Opinie o Getinge IC Productin Poland w Plewiska Szkolna 30

Getinge Group jest światowym liderem w dziedzinie technologii medycznej. Dostarczamy rozwiązania w obszarach związanych z dezynfekcją i sterylizacją, opieką długoterminową oraz systemami medycznymi. Zatrudniamy ponad 15.000 utalentowanych pracowników na całym świecie, dostarczając innowacyjne produkty i rozwiązania, które przyczyniają się do poprawy jakości i efektywności służby zdrowia i przemysłu biotechnologicznego. Dynamicznie się rozwijamy wobec czego zapraszamy Cie do współtworzenia naszj firmy!

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Getinge IC Productin Poland w Plewiska Szkolna 30

Justyna

Może dowiem się jaką umowę dostaje nowy pracownik?

Ktoś
@Justyna

3 miesiące umowa próbna, później umowa na rok

Jarek

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

@Jarek

Tak, poszukujemy operatorów produkcji, magazynierów i pracowników biurowych.

ktoś

Człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nigdy co nie Endriu ?

były pracownik obozu Getinge

Kierownik za dużo zarabia a produkcja i magazyn odwalają największą robotę za drobniaki , które spadną z stołu A.N , chcesz mieć spokojną robotę i ściemnianie zostań kapo

X

Jak wejdzie ustawa RODO to sobie nawet nie będziecie mogli ponarzekać.

Y
@X

Co ty wiesz o RODO łbie jeden.

@X

Dyrekcja podzieliła się wiedzą - gratulacje

@Y

Ustawa o ochronie danych osobowych. Teraz tak ktoś wypowiada się o kimś z firmy dajmy na to o naszym ulubionym kierowniku , jego inicjały. On zgłasza że to naruszenie danych osobowych. Dalej sobie dopowiedzcie co się może stać.

Y
@X

Podanie inicjałów czy samego imienia nie narusza ustawy - bzdury wypisujesz

@Y

https://eur-lex.europa.eu/legal-content/PL/TXT/?uri=CELEX%3A32016R0679 Postanowienia ogólne 30.45.60.61.65.75.82.85.141 i art4 definicje 1 "czytaj między wierszami przyjacielu" Naruszeniem może być podanie danych wystarczających do zidentyfikowania osoby, co do jakiej naruszeń dochodzi. Czyli np. stanowisko, inicjały, pseudonim, IP, mac i wiele innych.

@X

192.168.1.256 i jeszcze DNS / funny manager / - dawaj identyfikuj. Temat dotknął osobiście widzę -ha ha Ja bym to zgłosił do IOD - niech szuka Reliability ???????

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Getinge IC Productin Poland.
NIKODEM DYZMA

FIRMA DOBRA TYLKO KADRA KIEROWIK [AN] I BRYGADZISCI MAJA MOZGI WIELKOSCI ORZECHA WLOSKIEGO OGOLNIE NIE POLECAM!!!!!!!!

NX
@NIKODEM DYZMA

Orzeszka włoskiego chłopie , ale im komplementy dajesz ja myślałem że mają mniejszy ;) ,

@NIKODEM DYZMA

Dyrektorzy są najlepsi - cwaniaczki po znajomości maja stołki ( prawda - M ) - ale to się zmieni - Szwecja posprząta.

Najserdeczniejsze życzenia z okazji świąt. W końcu to baranie święta.

Pracujący

Powiem szczerze, że nie mogę narzekać. Pracowałem wczesniej w różnych firmach i na budowie a tutaj cicho, czysto i spokój. Zarobki na start 2650 brutto, po próbnym 2850zł brutto. Ale jak pracuje tutaj pare miesiecy to wystarczyło parę nadgodzin porobić żeby ze spokojem 2500 na rekę dostać. Nadgodziny płatne +100%. Bezpłatny dowóz, w razie nadgodzin taxówki. Jest spoko.

xyz

Firma nie najgorsza. 2 tys na rękę dają a nikt tu sobie rękawów nie wyrywa, do tego karta na siłownie i lekarze prywatni i kasa na wczasy i święta. 6-14 i do domu :)

@xyz

2000zl na reke zapewne pracujesz tam powiedzmy od poczatku istnienia firmy i nizle lizesz tylek

Robol

Cóż jedni przychodzą drudzy odchodzą... i co tu się dziwić jak na start dostajesz podstawy 2200 brutto czyli najniższą krajową za poważną pracę , bo w końcu montujesz maszyny odpowiedzialność jest , ale zapłacić uczciwą stawkę to już nie bardzo i szukają białych murzynów , sorry ,ale czasy się zmieniają a koszty życia co raz wyższe , Myślę że jak osoby z mniejszych miejscowości mieliby opcję na zmianę pracy za lepszą stawkę to by uciekli taka prawda , ale mają związane ręce trochę a tu jest przynajmniej darmowy dojazd jeden z niewielu plusów tej firmy bo drugim jest 1 zmiana

on
@Robol

Podstawa zwiększa się po 3 miesiącach i jest premia..już byli tacy co odeszli i później wracali.

Witam, wie ktoś może czy aktualnie są jakieś przyjęcia do pracy? Czy zatrudniają także kobiety ?

ona

na chwile obecna nie zatrudniaja

zyciowy

Narzekać każdy lubi i to przychodzi najłatwiej. Zarobki zawsze mogą być wyższe, a szef lepszy. Ogółem firma w której dobrze się pracuje, na produkcji jest czysto, nie ma smarów, hałasu, nie ma pracy z chemikaliami itd. Można dorobić na nadgodzinach jeśli komuś się chce pracować.

Witold

Niestety niektóre osoby nie radzą sobie w dobrej firmie i próbują odreagować na firmie i współpracownikach!!

pracownica
@Witold

w dobrej firmie hm ? gosciu chyba pracujesz tam od niedawna dla mnie dobra firma to przede wszystkim szacunek dla pracownika czego w tej firmie zdecydowanie zabraklo i w miare godnej pensji

yyyy zzzz
@pracownica

Dobra firma to taka w której po zapewnieniu podstawowych potrzeb zostaje jeszcze drugie tyle. Na IKE, Akcje, Lokaty. Komu zostaje na dzień przed wypłatą połowa. Niech kliknie "pomocna".

Firma głupia

Nie polecam firmy !!!!! Odradzam wszystkich którzy chcą z nią współpracować !!!!! Minusy: - zarobki poniżej 2 tys zł - organizacja przewozu (pracownik ma sie doinformowac jaki autobus dojezdza do danego punktu) - organizacja czasu pracy (szukają pracy na sile. Wynoszenie smieci z calej hali bez decyzji pracownika (nawet trwa kilka dni w dzien dzien poniewaz brak pracownikow gospodarczych ) , sprzatanie, mycie podlog, wycieranie kurzu itp) - obgadywanie, - donoszenia przez innych pracownikow, - pranie wlasnej odzieży roboczej (z tych 1900 zl hehe), - brak 13 wyplaty (kiedys byla juz nie ma) - karta sportowa ale odplata niby za free - ubezpieczenie grupowe tez oplaca sie samemu, - brak bezpieczenstwa w pracy , nikt nie weryfikuje czy pracownik stosuje sie do zasad, - brak rozmow na temat zlecen tylko stanie za plecanie I komentarze typu "kiedy skonczycie" itp, - szukanie dziury w calym przez kierownika I brygdzisty , - firma nie zmodernizowana czyli brak nowoczesmych technologii rażąco odczuwalna, - obiecywanki bez pokrycia, - I wiele innych Plusy: - swoboda pracy (zalezy od zamowien) Chyba,na tyle jesli chodzi o plusy. NIE POLECAM FIRMY !!!! FIRMA GLUPIA BEZ PERSPEKTYW !!!!! SZUKAJ PRACOWNIKOW DO MONTAŻU URZĄDZEŃ SZPITALNYCH !!!! ORAZ PRACOWNIKA GOSPODARCZEGO KTORY BEZ ZAJĄKNIĘCIA SPRZATNIE IM CALĄ HALEEEEEEE !!!!

Longin Pastusiak
@Firma głupia

Gościu jesteś mistrzem !!! Coś mi się wydaje że to jest twoja pierwsza praca i tutaj też króciutko pracujesz. Masz masę kosmicznych informacji , naprawdę poprawiłeś mi dzien:) ale to już wisienką na torcie jest "firma nie zmodernizowana czyli brak nowoczesmych technologii rażąco odczuwalna"- czyli ze co? Mamy tylko liczydła i maszyny do pisania? Nie sądzę! Obojętnie gdzie będziesz pracował to raczej przełożony nie będzie Ciebie pytał o zdanie czy możesz coś zrobić, tylko wyda ci dyspozycje i do roboty! Siej defetyzm gdzie indziej!

ciekawy
@Firma głupia

Widać, że pracujesz tutaj nie dłużnej niż parę dni. A po tych 2 dniach pracy chciałeś od razu montować urządzenia szpitalne i ręce Ci odpadną jak 3 razy śmieci wyniesiesz?? A w jaki sposób mieliby weryfikować czy stosujesz się do zasad?? ha ha, przecież pracujemy tutaj jako dorośli ludzie więc nie wiem o co Ci chodzi. Jaki mądry komentarz: "głupia firma". Ja tutaj pracuje i jak każdy inny od początku pracy mam dodatek do prania odzieży..a co pralnie chciałbyś mieć na produkcji?

Niedowiary
@Longin Pastusiak

Pracowałem w tej firmie ponad 2 miesiące I nie jedno widziałem :) opinia jest taka a nie inna :) Gdyby tak dobrze było to by firma nie kłamała I nie szukała nowych pracowników. Pracujcie za te 1600 sorki 1900 zl szczyt waszych możliwości :)

Żarty
@Longin Pastusiak

Opinie innych osob tez sa bez zasadne ??? Wszyscy ktorzy sie zle wypowiadaja nie maja ambicji, sa umoslowo chorzy, niedouczeni, brak perspektyw w zyciu. Pracujac za, 1600 zl lub 1900 zl ma sie jakies perspektywy :) szacuuun.

LONGIN
@Żarty

Piszesz o rzeczach które dzieją się w każdej firmie typu: obgadywanie czy podpier.... Jak się zatrudniałeś to chyba ci powiedzieli ile będziesz zarabiał?czy nie pytałeś?;p co roku są podwyżki więc jak swoje przerobisz to dostaniesz więcej niż te dwa gnoje o których piszesz. JEŻELI coś potrafisz to dostajesz za to pieniądze.

Bez sens
@LONGIN

Skonczmy ta tematyke ktora jest oczywista a nie chce mi sie tlumaczyc po 100 kroć to samo. Ponad 2 gnoje hmmmm bez komentarza :) Powodzenia

Twoja stara
@Bez sens

Już konczymy:)po prostu pracuj tam gdzie pracujesz i nie siej fermentu , bo twoje komentarze nic nie wprowadzają wartościowego.A jakbyś chciał dwa gnoje do łapy to się zgłoś!

Twoj stary
@Twoja stara

2 tys zl to jest wasz szczyt mozliwosci :) nic mi do tego gdy sie nie ma lepszych ambicji :)

Twoja stara-praca :)
@Twoj stary

tyle dostajesz na start to jak to ma być szczyt? Czuje że masz aspiracje prezesa! Proponuję szukać pracy na szczeblu managera. Ale widzę też pozytywny aspekt- coś nie możesz się z nami rozstać Adi:)życzę szybkich awansów!

Hahaha
@Twoja stara-praca :)

Nie wiem o kim mowa, nie obchodzi mnie z jakim pracownikami mieliscie do czynienia ale nie jestem osoba za ktora mnie podajecie. Pracowalem 2 miace, przypomnijcie sobie z kim pracowaliscie pazdzierniku :). Pozdro

Klakson
@Hahaha

Nie pamietam- w takim razie nie był to nikt istotny:)

Nara
@Klakson

Dla was nikt nie,jest istotną osobom :) jesteście (usunięte przez administratora) I tyle. Kończę dyskusje z prostakami :)

Żen
@Nara

Tak zgodzę się z Tobą już kończ, bo zapedzasz za bardzo. Przypominam że ten serwis jest po to żeby się coś dowiedzieć o pracy , a nie tak jak w twoim przypadku do obrażania ludzi.

nie jest źle

Narzekać to każdy potrafi. Ja tu już trochę siedzę i złego słowa nie powiem. Wystarczy jakieś nadgodziny zrobić i są różne dodatki do wynagrodzenia, więc pensja nie jest zła. Do tego delegacje w stanach zaliczyłem, pozwiedzałem, zarobiłem na dietach. Moim zdaniem jak się chce i człowiek pracy się nie boi to zawsze można zarobić więcej. A najważniejsze, że atmosfera jest super, na kierowników zawsze można ponarzekać, ale ważne, że ludzie na linii są naprawdę spoko.

Robson

Mam zaczac prace w tej firmie czy warto

Anarch
@Robson

Zdecydowanie nie.

Pfff
@Robson

Daj se spokoj nie warto

Nie polecam

Firma to dno. Zarobki 2200 brutto + 450 brutto czyli mniej więcej zarobi sie 1900 do 2000 tys zl. Robi sie za niecale 10 zl na godzine majac funkcje montażysty + pracownika gospodarczego (nie maja ludzi). Autobusy dziwnie kursuja, trzeba sie dopytywac gdzie jedzie itp poniewaz sa tylko cyfry umieszczone na autobusach albo kierowcy nie wiedza kto jakich ludzi odbiera. Administracja wogole nie istnieje. Nic nie wiedza a jak sie osoba dopyta wielkim zalem odpowiedza. Ukierunkowana firma na wyzysk i nie dbanie o pracownikow. Na dluzszy okres firma meczy swoim nie profesjonalizmem. NIE POLECAM FIRMY

B
@Nie polecam

Zarobki masz takie na starcie..może zamiast narzekac wez sie do roboty. Chociaz moze zostan w domu skoro autobusu nie potrafisz znalesc

Ludzie przestańcie narzekać na kierownika i firmę bo nie jest tak źle. Kierownik się stara jak potrafi i może. Faktycznie zarobki są słabe i już tu tylko nie narzeka produkcja ale i większość administracji też bo czują się pomijani. Jest kilka zaniedbań typu pomysły kizen. Kiedyś była co miesiąc wymieszaną listą z tym co się dzieje z tymi pomysłami teraz nie ma nic ani listy ani nagród co kwartał. My nie mamy do tego dostępu na produkcji. Karta benefit fajnie dla tych co korzystają ale co z tymi co niekorzystna ich dopłatą przepada. 13 pensja też mogłaby być ale wiadomo nie wszystko od razu. Plusy to na pewno miejsce pracy, warunki w jakich pracujemy. Wigili i integracje firmowe. Jest sporo do poprawy ale też i dużo dobrego. Ja ta firme polecam bo pracowałam w kilku innych gdzie było słabiej.

JESZCZE PRACOWNIK ALE NIE DLUG

NIE POLECAM TEJ FIRMY GETINGE W PLEWISKACH MOZE JAK BY BYL NORMALNY KIEROWNIK I ZARZAD TO TAK ALE NIE STETY TAK NIE JEST I NIE BEDZIE !!!!!! NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!

wd
@JESZCZE PRACOWNIK ALE NIE DLUG

Masz na myśli kierownika Endrjuł

Firma po prostu zle zarzadzana a kadra zarzadzająca to 10% organizacji

Nowy pracownik

A jak jest w administracji? Dobra atmosfera? Zarobki?

Administracja
@Nowy pracownik

Zarobki nie są jawne. Firma nie ujawnia przedziału płacowego i nie wiadomo ile się zarabia na poszczególnych stanowiskach, nie wiesz też ile się zarabia na twoim. Atmosfera??? Kiedyś było lepiej

@Administracja

czy przyjmuja do pracy na produkcje

Zostaw merytoryczną opinię o Getinge IC Productin Poland - Plewiska

• Jak się pracuje w Getinge IC Productin Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Getinge IC Productin Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Getinge IC Productin Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Getinge IC Productin Poland