Opinie o Pro-carbon w Bytom

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pro-carbon. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Pro-carbon o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-carbon w Bytom

Przestaliście pisać z jakiegoś powodu? Warto szukać tu pracy?

Pracownik Jankowize

Dlaczego wszyscy narzekają na kasę jak się pracuje uczciwie i bez bumelek to 3.000 się wyciągnie tylko ci co Piszą to sami pijacy co do pracy nie chodzą i tylko narzekają Ja pracuję ponad rok i mniej niż 3.000 nie dostałem a pracuje na Jankowicach

robol
@Pracownik Jankowize

3000- to jest SUPER KASA dla gornika(he-he)

Renata

Mateusz, czy mógłbyś jeszcze raz napisać swój komentarz w sposób bardziej przystępny i zrozumiały? Nie do końca rozumiem o co chodzi z tym, że piszesz o czymś co się zrobi samemu. Co konkretnie pracownicy firmy Pro- carbon robią sami?

olo

Zwolniłem się z KWK Staszic przez kierownika w tej firmy ....urlop NIE.... zmiana zmiany NIE...... urlop na żądanie NIE przyjdź na noc!........ a czemu? a po co? a robić ci się nie chce! etc.etc. etc. Niejaki R xxxxxxxx i.......... i jak tu nie robić tzw. bumelek! Firma OK da się zarobić Tylko Pan Prezes musi zmienić kierownictwo

@olo

Jak sam wspomniałeś pracuje się Tobie w firmie Pro - carbon dobrze pomijając jednak fakt, że nie za bardzo kierownictwo firmy przypadło Tobie do gustu. A czy wobec tego możesz napisać, jakie czynniki wpływają na plus pracy w tej firmie? Jak oceniasz atmosferę?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Pro-carbon? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Leszno
Renata

@Pracownik Jankowize, piszesz, że zarabiasz w Pr-carbon około trzech tysięcy miesięcznie i to dobra stawka. Niektórzy pracownicy firmy, którzy się tu wypowiadają narzekają na wypłatę. Czy więc stawka jaką można otrzymać pracując w Pro-carbon jest zależna od zaangażowania pracownika w stawiane mu zadania?

lotto

Trafiłem w extra pensję w lotku 5000 tysiaków miesięcznie przez 20 lat minus 10% procent podatku miesięcznie co daje mi 4,500 złotych miesięcznie ot co i pożegnałem się z Pro Carbon

Jest Moc

Z informacji wynika że na KWK Staszic zostało już tylko 8 ludzi (emeryci) zrobili z tego jedną zmianę na rano, reszta poszła precz bo robili ich na kasie to samo na KWK Ziemowit ludzie uciekają,a jeśli ktoś z pracujących w tej firmie znajdzie frajera do pracy dostaje 500 złotych, tak więc oni zawsze będą chwalić że jest super i wysokie zarobki .

Xddd

Hatlapa (usunięte przez administratora) i tyle (usunięte przez administratora) ta firme !!!

Oli
@Xddd

W tej firmie to tylko (usunięte przez administratora) najgorsza firma jaką może być 1100 za cały miesiąc i 50 zł w kopercie śmiech na sali

Xddd
@Oli

Dokładnie!!!

Jak wyglada praca w tej firmie na kwk jankowice? Warto podjąć pracę czy firma nieuczciwa?

Niki

Nie radzę podjąć pracy w tej firmie .... pracuję pierwszy i ostatni miesiąc i do widzenia w tej firmie zostanie się już kierownik i sztygarzy może !

marhefka

z daleka od rej firmy dają ogłoszenia na kopalniach dlaczego? bo nikt nie chce u nich pracować

Promot

Czesc chopy czy dalej jest robota na Knurowie ? Da sie te 4 wyciagnac ? Bo jak nie to to pie..... hehe

kardupel

Ja tam złego słowa na Prezesa nie powiem jak robisz to zarobisz . Co niektórzy pracują 3 dni, 2 dni ,,n" , urlop , 4 dni przerobi , l-4 - a potem mało w kopercie -:) Niech nam żyje Pan Prezes jak najdłużej i tępić tych nierobów . łubu dubu.....

john
@kardupel

chłopie wypłaty sie nie dostaje w kopercie tylko na konto

leno
@john

Zgadzam się z Tobą ,ale w firmie jest dużo z ajęciami komorniczymi i to im pasuje

Gosc

Robi tam może czubek z remagum

Probalkonik

(usunięte przez administratora) i tyle na temat tej firmy idzie powiedzieć za cały miesiąc ciężko zapierdzielania dostałem 1800 więcej zarabiają ci co mięsa układają na półki

Daremna Oferta Pracy

Robiłem u Hatlapy prawie 2 lata przerobilem caly miesiac to na konto 1500 a do koperty dał 500zl niech ta firma w koncu Upadnie Szcześć Boze !

Mily

Prowadząc salon seata kłamał kręcił itd Proszę sobie wpisać w wyszukiwarce " Oszustwo w salonie samochodowym Burkert

hatlapowo

taka firma nawet wołowski szczęść boże nie umie powiedzieć

trilho

haha 3 lata robie u gnoja zldzieja wyplata to loteria ost wyj..al mnie na 750zl zrobilem 1800 w przodku...koniec tego p hatlapa odchodze i i chlopaki rowniez ok 15 osob..staszic padnie a ty bedziesz mial codziennie bhp na dole gwarantuje ci to zlodzieju!!! ps twoj dozor na staszicu to dno jak tle u ciebie robie dawno takich leniow i darmozjadow nie widzialem nara

Wredny dozór zwłaszcza na rano.Kierownik i sztygar Dombek.Potrafią przez całą dniówkę świecić ci na ręce.Ciężka praca od dzwona do dzwona.Wyjazd na szarym końcu,bo nie puszczą cię wcześniej jak około 13tej. Dlatego wiele osób rezygnuje z tego obozu pracy

bobik32
@pracownik

kolego pracujesz tam nadal? bo chciał bym coś więcej na temat firmy sie dowiedzieć i czy warto tam składać papiery o robote.

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-carbon - Bytom

• Jak się pracuje w Pro-carbon?

Zobacz opinie na temat firmy Pro-carbon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pro-carbon?

Pro-carbon
2.3/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Wieczorka 4
    42-674 Bytom