się czy warto podejmować pracę w takim obozie.

Młody pracownik Nowy wpis
@Stary pracownik

Pracuje tu kilka lat i nie słyszałem by co miesiąc w ramach premii za zrobienie wyniku były burgery czy inne formy nagrody więc skończ (usunięte przez administratora) Nie kłam by komuś w tej firmie bez powodu a już na pewno bez podania przyczyny zabrano pensje... Takie rzeczy nie mialy i nie maja miejsca. Jest za to grupa osób która od dawna jest rozpasana robieniem drugiej pensji nadgodzinami ale tylko wtedy "kiedy im to pasuje" lub potrzebują pieniędzy na kredyty... Ale jak trzeba przyjść do pracy w sobotę lub zostać na nadgodzinach kiedy już "nie pasuje" to wtedy lament, płacz i zgrzytanie zębami i obrzucanie błotem... Wiele plotek i(usunięte przez administratora) słyszy się wśród ludzi ale prawda jest że na druku w tej firmie jest element od dawna( każdy to STARY PRACOWNIK) który tylko narzeka ale o dziwo pracy nie zmieni (też od lat) bo gdzieś indziej w innej firmie za swoją "etykę pracy" już dawno by poszli z torbami... Jak jest wam tak źle to zmienić pracę a nie jątrzyć i siać plotki, oczerniać firmę i kierownictwo... W każdej firmie to i owo można by wytknąć bo żadna nie jest doskonała ale twoimi wypocinami możesz co najwyżej dzieci na dobranoc straszyć.

zainteresowany

Pola
@zainteresowany

Czy tutaj chodziło o pracę biurową? Pytam, bo 100 km to pewnie na codzienny dojazd to za dużo? są za niego może zwrotki? Chyba nie widziałam na ich temat wzmianki a są teraz oferty na produkcję oraz dla operatora

@Pola

Tzw kilometrówek nie ma, zatem jeśli masz 100km (zakładam że to odległość w obie strony 2x50km) to przemyśl pracę gdzieś bliżej. Nawet jeśli masz auto na gaz to kwota okolo 27pln dziennie x21dni daje blisko 570pln za sam dojazd w miesiącu.

Przy tych wyliczeniach, które przytaczacie nie mieliście pomysłu na wprowadzenie u siebie pracy zdalnej? Mam na myśli rzecz jasna stanowiska nieprodukcyjne. Co z obsługą klienta? teraz w ofercie jest podkreślona stacjonarka ale zastanawiam się czy nie dałoby rady tego przeorganizować na tryb zdalny lub chociaż hybrydę?

Nie dało by i nie da. Obsługa zleceń klientów to nie telemarketing jak się wielu wydaje. Praca zdalna jest dla stanowisk gdzie WSZYSTKO jesteś w stanie ogarnąć od a do z mailem, komunikatorem i telefonicznie bez wąskich ram czasowych. Jako że tu jest praca ściśle czasowo związane z planowaniem i produkcją nie wchodzi to w grę.

@Pola

Chodziło o pracę na produkcji jestem drukarzem offsetowym ,oraz fleksograficznym , a zamieszkuję prawie 180km od Łodzi w jedną stronę

@Zainteresowany

Pojawiło się ogłoszenie na Operatora maszyny składająco-klejącej (do przyuczenia). Ktoś powie na jakie zarobki można liczyć oraz jak ogólnie wygląda praca? Jak atmosfera?

Szukajaca

Witam ,czy do kontroli jakości przyjmują również kobiety? Jak wygląda wynagrodzenie? Najniższa czy coś więcej?

@Stary pracownik

jeśli tak to ujmujesz.... to zastanawia nie tylko jak to się stało, że tyle lat tu byłeś? Przez cały ten okres były takie warunki, o których wspominasz?

@Stary pracownik

A jak tam z dojazdem z Bałut? Czy są jakieś autobusy pravownicze?

Paulina
@Stary pracownik

10 lat to sporo! Rozmawiałeś o tych wszystkich problemach z szefostwem by może coś zmienić w podejściu? Jaka była reakcja, gdy podejmowałeś taką rozmowę? Są otwarci na tego typu dialogi?

EL
@Paulina

Zmienić można tylko to że zaczniesz nadawać na innych inaczej Twój głos nie ma znaczenia. Zgadzam się z @Stary pracownik że pracownik jest tylko cyferką w ich tabelach. Jak potrzebują Ciebie oferują gwiazdy z nieba, gorzej jak już Ty coś potrzebujesz.

@EL

czyli ostatecznie takie rozmowy były w ogóle prowadzone czy pracownicy nie wierzą w ich powodzenie i się tego nie podejmują? na to by wyglądało z tej wypowiedzi. do tego cały czas mnie ciekawi co tu w pracy jest takiego, że ludzie trzymaliby się tyle lat skoro podobno warunki są uznane za nieodpowiednie?

SzanujeNieScamuje
@Stary pracownik

Śmiać mi się chce jak czytam o tym twoim bólu du...py "wykwalifikowany pracowniku z 10letnim stażem w firmie gdzie nikt cie nie szanował" i pewnie zmuszał jeszcze do nadgodzin. Albo jesteś skończonym idiotą który dawał się robić 10lat albo boisz się o tą strasznie ciężką i nie szanowaną posadę że firma przyjmie kogoś kto ma dwa zwoje więcej od ciebie. Post jakich wiele na każdej stronie pracodawców pisany przez ameby które tylko troluja i szczuja nie ważne gdzie by pracowali...

Kasia Asia
@Stary pracownik

Chyba w innej firmie pracowałeś. Widocznie nie ma Ciebie w tym zakładzie pracy bo twoja jakość pracy spadła do zera. Nikt nikogo nie zmusza do nadgodzin. Chcesz dorobić to proszę bardzo nie ma z tym problemu, nie ma mowy o złym traktowaniu tych co cenią sobie życie rodzinne ponad pracę.

Dorota
@Kasia Asia

Czyli ty masz bardziej pozytywne zdanie co do pracy w firmie? Rozwiniesz może coś na temat warunków, jakie aktualnie tu panują? To spoko, że nikt nie zmusza do nadgodzin, ale nie robiąc ich jest szansa na dobrą podstawę?

@Kasia Asia

Czyli jaki tak naprawdę jest tutaj standard jakości pracy? mam na myśli to że chyba jednak trzeba trzymać jakiś poziom z tego co tu piszecie. teoretycznie nie każdy się nada? mam jakieś predyspozycje i uwarunkowania, które powinien spełniać potencjalny kandydat?

PL
@Bożena

Czy w mieście Łódź da się zarobić więcej niż 11800 pracując jako Pracownik Produkcji?

Julia

Pisaliście, że są z roku na rok podwyżki, teraz też będzie? No bo nowy rok, inflacja, i najniższa krajowa też się zmieniła przecież... Strasznie tu się wszyscy wzbraniają, żeby jakąś liczbę napisać, a mi zależy, bo chłopak szuka pracy i może by startował do Was.

Koki Loki
@Julia

Najniższa krajowa na umowę o pracę , plus premia jesli bedzie grzeczny ;)

Protazy
@Koki Loki

@Julia ja mam więcej niż najniższą krajową, z tego co słyszałem inni też nają więcej

Koki Loki
@Protazy

Protazy przeciez Ty jestes menagerem , Musisz miec wiecej niz najnizsza krajowa chlopie

cosmo
@Koki Loki

Co za bzdury! Nikt nie ma najniższej krajowej. Nawet pomocnicy na okresie próbnym mają więcej. Koki Loki po co plujesz i kłamiesz o swoim miejscu pracy?

@cosmo

@Koki Loki to leser i ściemniacz. Po prostu boi się, że ktoś nowy mu zabierze jego najniższą krajową bo w przeciwieństwie do niego na nocnej zmianie będzie pracował a nie pisał tu bzdury. Godziny wpisów mówią same za siebie...

Stuk Puk
@Koki Loki

Bzdura! W Fallerze od kilku lat najniższa pensja jest wyższa niż najniższa krajowa i to na stanowisku pomocnika. Zawsze jest też możliwość zmiany stanowiska na jakieś inne lepiej płatne, wszystko to kwestia umiejętności, wiedzy i podejścia do pracy.

@Stuk Puk

Czyli mimo wszystko jaka jest najniższa stawka obecnie? Ile ponad minimalną krajową? I czy podasz widełki na produkcję? Szukają właśnie. Na niej w zasadzie jakkolwiek warunki pracy się zmieniają pod względem specyfiki czy standardowa rutyna?

Cześć. Czy może ktoś powiedzieć więcej na temat pracy w kontroli jakości - (ile zmian , jaka stawka , na czym polega praca kontrolera). Pojawiła się oferta pracy i nie wiem czy warto aplikować, może coś podpowiecie, na rozmowach jest zawsze wszystko OK ,ale może jakiś głos od pracownika - tylko prośba o rozsądek bez ściemy i żartów. dzięki

Witam, jak wygląda praca w kontroli jakości? Praca na hali przy sprawdzaniu wyrobów gotowych, półproduktów? Jak atmosfera?

Cześć. Widzę, że pojawiło się ogłoszenie na Operatora Maszyn Poligraficznych. Mam długie doświadczenie jako operator maszyn ale w innej branży. Powiedzcie czy praca ciężka fizycznie? Da się zarobić z 3500zl na rękę? Warto aplikować?

Zainteresowana

Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko kontrolera jakości. Na jakie zarobki można liczyć na początku oraz jaki jest system pracy? Czy istnieje możliwość pracy w systemie 12 godzinnym?

Operator
@Zainteresowana

Na pewno praca dwuzmianowa. Nie ma możliwości pracy 12h z tego co wiem. Czasem nadgodziny.

@Operator

w razie czego są płatne czy do odbioru? A aktualne zarobki, bo też o to pytanie było?

Operator
@Bożena

Na produkcji są płatne. Co do zarobków pewnie na rozmowie powiesz swoją kwotę, hr swoją propozycje i będzie szukanie kompromisu lub nie będzie o czym gadać jeśli masz wybujałe oczekiwania. Rzadko w ogłoszeniach ktoś mówi o kwotach zarobków więc nie ma się co spodziewać że ktoś tu napisze wprost... Poza tym jest Internet, poszukaj a znajdziesz średnie zarobki w każdej branży.

Chyba Ty
@Operator

Widać, że komentarz pisany przez kogoś z HR albo rudego-kudłatego albo łysego. Wystarczy wejść na pracuj.pl i obecnie w większości ogłoszeń jest podana stawka. A dla tej firemki, wszystko powyżej najniższej krajowej to wybujała stawka.

Tu Łysy
@Chyba Ty

Witam załogę, Jeżeli chodzi o wynagrodzenia to nie ma osoby zarabiającej najniższą krajową lub poniżęj. Wynagrodzenie najniższe jest od 10% wyższe od najniższej krajowej. Dodatkowo jest premia za wyniki w pracy. Pozdrawiam

@Tu Łysy

To akurat dobre info dla ludzi jeśli o te 10% więcej. Ciekawa jeszcze jestem czy to proporcjonalnie wzrośnie w styczniu po wprowadzeniu nowych progów czy jak to będzie wyglądało?

Stary pracownik

Część ,czy jest możliwość wrócenia do was na produkcję i za jaką stawkę.

Hehe
@Stary pracownik

To gdzieś indziej jest gorzej??? Nie możliwe tu tak przecież takie (usunięte przez administratora) i w ogóle, kradną premię i płacą najniższą :-)

@Hehe

Zależy kto na co patrzy, dlatego się pytam jeśli bym chciał wrócic to jaka stawka jest na produkcj. Pozdrowienia dla Adama i Michała u nich najlepiej się pracowało

Jolanta
@Stary pracownik

a jaka była wcześniej jak pracowałeś w firmie? chce mieć odniesienie jak poszła do góry jak ktoś już napisze obecną płacę ?

Szukają teraz pracownik produkcji branża poligraficzna - warto? ile płacą bo to ważniejsze?

Gustawa
@Kandydat

Zależy na jakie stanowisko

Edward
@Gustawa

Na produkcji chyba jest jedno stanowisko. Wiesz jaka jest stawka, czy można pracować w akordzie i wtedy lepiej zarobić? Bo to by mi pasowało.

CoviD
@Edward

Edward ! Ocknij sie ! Jaki akord ?! Jakie zarabianie ?! Zabiorą Ci wszystko co ponad minimalną w naszym kraju :(

Jolanta
@CoviD

dlaczego mieliby zabierać, z jakiego niby powodu ? skoro sie zapracowało, masz na to potwierdzenie w godzinach to powinni zapłacić ?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w August Faller Sp. z o.o.?

Są, są:)

Dorota

Skoro są, to w jaki sposób? :D

@Dorota

Jesli godzisz sie na najnizsza krajowa , to sie nadajesz ;)

Bożena

I to jedyny wymóg w razie czego? ;) Ale rozumiem, że oprócz tego coś więcej później da radę ugrać, prawda?

Szczęśliwy operator

Niech żyje nam P.Dyrektor ! Nasz darczyńca i zbawiciel !

Julia
@Szczęśliwy operator

Dobra, wiem, że drwisz. Naprawdę, bądź człowiek i napisz, ile by mógł mój facet zarobić jako operator, jak Ty :)

ktoś
@Julia

Operator jakiej maszyny ?

Jak z zarobkami????

Jak wygląda praca na magazynie? Jak z zarobiłam? Nadgodziny?

Tomasz

Witam, praca w Fallerze nie jest taka zła. Niestety, nie mam wglądu co się dzieje w biurach, słychac tylko plotki, ale tak naprawde nie ma to duzego wplywu na prace na produkcji. Z roku na rok sa podwyżki (nieduże), oferowane sa jakies dodatkowe pieniadze na swieta oraz wielkanoc. Zawsze mogłoby byc wiecej, ale nie ma tragedii jak niektorzy pisza. Praca na stanowisku pomocnika z poczatku wymagajaca, ale tez nie jest tak, ze robimy zawsze to samo. Zadania sie zmieniaja, ludzie pracuja tu od poczatku istnienia firmy, wiec nie ma tragedii. Radze sprawdzic samemu, dla mnie wolne weekendy i system 3 zmianowy jest jak najbardziej odpowiedni.

Był widział
@Tomasz

Mhhh, każda firma to zespół naczyń połączonych. Jak produkcja ma problemy to firma zawala realizację zamówień. Jak w biurze jest (usunięte przez administratora) a w Fejlerze jest, to firma nie robi babole mimo, że produkcja działa OK. Jak ktoś nie potrafi zorganizować pracy to nie ma znaczeniu gdzie. A ten zakład to jest Germański kochłoz na Terenie Polesia. Znowu brakuje ludzi to ktoś wyższego szeczebla pisze dyrdymały. Może zamiast nowego wozidełka w leasingu dla każdego dyrcia, może podwyżki dadzą i w końcu naprawią sprzęt. Zrobią porządki w bazach danych. Oj szkoda gadać 1/5. Hipokryci

No niestety
@Tomasz

No to powiedz jeszcze jakie mają zdanie ci od początku istnienia firmy, bo nowi przychodzą i dostają większe stawki od już pracujących latami. Siedzą, bo im brakuje do emerytury, albo szukają w tym czasie już czegoś innego. Za nowego "dyrektora" (a raczej imperatora) uciekło mnóstwo ludzi, w tym doswiadczonej kadry. Ale to trzeba by dłużej pracować i znać tych ludzi ;).

A Może By Tak ???
@No niestety

Spojrzeć na temat inaczej . Dyrektor zarządza kadra kierowniczą , i od nich wymaga realizowania celów produkcyjnych . A może by tak ?? Kierownik produkcji NOWY się przydał ?

#Fehler Family
@A Może By Tak ???

To, co się dzieje w tej firmie, a pracuję tu od ośmiu lat, idzie tylko w złym kierunku. Nowy dyrektor zapewne ma za zadanie wyczyścić kadrę z osób które więcej wiedzą niż powinny, tylko po to żeby nie zadawali trudnych pytań albo nie powiedzieli prawdy CEO w Germanii. Reszta z kadry kierowniczej lub tak zwanej administracji robi to co im się każe bez zadawania zbędnych pytań. A jak się jeszcze ucha strzeli, to może i jeszcze podwyżka będzie?! Szkoda słów. Lepiej stad uciekać. Produktywność gorsza niż dwa trzy lata temu. A może jest nowy plan na tą firmę?

#Fehler Family
@A Może By Tak ???

Chyba nowy kierownik produkcji się szykuje - już w progach startowych stoi nowy Project Manager od Produkcji. Więc Panie C szykuj się Pan na zmiany. A tak na marginesie- jakość wciąż szwankuje a ilości nadal jak za dawnych lat. A to zarządzanie Łysego to w niejednej firmie (usunięte przez administratora) masakryczny pozostawiło. Teraz kolej na tę firmę. Powodzonka dla niezdecydowanych.

Zostaw merytoryczną opinię o August Faller Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w August Faller Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy August Faller Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w August Faller Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy August Faller Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w August Faller Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

August Faller Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 57 ocen.
  • Nowy Józefów 64E
    94-406 Łódź