Opinie o Getinge IC Productin Poland w Plewiska Szkolna 30

Getinge Group jest światowym liderem w dziedzinie technologii medycznej. Dostarczamy rozwiązania w obszarach związanych z dezynfekcją i sterylizacją, opieką długoterminową oraz systemami medycznymi. Zatrudniamy ponad 15.000 utalentowanych pracowników na całym świecie, dostarczając innowacyjne produkty i rozwiązania, które przyczyniają się do poprawy jakości i efektywności służby zdrowia i przemysłu biotechnologicznego. Dynamicznie się rozwijamy wobec czego zapraszamy Cie do współtworzenia naszj firmy!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Getinge IC Productin Poland w Plewiska Szkolna 30

Bella

Słuchajcie ludziska którzy chcą sie zatrudnić w Getinge.Jesli nie dostaniecie się na Miraia ,nie liczcie na dobrą kasę. Bo kierownictwo tylko ten dział docenia .Oni zarabiaja najwiecej chociaż wszyscy pracujemy na jedno.Ale oni i tak sa stawiani na 1 miejscu.

Getinge Poznań
@Bella

Szanowna Bello, Nie mogę się z Panią zgodzić, że osoby pracujące na linii Mirai zarabiają najwięcej. Nasza firma oferuje wynagrodzenie zgodne z kompetencjami pracowników. Na produkcji mamy tzw. wartościowanie stanowisk. Program zakłada, że wynagrodzenie pracownika rośnie w miarę poszerzania wiedzy i umiejętności. Celem wartościowania stanowisk jest zachęcenie pracownika do rozwoju. Jeżeli ktoś chce się uczyć i rozwijać – dostaje wyższe wynagrodzenie. Korzystają na tym dwie strony pracownik oraz pracodawca. Regularnie przyglądamy się temu i pracownicy otrzymują aneksy zmieniające wynagrodzenie. Jeżeli uważasz, że program nie funkcjonuje właściwie zachęcam Cię serdecznie do zgłoszenia osobiście do działu HR, lub anonimowo w skrzynce pytań. Pozdrawiam, HR Getinge Poznań

Ooo

Prawda jest taka ze ta „firma” woli zatrudniać nowych pracowników bez doświadczenia niż trzymać przy sobie stałych, którzy wyrażają swoje zdanie i próbują coś zmienić w tej firmie. Po prostu jeśli Ci się coś nie podoba to Cię wymienią nie zależnie na jakim stanowisku jestes i jak wiele potrafisz. Wiem z doświadczenia. A co do atmosfery, tak to jedna wielka kpina. (usunięte przez administratora) A zarobki to jeszcze większy śmiech. Tez zrobili mi przysługę i dziękuje ze już nie muszę się męczyć z tą niby przyjazna firmą.

@happymom
@Ooo

Dziękuję za opinię. Mam pecha do pracodawców (nie doceniają wieloletnich i lojalnych pracowników) i nie chcę znów wpaść z deszczu pod rynnę. Chcę w końcu pracować u kogoś kto doceni moją pracowitość dobrą płacą i atmosferą w pracy. Jeśli Getinge nie jest taką firmą to chyba zrezygnuję...

Hhh
@Ooo

Firma trzyma pracowników, którzy coś robią i dają od siebie. Najlepiej siedzieć i brać kasę. Niby tak zle a ci co sami odchodzą wracają...

Jacek
@Ooo

Z tego co piszesz wnioskuje, że już nie pracujesz w firmie. Wspominasz o niezbyt wysokich zarobkach. Czy była możliwość ich podwyższenia pracując w nadgodzinach lub starając się o premie?

UUU
@Hhh

Dokładnie, nie jeden już wrócił, bo trawa nie była tak zielona jak się wydawała u sąsiada

Getinge
@Jacek

Witaj Jacku, Praca w nadgodzinach jest płatna od pierwszej godziny +100%, praca w nadgodzinach jest uzależniona od ilości zamówień. Każdy z pracowników produkcji otrzymuje premię miesięczną, może otrzymać również kwartalną zgodną z regulaminem. Praca na jedna zmianę 6:00-14:00. Pozdrawiam, Getinge

Jak się pracuje z ludźmi z Getinge IC Productin Poland?

Dawid Sulicki

Jebla idzie dostać, zwłaszcza z Węgrem w dredach. Człowiek tęskni za swoim skłotem i dobrymi czasami.

Arek

Witam, Na jakie zarobki netto może liczyc pracownik lini produkcyjnej ?

@Arek

Dzień dobry, a to szukają teraz kogoś na to stanowisko? Niestety nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie. Daj znać jeśli zdecydujesz się na aplikowanie do Getinge IC Productin Poland. Ciekawa jestem , jakie warunki proponują. Dzięki.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Getinge IC Productin Poland.
ARNOLD

WSPANIIALA ATMOSFERA W PRACY BUAHAGHHHAAAAA !!!! WSPANIALY KIEROWNIK I BRYGADZISCI AAAHCHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!JAK POKAZALEM ZDJECIE Z HALI PRODUKCYJNEJ TO MOJE SWINIE KWICZALY MUSIALEM TO ZABRAC BO BY PEKLY ZE SMIECHU !!!!!

@ARNOLD

Tego typu komentarze pozostają raczej niezrozumiałe dla innych osób. Wywnioskowałam jedynie tyle, że masz jakieś obiekcje co do Kierownika i Brygadzistów w Getinge IC Productin. Prawdę powiedziawszy bardziej ciekawią mnie tamtejsze warunki pracy. Powiedz mi, czy pracownicy mają tam zapewnione ubezpieczenie zdrowotne?

Filipek

@Human Zawsze można zmienić pracę. Dla mnie to dobry pracodawca ale ja pracuję dobrze!!

Human

W Lidlu i Biedronce więcej zarabiają :) https://gloswielkopolski.pl/ile-zarabiaja-w-lidlu-biedronce-tesco-zarobki-sa-wyzsze-a-system-premiowy-i-bonusy-bardzo-atrakcyjne/ar/11758234#strefa-biznesu

Regg edit

Zapraszamy wszystkich pracowników monterów na rekrutację do Bridgestone Poznań jako operator maszyn, stawka: 4500,- brutto

netto_

Czym się różni pracownik Amazona od balkonu? Balkon jest w stanie utrzymać 3 -osobową rodzinę...

Cocolino

Szczęśliwego nowego roku !

Kolo

Co jak co ale imprezy w Getinge najlepsze! Pozdrawiam towarzyszy parkietu!

ona
@Kolo

co to za impreza byla za moich czasow nie bylo imprez

P. B.

Ludzie narzekacie na tą firmę i nic z tego nie wynika. Czas działać. Mnie swego czasu zwolnili dla przykładu, bo głośno mówiłem co myślę o tym bałaganie i kierowniku produkcji. Lepszej przysługi nie mogli mi zrobić. Pracy było i jest dużo. Teraz pracuje w normalnej firmie, gdzie przysługują mi dwa posiłki dziennie i mam 4 tysiące netto na wypłatę. Co prawda praca zmianowa... Ale coś za coś. Jak się nie podoba to uciekajcie z tego bałaganu.

Nikodem
@P. B.

Bałagan robią kierownicy i brygadziści, wykonują bezmyślnie jakieś twarde założenia z góry i powstają w ten sposób absurdalne sytuacje, jeśli pojawi się nawet ciekawy pomysł albo sposób na rozwiązanie problemu to tak samo szybko umiera bo każdy się boi wyrazić własne zdanie.

Witold
@Nikodem

W Getinge musisz wejść w tyłek tylu osobom ile to możliwe,albo chociaż jak w przypadku magazynu przekupić brygadzistów słodyczami jak to robią kurierzy i kierowcy aby szybciej rozładować towar, bez tego nawet jak bedziesz zapieprzal jak wół to cię beda traktowali jak osła.

Ktos..
@Witold

Trzeba było się uczyć ????

@Ktos..

Rozumiem, że możecie mieć różne opinie o pracy w firmie. Jednak zachowajcie proszę kulturę wypowiedzi. Jeżeli chcecie podzielić się z nami opiniami na temat pracy w firmie, zróbcie to w sposób merytoryczny. Dla potencjalnych pracowników najważniejsze informacje to te, dotyczące atmosfery, warunków pracy, czy benefitów pozapłacowych w danym miejscu. Powiecie nam coś więcej na temat wymienionych aspektów zatrudnienia?

Aneta2
@Aneta

Jeśli firma traktuje pracowników jak cymbałów do donoszenia i wchodzenia sobie w tyłek to nie będziemy kulturalni ;)

spam

wspaniała atmosfera w pracy ! - wszyscy donosimy na siebie po imieniu !

Aaabbbccc
@spam

A założę się że ci wszyscy co teraz i tym piszą są jeszcze gorsi ????

P.R
@Aaabbbccc

Ale potrafimy po polsku pisać !

Młody

Kupiłem sobie wczoraj nowy koc, gdzie jest mój koc ?

Abc

Witam. Zastanawiam sie czy aplikowac... Mozecie mi powiedziec jakie są realne zarobki na stanowisku kontroler jakości?

@Abc

Kontroler 2600-28000 na początek

Abc
@Cocolino

@Cocolino Ok dzieki. To kwota brutto czy netto?

@Abc

Korekta: 2600-2800 Brutto :(

Geronimo

Ostatnio byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na produkcję jako monter [urządzeń sanitarnych]. Zaoferowano mi 2800brutto , praca jednozmianowa 6-14 [albo 8-16], niestety musiałem odmówić. Zostałem oprowadzony po firmie, która wygląda przyzwoicie, kierownik z brodą bardzo uprzejmy , lecz to chyba obozik prazy. Więcej zarobie na kasie w biedronce.

Cocolino

Niestety nie polecam pracy w Getinge. Zostałem zatrudniony na okres próbny jako operator wózka , na papierze widnieje stanowisko magazynier, lecz zajmowałem się: - rozwalaniem drewnianych skrzyń i sortowaniem odpadów drewnianych - zamiataniem - przyjmowaniem towaru - wydawaniem towaru (drobnicy) z piętrowej automatycznej szafy, (praca jak na akord, bardzo dużo towaru i zawsze pracujesz za wolno) Nie przedłużono mi umowy (dowiedziałem się o tym 5dni przed jej końcem bez podania powodu), gdzie podczas rekrutacji wpajane są i reprezentowane wartości jak pasja, i dbałość o pracowników by pracowali jak najdłużej. - Totalne bzdury Firma ma charakter małego (usunięte przez administratora): - zarobki są fatalne (produkcja 2800brutto) (magazyn 3100 brutto) - poganianie pracownika - zakaz używania telefonów (gdzie i tak każdy łazi tam z telefonem, łącznie z brygadzistami) - donoszenie, ludzie jawnie donoszą na siebie nawzajem lub gdy upolują Cię, że jesteś bez kasku na magazynie to zrobią Ci zdjęcie i roześlą mail-e z oburzeniem - wymagania, cały czas wymagania (usunięte przez administratora) Moje sugestie dla Getinge IC Productin Poland: Mniej włażenie sobie w tyłek wzajemnie, większe zarobki i zdrowe podejście do ludzi ;) Takim prostym przepisem można tyle naprawić ;) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Mówić prawdę pracownikowi, nie poganiać, zwiększyć pensję, nie donosić ;)

Musztardos
@Cocolino

Ja jestem trochę w szoku, podobnie jak Kokolino jestem na okresie próbnym i pewnie mi podziękują ? Kokolino bardzo w porządku człowiek, był potrzebny, jako jedyny magazynier nigdy nie odmówił mi pomocy, nie był hamem jak pozostali magazynierzy, nigdy nie czekałem i nie musiałem się prosić o towar na produkcję ! Człowiek z którym można konie kraść ! I mojego człowieka tak zwolnili ? Absurd, firma absurd , go.... nie firma, kazdy kazdemu za 2 złote wejdzie w tyłek .

Alfred
@Cocolino

Kokolinooo 3maj sie! Pracuje od ponad 2 lat na produkcji i byl to jedyny pozytywny i pomocny czlowiek na magazynie ! Reszta tych ludzi to jakiś barchoł. Ludzie, którzy przychodzą na rozmowę o pracę uciekają stąd gdzie pieprz rośnie, tu nie ma nic ciekawego ! Jak sie starasz to cie zwolnia, jak sciemniasz to tez cie zwolnia.

Anetkowa

Niestety 100 procent prawdy co pisze coco , szkoda marnować życie w tej firmie

Maria

@BYLY PRACOWNIK, @były pracownik obozu Getinge, przypominam, że obowiązuje Was regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin Na forum niedozwolone jest używanie wulgaryzmów oraz opisywanie konkretnych osób, podając ich inicjały lub dane osobowe. Zatem Wasze komentarze prawdopodobnie zostaną usunięte. Jeśli chcecie wyrazić swoją opinię o pracy w Getinge IC Productin Poland to proszę napiszcie coś o atmosferze pracy lub warunkach zatrudnienia.

Ona
@Maria

Witam, czy kobiety są zatrudniane na produkcję ?

Alfred
@Maria

W jakim urojonym wirtualnym świecie żyjesz Ola ? Dzwon na policję , Ola , Ola od rekrutacji z kadr ;)

Maria

@X, @anonymous, już wcześniej na forum, jak wynika z regulaminu, nie można pisać nieprawdy o konkretnych osobach i wymieniać ich z imienia i z nazwiska. Zmieniając temat, czy ktoś wie czy Getinge IC Productin Poland prowadzi teraz aktualnie rekrutację?

X
@Maria

Ja nie wymieniałem nikogo z imienia i nazwiska cZy inicjałów pomyliłaś z panem poniżej bo RODO nie pozwala mi podawać nicków.

ZIMNY LECH

WITAM NIE POLECAM TEJ FIRMY ZE WZGLEDU NA KADRE ZARZADZAJACA DYREKTOR KIEROWNIK PRODUKCJI I BRYGADZISCI OCZYWISCIE STOLKI PO ZNAJOMOSCI TO PO PROSTU ZENADA !!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Getinge IC Productin Poland - Plewiska

• Jak się pracuje w Getinge IC Productin Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Getinge IC Productin Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Getinge IC Productin Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Getinge IC Productin Poland