Opinie o BOBOLAND w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BOBOLAND. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BOBOLAND o rekrutacji.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BOBOLAND w Szczecin

Zuza

Beznadziejna hurtownia. Wjechalam wozkiem i powiedziano mi, ze dalej nie pojade, bo z wozkami noe wpuszczaja. Kazano mi przelozyc dziecko w nosidelku do ich wozka... mam 150 w kapeluszu ;) wiec wlozenie dziecka w nosidle i zciagniecie go sprawilo mi duza trudnosc.. oraz jezdzenie koszykiem sklepowym z dzieckiem tez do latwych nie nalezy. W kazda alejke wjechac nie moglam bo zastawione jakimis smieciami.. masakra. A zeby kogos zapytac o opinie... np o lozeczka tez zostawia wiele do zyczenia. Babeczki gdzies pochowane. Pracownice tez nie sa zbyt mile. Na rynku gdzie jest wiele hurtowni oraz sprzedaz przez internet , powinni sie bardziej starac.

Agnieszka

@Xenia, możesz powiedzieć coś więcej? Co najbardziej cenisz sobie w pracy?

Sikoreczka

Tragedia !!! Z całego serca nie polecam ten hurtowni! Po pierwsze artykuły są układane dość wysoko a wiadomo że kobieta w ciąży nie powinna się tak wyciągać. Po drugie nie można obejrzeć artykułu najlepiej go wziąć zapłacić i wyjść! Po trzecie jest zakaz wjazdu matki z wózkiem to już jest totalna paranoja!!! Po piąte reklamacji nie uznają a tym bardziej zwrotów!!! Jednym słowem TRAGEDIA!!!nie znam osoby która z czystym sumieniem poleciła by tą hurtownię.

Xenia

Polecam

Sprzedawca

Zaproszona na rozmowę dzień po złożeniu CV otrzymałam informację, że w ciągu kilku dni ktoś zadzwoni. Telefon otrzymałam po 2 godzinach z zaproszeniem na dzień następny do pracy, z 2-krotnym zapewnieniem, że będzie to umowa o pracę. Pracowałam 8 godzin za darmo, żadnej umowy nie otrzymałam, jedynie zapewnienie, żebym się nie martwiła, umowa o pracę będzie wystawiona jutro. Nie otrzymałam ani skierowania na badania, ani szkolenia BHP nie było, a do pracy miałam przyjść. Na moje pytanie przez portal o umowę o pracę, kontakt się urwał. Nikt mi za 8 godzin pracy nie zapłacił. Wraz ze mną do pracy przyszła inna pani, umowy także nie otrzymała, zbywana, spokojnie, umowa będzie, ale nie dziś. Wygląda to na taką praktykę w tej firmie. Boboland ul. Hangarowa 15 Szczecin, osoba rekrutująca to p.Ania

Doświadczenie jako sprzedawca

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
erf

@Gość ale przeciez klienci rowniez mozna sie wypowiadac tutaj na forum na temat produktow w danej firmie

Trzeba chyba zadzwonić do radia Eska, bo często są patronem medialnym różnych imprez w Bobolandzie, może zapytają na swojej antenie właścicieli Bobolandu dlaczego dyskryminują matek z wózkami.

Wydaje mi się, że strona poświęcona jest dodawaniem opinii o pracodawcach, a nie o produktach czy o satysfakcji (lub jej braku) z zakupów.

z reklamacją też problem

Hurtownia ma też problem z rozpatrywaniem reklamacji. Jeśli ktoś chce mieć masę problemów po zakupie to oczywiście proponuje zakupić np. wózek

SIL
@z reklamacją też problem

Ja czekam ponad 2 miesiące na wozek i nosidelko. Zdazylam juz urodzic a do szpitala musialam pożyczyć nosidelko. Dramat. Przestrzegam przed zamawianiem towaru w boboland szczecin. Banda..

Nie dotykać

U nich stacjonarnie to normalne - nic nie można obejrzeć, najlepiej kupić i wyjść, broń boże dotykać produktów.

buahaha

Znów ekipa Bobolandu sama sobie dodaje pozytywne opinie? Dziwne że tylko jedną, a nie od razu dziesięć tak żeby zagłuszyć prawdziwych klientów... O tempora, o mores...

Ban na zakupy w bobolandzie

Nielimitowane wejściówki na wejścia w przyszłości z dzieckiem w wózku u nich zakupionym też dają?

Ban na zakupy w bobolandzie

Boboland nie wpuszcza matek z dzieckiem w wózku i łamie prawo. Pragnę wszystkich poinformować, że zgodnie z obowiązującym prawem, jeśli jakikolwiek sklep zabrania wejścia na ich teren matce/ojcu z wózkiem stanowi to naruszenie prawa i można śmiało wzywać policję. Dana informacja została również potwierdzona przez Rzecznika Konsumentów w Szczecinie. Firmie Boboland składam serdecznie gratulacje z powodu naruszania prawa i chamskie traktowanie klientów.

Kudlataaa

polecam gorąco, obsługa na sklepie profesjonalna i pomocna. zakupy minęły nam szybko i sprawnie za co dziękujemy. wrócimy tam napewno

Mama

a ja polecam sklep, jeśli planujecie zakup wózka. Szczególnie Pana Damiana: kompetentny i cierpliwy. Byłam tam z 5 razy, marudziłam o każdy szczegół, jak to kobieta w ciąży i nigdy nie wyczułam choćby najmniejszych oznak zniecierpliwienia. Nawet przy kolejnej prośbie o prezentację zmiany wózka z gondoli na spacerówkę. W przeciwieństwie do innego dużego sklepu/ hurtowni tej samej branży, gdzie polecono mi wyobrażenie sobie, jak ten wózek wygląda po zmianie i jak pracuje nowatorski system obracający wózek:) Ceny wózków także wydają się konkurencyjne. Mieszkam w okolicach Polic, ale zamiast na Mieszka I wolę pojechać aż na Struga i być potraktowana z szacunkiem należnym klientowi. Pozdrawiam Obsługę BObolandu

Marzena B

Przestrzegam wszystkich przed roznoszeniem ulotek w pobliżu BOBOLANDU. Córka otrzymała zlecenie roznoszenia ulotek, chciała sobie dorobić do kieszonkowego, a jakiś typ z bobolandu robił jej zdjęcia i straszył, że ją przetrąci albo przejedzie samochodem. Pomijam, że córka jest niepełnoletnia i nie wolno robić dzieciom zdjęć. Sprawa zgłoszona na policję. Przestrzegam przed wchodzeniem z tymi ludźmi w jakiekolwiek relacje! Są zdolni do wszystkiego.

Zostaw merytoryczną opinię o BOBOLAND - Szczecin

• Jak się pracuje w BOBOLAND?

Zobacz opinie na temat firmy BOBOLAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BOBOLAND?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BOBOLAND?

Kandydaci do pracy w BOBOLAND napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BOBOLAND
  • ul. Bazyliańska 16