Opinie o Fresenius Nephrocare w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fresenius Nephrocare. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fresenius Nephrocare o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale
Szpitale Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fresenius Nephrocare w Poznań

grzegorz

pracownicy tak o tym wiedzą DNO

grzegorz

NIE MATURA , A CHĘĆ SZCZERA ZROBI Z ciebie oficera. to dziwne , że na forum tej firmy i firm współpracujących nie ma komentarzy co ludzie myślą o tej klice.

Teo

Pracowałem, sporo wiem dla chętnych zostawiam teo@o2.pl

@Teo

Forum zostało stworzone, aby dzielić się swoimi doświadczeniami. Osoby poszukujące pracy na pewno liczą na pomocne wskazówki. Możesz powiedzieć, czym się zajmowałeś w firmie? W wątku jest wiele negatywnych opinii, zgadzasz się z nimi, czy Twoje doświadczenia są pozytywne?

fox

szczyt chamstwa , śmieć bierze auto pod plandeką do wożenia leków wymraża wszystko, może kogoś wykończył i jeszcze sobie pracuje bo ktoś go nagrał na kasecie od bajek dla żartu To jest bandytyzm i nie szanowanie pracowników. Kara jak by wypił piwo w pracy. DNO

Konserwator

logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
fox

w tej firmie dowiesz się , że dno jest jeszcze głębiej i kasuje zweryfikowane opinie

tao

to przykre, że ich kierowca w 90 latach.... od iveco ( śmiech) ,który miał przerobiony samochód na chłodnie przez pół roku nie powiedział Pani Prezes czym się wozi leki. . Pani Prezes nie jest taka zła tylko dali jej taką hołotę . Współczuje Teresa

dowidzenia

warto szanować ludzi uczciwych i nigdy nie dojdzie do takich sytuacji

Patrycja

https://www.nephrocare.pl/dla-personelu-medycznego/kariera/oferty-pracy.html Firma działa w wielu miastach w Polsce i pod powyższym linkiem można znaleźć aktualne oferty pracy do kilku z nich. Potrzebni są głownie lekarze. Czy ktoś z Was pracował na tym stanowisku? Czy zatrudniani są młodzi ludzie, zaraz po studiach, czy może pracodawca stawia na pracowników z długim stażem? Istnieje określona ścieżka rozwoju? @anonymous, czy przybliżysz, co masz na myśli? Jakie stanowisko zajmujesz? Co powinno się zmienić, aby odpowiadała Ci praca w firmie?

Miro

Słyszałem, że Fresenius Nephrocare ma dobrą opinię więc nie przesadzajcie z tym narzekaniem.

@Miro

w bandziorstwie to napewno tak

Patrycja

@NIck, z forum mogą zostać usunięte jedynie wpisy, które naruszają regulamin. Warto się z nim zapoznać przed dodaniem komentarza. Wszystkie pozostałe treści, bez względu na to, czy pozytywne, czy negatywne, pozostają na Gowork. Może przedstawisz w merytoryczny sposób obecną sytuację w firmie? Jesteś zadowolony z tego pracodawcy? Jakie są możliwości rozwoju?

Clara912

Posady są stabilne, ale różnic między zwykłymi "szarymi" pracownikami, a tymi wyżej jest aż nad to! Ci pierwsi 10 lat bez podwyżek, pozabierane bonusy, bo "nie ma pieniędzy", a Ci drudzy, co miesiąc wycieczki zagraniczne itp. To mówi samo przez sie...

Clara912
@Clara912

Opinia niekoniecznie o Poznaniu (niestety nie ma tematu Fresenius ogólnie...)

NIck
@Clara912

Firma Ci płaci żeby trolić na pracowników co prawdę mówią.

Czarek

Czy firma prowadzi rekrutacje?

Dominika

Czy poprawiła się praca ? trochę narzekaliście a ja szukam pracy .

Czarownica. FNC
@Dominika

Nie. Powiedziałabym że jest gorzej. Tną koszty. Dorzucają coraz wiecej obowiązków Jakosc pracy fatalna. Traktują pracownikow jak niewolników Nawet w ciazy każą pracowac ????

Ktos
@Czarownica. FNC

Co za bzdury opowiadasz kto pracuje w ciąży wszystkie Panie dzień po zapłodnieniu idą na zwolnienie lekarskie o tak całe 9 miesięcy nie ma ich w pracy i jest to norma wiec nie opowiadaj bzdur

Patrycja

@Zgredek to, o czym mówisz, to duże oskarżenie. Skąd masz informacje, że takie rzeczy mogły mieć miejsce w Fresenius Nephrocare? Możesz to w jakiś sposób udowodnić? @Kandydat a na jakie stanowisko odbywała się wspomniana przez Ciebie rekrutacja? Czy do tej pory nikt się z Tobą nie skontaktował?

@Patrycja

Pani Patrycjo, stanowisko nie ma tu nic do rzeczy. Opis rekrutacji, który zamieściłem, wskazuje jedynie, w jaki sposób firma organizuje nabory i jak wywiązuje się ze zobowiązań wobec zaproszonych kandydatów?/ Ten opis daje potencjalnym chętnym do pracy, możliwość zorientowania się, czego mogą się spodziewać po tej firmie?

@Kandydat

Zapraszam do np stacji w Nowym Sączu w zwykły dzień i w dzień badań incognito. Widać gołym okiem. Można też wziąć do ręki karty dializ i poczytać że zrozumieniem. Pacjenci też niejedno mogą opowiedzieć.

@Patrycja

Sądząc po wypowiedziach na innych forach wystarczy porównać karty dializ że zwykłego dnia i dnia badań. Ja sam jestem pacjentem i na swoim przykładzie po prostu wiem że tak jest. Wydłużony czas dializy, zwiększone przepływy krwi i dializatu. Codzienność comiesięczna. Nie wiesz o tym.

Patrycja

Możesz wyjaśnić co w wykonywaniu zawodu pielęgniarki i lekarza @Kumaty jest niezgodne z prawem? Ofert pracy przybywa cały czas, jest to jakaś alternatywa dla pracy w szpitalu publicznym, więc co tutaj jest łamaniem prawa?

@Patrycja

A np zgoda na zakłamywanie jakości dializy poprzez stosowanie innych parametrów w comiesięcznych badaniach. Jednorazowe lepsze wyniki niż codzienność.

Jaskier
@Zgredek

To stała praktyka skandaliczna

S

Firma dość niepoważna, zaprasza na rozmowę, a później nie odzywa się... po czym... ponawia rekrutację. Szuka być może pseudo fachowców za najniższą krajową... oj trudno będzie.

Miałem wątpliwą przyjemność brać udział w rekrutacji przeprowadzonej przez tę firmę kilka tygodni temu. Rekrutacja odbyła się w siedzibie oddziału firmy. Osoba, która ją przeprowadzała była kompletnie nie przygotowana do takiej rozmowy. Jak "wygooglowałem" po numerze telefonu i nazwisku, to prawdopodobnie był pracownik biura rachunkowego, które zajmuje się rozliczaniem Fresenius Nephrocare oraz obsługą HR. Człowiek zadawał pytania zawodowe, na które sam nie znał poprawnej odpowiedzi. Pytania dotyczyły innego zakresu prac, niż wynikało z ogłoszenie rekrutacyjnego. W ostatnim słowie poprosiłem o informację odnośnie wyników rekrutacji. Pan wyraźnie się uniósł, że odpowiada każdej zaproszonej osobie. Jak życie pokazało, to nie każdej, bo na taką informację czekam do dziś. Jeżeli ta firma tak podchodzi do ludzi, to wnioski nasuwają się same.

pielęgniarka

Firma rozwijająca się, jednak jęśli chodzi o rozmowę z pracownikiem, niestety usta są zamykane po pierwszym zadanym pytaniu, więc jakiekolwiek zmiany na plus są przekreślone. Szkoda, bo człowiek chciałby się rozwijać, nabywać wiedzę, ale również liczy na jakąś gratyfikacje ze strony firmy - a tutaj jest z tym duży problem.

P

oceniam rekrutację na stanowisko administracyjne w Toruniu, moze komuś z tych okolic sie przyda. Rekrutacja dwuetapowa: pierwsza rozmowa - nie mam zastrzeżeń. Natomiast na drugiej rozmowie (z dyrektorem) padły pytania o życie osobiste, zwłaszcza o posiadanie dzieci, więc wiadomo o co chodzi - dyskryminacja! Już nie pamiętam czy chociaż oddzwonili z odpowiedzią (co bardzo rzadko się zdarza).

Pigua08

O co chodzi z tymi "mrożonymi lekami" i "transportem pod plandeką", no i dlaczego tak na kierownictwo narzekacie? O który oddział chodzi w Poznaniu? Pytam, bo nie wiem czy tam nie pójdę

Zostaw merytoryczną opinię o Fresenius Nephrocare - Poznań

• Jak się pracuje w Fresenius Nephrocare?

Zobacz opinie na temat firmy Fresenius Nephrocare tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 174.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fresenius Nephrocare?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 170, z czego 2 to opinie pozytywne, 164 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fresenius Nephrocare?

Kandydaci do pracy w Fresenius Nephrocare napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fresenius Nephrocare